Νέα

Προσωπική ζωή ιερόδουλων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα imperialdemon1821
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 817
  • Εμφανίσεις 69K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Με ποιούς πιστεύετε ότι πηγαίνουν οι πουτάνες στην προσωπική ζωή;

  • Aνδρες

    Ψήφοι: 55 52,4%
  • Γυναίκες

    Ψήφοι: 5 4,8%
  • Και με τα δύο φύλα

    Ψήφοι: 45 42,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    105

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
ελα
  ανοιξε
      μου
        να
         κρυφτω
            μες
             το
              μαγικο
                σου
                  το
                Ζωμο
 

Ripper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
155
Κριτικές
20
Like
604
Πόντοι
311
Της Ψωλής μου το κεφάλι το 'πιασαν πονοκεφάλοι...και το στόμα σου λοιπόν το καλύτερο Depon !!!
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Της Ψωλής μου το κεφάλι το 'πιασαν πονοκεφάλοι...και το στόμα σου λοιπόν το καλύτερο Depon !!!
Θα παρεξηγηθεί ο...ποιητής από πάνω σου....αν και το δικό σου είναι πολύ ποιό καλό.......αν και παλιό.....
 

manolo82

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2006
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
η πουτσα μου ειναι κοκκινη
και στην κορφη σχισμενη!
μα κατω κατω μαλλιαρη
σα νυφη στολισμενη!
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
...γεια
      σου
        Μανολο
          που
            Γαμας
              τογκ
                οσμ
                  ολο
                      τελειωσα!
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
φίλε billk μήπως ήρθε η ώρα να εκδόσεις την πρώτη σου ποιητική συλλογή?...με όλα τα επικά αριστουργήματα που μας έχεις προσφέρει?....χορηγός θα είναι η κατερίνα.... :grin:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
η ψυχολογια διδασκει οτι οταν ενα ατομα δεν καλυφθει συναισθηματικα κατα τη περιοδο της παιδικης-εφηβικης ηλικας(να δεχτει δηλαδη απο την οικογενεια το συναισθημα της αγαπης,της φροντιδας),τοτε 2 ειναι οι επικρατεστερες αντιδρασεις που θα εχει στην μετεπειτα ζωη του!!ειτε θα γινει σκληρο ,διχως να δειχνει συναισθηματα,ειτε θα γινει υπερ του δεοντως δοτικος στους αλλους!!αυτο ισχυει για ολους τους ανθρωπους,οτι επαγγελμα και αν  κανουν!
θείε συμφωνώ ταμάλα μαζί σου...έτσι είναι στις περισσότερες περιπτώσεις.....η ζωή με την οικογένεια στα μικράτα μας μας σημαδεύει κατά πολύ στην συνέχεια της ζωής μας....είμαι παθών από την πρ'ωην με την χειρότερη των περιπτώσεων....
 

dgomez

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
69
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
0
καλα το εχουμε γαμησει κανονικα το thread
ειπαμε μια φορα να συζητησουμε κατι σοβαρο και ακομα και η ποιηση μαλακια εγινε
κατερινα εγω αγαπαω πιο πολυ τη μαμα μου??? μου λεει να μην παρασυρομαι απο αμαρτωλες κοπελες και να πινω ολο το γαλα μου (ουσιαστικα μου λεει "τραβα γαμα ρε να γινεις αντρας" αληθεια το λεει)
 

stofos

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2005
Μηνύματα
228
Like
8
Πόντοι
1
Τα όποια κατάλοιπα από την παιδική ηλικία, νομίζω ότι μας συνοδεύουν όποιο επάγγελμα ή δραστηριότητα και αν κάνουμε. Άλλωστε το πρώτο και βασικό σχολείο είναι η οικογένεια και μετά τα υπόλοιπα.
Θέλω επίσης να πώ ότι για όλα αυτά τα κορίτσια που ασκούνε το επάγγελμα αυτό και από προσωπική μου εμπειρία, διαπιστώνω ότι ένα πολύ μεγάλο αν όχι το μεγαλύτερο ποσοστό είναι χωρισμένες με μικρά-ανήλικα παιδί(ά). Παρά το υπέρ των επαγγελμάτων αυτών δηλ. το γρήγορο χρήμα και την ανετότερη ζωή, πρέπει πραγματικά να έχεις γερή κράση για να κρύβεις από το ίδιο σου το παιδί την πραγματική σου δουλειά και για μεγάλο χρονικό διάστημα μάλιστα...
 

anme

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2007
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Νομίζω ότι είναι δύσκολο έως αδύνατο να κρύψει από τα παιδιά της το επάγγελμα της μια ιερόδουλη, γιατί καθώς αυτά μεγαλώνουν και ειδικά όταν είναι στην προεφηβική-εφηβική ηλικία καταλαβαίνουν το τι συμβαίνει χωρίς απαραίτητα να τους το πει κάποιος.
Αυτό μπορεί να συμβεί βλέποντας την εν γένει συμπεριφορά της μητέρας τους, τον τρόπο που ντύνεται, τις ώρες που λείπει, τα άτομα με τα οποία αναγκαστικά θα σχετιστεί και εκτός οίκου ανοχής (π.χ. αγαπητικοί-νταβατζήδες, κοπέλες του χώρου με τις οποίες θα έχει γνωριμίες ή φιλικές σχέσεις) και ακόμα τυχόν συλλήψεις της ή εμπλοκές με το νόμο.
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
σωστα αν ειναι μεχρι 7 ετων το παιδι
η μανα μπορει να το κρυψει
μετα ειναι λιγο δυσκολο
ετσι σταματαει τη δουλεια
και δε τη νιαζει καθολου
εχει κανει μεγαλη περιουσια
τορα αν το θιλικο παιδι της πουτανας
γινι καλογρια
ετσι εξιγιτε γιατι το παπαδαριο
ειναι η πιο επικερδης επιχιρισι μετα την πορνεια
ειναι μια μορφη νταβαντζιας και αυτο
  (ακους ριπερ μικρο μου ασχημο μορο)
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Νομίζω ότι είναι δύσκολο έως αδύνατο να κρύψει από τα παιδιά της το επάγγελμα της μια ιερόδουλη...

Ιδιαίτερα τώρα με το νετ... φαντάζεστε να σερφάρει ο γιος κάποιας και να διαβάζει τις κριτικές για την μάνα του... ή ακόμα χειρότερα να πάει καμιά μπουρδελότσαρκα στο άσχετο με φίλους του και να την δει να κάνει πασαρέλα στο σαλόνι !!!
 

anme

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2007
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Πάντως πρέπει να είναι μεγάλο το σοκ αλλά και το ψυχολογικό βάρος που θα νοιώθει το παιδί μιας ιερόδουλης γνωρίζοντας τι δουλειά κάνει η μάνα του.
Ισως αυτό να είναι και το μεγάλο θύμα της υπόθεσης.
Πριν από καιρό,  μια ιερόδουλη με την οποία είχα αναπτύξει μια οικειότητα μου είχε πει ότι αντιμετώπιζε σοβαρά προβλήματα με τον δεκαπεντάχρονο γυιο της που γνώριζε τη δουλειά της μάνας του.
Συγκεκριμένα είχε κλειστεί στον εαυτό του, δεν μπορούσε να συγκεντρωθεί στα μαθήματα του, δεν συμμετείχε σε παρέες ούτε ήθελε να έχει συναναστροφές με παιδιά ( αγόρια και κορίτσια) της ηλικίας του και γενικά έδειχνε μελαγχολικό και φοβισμένο.
Το αποτέλεσμα ήταν να πηγαίνει τακτικά το παιδί σε ψυχολόγο σε μια προσπάθεια να βοηθηθεί.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
....Το αποτέλεσμα ήταν να πηγαίνει τακτικά το παιδί σε ψυχολόγο σε μια προσπάθεια να βοηθηθεί.

για την πιθανοτητα να αλλαξει επαγγελμα ουτε κουβεντα φανταζομαι..
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
για την πιθανοτητα να αλλαξει επαγγελμα ουτε κουβεντα φανταζομαι..
To χρημα πολλες αγαπησαν....
Νομιζω, οτι το κυριοτερο "κινητρο" για το επαγγελμα ειναι το χρημα,τα περι αδιεξοδων, κλπ μου ακουγονται λιγο περιεργα. Οι περιπτωσεις αναγκαστικης πορνειας, ποσες μπορει να ειναι ? Μιλαω για μας, οχι για Βιρμανια, Ινδια, Κοσοβο,κλπ.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Λέτε για τις ιερόδουλες, πόσα παιδιά δεν ξέρουν πώς η μάνα τους ή ο πατέρας τους τα καταφέρνουν στη δουλειά τους και τις δοσοληψίες τους, ή ακόμα χειρότερα παίρνουν μαθήματα παλιανθρωπιάς και αναξιοπρέπειας από αυτούς για να τα καταφέρουν καλύτερα από τους άλλους στη ζωή τους;
 

stofos

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2005
Μηνύματα
228
Like
8
Πόντοι
1
Δυστυχώς το τελευταίο συνάδελφε todok είναι και το χειρότερο... Εγώ πάντως πιο πάνω αναφερόμουνα κυρίως στα ανήλικα παιδιά που έχουν οι κοπέλλες. Παραδέχομαι και από θέμα συνείδησης, που το κρατάν μυστικό καιρό μέσα τους, κρύβοντας τα ρούχα της δουλείας τους δηλ. εσώρουχα, στρίνγκ κλπ μέσα στο σπίτι τους από τα παιδιά τους. Και πραγματικά αναρωτιέμαι πώς αισθάνονται εκείνες τις στιγμές μέσα τους. Σαφώς βέβαια είναι επιλογή τους και ζωή τους. Αλλά νομίζω πώς τέτοια συναισθήματα και όταν σταματήσουν, άσχετα με τα καλά λεφτά, δύσκολα θα "σβηστούνε"...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom