Νέα

Ψάχνουν απεγνωσμένα γαμπρό. 30άρες έως 40άρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arcans70
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 278K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
786
Like
1.171
Πόντοι
206
Για να κάνεις αυτή τη ζωή στην Ελλάδα ως ανύπαντρος,πρέπει να έχεις είτε λεφτά,είτε επάγγελμα γυναικομαγνήτη,είτε να είσαι κανας ψωλάς εισοδηματίας.Έχεις εσύ ή οι φίλοι σου κάτι απ'αυτά;

Μην μπερδεύεις τα μπουρδέλα με τις κανονικές γκόμενες

ρε άνθρωπε... χρονιάρες μέρες get a life επιτελους...
 

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
712
Κριτικές
1
Like
387
Πόντοι
26
Για να κάνεις αυτή τη ζωή στην Ελλάδα ως ανύπαντρος,πρέπει να έχεις είτε λεφτά,είτε επάγγελμα γυναικομαγνήτη,είτε να είσαι κανας ψωλάς εισοδηματίας.Έχεις εσύ ή οι φίλοι σου κάτι απ'αυτά;

Μην μπερδεύεις τα μπουρδέλα με τις κανονικές γκόμενες
Δεν είμαι ούτε εισοδηματίας εαν κόβεσαι τόσο πολύ για την οικονομική μου κατάσταση , ούτε είμαι δουλάκι υπαλληλάκι του κάθε επιχειρηματία εκμεταλλευτή , ούτε επίσης δουλάκι της όποιας τράπεζας να δουλεύω να ξεχρεώσω δάνεια και κάρτες σαν το 99% του κοσμάκη.
Μάλον εσύ έχεις μπερδέψει τα πράγματα και νομίζεις οτι για να περνάει κάποιος καλά πρέπει να είναι λεφτάς διαφορετικά ζει στο περιθώριο...
Το να γαμάω καλά μουνιά επί πληρωμή επίσης, δεν με αποτρέπει στο να έχω κατά καιρούς διάφορες σχέσεις με κανονικές γκόμενες.Δεν είναι όλα άσπρο ή μαύρο στη ζωή και αυτό φαίνεται δεν το έχεις καταλάβει.Και μάντεψε τι: Στη ζωή συνήθως το γκρι είναι αυτό που επικρατεί.
 

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
712
Κριτικές
1
Like
387
Πόντοι
26
δεν ειναι ο στολισμος το μεγαλο εξοδο του θρησκευτικου ουτε το δωρο του παπα, ειναι το νυφικο τα κουστουμια τα τραπεζωματα και ο φωτογραφοι που ζητανε χιλιαρικο
Δηλαδή εαν πας και κάνεις ένα θρησκευτικό γάμο σε στενό οικογενειακό κύκλο χωρίς φανφάρες , τραπεζώματα και εντυπωσιακά νυφικά , θα σας κακοπέσει; Θα παρεξηγηθείτε με το συγγενολόι;
Ναι αν έχετε κόμπλεξ με αυτά τα πράγματα πρέπει οπωσδήποτε να πάτε να κάνετε όλα αυτά που καθορίζει το πρωτόΚΩΛΟ που σου επιβάλει η κοινωνία.Εαν δεν έχεις κόμπλεξ και πας να κάνεις θρησκευτικό γάμο επειδή το νοιώθεις πραγματικά μέσα σου , τότε υπάρχουν μια χαρά λύσεις.Αν ο άνθρωπος που έχεις δίπλα σου δεν καταλαβαίνει αυτά τα απλά πράγματα τότε δυστυχώς θα τα λουστείς.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
Δηλαδή εαν πας και κάνεις ένα θρησκευτικό γάμο σε στενό οικογενειακό κύκλο χωρίς φανφάρες , τραπεζώματα και εντυπωσιακά νυφικά , θα σας κακοπέσει; Θα παρεξηγηθείτε με το συγγενολόι;
Ναι αν έχετε κόμπλεξ με αυτά τα πράγματα πρέπει οπωσδήποτε να πάτε να κάνετε όλα αυτά που καθορίζει το πρωτόΚΩΛΟ που σου επιβάλει η κοινωνία.Εαν δεν έχεις κόμπλεξ και πας να κάνεις θρησκευτικό γάμο επειδή το νοιώθεις πραγματικά μέσα σου , τότε υπάρχουν μια χαρά λύσεις.Αν ο άνθρωπος που έχεις δίπλα σου δεν καταλαβαίνει αυτά τα απλά πράγματα τότε δυστυχώς θα τα λουστείς.

Μια συναδελφος μου νεοτερη που ειχα παει και στο γαμο της, μου ελεγε οτι παραλιγο να κανει μεγαλη φασαρια για το αυτοκινητο που θα τη μετεφερε στην εκκλησια. Ηθελε να ειναι συγκεκριμενο αυτοκινητο που ηθελε για να κανει εντυπωσιακη αφιξη στην εκκλησια. Και  αφου εκανε ενα παιδι, στα 2 χρονια γαμου τον εδιωξε τον συζυγο επειδη βρηκε αλλον και ...ερωτευτηκε. Το ειχα γραψει τοτε.
 

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
712
Κριτικές
1
Like
387
Πόντοι
26
Μια συναδελφος μου νεοτερη που ειχα παει και στο γαμο της, μου ελεγε οτι παραλιγο να κανει μεγαλη φασαρια για το αυτοκινητο που θα τη μετεφερε στην εκκλησια. Ηθελε να ειναι συγκεκριμενο αυτοκινητο που ηθελε για να κανει εντυπωσιακη αφιξη στην εκκλησια. Και  αφου εκανε ενα παιδι, στα 2 χρονια γαμου τον εδιωξε τον συζυγο επειδη βρηκε αλλον και ...ερωτευτηκε. Το ειχα γραψει τοτε.
Ναι δυστυχώς αυτό που αναφέρεις συμβαίνει συχνά.Λίγες είναι οι γυναίκες που πατάνε σωστά στα πόδια τους και ξέρουν τι τους γίνεται.Και φυσικά όλοι θα πέσουν πάνω σου αν πεις οτι κάνεις κάτι συντηρητικό , κάτι που ξεφεύγει από τα συνηθισμένα.Έχω δει σε γάμο ζευγαριού να έρχεται όχι αμάξι αλλά αμαξάς με άλογο να φέρει τη νύφη.Και από πίσω μαζεύανε τα κουράδια του αλόγου.Είναι καθαρά θέμα τι έχει μέσα το μυαλουδάκι του καθενός μας.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Για να κάνεις αυτή τη ζωή στην Ελλάδα ως ανύπαντρος,πρέπει να έχεις είτε λεφτά,είτε επάγγελμα γυναικομαγνήτη,είτε να είσαι κανας ψωλάς εισοδηματίας.Έχεις εσύ ή οι φίλοι σου κάτι απ'αυτά;

Μην μπερδεύεις τα μπουρδέλα με τις κανονικές γκόμενες
ότι να 'ναι παλι τα ιδια αναποδα γραφεις ρε συνελθε.

εγω είμαι πιο κοντος πιο ασχημος από εσενα.

εχω κανει και έναν γαμο ως εμπιερια και δεν μπορει κανεις μοθυ κανει τον νεξυπνο πια να παντρευτω ή όχι τα ξερω και από τις δυο πλευρες.

και περα από τις 20-50 ομορφες πουτανες που γαμαω κάθε χρονο βγαζω και 2 γκομενες κανονικες όπως τις λες (βεβαια δεν είμαι μαλακας να σνομαπρω τα 6ρια και τα 7ρια τυπου σαν κοντες σεξυ σταρ που εσενα δεν σου αρεσουν)

όλα αυτά με ένα φτηνο αμαξι και ένα μισθο του δημοσιου που καποια στιγμη ηταν 720 ευρω (και εκεινη την περιοδο ειχα 3 ταυτόχρονα γκομενες). ειχα κανει μαλιστα το αμαξι υγραεριο για να τα βγαζω περα, από τοτε που μετατεθηκα στην πολη μου είμαι ακομη πιο ανετα οικονομικα για αυτό και εκανα και γαμο  πριν 3 χρονια, με ολες τις μαλακιες, πολλους και ακριβους μουσικους, φωτογραφους, πανηγυρι με τραπεζώματα που ηθελε η νυφη.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.618
Πόντοι
3.346
Κανένα πρόβλημα.Πας κάνεις κανονικά το θρησκευτικό γάμο και πολύ απλά δεν δίνεις φράγκο για στολισμούς εκκλησίας ή πληρωμή παπάδων.Εαν σου φέρει αντίρρηση ο παπάς πας και του κάνεις καταγγελία στην Μητρόπολη που υπάγεται.Είναι υποχρεωμένοι από το νόμο να μην ζητάνε χρήματα διαφορετικά είναι πουστόφαρες του κερατά.Γι αυτό το λόγο διώξανε τον κοσμάκη από τις εκκλησίες.Το κάνανε εμπόριο όλοι αυτοί οι βρωμιάρηδες.Έχω συγγενή παπά και έχουν δει πολλά τα μάτια μου.Μια μέρα του είπα : Να εύχεσαι να μην υπάρχει θεός γιατί εαν υπάρχει την έχεις γαμήσει από χέρι με αυτά που κάνεις.
Δεν ειχαν προβλημα τα παιδια να κανουν θρησκευτικο καποια στιγμη..αλλα,αλλο να σε αναγκαζουν και μες το χειμωνα να πας εκκλησια για γαμο και αλλο οποτε θελει το ζευγαρι.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.618
Πόντοι
3.346
δεν ειναι ο στολισμος το μεγαλο εξοδο του θρησκευτικου ουτε το δωρο του παπα, ειναι το νυφικο τα κουστουμια τα τραπεζωματα και ο φωτογραφοι που ζητανε χιλιαρικο
Τα βγαζουν τυπε απο τα δωρα. 50αρικα και κατοσταρικα δινουν συγγενεις και φιλοι + ολους τους αλλους.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Παντως η εκκλησια το βρηκε το κολπο να παντρευει με θρησκευτικο γαμο τα ζευγαρια..δυο γνωστες μου ενω ειχαν κανει πολιτικο πριν χρονια και απο ενα παιδι..τωρα στο δευτερο τους αναγκασε η εκκλησια αν θελουν να το βαφτισουν να κανουν πρωτα θρησκευτικο!
ότι να ΄ναι η εκκλησια.
οι πρωτοι χριστιανοι πως βαφτηστηκαν με γονεις δωδεκαθειστες.
και το σωστο είναι η βαπτιση να γινεται όταν είναι ο άλλος ενηλικος και είναι και δικη του αποφαση, όπως ο χριστος που βαφτηστηκε στα 30. όχι να σε τυραννανε για το πανηγυρι-εθιμο και εσυ να μην καταλαβαίνεις τι γινεται. ασε που το 30% των αθεων και αθρησκων στην ελλαδα δεν θα εκανε τελικα. είναι πολύ η πελατεια που θα χαθει και ξεσηκώνονται οι εμποροι της πιστης. δεν τους περναει όμως , όπως και με τους πολιτικους γαμους και τα συμφωνα συμβιωσης και τις σχεσεις ανευ γαμου, δεν παμε πισω στο κοινωνικο πειραμα που απετυχε να βελτιωσει την κοινωνια τα τελευταια 2 χιλιαδες χρονια και την εκανε χειροτερη.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Τα βγαζουν τυπε απο τα δωρα. 50αρικα και κατοσταρικα δινουν συγγενεις και φιλοι + ολους τους αλλους.
αν τους τραπεζώσεις σε φτηνη ταβερνα οριακα να φτασεις τα εξοδα του τραπεζώματος. τα αλλα όχι.
όπως και να εχει πας συνειδητα για να πεταξεις λεφτα σε ένα πανηγυρι που μπορει να μην σου αρεσει αλλα το επιβαλει ο περίγυρος , η συζυγος, κλπ.
δεν σε υποχρεωνει και κανενας αλλα η δυναμη της κοινωνικης επιβολης είναι ισχυρη, παλιοτερα ηταν ακομη ισχυροτερη
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.618
Πόντοι
3.346
ότι να ΄ναι η εκκλησια.
οι πρωτοι χριστιανοι πως βαφτηστηκαν με γονεις δωδεκαθειστες.
και το σωστο είναι η βαπτιση να γινεται όταν είναι ο άλλος ενηλικος και είναι και δικη του αποφαση, όπως ο χριστος που βαφτηστηκε στα 30. όχι να σε τυραννανε για το πανηγυρι-εθιμο και εσυ να μην καταλαβαίνεις τι γινεται. ασε που το 30% των αθεων και αθρησκων στην ελλαδα δεν θα εκανε τελικα. είναι πολύ η πελατεια που θα χαθει και ξεσηκώνονται οι εμποροι της πιστης. δεν τους περναει όμως , όπως και με τους πολιτικους γαμους και τα συμφωνα συμβιωσης και τις σχεσεις ανευ γαμου, δεν παμε πισω στο κοινωνικο πειραμα που απετυχε να βελτιωσει την κοινωνια τα τελευταια 2 χιλιαδες χρονια και την εκανε χειροτερη.
Τυπε εγω βλεπω οτι τους περναει..περα απο τις γνωστες μου ειδα αρκετους γαμους να γινονται χειμωνιατικα..λες αυτα τα ζευγαρια να ηθελαν να κανουν θρησκευτικο μες το καταχειμωνο;

 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
αν τους τραπεζώσεις σε φτηνη ταβερνα οριακα να φτασεις τα εξοδα του τραπεζώματος. τα αλλα όχι.
όπως και να εχει πας συνειδητα για να πεταξεις λεφτα σε ένα πανηγυρι που μπορει να μην σου αρεσει αλλα το επιβαλει ο περίγυρος , η συζυγος, κλπ.
δεν σε υποχρεωνει και κανενας αλλα η δυναμη της κοινωνικης επιβολης είναι ισχυρη, παλιοτερα ηταν ακομη ισχυροτερη

Πως παλιοτερα ηταν ισχυροτερη; Δε βλεπεις ποσα κτηματα εκδηλωσεων εχουν ανοιξει τα τελευταια χρονια στην Ελλαδα; Αμετρητα. Σε σχεση με παλια. Πως συντηρουνται ολα αυτα; Τα καλα παιρνουν ως 50 ευρω τον καλεσμενο. Βαλε ποσο βγαινει για μια εκδηλωση με τοσους καλεσμενους.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.618
Πόντοι
3.346
αν τους τραπεζώσεις σε φτηνη ταβερνα οριακα να φτασεις τα εξοδα του τραπεζώματος. τα αλλα όχι.
όπως και να εχει πας συνειδητα για να πεταξεις λεφτα σε ένα πανηγυρι που μπορει να μην σου αρεσει αλλα το επιβαλει ο περίγυρος , η συζυγος, κλπ.
δεν σε υποχρεωνει και κανενας αλλα η δυναμη της κοινωνικης επιβολης είναι ισχυρη, παλιοτερα ηταν ακομη ισχυροτερη
Τα βγαζουν και τα παραβγαζουν οτι γαμο και να κανουν..ξεχνας οτι ειναι δυο σογια.νυφη, γαμπρος απο 150 ατομα αμα εχει ο καθενας περιπου, και το λιγοτερο 50 συγγενεις και καλους φιλους!
Κοντα στο δεκαχιλιαρο εχω δει να μαζευουν συγγενεις μου..λες ο γαμος να τους βγηκε ποιο ακριβα;
 

petercanali

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
148
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
11

Η γκόμενά μου (Ελληνίδα κανονική) μου έδωσε τελεσίγραφο προχθές, σε ένα μήνα πρέπει να πάμε σπίτι της να γνωρίζω τα μελλοντικά πεθερικά. Αλλιώς τέλος. Ακόμα και το σεξάκι με το σταγονόμετρο λες και είναι μαύρος χρυσός και έχουμε παγκόσμια ανατίμηση λόγω Ιράν, και άλλες μαλακείες. Πρέπει να βρούμε και διαμέρισμα, λέει, για να μένουμε μαζί από εδώ και πέρα. Άλλα έξοδα αυτά.... Τελικά, άμα κάνω πίσω και πω το ναι και πάμε στη μάνα της να μου δώσει την ευχή της, με βλέπω να χρωστάω για το υπόλοιπο της ζωή μου δάνειο για διαμέρισμα, και να μένω με το πουλί στο χέρι, και να μην μπορώ να πάω ούτε στις πουτάνες. Τί να κάνω, λέω να παντρευτώ κανά τρανσεξουαλ, να μην κάνει ούτε παιδί, και να μην με πρήζει.
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.178
Like
1.688
Πόντοι
216
Δηλαδή εγώ που είμαι ανύπαντρος στα 43 μου ζω στο περιθώριο...Που κάνω οτι μου καυλώσει , ότι ώρα μου καυλώσει , γαμάω όποιες με καυλώσουν και δεν δίνω λογαριασμό σε κανέναν...Πρέπει να είσαι τέρμα μαλάκας ή αγαπούλης για να πιστεύεις αυτές τις παρλαπίπες που τσαμπουνάς εδώ μέσα.
Κι μην γυρίσεις να μου πεις οτι είμαι η εξαίρεση του κανόνα γιατί έχω άπειρα παραδείγματα από φίλους μου ανύπαντρους από 30-50 που περνάνε ζάχαρη.Είτε έχουν λεφτά είτε δεν έχουν.Και ξέρεις γιατί παραμένουν ανύπαντροι; Γιατί ευτυχώς στην παρέα μας τυχαίνει να έχουμε και μερικούς παντρεμένους που την πάτησαν και κλαίγονται για αυτά που τραβάνε από τη μουνοδουλίασή τους.
Οκ υπάρχουν και πιρφόροι που θα πέσουν γονατιστοί με το δαχτυλίδι στο χέρι αλλά πλέον πολλοί από αυτούς άρχισαν να ξυπνάνε και άρχισαν να καταλαβαίνουν τι παιχνίδι παίζεται και άλλαξαν τροπάριο.Οι εναπομείναντες πυρφόροι καλά τραβάνε αυτά που τραβάνε από τη στιγμή που δεν μπορούν να κουμαντάρουν το πουλί τους.
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.163
Πόντοι
2.606
Η γκόμενά μου (Ελληνίδα κανονική) μου έδωσε τελεσίγραφο προχθές, σε ένα μήνα πρέπει να πάμε σπίτι της να γνωρίζω τα μελλοντικά πεθερικά. Αλλιώς τέλος. Ακόμα και το σεξάκι με το σταγονόμετρο λες και είναι μαύρος χρυσός και έχουμε παγκόσμια ανατίμηση λόγω Ιράν, και άλλες μαλακείες. Πρέπει να βρούμε και διαμέρισμα, λέει, για να μένουμε μαζί από εδώ και πέρα. Άλλα έξοδα αυτά.... Τελικά, άμα κάνω πίσω και πω το ναι και πάμε στη μάνα της να μου δώσει την ευχή της, με βλέπω να χρωστάω για το υπόλοιπο της ζωή μου δάνειο για διαμέρισμα, και να μένω με το πουλί στο χέρι, και να μην μπορώ να πάω ούτε στις πουτάνες. Τί να κάνω, λέω να παντρευτώ κανά τρανσεξουαλ, να μην κάνει ούτε παιδί, και να μην με πρήζει.
γιατι ντε και καλα να παντρευτεις???? γινε τρανσεξουαλ να πηδας/ει και τον νικολα141 να βαζεις και στην ακρη....
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.163
Πόντοι
2.606
Τα βγαζουν και τα παραβγαζουν οτι γαμο και να κανουν..ξεχνας οτι ειναι δυο σογια.νυφη, γαμπρος απο 150 ατομα αμα εχει ο καθενας περιπου, και το λιγοτερο 50 συγγενεις και καλους φιλους!
Κοντα στο δεκαχιλιαρο εχω δει να μαζευουν συγγενεις μου..λες ο γαμος να τους βγηκε ποιο ακριβα;
ανετα πιο ακριβα....ενας μετριος γαμος 250τεμμαχιων θα σου παει 15-18 χηνες....παλια τα μαζευες....τωρα ενα αρχιδι....ασε που πρεπει να τα εχεις να τα δωσεις πρωτα και μετα να περιμενεις!
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.438
Κριτικές
14
Like
4.456
Πόντοι
746
Η γκόμενά μου (Ελληνίδα κανονική) μου έδωσε τελεσίγραφο προχθές, σε ένα μήνα πρέπει να πάμε σπίτι της να γνωρίζω τα μελλοντικά πεθερικά. Αλλιώς τέλος. Ακόμα και το σεξάκι με το σταγονόμετρο λες και είναι μαύρος χρυσός και έχουμε παγκόσμια ανατίμηση λόγω Ιράν, και άλλες μαλακείες. Πρέπει να βρούμε και διαμέρισμα, λέει, για να μένουμε μαζί από εδώ και πέρα. Άλλα έξοδα αυτά.... Τελικά, άμα κάνω πίσω και πω το ναι και πάμε στη μάνα της να μου δώσει την ευχή της, με βλέπω να χρωστάω για το υπόλοιπο της ζωή μου δάνειο για διαμέρισμα, και να μένω με το πουλί στο χέρι, και να μην μπορώ να πάω ούτε στις πουτάνες. Τί να κάνω, λέω να παντρευτώ κανά τρανσεξουαλ, να μην κάνει ούτε παιδί, και να μην με πρήζει.

Στηλε την απο εκει που ηρθε ...

Κανενα μουνι δεν αξιξει αυτα που ζηταει...

Αν σου δινει τελεσυγραφα πειν το γαμο φαντασου τι θα σου κανει μετα ...

Το sex θα σου το κοψει ειτε την παντευτεις ειτε οχι

Οποτε βρες ενα ωραιο πουτανακι και πεξτο δυσκολος...!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Τα βγαζουν και τα παραβγαζουν οτι γαμο και να κανουν..ξεχνας οτι ειναι δυο σογια.νυφη, γαμπρος απο 150 ατομα αμα εχει ο καθενας περιπου, και το λιγοτερο 50 συγγενεις και καλους φιλους!
Κοντα στο δεκαχιλιαρο εχω δει να μαζευουν συγγενεις μου..λες ο γαμος να τους βγηκε πιο ακριβα;
να σου πω τα πραγματικα νουμερα τα δικα μου? φυσικα και ο γαμος μου βγηκε πιο ακριβα.

ειχα 80 δικους μου στο γλεντι και η άλλη πλευρα ειχε 180, το κάθε σοϊ πληρωθηκε από την πλευρα του.

δωρα σε μενα 1,5 χιλιαρικο που τα εδωσα στο κεντρο.

φωτογραφος 1000, μουσικοι 1000, επιπλωση σπιτιου 4000, ταξίδια μελιτος 2000.

μονο τα ταξίδια γουσταρα εγω, όλα τα αλλα τα πληρωνα γιατι ηθελε η νυφη γαμους παραδοσιακούς με νυφικα και εκκλησιες κλπ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom