Νέα

Πρώτη φορά με ζευγαρι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jimkol
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 40
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

jimkol

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2017
Μηνύματα
26
Like
10
Πόντοι
0
Καλημέρα είμαι 27 χρόνων και θα ήθελα να δοκιμάσω πρώτη φορά με ζευγάρι αλλά έχω αρκετό άγχος. Να σημειώσω ότι είμαι στραιτ και με νδια φέρει η ερωτική επαφή μόνο με την γυναίκα
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: free

matsupitsu

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
270
Like
330
Πόντοι
21
Καλημέρα είμαι 27 χρόνων και θα ήθελα να δοκιμάσω πρώτη φορά με ζευγάρι αλλά έχω αρκετό άγχος. Να σημειώσω ότι είμαι στραιτ και με νδια φέρει η ερωτική επαφή μόνο με την γυναίκα
Όταν δοκιμάσεις πες μας
 

Noo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2022
Μηνύματα
64
Like
1.438
Πόντοι
200
Καλημέρα είμαι 27 χρόνων και θα ήθελα να δοκιμάσω πρώτη φορά με ζευγάρι αλλά έχω αρκετό άγχος. Να σημειώσω ότι είμαι στραιτ και με νδια φέρει η ερωτική επαφή μόνο με την γυναίκα
Το πιο απλό είναι να πας στο 2+2 Πειραιά Πέμπτη ή Κυριακή που δέχονται μόνους άντρες. Αν είσαι αρκετά καλός σίγουρα θα γίνει....
 
OP
OP
J

jimkol

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2017
Μηνύματα
26
Like
10
Πόντοι
0
Το πιο απλό είναι να πας στο 2+2 Πειραιά Πέμπτη ή Κυριακή που δέχονται μόνους άντρες. Αν είσαι αρκετά καλός σίγουρα θα γίνει....
Δυστυχώς ντρέπομαι γιατί είναι πρώτη μου φορά γι αυτό θα ήθελα σε κάποιο ξενοδοχειο
 

athen

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2018
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
133
Πόντοι
0
Καλημέρα είμαι 27 χρόνων και θα ήθελα να δοκιμάσω πρώτη φορά με ζευγάρι αλλά έχω αρκετό άγχος. Να σημειώσω ότι είμαι στραιτ και με νδια φέρει η ερωτική επαφή μόνο με την γυναίκα
Δεν πρέπει να φοβάστε την επαφή με τους άνδρες, γιατί το άγγιγμα συμβαίνει ξανά και ξανά. Γι' αυτό δεν είναι κακή ιδέα να πας για πρώτη φορά σε ένα swingers club, γιατί μπορείς πρώτα να παρακολουθήσεις τι συμβαίνει. Τότε θα ξέρετε αν αυτό είναι κάτι για εσάς επίσης.
 
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
1
Like
6.183
Πόντοι
1.056

bolivar

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2009
Μηνύματα
434
Κριτικές
1
Like
619
Πόντοι
81
Βρες ένα ζευγάρι cuckold, τόσα έχει, ακόμα και εδώ μέσα έχει αρκετούς.
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.984
Κριτικές
33
Like
7.750
Πόντοι
3.886
Το πιο απλό είναι να πας στο 2+2 Πειραιά Πέμπτη ή Κυριακή που δέχονται μόνους άντρες. Αν είσαι αρκετά καλός σίγουρα θα γίνει....
Όταν πας εκεί μόνος τ κάνεις;; Αράζεις κ περιμένεις κάποιον να σε προσελκύσει;
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.934
Κριτικές
60
Like
24.318
Πόντοι
20.486
Καλημέρα είμαι 27 χρόνων και θα ήθελα να δοκιμάσω πρώτη φορά με ζευγάρι αλλά έχω αρκετό άγχος. Να σημειώσω ότι είμαι στραιτ και με νδια φέρει η ερωτική επαφή μόνο με την γυναίκα
Και αφού ρε τύπε σε ενδιαφέρει μόνο η επαφή με γυναίκα , τι το θέλεις το ζευγάρι ?

Μήπως τον κρυφοκολατσίζεις αλεπουδιάρικα ? :think:
 
OP
OP
J

jimkol

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2017
Μηνύματα
26
Like
10
Πόντοι
0
Και αφού ρε τύπε σε ενδιαφέρει μόνο η επαφή με γυναίκα , τι το θέλεις το ζευγάρι ?

Μήπως τον κρυφοκολατσίζεις αλεπουδιάρικα ? :think:
Θελω να είναι ο άντρας της εκεί.. Ερωτική επαφή με τον άντρα δεν θελω
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.934
Κριτικές
60
Like
24.318
Πόντοι
20.486

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom