Νέα

Πυρκαγιές 2009 - Αττική αλλα και αλλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Enforcer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 605
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

PILOTENIOS

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
233
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Το δε καλύτερο του τριημέρου είναι ότι
" θα δικαιολογηθούν όσοι δημόσιοι δεν προσέλθουν"

ΑΞΕΠΕΡΑΣΤΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
περσονα δεν επιασες το νοημα μου...τωρα ΟΛΟΙ θα παρουσιαστουν ως σωτηρες με υποσχεσεις για ενισχυσεις,για,για, για...κι ετσι απλα θα ξεκινησουν τα εργα για τουσ ΧΥΤΑ,για την Ολυμπια Οδο κτλ.... :sunglasses:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Το δε καλύτερο του τριημέρου είναι ότι
" θα δικαιολογηθούν όσοι δημόσιοι δεν προσέλθουν"

ΑΞΕΠΕΡΑΣΤΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

δλδ ερωτώ.
εάν προσέρχονταν πρώτη μέρα μετά από άδεια θα παρήγαγαν έργο;
 

PILOTENIOS

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
233
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Άντε και έγιναν εκλογές. θα μας πει ο αψηλός με το μουστάκι ότι παρέλαβε καμένη γη. Και άντε τώρα να του πεις ότι λέει και μαλακίες...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
περσονα δεν επιασες το νοημα μου...τωρα ΟΛΟΙ θα παρουσιαστουν ως σωτηρες με υποσχεσεις για ενισχυσεις,για,για, για...κι ετσι απλα θα ξεκινησουν τα εργα για τουσ ΧΥΤΑ,για την Ολυμπια Οδο κτλ.... :sunglasses:

το θέμα είναι ότι όποιος μαλάκας τους πιστεύει ας πρόσεχε.
Το ίδιο έπαθαν και στον Πύργο. Κλαίνε τώρα.... Από εχθές κλαίνε στέρεο......
 

PILOTENIOS

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
233
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
επί του θέματος ότι είχα να πω το είπα...συνεχίστε με το ίδιο μοτίβο...σας έχουμε πάρει χαμπάρι όλοι! Άντε γεια!

Daniel εκτελείς καμια διατεταγμένη υπηρεσία?? Γιατι με αυτά που λες θα αρχίσω να ανησυχώ!
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
το θέμα είναι ότι όποιος μαλάκας τους πιστεύει ας πρόσεχε.
Το ίδιο έπαθαν και στον Πύργο. Κλαίνε τώρα.... Από εχθές κλαίνε στέρεο......
συμφωνοι αλλα παντα σε μια ''Δημοκρατια'' μαζι με τα ξερα καιγονται και τα χλωρα.... :S
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Άντε και έγιναν εκλογές. θα μας πει ο αψηλός με το μουστάκι ότι παρέλαβε καμένη γη. Και άντε τώρα να του πεις ότι λέει και μαλακίες...

εγώ θεωρώ ότι εάν ο συγκεκριμένος δεν κάνει πράξη στοιχειώδη θα τον φάνε ζωντανό εκ των έσω.
Εξακολουθώ να θεωρώ ότι η κατάρα της χώρας τα τελευταία 5 χρόνια οφείλεται αποκλειστικά στη ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΕΙΑ ΑΣΥΛΙΑ που χαίρει από Ελληνες και κομματικούς συμμάζους ο καταλληλότερος ΜΑΥΡΟΓΙΑΛΛΟΥΡΟΣ που έχει περάσει ποτέ από την ελλάδα.
Αυτό που με θλίβει περισσότερο είναι ότι μαγάρισε ένα από τα πιο βαριά ονόματα της ελληνικής πολιτικής. Ούτε και με το μικρό δεν μπορείς να το διαχωρίσεις εύκολα.
 

PILOTENIOS

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
233
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ρε για να μην τρλλαινεστε, παρτε μια συνοψη των δηλωσεων των πολιτικων με αφορμη τις φωτιες...

Σουφλιας(αρχες καλοκαιριου): εκρινα πως δε χρειαζεται να νοικιαστουν πυροσβεστικα αεροπλανα(Eχω κληρονομικο χαρισμα)
Παυλοπουλος: Ολα δουλευουνε τελεια, ολα ειναι σουπερ, ειμαι και γαμω τους υπουργους
Παπαρηγα: Να παρουμε τωρα οσο οσο πυροσβεστικα αεροπλανα και ας μας πιασουνε τον κωλο(και γαμω το σεβασμο στα λεφτα του κοσμακη)
Γιωργακης: Εκλογες τωρα, μολις βγουμε εμεις θα βρεξει
Τσιπρας: τραλαλι τραλαλο τρεις λαλουν και δυο χορευουν
Καρατζαφερης: ΝΔ παλι ζημιουλα εκανες, θα σε μαλωσω!

Καμαρωστε τους και μετα ψηφιστε τους!


ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΡΥΜΜΕΝΟΙ ΟΙ ΟΙΚΟΛΟΓΟΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΣΥΝΤΕΛΕΙΤΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ? ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΟΤΙ Η ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΞΑΝΤΛΕΙΤΑΙ ΣΤΟ ΝΑ ΔΩΘΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΣΤΑ ΣΚΟΠΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΝΑ ΜΠΟΥΝΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΟΛΟΙ ΟΙ ΛΑΘΡΟΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ?


Ο Καρατζαφέρης είπε να κάνουμε σκάτζα αεροπλάνα με τους αυστραλούς...Προφανώς ξέχασε ότι εμείς μπορούμε να καίμε και το χειμώνα αμα θέλουμε...
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΡΥΜΜΕΝΟΙ ΟΙ ΟΙΚΟΛΟΓΟΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΣΥΝΤΕΛΕΙΤΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ? ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΟΤΙ Η ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΞΑΝΤΛΕΙΤΑΙ ΣΤΟ ΝΑ ΔΩΘΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΣΤΑ ΣΚΟΠΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΝΑ ΜΠΟΥΝΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΟΛΟΙ ΟΙ ΛΑΘΡΟΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ?
ποιοι οικολογοι ρε φιλε μου??αν υπηρχαν μ αυτα που γινονται στην χωρα μας πρωτο κομμα θα ηταν..αλλα αλλα λαμογια κι αλητες αυτοι οι λεγομενοι ''οικολογοι'' του τρεμο(πουστο)πουλου...καλα του χωσε η συγχωρεμενη γερασιμιδου....
καλα φαγανε και μαυρο!!!οικολογοι ειναι ο απλος λαος κι αυτος πρεπει να δρασει..οι απλοι πολιτες...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΡΥΜΜΕΝΟΙ ΟΙ ΟΙΚΟΛΟΓΟΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΣΥΝΤΕΛΕΙΤΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ?

είναι κρυμμένοι στα εργαστήρια. παράγουν νέο επαναστατικό πευκόσπορο που τα κουκουνάρια θα δρούν ως αμυντικές χειροβομβίδες και θα δημιουργούνται αυτόματα αντιπυρικές ζώνες από τις εκρήξεις.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.374
Πόντοι
41.447
εγώ θεωρώ ότι εάν ο συγκεκριμένος δεν κάνει πράξη στοιχειώδη θα τον φάνε ζωντανό εκ των έσω.
Εξακολουθώ να θεωρώ ότι η κατάρα της χώρας τα τελευταία 5 χρόνια οφείλεται αποκλειστικά στη ΝΑΠΟΛΕΟΝΤΕΙΑ ΑΣΥΛΙΑ που χαίρει από Ελληνες και κομματικούς συμμάζους ο καταλληλότερος ΜΑΥΡΟΓΙΑΛΛΟΥΡΟΣ που έχει περάσει ποτέ από την ελλάδα.
Αυτό που με θλίβει περισσότερο είναι ότι μαγάρισε ένα από τα πιο βαριά ονόματα της ελληνικής πολιτικής. Ούτε και με το μικρό δεν μπορείς να το διαχωρίσεις εύκολα.

king-033.gif
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ο Καρατζαφέρης είπε να κάνουμε σκάτζα αεροπλάνα με τους αυστραλούς...Προφανώς ξέχασε ότι εμείς μπορούμε να καίμε και το χειμώνα αμα θέλουμε...

ερώτηση.
πώς θα έρχονται από την Αυστραλία τα καναντέρια που είναι 24 ώρες πτήση με ερ μπας;
θα τα διακτινίζει ο καρατζαφέρης;
το τι μαλακία ακούς δεν περιγράφεται.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom