Νέα

Πρόωρη εκσπερμάτωση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allure
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 422
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.163
Πόντοι
2.606
:jerking: τελικά αυτή η χώρα δεν πρόκειται να πάει μπροστά ποτέ... Πότε είπα εγώ ρε προπαγανδιστή ότι δε μου σηκώνεται? Είπα πως έχω πρόβλημα ψυχογενούς στυτικής δυσλειτουργίας όταν πρόκειται για καινούριο αμόρε. Ήμουν ξεκάθαρος για το τί είδους πρόβλημα αντιμετωπίζω, και είπα επίσης πως στις ιερόδουλες δεν έχω κανένα πρόβλημα ίσα,ίσα που μου σηκώνεται πριν μπουν στο δωμάτιο... Οπότε το πρόβλημά μου είναι καθαρά ψυχολογικό. Το γεγονός που αναφέρω είναι πραγματικό κι αν βάλεις λίγο το μυαλό σου να δουλέψει ίσως αντιληφθείς πως το πρόβλημα μου μπορεί να επιρεάζεται από τη σκέψη της πρόωρης εκσπεμάτισης και της μειωμένης επίδοσης που συνεπάγεται...
   Κοιτάξτε ν'αλλάξετε μυαλά εσείς οι προπαγανδιστές τρομολάγνοι μπαρμπάδες μπας και δούμε άσπρη μέρα..
  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ΤΟ μπου ειναι ΜΑΓΙΚΟ....... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

memphesis

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2014
Μηνύματα
167
Like
1
Πόντοι
1
Ε εντάξει τώρα αφού δε μπορείς να καταλάβεις, τί να σου λέω τώρα? Εύχομαι μόνο να μην αντιμετωπίσεις κάποιο ψυχολογικό πρόβλημα και αναγκαστείς να με καταλάβεις... Μέχρι τότε συνέχισε να τρομοκρατείς και να αμφισβητείς τα υπόλοιπα μέλη του site γιατί πολύ απλά δεν είναι ίδια μ'εσένα...

closer πράγματι οι τάνες και στρίπερς είναι κάτι το μαγικό για μένα, με μεταμορφώνουν κι αυτό ωφείλεται στο γεγονός ότι είμαι πολύ χαλαρός μαζί τους και δεν έχω κάποιο άγχος γιατί πολύ απλά κάνουν τη δουλειά τους και είναι και μουνάρες!!! Μιλάμε απίστευτη καύλα... 
 

hyena

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2016
Μηνύματα
185
Κριτικές
8
Like
208
Πόντοι
1
Έχω παρατηρήσει ότι όποτε κάνω χασίς χύνω γρήγορα. Τις προάλλες καπνίζαμε με μια φίλη μου (fuck buddy)  από ένα τσιγάρο ο καθένας και αφού τελειώσαμε βλέπαμε τηλεόραση. Μετά από καμιά ώρα ήμασταν ήδη πολύ χαλαρωμένοι και αυτή έβαλε βαζελίνη στον κώλο της και κάθισε στον πούτσο μου με την πλάτη της σε μένα (εγώ καθιστός ίσια στον καναπέ). Ζήτημα είναι να κουνήθηκε πάνω κάτω στον πούτσο περισσότερο από δυο εκατοστά και πάλι όχι συνέχεια αλλά με παύσεις ενδιάμεσα. Δηλαδή ήταν σχεδόν ακίνητη.

Το σεξ κράτησε κοντά στα 2-3' και στο τελευταίο λεπτό αυτή δεν κουνιόταν καθόλου. Ήταν τελείως ακίνητη. Σε μια στιγμή συνειδητοποιώ κάτι να κινείτε μέσα στο πούτσο. Πριν καταλάβω τι συνέβη η μισή ποσότητα σπέρματος είχε ήδη χυθεί στην κωλοτρυπίδα. Και αυτή μετά το κατάλαβε.
Δηλαδή πρώτα έχυσα και μετά πήρε εντολή ο εγκέφαλος ότι κάτι συμβαίνει εκεί κάτω.

Πρωτοφανές περιστατικό. Συνήθως έχυνα γρήγορα, ήταν θέμα δευτερολέπτων αλλά αυτό που έγινε πριν λίγες μέρες ήταν πολύ περίεργο.

Έχει κανείς ανάλογη εμπειρία;
 

tribute

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
0
καλη χρονια σε ολους.
προωρη εκσεπερματωση λοιπον το προβλημα δεν εχω παει ομως ακομα σε ειδικο για διαγνωση γιατι ειναι καπως αβολο.

μιλαμε για διαρκεια λογω ψυχολογικου η παθολογικου αιτιου κατω απο 1 λεπτο σε μπουρδελο οπου στην συνεχεια σκεπτομενος και με αγχος την πολυ γρηγορη εκσεπερματωση ξαναεγινε παλι το ιδιο μολις γινει η πρωτη σταση. το εχω παρατηρησει ειναι καθαρα αδυναμια ελεγχου. εχει τυχει να μπω μισος και να γινει συσπαση στο πεος και ερθει η εξπερματωση κατευθειαν. το περιεργο ειναι με το στοματικο δεν με ερεθιζει τοσο που να θελω να τελειωσω με τιποτα και κραταω πολυ, κατι γινεται μολις μπω.

δεν ξερω αν ο χρονιος αυνανισμος η το πορνο εχει κανει ζημια σε καποιους νευροδιαβιβαστες οι μυς και δημιουργουν το προβλημα ελεγχου καπου διαβασα η λαθος κορυφωσης με αποτελεσμα να τελειωνω σε δευτερολεπτα.

καμια ιδεα απο που θα ξεκιναγατε με ολο αυτο;  :S  :-



 

anestis83

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
349
Like
265
Πόντοι
21
εμένα μάγκες μου συμβαίνει το εξής περίεργο. όταν είμαι με την κοπέλα μου ή οταν πάω σε μπουρδελο τελειώνω κανονικά χωρίς προβλήματα και μειομένους χρόνους. οταν όμως τραβάω μαλακία και τελειώνω,βλέπω οτι το σπέρμα δεν πετάγεται, απλα μόλις που βγαίνει απο την τρυπούλα. τί σημαινει αυτό τύποι? να ανησυχώ?
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
εμένα μάγκες μου συμβαίνει το εξής περίεργο. όταν είμαι με την κοπέλα μου ή οταν πάω σε μπουρδελο τελειώνω κανονικά χωρίς προβλήματα και μειομένους χρόνους. οταν όμως τραβάω μαλακία και τελειώνω,βλέπω οτι το σπέρμα δεν πετάγεται, απλα μόλις που βγαίνει απο την τρυπούλα. τί σημαινει αυτό τύποι? να ανησυχώ?

γιατρος δεν ειμαι φιλε απλα νομιζω οτι καβλωνεις περισσοτερο με το σεξ παρα με την μαλακια και γι αυτο δεν βαραει ταβανι το σπερμα σου. φυσιολογικο πρεπει να ειναι ρωτα ομως και κανεναν γιατρο δεν βλαπτει
 

livornezos

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
3.112
Κριτικές
2
Like
733
Πόντοι
96
εμένα μάγκες μου συμβαίνει το εξής περίεργο. όταν είμαι με την κοπέλα μου ή οταν πάω σε μπουρδελο τελειώνω κανονικά χωρίς προβλήματα και μειομένους χρόνους. οταν όμως τραβάω μαλακία και τελειώνω,βλέπω οτι το σπέρμα δεν πετάγεται, απλα μόλις που βγαίνει απο την τρυπούλα. τί σημαινει αυτό τύποι? να ανησυχώ?
φιλε αυτο ειναι μεγαλο θεμα αλλα καλυτερα πηγαινε σε ουρολογο κ μην ακους γενικοτερα αποψεις
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.360
Κριτικές
16
Like
1.454
Πόντοι
2.487
Αν εχεις συνηθισει να γαμας κουμπωμενος με χαπια ειναι λογικο. Ειναι τερμα καυλωμενος ο πουτσος σου και η πιεση ειναι τετοια που τα εξφεντωμιζει. Τωρα οταν βαρας μαλακιες μονος σου, που εισαι χωρις ντοπα ειναι λογικο. Και δεν εισαι το ιδιο καυλωμενος οπως ειπε ο φιλος απο κανω. γενικα μην μασας.
Επισης για να τα πεταξεις πρεπει να εχεις και μπολικα. Αν λιωνεις στη μαλακια δυσκολο να τα πεταξεις.
 

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.353
Like
47.146
εμένα μάγκες μου συμβαίνει το εξής περίεργο. όταν είμαι με την κοπέλα μου ή οταν πάω σε μπουρδελο τελειώνω κανονικά χωρίς προβλήματα και μειομένους χρόνους. οταν όμως τραβάω μαλακία και τελειώνω,βλέπω οτι το σπέρμα δεν πετάγεται, απλα μόλις που βγαίνει απο την τρυπούλα. τί σημαινει αυτό τύποι? να ανησυχώ?

Η εκτίναξη του σπέρματος δε σχετίζεται συνήθως με παθολογικά στοιχεία και δεν αποτελεί ένδειξη προβλήματος. Επηρεάζεται από το επίπεδο ερωτικής επιθυμίας και διέγερσης, την ηλικία, το ορμονικό προφίλ του άνδρα, την καλή υγεία, τη λήψη φαρμάκων και τη ψυχολογία γενικότερα.

50€ τύπε!
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
εμένα μάγκες μου συμβαίνει το εξής περίεργο. όταν είμαι με την κοπέλα μου ή οταν πάω σε μπουρδελο τελειώνω κανονικά χωρίς προβλήματα και μειομένους χρόνους. οταν όμως τραβάω μαλακία και τελειώνω,βλέπω οτι το σπέρμα δεν πετάγεται, απλα μόλις που βγαίνει απο την τρυπούλα. τί σημαινει αυτό τύποι? να ανησυχώ?
για να εξπερματησεις μεγαλη ποσοτητα τυπε θελει τα εξης.
1 να μην εχεις χυσει τουλάχιστον κανα 2 μερες πριν
2 να μεινεις πολύ ωρα αναμενος διχως να εχεις τελειωσει γρηγορα
3 να εχεις φτιαχτει εγκεφαλικα με τη φαση η με τη κοπελα
 

klasobanieras

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2017
Μηνύματα
205
Like
1
Πόντοι
1
Δε θα το ελεγα απαραιτητα προορη καθως αυτη οριζεται σε λιγοτερο απο 1-2 λεπτα απο τηβ διείσδυση. Αλλα εδω και περιπου 1 ετος εκσπερματονω οχι πολυ αργοτερα απο αυτο. Εγω που μπορει να πηδαγα τοση ωρα που στο τελος να βαριομουν. Ειμαι 36. Φοβαμαι οτι ειναι αποτελεσμα της "εκπαιδευσης" που εχω υποστει πηγαινοντας με εκδιδομενες που εκ των πραγματων πρεπει να βιαστω. Μερικες φορες (με μη εκδιδομενες) ειναι τοσο γρηγορο που δε προλαβαινω να το απολαυσω αλλα ουτε ο οργασμος ειναι ιδιαίτερα δυνατός. Εμπειρίες;
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.673
Πόντοι
2.606
Δε θα το ελεγα απαραιτητα προορη καθως αυτη οριζεται σε λιγοτερο απο 1-2 λεπτα απο τηβ διείσδυση. Αλλα εδω και περιπου 1 ετος εκσπερματονω οχι πολυ αργοτερα απο αυτο. Εγω που μπορει να πηδαγα τοση ωρα που στο τελος να βαριομουν. Ειμαι 36. Φοβαμαι οτι ειναι αποτελεσμα της "εκπαιδευσης" που εχω υποστει πηγαινοντας με εκδιδομενες που εκ των πραγματων πρεπει να βιαστω. Μερικες φορες (με μη εκδιδομενες) ειναι τοσο γρηγορο που δε προλαβαινω να το απολαυσω αλλα ουτε ο οργασμος ειναι ιδιαίτερα δυνατός. Εμπειρίες;

Απο τη μαλακια ειναι τυπε. :S :S :S
Αν χυνεις οταν την παιζεις σε 1 λεπτο το ιδιο γρηγορα θα χυνεις και οταν γαμας. Επισης δεν εχεις δυνατο οργασμο γιατι την παιζεις 5-6 φορες πριν πας να γαμησεις  πιστευοντας οτι ετσι θα καθυστερησεις την εκσπερματωση.
 

klasobanieras

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2017
Μηνύματα
205
Like
1
Πόντοι
1
Δεν ημουν αρκετα σαφης... και μια εβδομαδα να μη τον εχω παιξει, και 3 φορες τη μερα οι χρονοι ειναι περιπου ιδιοι πλεον. Πριν γαμησω σε μπου εννοειται οτι δεν τον παιζω, δε με ενδιαφερει η διαρκεια στις εκδιδομενες, ισα ισα επιδιωκω κ εγω να βοηθαω στο εργο τους κ να ειμαι συντομος. Στις ελευθερας με απασχολει δυστυχως
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.311
Κριτικές
4
Like
1.439
Πόντοι
216
Το ίδιο θέμα έχω κι εγώ, αλλά μέσα σε 1 ώρα μπορώ να κάνω και 3 φορές χωρίς να μου πέφτει
 

dodinos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.916
Κριτικές
2
Like
218
Πόντοι
66

Συνημμένα

  • φειδιας.jpeg
    φειδιας.jpeg
    7,5 KB · Εμφανίσεις: 63

Rififis

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2017
Μηνύματα
216
Κριτικές
1
Like
64
Πόντοι
1
Καθαρά από προσωπική εμπειρία και χωρίς να έχω ψάξει κάτι πάνω στο θέμα, πιστεύω πως το θέμα της διάρκειας σχετίζεται πάρα πολύ με την ψυχολογία. (εξαιρόντας θέματα αποχής που αυξάνουν και την επιθυμία και μπορεί να σε κάνουν να τελειώσεις γρήγορα)
π.χ. ψιλοσκατά ψυχολογία γενικότερα, ή το άγχος από τη σκέψη πως μπορεί να τελειώσεις γρήγορα κλπ μπορεί να δημιουργούν ένα φαύλο κύκλο.
Προσωπικά ας πούμε έχω παρατηρήσει πως αν είμαι αγχωμένος δυσκολεύομαι να τελειώσω. Οπότε νομίζω πως κάπου εκεί θα είναι το θέμα
 

dodinos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.916
Κριτικές
2
Like
218
Πόντοι
66
Δε θα το ελεγα απαραιτητα προορη καθως αυτη οριζεται σε λιγοτερο απο 1-2 λεπτα απο τηβ διείσδυση. Αλλα εδω και περιπου 1 ετος εκσπερματονω οχι πολυ αργοτερα απο αυτο. Εγω που μπορει να πηδαγα τοση ωρα που στο τελος να βαριομουν. Ειμαι 36. Φοβαμαι οτι ειναι αποτελεσμα της "εκπαιδευσης" που εχω υποστει πηγαινοντας με εκδιδομενες που εκ των πραγματων πρεπει να βιαστω. Μερικες φορες (με μη εκδιδομενες) ειναι τοσο γρηγορο που δε προλαβαινω να το απολαυσω αλλα ουτε ο οργασμος ειναι ιδιαίτερα δυνατός. Εμπειρίες;
Κοιταξε το παντως τυπε γιατι αυτο επαθε και ο Picker, μετα ξεκινησε κωλοδαχτυλιασματα και μετα εκανε νομους..... :woldman: :woldman: :woldman:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom