Νέα

Πρωκτικοί Εξτρεμιστές !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gangstaXZ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 888
  • Εμφανίσεις 124K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ο Μαυρος Θανατος στη βουλη!

  • ναι

    Ψήφοι: 7 63,6%
  • οχι

    Ψήφοι: 4 36,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    11

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Βρε βρε βρε.... μου ελυψε αυτος... που  ειναι εξαφανισμενος τοσο καιρο?????  Για στειλτε του χαιρετισματα...
 

rocco83

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
909
Like
123
Πόντοι
6
πρεπει να γραφει σε αλλο site με παρομοια θεματολογια,αλλα ισως και ναταν παλια εδω μελος.Ξερει κανεις αν οντως εγραφε εδω παλια η γραφει ακομη?
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
πρεπει να γραφει σε αλλο site με παρομοια θεματολογια,αλλα ισως και ναταν παλια εδω μελος.Ξερει κανεις αν οντως εγραφε εδω παλια η γραφει ακομη?

αμα δεν ξερεις τον μαυρο θανατο,δεν ξερεις τιποτε..
προχωρα παρακατω παιχτη..


ιδια απαντηση και τωρα.
 

A_re_Koula

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.421
Like
3
Πόντοι
16
Καποια του εφαγε πολλα λεφτα και γκρινιάζει τωρα
Εκμετάλλευση υπάρχει απο τις γυνάικες μόνο αν τις αφήσεις
Δηλαδη οι πουτάνες και τα τραβέλια δεν του φαγανε λεφτα που στελνει χαιρετισμούς? τι μαλακιες ακουμε
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
6
Καποια του εφαγε πολλα λεφτα και γκρινιάζει τωρα
Εκμετάλλευση υπάρχει απο τις γυνάικες μόνο αν τις αφήσεις
Δηλαδη οι πουτάνες και τα τραβέλια δεν του φαγανε λεφτα που στελνει χαιρετισμούς? τι μαλακιες ακουμε

Άλλο να τα στάζεις εις γνώσης σου και να γαμάς 10-20-50 λεπτά και μετά να μην έχεις τυχόν πρήξιμο και ξενέρωμα απο την γκόμενα τύπου " Μωρό μου το ταβάνι θέλει βάψιμο" "Είδα στη βιτρίνα κάτι μπότες μούρλια, μόνο 1000 ευρώ" "Αχ, καλά ήπιαμε, βγήκαμε, τα πλήρωσες όλα αλλά τώρα δεν έχω όρεξη για σεξ...είμαι σε φάση...Καληνύχτα, και όπως θα φεύγεις πέτα και τα σκουπίδια"

Με λίγα λόγια άλλο να τα στάζεις εκ του ασφαλούς χωρίς συναισθηματικές εξαρτήσεις (κάτι που μπορείς να το επιτύχεις όταν γαμάς πουτάνες, απομυθοποιώντας το μουνί), και άλλο να τα στάζεις και να υφίστασαι και από πάνω ψυχολογική πίεση, σπάσιμο νέυρων, αγαμία κλπ.(γιατί εκεί 2 περιπτώσεις υπάρχουν ή να γίνει μουνόδουλος ή να γίνεις μισογύνης). Από ότι κατάλαβα, ο Μάυρος Θάνατος έφαγε ουκ ολίγες φρίκες με κάτι τέτοιες κομπλεξικές, γι' αυτό και τον καταλαβαίνω, αν και υπερβολικός
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Καποια του εφαγε πολλα λεφτα και γκρινιάζει τωρα
Εκμετάλλευση υπάρχει απο τις γυνάικες μόνο αν τις αφήσεις
Δηλαδη οι πουτάνες και τα τραβέλια δεν του φαγανε λεφτα που στελνει χαιρετισμούς? τι μαλακιες ακουμε
Και εσυ για ποιο λογο γκρινιαζης επειδη γκρινιαζη αυτος????    :2funny: :2funny:
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Παω να ρουφιξω το αυγο μου... Τα λεμε αυριο
 

rocco83

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
909
Like
123
Πόντοι
6
ειναι και τουμπανο ο Μαυρος Θανατος..προσεξτε  :sunglasses: :sunglasses:
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Μαυρε θανατε για εμφανισου να βαλης ταξη εδω μεσα.... Θελουμε και αλλο βιντεο....

                   
 

Επισκέπτης
ολα τα σχετικα βιντεο..

ΙΔΡΥΤΙΚΗ ΔΙΑΚΥΡΗΞΗ..

Η μάχη ξεκίνησε τώρα
Ο πόλεμος θα είναι μακρύς
Κάθε φορά φεμινίστρια που καις το παστίτσιο,κάθε φορά που αφήνεις το παντελόνι ασιδέρωτο,κάθε φορά που κάνεις αναπάντητη για να χρεώνομαι εγώ γεννάς ένα καινούριο ορκισμένο εχθρό.Δεν θα υπάρξει καμία λύπηση.Θα αλώσουμε τον κώλο σας.Σήμερα είμαστε 5 μέλοι στη συμμορία.Αύριο χιλιάδες.. Σας απειλούμε!
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
<<Γυριστε στην αδεια ζωη σας,σε ενα κινητο που δε βαραει απο γκομενους,στα σαδομαζοχιστικα γαμησια που δεν καντε ποτε!!>>
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Που χαθηκε ο αρχοντας??? :think: :think:
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.394
Κριτικές
5
Like
65.859
Πόντοι
12.056
ολα τα σχετικα βιντεο..

ΙΔΡΥΤΙΚΗ ΔΙΑΚΥΡΗΞΗ..

Η μάχη ξεκίνησε τώρα
Ο πόλεμος θα είναι μακρύς
Κάθε φορά φεμινίστρια που καις το παστίτσιο,κάθε φορά που αφήνεις το παντελόνι ασιδέρωτο,κάθε φορά που κάνεις αναπάντητη για να χρεώνομαι εγώ γεννάς ένα καινούριο ορκισμένο εχθρό.Δεν θα υπάρξει καμία λύπηση.Θα αλώσουμε τον κώλο σας.Σήμερα είμαστε 5 μέλοι στη συμμορία.Αύριο χιλιάδες.. Σας απειλούμε!



Mαλακα...επρεπε να ησουνα στο σουβλατζιδικο της Φυλης που τρωγαμε πριν το γυρισμα του βιντεο...θα εκλανες απο το γελιο  :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom