Νέα

Προσωπική άποψη για ταινίες/δυνατές σκηνές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα in_between
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13K
  • Εμφανίσεις 642K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
την περιμενα με περιεργεια την ταινια αυτη λογω συμμετοχης του min-sik choi.αντε να δουμε τι αποτελεσμα θα βγει...
βεβαια βλεποντας οτι ειναι δημιουργια του luk besson ξερω τι στυλ ταινιας περιμενω δω.
Άστα Κώστα....
Από το τρέϊλερ βάζεις τα γέλια.....σούπερ κωμωδία φαίνεται!!!!!
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
Πήγα και είδα χτες το βράδυ το μικρό ψάρι του Οικονομίδη,στο Μακεδονικόν στο κέντρο( o House ξέρει  :cool2: )

Δεν ήταν τόσο κουραστικό όσο αναφέρθηκε,ούτε είχε πλάνα στο κενό για πολύ ώρα όπως είπε κάποιος.
Ο Μουρίκης καλός,αν και έχει δώσει και πιο δυνατές ερμηνείες.

Το μόνο αρνητικό ότι οι διάλογοι ακούγονταν σε πολλά σημεία σχεδόν ψιθυριστά και σε συνδυασμό με ένα γιωτόμπαλο που είχα δίπλα μου που έκανε απίστευτο θόρυβο με το σακουλάκι από τα ποπ-κορν δεν άκουγα τίποτα για κανα μισάωρο  :cussing: θυμήθηκα τη σκηνή από το Trainspotting και ήθελα να το παίξω Begbie  :grin:

@2:05  :2funny:

 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
Πήγα και είδα χτες το βράδυ το μικρό ψάρι του Οικονομίδη,στο Μακεδονικόν στο κέντρο( o House ξέρει  :cool2: )

Δεν ήταν τόσο κουραστικό όσο αναφέρθηκε,ούτε είχε πλάνα στο κενό για πολύ ώρα όπως είπε κάποιος.
Ο Μουρίκης καλός,αν και έχει δώσει και πιο δυνατές ερμηνείες.

Το μόνο αρνητικό ότι οι διάλογοι ακούγονταν σε πολλά σημεία σχεδόν ψιθυριστά και σε συνδυασμό με ένα γιωτόμπαλο που είχα δίπλα μου που έκανε απίστευτο θόρυβο με το σακουλάκι από τα ποπ-κορν δεν άκουγα τίποτα για κανα μισάωρο  :cussing: θυμήθηκα τη σκηνή από το Trainspotting και ήθελα να το παίξω Begbie  :grin:

@2:05  :2funny:

Ρε, εγω ειχα παει σινεμα μονος μου (σσ καλυτερα, γι' ΑΥΤΗ την ταινια) και πισω μου καθοταν ενα ζευγαρακι.
Σε καποια φαση, εκει που σκαει η χοντρη μαλακια της ταινιας( :sunglasses:), η τυπισσα "εσπασε". Οποτε αρχισε να μιλαει συνεχεια στο γκομενό της για να αντιμετωπισει το ψυχολογικο σοκ.
Και να του λεει "δηλαδη τωρα αυτος τι...", "αυτος ειναι που...", "πωπω, κοιτα, αυτη ειναι η ιδια που εκανε..."
Μιλαμε η τυπισσα πρεπει να ειχε παθει σοκ, γιατι αντιδρουσε σαν απροσαρμοστη.

Οποτε σε μια φαση φωναζω "ΠΩ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ!", και σηκωνομαι κι αλλαζω θεση με τα νευρα τσαταλια....
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
Μιλαμε η τυπισσα πρεπει να ειχε παθει σοκ, γιατι αντιδρουσε σαν απροσαρμοστη.

Οποτε σε μια φαση φωναζω "ΠΩ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ!", και σηκωνομαι κι αλλαζω θεση με τα νευρα τσαταλια....
:2funny: :2funny: Αφού κρατήθηκες και δεν της είπες τίποτα παραπάνω,πάλι καλά..

Ρε ο άλλος ο παπάρας δίπλα μου ήτανε λες και είχε πάει να δει τον Σπάϊντερμαν ο μαλάκας :jerking: κοκακολίτσα,ποπκόρν σε σακουλάκι(το συγκεκριμένο σινεμά είναι καλτ δεν έχει ποπκόρν σε κουτί)και δώστου χρατς-χρουτς χρατς χρουτς  :headbang: να μη σταματάει,λέω ρε πούστη μου τι έχει πάρει καμιά οικογενειακή συσκευασία? :S Να σημειωθεί πως ήταν ο μοναδικός που μασουλούσε κάτι σε ολόκληρη την αίθουσα.Νόμιζε πως βρισκόταν στα βίλατζ ο χώριατος.Αϊ σιχτίρ πια..
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537

Στο μεταξυ, ο σινεμας που πηγα εγω (Ελλη) ειχε απειρες γυναικοπαρεες...

Αλλα θα συστηνα να μην πατε σ' αυτη την ταινια με γκομενα.
Ακομα κι αν παραμεινει ψυχραιμη/ευπρεπης κατα τη διαρκεια, μετα την ταινια θα παθει καταθλιψη και δεν θα σας καθεται για 2-3 μερες.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ρε, εγω ειχα παει σινεμα μονος μου (σσ καλυτερα, γι' ΑΥΤΗ την ταινια) και πισω μου καθοταν ενα ζευγαρακι.
Σε καποια φαση, εκει που σκαει η χοντρη μαλακια της ταινιας( :sunglasses:), η τυπισσα "εσπασε". Οποτε αρχισε να μιλαει συνεχεια στο γκομενό της για να αντιμετωπισει το ψυχολογικο σοκ.
Και να του λεει "δηλαδη τωρα αυτος τι...", "αυτος ειναι που...", "πωπω, κοιτα, αυτη ειναι η ιδια που εκανε..."
Μιλαμε η τυπισσα πρεπει να ειχε παθει σοκ, γιατι αντιδρουσε σαν απροσαρμοστη.

Οποτε σε μια φαση φωναζω "ΠΩ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ!", και σηκωνομαι κι αλλαζω θεση με τα νευρα τσαταλια....
Ρε μαλακα εσυ ησουν που συκωνοσουν συνεχεια λες και ειχες μυρμηγκια στον κωλο και δεν μας αφησες να δουμε ταινια; :tickedoff:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
ενας απροσαρμοστος 13 χρονος με τον φιλο του -απο φτωχες οικογενειες-κλεβουν κ μαζευουν σιδερικα κ καλωδια χαλκου κ τα πουλανε σε μαντρα...
γενικα καλουτσικο....σιγουρα οχι για τοσο υψηλη βαθμολογια που εχει.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
είδα το μικρό ψάρι , και στο πρώτο μέρος δεν μπορούσα να σταματήσω να γελάω
με το φωσκολικό αυτιστικό βρισίδι που έπεφτε , στο δεύτερο μέρος κάπως διορθώθηκε
και έβγαλε κανά-δυό μηνύματα
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
 

Συνημμένα

  • MV5BNDg5OTk0OTI3MF5BMl5BanBnXkFtZTgwMjYxMDM1MTE@__V1_SY317_CR0,0,214,317_.jpg
    MV5BNDg5OTk0OTI3MF5BMl5BanBnXkFtZTgwMjYxMDM1MTE@__V1_SY317_CR0,0,214,317_.jpg
    20,7 KB · Εμφανίσεις: 17

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Προσπέρνα....ή να είσαι σε καλό mood και να έχεις χρόνο!!!!!
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Πλακατζής είσαι ρε Έκτορα.....
Αυτή παρά είναι πολύ καλή για τα γούστα μας!!!!
αχαχαχαχαχαχαχαχα
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.323
Like
72.607
Πόντοι
12.756
Πλακατζής είσαι ρε Έκτορα.....
Αυτή παρά είναι πολύ καλή για τα γούστα μας!!!!
αχαχαχαχαχαχαχαχα

:S  μαπα ειναι ?

ρε εκτορα  :tickedoff:  δεν με λυπασαι ρε τυπε ...ειναι ηδη το κεφαλι καζανι , θα βαλουμε και αλλες μαλακιες μεσα ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom