Νέα

Ψάχνουν απεγνωσμένα γαμπρό. 30άρες έως 40άρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arcans70
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 278K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

SO45DOM

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2019
Μηνύματα
124
Like
262
Πόντοι
21
ελληνες, μεχρι να αλλαξει ο αστικος κωδικας μη  κανετε γαμο και παιδια με ελλεεινιδες.δεν ξερετε τι σας ξημερωνει την άλλη μερα ,θα παει στην δικαστινα και θα μεινετε χωρις πατρικο η ιδιοκτητο  σπιτι στο οποιο μενατε ως εκεινη την ωρα, χωρις παιδια και χωρις το 40% περιπου του εισοδήματος σας.  
 

nikos77778

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2019
Μηνύματα
257
Like
4
Πόντοι
1
Δηλαδή ξυδάκι σε όσες ψάχνουν γαμπρό;
Μα δεν πιάνει αυτό τύπε, γιατί οι περισσότερες βρίσκουν, κουτσές, στραβές, παράξενες, βλαμμένες, τρελές, χοντρές, άσχημες, κλπ.
Πιο λίγες είναι εκεί έξω αυτές που βρήκαν παρά αυτές που ακόμα ψάχνουν.
τυπε αυτο δεν αφορα τους ανδρες εσυ σαν αντρας κοιτας τη ζωη σου
 

nikos77778

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2019
Μηνύματα
257
Like
4
Πόντοι
1
ελληνες, μεχρι να αλλαξει ο αστικος κωδικας μη  κανετε γαμο και παιδια με ελλεεινιδες.δεν ξερετε τι σας ξημερωνει την άλλη μερα ,θα παει στην δικαστινα και θα μεινετε χωρις πατρικο η ιδιοκτητο  σπιτι στο οποιο μενατε ως εκεινη την ωρα, χωρις παιδια και χωρις το 40% περιπου του εισοδήματος σας. 
υπαρχει και προγαμιο συμβολεο
 

SO45DOM

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2019
Μηνύματα
124
Like
262
Πόντοι
21
αν ζητησει ο αντρας να γινει δεν θα γινει ο γαμος. θα δηλωσει προσβεβλημενη η ελεεινιδα και ο αφελης θα υποκυψει
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.438
Κριτικές
14
Like
4.458
Πόντοι
746
Το παιδι ειναι ο Δουρειος Υππος για την τσεπη του ανδρα...

Τα πουτανακια οι Ελλε-η-νιδες το ξερουν καλα...

Συμβολαιο με καριολα δεν κανω ...

... ο νοων νοητω...!

 

SO45DOM

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2019
Μηνύματα
124
Like
262
Πόντοι
21
Το παιδι ειναι ο Δουρειος Υππος για την τσεπη του ανδρα...

Τα πουτανακια οι Ελλε-η-νιδες το ξερουν καλα...

Συμβολαιο με καριολα δεν κανω ...

... ο νοων νοητω...!
ξεκαθαρη θεση που συμμερίζομαι και επαυξανω. εδώ χορευουν τα κορίτσια και τα γουστα με 70-80-100 ευρω, θα παρω με γαμο ελεεινιδα να παιξω την ηρεμια και και την ελευθερια μου και τα λεφτα μου ρωσικη ρουλετα ΄?
 

nikos77778

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2019
Μηνύματα
257
Like
4
Πόντοι
1
Αν δεν σε νοιάζει το θέμα του νήματος τι μπαίνεις να πετάξεις ένα ξεκάρφωτο «ξυδάκι»;
ανθρωπε του θεου τη γνωμη μουεγραψα αυτο που θα κανω εγω αυτο που δε με νοιαζει ειναι τικανουν  οιαλλοι
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
Οι καημένες είναι ρυθμισμένες απ την φύση κάπου στα τριάντα να αρχίσουν να βλέπουν το ρολόι της τεκνοποίησης να γυρνά αντίστροφα!Προχθες μια πρώην,απ την μοναδική που έφαγα κέρατο,με πήρε τηλ για ευχολογια  :vomit: και για να μ πει ότι τελικά κυκλοφορεί πολύ κοπριά εκεί έξω και το μεγαλύτερο λάθος στη ζωή της ήταν που μ φέρθηκε έτσι!Μήπως μου λέει να ξαναβρισκομασταν να συζητάγαμε ξανά για τους δυο μας!;

Της είπα απάντησα στην κλήση γιατί δεν ήξερα ποιος είναι,σε άφησα να μ προς την άποψη σου γιατι είμαι κοινωνικός,αυτό όμως που πρέπει να γίνει είναι πρώτον να πας σ έναν ψυχολόγο να του πεις αυτά που μ είπες για να κανεις διάλογο και όχι με μένα και δεύτερον σαν σου βαράν εσένα καμπάνες στα 32 σου και ψάχνεις στους πρώην να βρεις διέξοδο στο θέμα σου,θα σε παρακαλούσα να διέγραφες το τηλέφωνο μου απ τος επαφές σου και να μην με ξαναπάρεις ποτε γιατί δεν ενδιαφέρομαι!

Ελλεηνιδες  :vomit:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
εγω αν είναι εμφανισημη θα της εριχνα μερικους πηδουλους πριν αποφασισω τελικα ότι δεν μπορω να ξεπερασω αυτο που εκανε.

μια ομορφη γυναικα που εχεις καιρο να πηδηξεις σε καυλωνει.

άλλο αν δεν θες σχεση μαζι της επειδή είναι τρελη, απιστη ή οτιδήποτε. όπως πας με πουτανες ετσι πας και μαζι της για το σεξ και μονο.
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
a)εσυ είσαι εσυ και γώ εγώ

b)υπάρχουν μυριάδες εκεί εξω

c)πέρυσι πήγα με πουτανα μόνο μια φορά,γενικά το ‘χω κόψει το άθλημα!εχω ένα στανταρακι που της ρίχνω το σπερμα μου χωρίς μα και μου ,χωρίς πρηξίματα ούτε καν μνμ δεν στέλνουμε μέχρι να βρεθουμε και δεν εννοώ ιερόδουλη
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
το στανταρακι το βαριεσαι επειδή είναι παντα το ιδιο.

μια που εχεις καιρο να πηδηξεις είναι σχεδον σαν να πηγαίνεις με καινουρια, οποτε είναι πιο γλυκο από αυτην που πηδηξες χθες, προχθες και τις τελευταίες 10 φορες
 

Melinadiva

Call-Girl
Εγγρ.
4 Μαρ 2019
Μηνύματα
445
Like
5.179
Εγώ δε θα παντρευτώ ποτέ...
Κοντεύω 34 και ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΛΩ
Όμως νομίζω ο μοναδικός λόγος που ψάχνει μια γυναίκα γαμπρό,  εκτός από τα πρότυπα και τα "πρέπει" είναι και η τεκνοποίηση...
Στο μόνο που διαφωνώ με την πλειονότητα των γυναικών, είναι που συνδυάζουν τον γάμο με το παιδί!
Το ιδανικό θα ήταν να διαλέγεις τον πατέρα του παιδιού σου επιλέγοντάς τον με το κριτήριο της υπευθυνότητας χωρίς να σε κρίνει κανείς, κατα τα άλλα ο καθένας να ζει την ζωή του όπως επιλέγει, με ευθύνη προς το παιδί και διατηρώντας μια φιλική υγιή σχέση.
Το πάω αλλού;;;  :think:

 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Εγώ δε θα παντρευτώ ποτέ...
Κοντεύω 34 και ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΛΩ
Όμως νομίζω ο μοναδικός λόγος που ψάχνει μια γυναίκα γαμπρό,  εκτός από τα πρότυπα και τα "πρέπει" είναι και η τεκνοποίηση...
Στο μόνο που διαφωνώ με την πλειονότητα των γυναικών, είναι που συνδυάζουν τον γάμο με το παιδί!
Το ιδανικό θα ήταν να διαλέγεις τον πατέρα του παιδιού σου επιλέγοντάς τον με το κριτήριο της υπευθυνότητας χωρίς να σε κρίνει κανείς, κατα τα άλλα ο καθένας να ζει την ζωή του όπως επιλέγει, με ευθύνη προς το παιδί και διατηρώντας μια φιλική υγιή σχέση.
Το πάω αλλού;;;  :think:
με το υπαρχον νομικο πλαισιο δεν ρισκάρω να κανω παιδι ακομη και εκτος γαμου μπορει να σε καταστρεψει
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
μονο με αγνωστη πχ τουριστρια που δεν θα ξερει το ονομα μου και δεν θα μπορει να με βρει αλλιως προφυλαξεις
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.923
Κριτικές
39
Like
5.041
Πόντοι
2.696
Εγώ δε θα παντρευτώ ποτέ...
Κοντεύω 34 και ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΛΩ
Όμως νομίζω ο μοναδικός λόγος που ψάχνει μια γυναίκα γαμπρό,  εκτός από τα πρότυπα και τα "πρέπει" είναι και η τεκνοποίηση...
Στο μόνο που διαφωνώ με την πλειονότητα των γυναικών, είναι που συνδυάζουν τον γάμο με το παιδί!
Το ιδανικό θα ήταν να διαλέγεις τον πατέρα του παιδιού σου επιλέγοντάς τον με το κριτήριο της υπευθυνότητας χωρίς να σε κρίνει κανείς, κατα τα άλλα ο καθένας να ζει την ζωή του όπως επιλέγει, με ευθύνη προς το παιδί και διατηρώντας μια φιλική υγιή σχέση.
Το πάω αλλού;;;  :think:

Δηλαδή εσύ θέλεις να κάνεις παιδί χωρίς να παντρευτείς;Θα αναλάβεις όλα τα έξοδα του παιδιού εσύ μέχρι την ενηλικίωσή του ή θα απαιτείς από τον πατέρα να πληρώνει;Αν είναι να τα αναλάβεις όλα εσύ,θα βρεις κάποιον σίγουρα.Αλλά αν είναι να τον τραβάς στα δικαστήρια για να του πάρεις όση διατροφή θέλεις εσύ ώστε όχι μόνο το παιδί να μεγαλώνει ανθρώπινα αλλά να σου μένουν κι εσένα λεφτά και να κάνεις dolce vita είναι σίγουρο ότι δε θα βρεις κανέναν εύκαιρο.Ο γάμος δεν είναι μόνο η τελετή στην εκκλησία ή στο δημαρχείο και το τσιμπούσι που συνήθως την ακολουθεί αλλά και μια εξασφάλιση του παιδιού,οικονομική και συναισθηματική.Ο πατέρας δεν είναι διακοσμητικό στοιχείο ούτε μια "τράπεζα" που θα εξασφαλίζει φαγητό,ρούχα,μόρφωση,διασκέδαση στο παιδί.
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
86
Πόντοι
6
Ο παραλογος νομος και οι παραλογοι δικαστες μας εχουν κανει να φυσαμε και το γιαουρτι
Αυτα τα δυο φταινε και οχι οι γυναικες λογικο ειναι να τα κανουν ολα αυτα ,ειναι στη φυση τους.
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
86
Πόντοι
6
Ο πατέρας δεν είναι διακοσμητικό στοιχείο ούτε μια "τράπεζα" που θα εξασφαλίζει φαγητό,ρούχα,μόρφωση,διασκέδαση στο παιδί.
Δυστυχως για παρα πολλες ειναι το αναγκαιο κακο,ο χορηγος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom