Νέα

Ράδιο bourdela.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ~Buddha
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 66K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποιό είδος μουσικής προτιμάτε;

  • Ποπ

    Ψήφοι: 73 6,1%
  • Ροκ

    Ψήφοι: 319 26,6%
  • House

    Ψήφοι: 61 5,1%
  • Soul

    Ψήφοι: 12 1,0%
  • Μέταλ

    Ψήφοι: 161 13,4%
  • Trance

    Ψήφοι: 47 3,9%
  • Μπλουζ

    Ψήφοι: 18 1,5%
  • R'n'B

    Ψήφοι: 25 2,1%
  • Τζαζ

    Ψήφοι: 33 2,8%
  • Ρέγκε

    Ψήφοι: 13 1,1%
  • Chill-Out

    Ψήφοι: 41 3,4%
  • Κλασσική

    Ψήφοι: 41 3,4%
  • Ελληνική

    Ψήφοι: 197 16,4%
  • Δεν ακούω μουσική

    Ψήφοι: 34 2,8%
  • Άλλο είδος

    Ψήφοι: 43 3,6%
  • Industrial

    Ψήφοι: 22 1,8%
  • Hip hop / Rap

    Ψήφοι: 58 4,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    1.198

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.991
Πόντοι
5.956
Η κατάσταση είναι πιο περίπλοκη Ωρίων - ερωτεύτηκα μια 20 Χρόνη μια το παίζω χαδακια φιλάκια μια το ντρεπομαι και το απωθω σήμερα του είπα ότι έχω την ηλικία του πατέρα τής και η σχέση μας πρέπει να είναι τυπική - μου είπε δεν πάω καλά και είμαι σαν το καιρό όλο αλλάζω - γεροντοερωτες :confused:
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.242
Κριτικές
2
Like
22.680
Πόντοι
6.236

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.991
Πόντοι
5.956
Και άλλη φορά σε banαραν αλλά δεν έψαχνα για θανατηφόρα δυστυχήματα στη Β. Ελλάδα το Πάσχα ή θανάτους από υπερκατανώλωση αρνιού.
Aχ..δύο κιλά παιδάκια τώρα ήταν ότι έπρεπε..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Με διαλυτικά στο γιωτα
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.242
Κριτικές
2
Like
22.680
Πόντοι
6.236

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.991
Πόντοι
5.956
Η κατάσταση είναι πιο περίπλοκη Ωρίων - ερωτεύτηκα μια 20 Χρόνη μια το παίζω χαδακια φιλάκια μια το ντρεπομαι και το απωθω σήμερα του είπα ότι έχω την ηλικία του πατέρα τής και η σχέση μας πρέπει να είναι τυπική - μου είπε δεν πάω καλά και είμαι σαν το καιρό όλο αλλάζω - γεροντοερωτες :confused:
Μπρούνα Μπιανκάρντι: Οι τρεις κανόνες που έχει βάλει στον Νεϊμάρ όταν την… απατάει!
αν σε καταλάβει η δικιά σου, πες ότι κι ο Νεϊμάρ κάνει τα ίδια και η δικιά του επιτρέπει τις απιστίες..
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.603
Like
9.861
Πόντοι
2.306

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.242
Κριτικές
2
Like
22.680
Πόντοι
6.236
Δεν θα γέρασετε ρε θα τα πούμε :cheesy: Τέντι μποιδες κοροϊδεύετε - μόνο ο μπάρμπα καπνεν θα με καταλάβαινε που ήταν και κάποιας ηλικίας καλή του ώρα
Jimmy, εγώ σου θυμίζω ότι σε υποστήριξα, ε; Δεν σε κορόιδεψα....Α, και ζήτω το ΠΑΣΟΚ!

Ο Καπετάνιος θα είναι με πέντε 20χρονες τώρα γύρω του, να του χορεύουν το "Ακυβέρνητο καράβι" ημίγυμνες και εσύ έχεις τύψεις για τη μία...
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.603
Like
9.861
Πόντοι
2.306
Μπρούνα Μπιανκάρντι: Οι τρεις κανόνες που έχει βάλει στον Νεϊμάρ όταν την… απατάει!
αν σε καταλάβει η δικιά σου, πες ότι κι ο Νεϊμάρ κάνει τα ίδια και η δικιά του επιτρέπει τις απιστίες..
Νεϊμάρ και τρίχες κατσαρες εμείς τα μέλη του μπου είμαστε ατσιδες στην απιστία (σιγά μην με πιάσει η γυναίκα μου έχω κάνει και χειρότερα :angel:) σεμινάρια έπρεπε να κάνουμε σεμινάρια
Heavy-Metal-Russian-WWII-veterans-standing-during-the-Victory-Day-military-parade-to-celebrate...jpg
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.603
Like
9.861
Πόντοι
2.306
Jimmy, εγώ σου θυμίζω ότι σε υποστήριξα, ε; Δεν σε κορόιδεψα....Α, και ζήτω το ΠΑΣΟΚ!

Ο Καπετάνιος θα είναι με πέντε 20χρονες τώρα γύρω του, να του χορεύουν το "Ακυβέρνητο καράβι" ημίγυμνες και εσύ έχεις τύψεις για τη μία...
Σωστά Ωρίων κανονική γυναίκα είναι μεγάλη και ώριμη σε ένα χρόνο θα μπαίνει και στο καζίνο :grin:δεν υπάρχει πρόβλημα :smiling-face-with-heart-eyes: το Σάββατο θα με πάει και σε κλαμπ -σε άκουσα Ωρίων και θα το ζήσω κανόνισε ....
 
Τελευταία τροποποίηση:

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.991
Πόντοι
5.956
Σωστά Ωρίων κανονική γυναίκα είναι μεγάλη και ώριμη σε ένα χρόνο θα μπαίνει και στο καζίνο :grin:δεν υπάρχει πρόβλημα :smiling-face-with-heart-eyes: το Σάββατο θα με πάει και σε κλαμπ -σε άκουσα Ωρίων και θα το ζήσω κανόνισε ....
Επειδή είσαι μέγας καρδιοκατακτητής σαν τον Νεϊμάρ, από δω και πέρα θα σε λέω τζειμαρ..:confused:
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.603
Like
9.861
Πόντοι
2.306
Επειδή είσαι μέγας καρδιοκατακτητής σαν τον Νεϊμάρ, από δω και πέρα θα σε λέω τζειμαρ..:confused:
Χαχα τζειμαρ - Μέγας κατακτητής :grin:πρώτη φορά μου συμβαίνει ωρε - τόσα χρόνια παντρεμένος η ζωή μου χρωστούσε φαίνεται :angel:
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.435
Κριτικές
3
Like
3.398
Πόντοι
786
Εχω παρατηρησει οτι οι Ελληνες ειναι κολλημενοι με συγκεκριμενα ξενα τραγουδια που μπορει να μην ειναι και τα πιο δημοφιλη στο εξωτερικο. Για τα συγκεκριμενα τραγουδια, το youtube ειναι γεματο ελληνικα μηνυματα σα να προκειται για ελληνικο τραγουδι. Ξερει κανεις που οφειλετερ αυτο; Παραδειγματα πιο κατω
Ραδιοφωνικοί DJs που αφιέρωναν πολύ airplay σε προσωπικά τους αγαπημένα είναι η εξήγηση. Κυρίως πειρατών τότε που δεν ελέγχονταν από εταιρείες. Στις μητρικές τους αγορές ήταν σφιχτές οι λίστες των hits βάση των διαφημιστικών πλάνων προώθησης των δισκογραφικών.
Χαρακτηριστικό παράδειγμα κομματιού που έγινε μεγάλη επιτυχία από πειρατικό ραδιόφωνο στην Ελλάδα ήταν αυτό:

 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.242
Κριτικές
2
Like
22.680
Πόντοι
6.236
Σωστά Ωρίων κανονική γυναίκα είναι μεγάλη και ώριμη σε ένα χρόνο θα μπαίνει και στο καζίνο :grin:δεν υπάρχει πρόβλημα :smiling-face-with-heart-eyes: το Σάββατο θα με πάει και σε κλαμπ -σε άκουσα Ωρίων και θα το ζήσω κανόνισε ....
Μη ρωτάς πού θα πάει και τι θα γίνει
αν το θες, παίρνω όλη την ευθύνη
που λέει και ο Καραδήμος!
Το παίρνω πάνω μου, Jimmy!

Ζήσ' το στο φουλ μόνο το νου σου, να μην πληγωθείς! Όσο όμορφο, τόσο και άτιμο πράγμα ο έρωτας...

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom