Νέα

Πρόβλημα!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ολλανδός
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 402
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
τρομερη μορφη ο ορκας τυποι :rockon:
μαλακια που σταματησε να γραφει :S

τυπε μου δεν ειναι συμπτωσουλα ομως που ολες αυτες οι μορφες σταματανε να γραφουν
κατι τους κάνετε και παρεξηγιουνται και γεια σας μετα μηπως με τον αβραμη τα ιδια δεν εγιναν?
ή με τον γιανορανια και αλλους σπουδαιους τυπους της ελληνικης εικονικης πραγματικοτητας  :tooth: :tooth:
 

violetta24

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2012
Μηνύματα
2.455
Like
1
Πόντοι
16
εχεις και εσυ μανταμ το ταμπου ολων των ελληνιδων?? :S :S

1.Ε οχι και μαντάμ!
2.Δεν ειναι θέμα ταμπού... οσο οτι οι 21χρονοι μου φαινονται πολύ μικροί (κυρίως στην συμπεριφορά/τρόπος σκέψης κτλ)
 
OP
OP
Ολλανδός

Ολλανδός

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
7.971
Like
9
Πόντοι
66
Παντως συγχαρητήρια τύπε. Της εδωσες την μήτρα στο χέρι. Ακολούθησες πιστά τις εντολες του ποδολάγνου!
Φανταστήτε αν απόψε εχει καυλες ο αραβωνιάρης  :2funny: :2funny:

Τον ποδολάγνο τον σέβομαι....είναι σωστός....
 

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.298
Like
2
Πόντοι
166
1.Ε οχι και μαντάμ!
2.Δεν ειναι θέμα ταμπού... οσο οτι οι 21χρονοι μου φαινονται πολύ μικροί (κυρίως στην συμπεριφορά/τρόπος σκέψης κτλ)
ο Ολλανδος εχει μυαλο και ειναι πολυ ωριμος στην συμπεριφορα.Νομιζω πρεπει να δοκιμασεις εστω μια γνωριμια μαζι του
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
τυπε μου δεν ειναι συμπτωσουλα ομως που ολες αυτες οι μορφες σταματανε να γραφουν
κατι τους κάνετε και παρεξηγιουνται και γεια σας μετα μηπως με τον αβραμη τα ιδια δεν εγιναν?
ή με τον γιανορανια και αλλους σπουδαιους τυπους της ελληνικης εικονικης πραγματικοτητας  :tooth: :tooth:
Τυπε πες μας την γνώμη σου για το 6 φορες.
Περιμένουμε την ανάλυσή σου!
:think:
 
OP
OP
Ολλανδός

Ολλανδός

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
7.971
Like
9
Πόντοι
66
τυπε μου δεν ειναι συμπτωσουλα ομως που ολες αυτες οι μορφες σταματανε να γραφουν
κατι τους κάνετε και παρεξηγιουνται και γεια σας μετα μηπως με τον αβραμη τα ιδια δεν εγιναν?
ή με τον γιανορανια και αλλους σπουδαιους τυπους της ελληνικης εικονικης πραγματικοτητας  :tooth: :tooth:

Γιατί ο παιχτούρας?Ο lime?Που είναι αυτοί?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom