Νέα

Ράδιο bourdela.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ~Buddha
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 66K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ποιό είδος μουσικής προτιμάτε;

  • Ποπ

    Ψήφοι: 73 6,1%
  • Ροκ

    Ψήφοι: 319 26,6%
  • House

    Ψήφοι: 61 5,1%
  • Soul

    Ψήφοι: 12 1,0%
  • Μέταλ

    Ψήφοι: 161 13,4%
  • Trance

    Ψήφοι: 47 3,9%
  • Μπλουζ

    Ψήφοι: 18 1,5%
  • R'n'B

    Ψήφοι: 25 2,1%
  • Τζαζ

    Ψήφοι: 33 2,8%
  • Ρέγκε

    Ψήφοι: 13 1,1%
  • Chill-Out

    Ψήφοι: 41 3,4%
  • Κλασσική

    Ψήφοι: 41 3,4%
  • Ελληνική

    Ψήφοι: 197 16,4%
  • Δεν ακούω μουσική

    Ψήφοι: 34 2,8%
  • Άλλο είδος

    Ψήφοι: 43 3,6%
  • Industrial

    Ψήφοι: 22 1,8%
  • Hip hop / Rap

    Ψήφοι: 58 4,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.198

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.245
Κριτικές
2
Like
22.715
Πόντοι
6.236
( ο Ωρίων που είναι?)
Εγώ εδώ είμαι, δεν χάνομαι. Άλλοι φεύγουν χωρίς να ενημερώνουν...(θα σου το χτυπάω μέχρι να γεράσουμε χαχα)
Δεν σας παρακολουθώ πολύ γιατί πνίγομαι σήμερα. Αύριο...
Δεν πιστεύω να μαλώνετε με τον @jim2323 ...
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.603
Like
9.861
Πόντοι
2.306
Εγώ εδώ είμαι, δεν χάνομαι. Άλλοι φεύγουν χωρίς να ενημερώνουν...(θα σου το χτυπάω μέχρι να γεράσουμε χαχα)
Δεν σας παρακολουθώ πολύ γιατί πνίγομαι σήμερα. Αύριο...
Δεν πιστεύω να μαλώνετε με τον @jim2323 ...
Μπράβο Ωρίων - τελικά είσαι χρυσή καρδιά η ήρεμη δύναμη :think: θέλει λίγο σκέψη :buck2: εγώ το υπόσχομαι θα είμαι ήσυχος :angel:
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.245
Κριτικές
2
Like
22.715
Πόντοι
6.236
Μπράβο Ωρίων - τελικά είσαι χρυσή καρδιά η ήρεμη δύναμη :think: θέλει λίγο σκέψη :buck2: εγώ το υπόσχομαι θα είμαι ήσυχος :angel:
Εσύ να είσαι ήσυχος με τον Αρίσταρχο και ανήσυχος αλλού...
Και να αρχίσεις να προετοιμάζεσαι για το κλαμπ, αύριο!
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.603
Like
9.861
Πόντοι
2.306
Εσύ να είσαι ήσυχος με τον Αρίσταρχο και ανήσυχος αλλού...
Και να αρχίσεις να προετοιμάζεσαι για το κλαμπ, αύριο!
Μην ανησυχείς Ωρίων τα έχω κανονίσει όλα :confused:- το πρώτο πράγμα πού ρώτησα την πιτσιρίκα είναι ΚΑΡΈΚΛΕΣ έχει το κλάμπ?:buck2:
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.245
Κριτικές
2
Like
22.715
Πόντοι
6.236
Μην ανησυχείς Ωρίων τα έχω κανονίσει όλα :confused:- το πρώτο πράγμα πού ρώτησα την πιτσιρίκα είναι ΚΑΡΈΚΛΕΣ έχει το κλάμπ?:buck2:
χαχαχα Βάλε και τις ωτοασπίδες για να μην κουφαθείς εκεί μέσα!
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.603
Like
9.861
Πόντοι
2.306
χαχαχα Βάλε και τις ωτοασπίδες για να μην κουφαθείς εκεί μέσα!
Χα χα έχει πλάκα το πράγμα- χαϊδευτικά η μικρή με λέει και πορνογερο :buck2: μια χαρά θα περάσουμε - τα έχω όλα κανονισμένα -πάντως δεν πρόκειται να πηδήξω και ούτε το θέλω - στην ηλικία που είμαι το να πάω με άλλη μία δεν έχει να μου πει και τίποτα- σιγά τα αυγά πληρώνω μια 20αρα πουτανα και πηδάω :smiling-face-with-heart-eyes: λίγο φρεσκάδα και λίγο τόνωση από τα νιάτα θέλω και μια χαρά θα είμαι :angel:
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.245
Κριτικές
2
Like
22.715
Πόντοι
6.236
Χα χα έχει πλάκα το πράγμα- χαϊδευτικά η μικρή με λέει και πορνογερο :buck2: μια χαρά θα περάσουμε - τα έχω όλα κανονισμένα -πάντως δεν πρόκειται να πηδήξω και ούτε το θέλω - στην ηλικία που είμαι το να πάω με άλλη μία δεν έχει να μου πει και τίποτα- σιγά τα αυγά πληρώνω μια 20αρα πουτανα και πηδάω :smiling-face-with-heart-eyes: λίγο φρεσκάδα και λίγο τόνωση από τα νιάτα θέλω και μια χαρά θα είμαι :angel:
Έχεις πάει με τόσες πολλές, Jimmy, που το να πας με άλλη μία, δεν σου λέει τίποτα;
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.245
Κριτικές
2
Like
22.715
Πόντοι
6.236
Όχι ρε κάτσε είσαι ο καλύτερος φίλος τού Ωρίων εντάξει θα τον παρακαλέσω να σε αφήσει μία φορά τη εβδομάδα να ακούς Σάκη :cheesy: είναι καλός ο Ωρίων :smiling-face-with-heart-eyes: κανόνισε πάλι να χαθείς και να έχουμε δράματα :smiling-face-with-heart-eyes:
Εντάξει, ο Αρίσταρχος είναι ο Αρίσταρχος και είμαστε χρόνια φίλοι και του έχω τεράστια αδυναμία αλλά τώρα τελευταία, έχω αποκτήσει και άλλον, εξαιρετικό φίλο...που το όνομά του ξεκινάει από J. :smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes:
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.603
Like
9.861
Πόντοι
2.306
Έχεις πάει με τόσες πολλές, Jimmy, που το να πας με άλλη μία, δεν σου λέει τίποτα;
Ασ πούμε ότι είμαι ευχαριστημένος Ωρίων οι περισσότερες ήταν τού πληρωμένου βέβαια δεν έχω παράπονο - άμα είχα και ένα εκατομμύριο στη άκρη θα ήμουν αρχηγός :smiling-face-with-heart-eyes:
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.603
Like
9.861
Πόντοι
2.306
Εντάξει, ο Αρίσταρχος είναι ο Αρίσταρχος και είμαστε χρόνια φίλοι και του έχω τεράστια αδυναμία αλλά τώρα τελευταία, έχω αποκτήσει και άλλον, εξαιρετικό φίλο...που το όνομά του ξεκινάει από J. :smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes:
Έναν φίλο έχω στο μπου μέχρι στιγμής και λέγεται Ωρίων :smiling-face-with-heart-eyes:ειναι εύκολο να καταλάβεις αν θα γίνεις φίλος με κάποιον εδώ η έξω απλά υπάρχει ροή :buck2:
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.245
Κριτικές
2
Like
22.715
Πόντοι
6.236
Ασ πούμε ότι είμαι ευχαριστημένος Ωρίων οι περισσότερες ήταν τού πληρωμένου βέβαια δεν έχω παράπονο - άμα είχα και ένα εκατομμύριο στη άκρη θα ήμουν αρχηγός :smiling-face-with-heart-eyes:
Είσαι έτοιμος για το βράδυ; Έπρεπε να κοιμάσαι τώρα λίγο. Όχι να πας εκεί να χασμουριέσαι και να κλείνουν τα μάτια σου! Δεν θα σε ξαναπάει!
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.603
Like
9.861
Πόντοι
2.306
Είσαι έτοιμος για το βράδυ; Έπρεπε να κοιμάσαι τώρα λίγο. Όχι να πας εκεί να χασμουριέσαι και να κλείνουν τα μάτια σου! Δεν θα σε ξαναπάει!
Καλά λες πέφτω για ύπνο :sleeping:
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.991
Πόντοι
5.956
Εντάξει, ο Αρίσταρχος είναι ο Αρίσταρχος και είμαστε χρόνια φίλοι και του έχω τεράστια αδυναμία αλλά τώρα τελευταία, έχω αποκτήσει και άλλον, εξαιρετικό φίλο...που το όνομά του ξεκινάει από J. :smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes:
Ο Αρίσταρχος είναι ο Αρίσταρχος, ο τζιμις είναι ο Τζίμης κι ο Ωρίων είν'ο Ωρίων
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.603
Like
9.861
Πόντοι
2.306
Ο Αρίσταρχος είναι ο Αρίσταρχος, ο τζιμις είναι ο Τζίμης κι ο Ωρίων είν'ο Ωρίων
Αρισταρχε άλλος κοιμάται άλλος βλέπει όνειρα -στο μπου δεν ισχύουν αυτά αθώο μου παιδί :2funny: μια μέρα θα στα πω αλλά όχι σήμερα :angel:
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.245
Κριτικές
2
Like
22.715
Πόντοι
6.236
Ο Αρίσταρχος είναι ο Αρίσταρχος, ο τζιμις είναι ο Τζίμης κι ο Ωρίων είν'ο Ωρίων
Αρίσταρχε που είσαι ο Αρίσταρχος, βάλε μας λίγο Σάκη και άσε τα ειρωνικά σχόλια :2funny:
Jimmy που είσαι ο Jimmy, κοιμήσου και άσε τα χαχα.:2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom