Νέα

Ράδιο-αρβύλα !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Gamaomanoules
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 496
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
Εδώ ο Μπρούνο Τσιρίλο γάμαγε την Έλενα Ασημακοπούλου, τι λες τώρα...
αμα δεν ηταν ποδοσφαιριστης ουτε την καθαριστρια απο την πολυκατοικια μου θα γαμουσε με τα μουτρα που εχει.
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
για να δεις ρε φιλε τη μαλακισμενες ειναι.γνωστος να ειναι και ας ειναι οποιος θελει.θα του φαει τη μιση μεταγραφη και μετα οταν θα παιζει Δ εθνικη θα την παρει χαμπαρι τι εγινε.
 

trombas

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2007
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
φιλε εισαι λαθος εδω.η σαντυ ειναι ΜΟΥΝΑΡΑ.και ειναι και ψυχολογος.

δλδ τον ξαπλωνε στο κρεβατι κι αντι για τσιμπουκια τον πλακωνε στη... συνεδρια? Κι αν διεγνωνε οτι χρηζει ειδικης θεραπειας, τι του εκανε?
Του εκανε ενα απο τα "70 πραγματα που ξερει να κανει μια ξανθια"?
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Ο Κανάκης είναι serial killer, μέλος της Al-Qaeda και ο κύριος υπαίτιος για το φαινόμενο El Nino.
Μην ξεχνας οτι πουλαει πρεζα σε παιδακια και μετα, αφου τα γαμησει, πουλαει την παιδικη πορνογραφια μαζι με τα παιδακια σε Ρωσσους μαφιοζους... Τα υπολοιπα τα ειπες καλα.

edit: Α, ειναι και νεοταξικο σκουληκι, προδοτης του εθνους... Αλλα μαλλον αυτο προκυπτει απο το οτι ειναι μελος της Al-Qaeda!
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
ο Κανακης "πηγαινει" με ανηλικες...

Εξακολουθείς να γράφεις πράγματα που μπορεί να φέρουν σε δύσκολη θέση το σάιτ...
Και δεν νομίζω ότι το σχόλιό σου αυτό έχει καμια σχέση με σάτιρα...
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Μάλλον είναι ένας ακόμη τύπος που πήρε πολύ σοβαρά τον εαυτό του...
Να πεταχτω ως πουτσα και να προσθεσω οτι απο οοολους τους Ελληνες-Καραγκιοζηδες που εχουν παρει πολυ σοβαρα τους εαυτους τους, αν, και ο Κανακης εχει παρει πολυ σοβαρα τον εαυτο του, εχει το μεγαλυτερο δικαιωμα να το κανει αυτο...

Υ.Γ: Τι ακριβως σημαινει "πηρε πολυ σοβαρα τον εαυτο του"???
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Υ.Γ: Τι ακριβως σημαινει "πηρε πολυ σοβαρα τον εαυτο του"???
Δεν ειναι παντως Σιανιδης, Τζουλια, Μπαστα, Κοργιαλας, Θεμος, λοιποι απο σταρ συστεμ, Μακης, Τατιανα, Ευαγγελατος, λοιποι "δημοσιογραφοι", Ψωμιαδης, Αδωνης κλπ λοκατζηδες, λοιποι βουλευτες κλεφτες, Ανθιμος, λοιποι διαολοπαπες που βγαζουν απο τη μυγα ξυγκι κυριολεκτικα, πλουσιοπαιδα με τα λεφτα του μπαμπα, πλουσιοι απο μιζες μιζες ΜΙΖΕΣ απο κομματα νεολαιες κομματων σωματεια εργαζομενων εφοριες πολεοδομιες, διαπλεκομενοι δικαστες και αλλοι που δε μπορω να θυμηθω λογω κουρασης και θολουρας...
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Δεν ειναι παντως Σιανιδης, Τζουλια, Μπαστα, Κοργιαλας, Θεμος, λοιποι απο σταρ συστεμ, Μακης, Τατιανα, Ευαγγελατος, λοιποι "δημοσιογραφοι", Ψωμιαδης, Αδωνης κλπ λοκατζηδες, λοιποι βουλευτες κλεφτες, Ανθιμος, λοιποι διαολοπαπες που βγαζουν απο τη μυγα ξυγκι κυριολεκτικα, πλουσιοπαιδα με τα λεφτα του μπαμπα, πλουσιοι απο μιζες μιζες ΜΙΖΕΣ απο κομματα νεολαιες κομματων σωματεια εργαζομενων εφοριες πολεοδομιες, διαπλεκομενοι δικαστες και αλλοι που δε μπορω να θυμηθω λογω κουρασης και θολουρας...

Κοίτα...
Όλοι παθιαζόμαστε με κάποια πρόσωπα, συνήθως του αντίθετου φύλου...
Πχ η ανιψούλα μου που είναι και στην ηλικία σου παθιάζεται με το Ρουβά...
Εγώ πάλι παθιάζομαι με κάνα καλό ct...

Εσύ παθιάζεσαι με τον Κανάκη...
Κάτι το πηγούνι α λα ποπάυ , κάτι το θεσσαλονικιώτικο αξάν σε φτιάχνουν...

Μέχρι εδώ καλά...

Σε αυτήν την ιστοσελίδα, όλα τα βίτσια που αφορούν σε συναινούντες ενήλικες, είναι δεκτά... :zfuck:

Το να προσπαθείς να μας παρουσιάσεις όμως το σκοτεινό αντικείμενο του πόθου σου  :fuck1: ως μέγα στοχαστή και φάρο στο σκότος της νεοελληνικής κοινωνίας, πάει πολύ...



 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Το να προσπαθείς να μας παρουσιάσεις όμως το σκοτεινό αντικείμενο του πόθου σου  :fuck1: ως μέγα στοχαστή και φάρο στο σκότος της νεοελληνικής κοινωνίας, πάει πολύ...
Ναι, μπλα μπλα :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1:... Αρχισαμε παλι τα τρελα επιχειρηματα!!!
Ποτε δεν απαντησες στις ερωτησεις που εκανα παραπανω σε προηγουμενες σελιδες... Ποτε δεν απαντησες ποιος τα εχει πει καλυτερα στην ελληνικη τηλεοραση...
Εδω σε επιασα πολλα ποστ πριν την πεις την κλασσικη μαλακια-καραμελα... Ποτε δεν ειπα οτι ο Κανακης (και κατ' επεκταση εγω που υποστηριζω σε αυτο το θρεντ αυτα που λεει) ειναι μεγας στοχαστης... Λεει απλα τα αυτονοητα που ομως σε καποιους μοιαζουν εξωγηινα...

Υ.Γ: Υπνος τωρα, θα ακουσω περισσοτερα παραμυθακια απο το νηπιαγωγειο του μπουρδελα.τιβι αυριο!
 

vlachodeutsch

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
6.218
Like
4
Πόντοι
66
φυσικα και κανω πλακα
οσο υπερβολικο ειναι να αποκαλεις καποιον κοκακια πρεζακια και παιδεραστη επιδη δεν τον γουσταρεις αλλο τοσο ειναι να θεωρεις μαγκα καποιον που κανει κριτικη εκ του ασφαλους
η υποκρισια στην Ελλαδα περισσευει
εχω βαρεθει τους αριστερους με δεξια τσεπη,τους πολεμιους του συστηματος που κατοικουν στα β.προαστια,τους κοινωνικα ευαισθητους που εχουν υπαλληλους με 600 ευρω,τους ψευτοαντιρατσιστες που γουσταρουν την πολυπολιτισμικοτητα αλλα ταμπουρωνονται μακρια απο το τριγωνο της καταντιας(ομονοια-μεταξουργειο-αγ.παντελεημονας),τους επαγγελματιες επαναστατες δηλαδη που εαν αυτοι ειναι αριστεροι εγω ειμαι ο che quevara
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Οποτε τι θα επρεπε να ειναι αυτος που θα βγει και θα πει δυο πραγματα, οχι να αλλαξει τον κοσμο, για να μην ειναι επαγγελματιας ψευτο επαναστατης? Ο Τσε??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom