Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (4 μέλη και 21 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
Στεναχωρηθηκα χτες και νομιζα οτι στεναχωρηθηκαν πολλοι.
Καταλαβα οτι στεναχωρηθηκαν ΜΟΝΟ γιατι δεν κερδισαν.
Ακουω χιλιαδες παπαριες εξω δεν γινετε τιποτα,τα γηπεδα ειναι ναοι...κλπ κλπ Που τα ειδατε αυτα ρε??? στην αγγλια τα γηπεδα ειναι εκλλησιες γιατι οι εταιριες προστατευουν τα συμφεροντα τους αλλο αν εξω απο αυτα γινετε της πουτανας.
Οταν η γιουβεντους επεσε κατηγορια ποσες  αλλες ομαδες ειχε στειλει πρωτα? (μην μου πειτε τιμωρηθηκε γιατι ειναι αλλη κουβεντα).
Δεν ειδα κανεναν να λεει πως ρε πουστη ενας πιτσιρικας 23 χρονων παθαινει συγκοπη με τοσους γιατρους να τον παρακολουθουν χρονια?αντιθετα μιλανε για ποδοσφαιρικο πολιτισμο γαμω τα καντηλια μου.Ο αλλος της καλυτερης ομαδας στον κοσμο αλλαξε δυο φορες συκωτι σε ενα χρονο γιατι αραγε? φταιει ο ολυμπιακος

αντε γαμηθητε ρε γινατε ολοι αντικειμενικοι και ηθικοι ξαφνικα

Το ποδοσφαιρο ειναι βρωμικο παντου οποιος δεν γουσταρει να βλεπει γκολφ
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
ρε μαγκες λυπαμαι για την καταντια μας.... λυπαμαι για τον πιτσιρικα που δεν μπορει μια ηλιολουστη μερα να δει την αγαπημενη του ομαδα, να πανυγηρισει για την νικη και να στεναχωρηθει για την ηττα.... λυπαμαι για ολους μας που βαζουμε πανω απο ολα τη νικη χωρις να υπολογισουμε οτι τον αντιπαλο τον ισοπεδωσαμε με χτυπηματα κατω απο την μεση (βλεπε περσι οσφπ-παο 2-1) .... λυπαμαι για τις κωλοφυλλαδες που για να κονομησουν κανα ευρω παραπανω δεν δισταζουν να δυναμιτιζουν ακομα περισσοτερο ανθρωπους που απο την ολη κατασταση που επικρατει στην χωρα τους ειναι ειδη ετοιμοι να εκραγουν και ανζητουν ευκαιρια..... λυπαμαι για μενα που χτες πανηγυρισα το γκολ του αμπντουν επειδη απλα δεν ηξερα οτι απ΄εξω σφαζονταν εκεινη την ωρα γιατι απλα μου το κρυψαν.....λυπαμαι γιατι αυτη η κατηφορα δεν εχει σταματημο.....
χαιρομαι που πιτσιρικας καταφερα και προλαβα να παω στο γηπεδο με τον πατερα μου και να χαρω για τη νικη μας και να στεναχωρηθω για την ηττα μας.... απλα μου φανταζει πολυ μακρινο το τοτε και ειναι σαν ονειρο....
ενας γαυρος που τους εχω σιχαθει ολους.....
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


 

Συνημμένα

  • tsakas.jpg
    tsakas.jpg
    79,1 KB · Εμφανίσεις: 12

Temaxistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.390
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Γαυροι ειστε πολυ μαλακες αν πιστευετε οτι σασ συμφερει να διαλυθει ο Λαγος...Αμα χαθει ο Λαγος ξεκιναει η αντιστορφη μετρηση και για εσας...Τον Λαγο και τα ματια σας...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Στεναχωρηθηκα χτες και νομιζα οτι στεναχωρηθηκαν πολλοι.
Καταλαβα οτι στεναχωρηθηκαν ΜΟΝΟ γιατι δεν κερδισαν.

δεν είναι ολοι ετσι αδερφέ.
σημασία έχει να απομονώσουν όλοι ολους αυτούς.

για παράδειγμα.....
πέρσι στον τελικό κυπέλλου έγιναν όργια.... μεγαλύτερα απο χθες.....
κι όμως κάλεσαν τον δώνη για απολογία....

πρώτα πρέπει να αλλαξει η υποκρισία
μετά τα αλλα.

εάν χρειαστεί να πέσει ο βάζελος βου κατηγορία για να σωθεί η μπάλλα δεν εχω κανένα πρόβλημα...
αρκεί μετά απο αυτό οι καμπάνες να πέφτουν βροχή στο παραμικρό.
γιατί είμαι σίγουρος ότι εάν ο βάζελος ή η αεκ του χρόνου πετάει και ο ολυμπιακός παραπαίει τα γνωστά ζώα θα κυνηγάνε για φάπες τον βαλβέρδε και τον τοροσίδη....
αυτους που φέτος αποθεώνουν.
 

kironas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.600
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Στεναχωρηθηκα χτες και νομιζα οτι στεναχωρηθηκαν πολλοι.


αντε γαμηθητε ρε γινατε ολοι αντικειμενικοι και ηθικοι ξαφνικα

Το ποδοσφαιρο ειναι βρωμικο παντου οποιος δεν γουσταρει να βλεπει γκολφ
φιλε εχω την αισθηση πως δε στενοχωρηθηκατε ιδιαιτερα.σορρυ απλα ετσι νομιζω.
θα στενοχωριοσουν εαν χτυπαγαν καποιους του ολυμπιακου (ευτυχως δεν εγινε αυτο).οτι γινονταν μαχες ετρωγαν-εριχαν ξυλο μπατσοι-οπαδοι και τουμπαλην δε νομιζω να ιδρωσε το αυτι σε πολλους.

και φιλε επειδη το ποδοσφαιρο ειναι βρωμικο,πρεπει να μιλαω εδω του στυλ σας γαμησαμε,λαγοι,πουτανας γιοι κτλ.

αμα καθαρισει το ποδοσφαιρο τοτε πρεπει να γινουμαι ηθικοι?

και οχι δε θα δω γκολφ.

θα προσπαθω μεχρι και απο εδω το σαιτ να πω τα αυτονοητα.
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
φιλε εχω την αισθηση πως δε στενοχωρηθηκατε ιδιαιτερα.σορρυ απλα ετσι νομιζω.
θα στενοχωριοσουν εαν χτυπαγαν καποιους του ολυμπιακου (ευτυχως δεν εγινε αυτο).οτι γινονταν μαχες ετρωγαν-εριχαν ξυλο μπατσοι-οπαδοι και τουμπαλην δε νομιζω να ιδρωσε το αυτι σε πολλους.

και φιλε επειδη το ποδοσφαιρο ειναι βρωμικο,πρεπει να μιλαω εδω του στυλ σας γαμησαμε,λαγοι,πουτανας γιοι κτλ.

αμα καθαρισει το ποδοσφαιρο τοτε πρεπει να γινουμαι ηθικοι?

και οχι δε θα δω γκολφ.

θα προσπαθω μεχρι και απο εδω το σαιτ να πω τα αυτονοητα.
εγω φιλε μου στεναχωρηθηκα αν το πιστευεις.Κερδισαμε τον χειροτερο παο που αντιμετωπησαμε ποτε και πιστεψε με δεν ειναι καλο συναισθημα,και οι πετρες ξερουν οτι ο ολυμπιακος ειναι μια κλαση καλυτερος φετος οχι παρασκηνιακα.Στα επεισοδια ο ολυμπιακος δεν ειχε καμια μα καμια αναμειξη (ηταν εσωτερικα του βαζελα,με τους μπατσους δεν ξερω και δεν με νοιαζει) ουτε ο διαιτητης.Επειδη τα επεισοδια ηταν προδιαγεγραμενα (φαντασου μπηκε σποτ στην τι βι) φανηκε ευκολα και στην ψυχολογια των παιχτων σας.Αντι να τους τονισετε τον εγωισμο και να προσπαθησουν εστω τους κανατε να νοιωθουν οτι μονο με φασαρια στην κερκιδα θα κερδισουν.
Τωρα το λαγοι με το πουτανας γιοι εχει διαφορα νομιζω ετσι.Το λαγοι ειναι καζουρα το αλλο ....αστο οτι καταλαβαινεις.
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Ειλικρινά, δεν πιστεύω να στεναχωρήθηκε κανείς χθες. Από οποιαδήποτε ομάδα. Γιατί χθες δεν έγινε κάτι καινούργιο ούτε μάθαμε κάτι που δεν ξέραμε.

Είμαι βέβαιος ότι ούτε τα χθεσινά πρόκειται ν' αλλάξουν κάτι. Απλά βλέπουμε κροκοδείλια δάκρυα για το θεαθήναι. Ίσως η ΟΥΕΦΑ, και αν.

Ο μέσος γαύρος θα πανηγυρίσει για την δίκαιη νίκη και το πρωτάθλημα, και θα αποδείξει στους λαγούς ότι δεν είναι τελικά διαφορετικοί σαν οπαδοί.
Οι υπόλοιπες ομάδες θα τα χώσουν στους αιώνιους, και θα καταδικάσουν μετά βδελυγμίας τα επεισόδια, επειδή δεν εμπλέκονται αυτές.
Οι λαγοί θα τα χώσουν σε τζίγγερ/βγενό/αστυνομία (τέικ γιορ πικ), θα αναφέρουν ότι έχει γαυροποιηθεί η ομάδα τους και θα το ρίξουν στην τρελή.

Οι οπαδικές εφημερίδες, θα πανηγυρίζουν ή θα κάνουν τις μωρές παρθένες, μέχρι τις επόμενες αναμετρήσεις που θα χρειαστεί να καλλιεργήσουν το μίσος.

Λύσεις υπάρχουν, αλλά δεν θέλουμε να τις εφαρμόσουμε. Ονομαστικοποίηση εισιτηρίων, ανάληψη της διεξαγωγής από τις ομάδες, διάλυση συνδέσμων.
Και η κουκούλα του κοντού δεν ήταν κακή, ασχέτως των σκατών που έφαγε.
Η, για να μην τα λέμε τώρα που ο λαγός είναι στην γωνία, εφεξής άμεσος υποβιβασμός της ομάδας στο περιφερειακό.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
δε νομιζω να υπαρχει νορμάλ γαβροβάζελος που εχθες να χάρηκε με αυτά που εγιναν.
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
δε νομιζω να υπαρχει νορμάλ γαβροβάζελος που εχθες να χάρηκε με αυτά που εγιναν.

Πολλοί, πίστεψε με. Νορμάλ άνθρωποι δεν θα χάρηκαν, αλλά αυτοί έχουν αφήσει το ποδόσφαιρο καιρό τώρα.
 

kironas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.600
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
εγω φιλε μου στεναχωρηθηκα αν το πιστευεις.Κερδισαμε τον χειροτερο παο που αντιμετωπησαμε ποτε και πιστεψε με δεν ειναι καλο συναισθημα,και οι πετρες ξερουν οτι ο ολυμπιακος ειναι μια κλαση καλυτερος φετος οχι παρασκηνιακα.Στα επεισοδια ο ολυμπιακος δεν ειχε καμια μα καμια αναμειξη (ηταν εσωτερικα του βαζελα,με τους μπατσους δεν ξερω και δεν με νοιαζει) ουτε ο διαιτητης.Επειδη τα επεισοδια ηταν προδιαγεγραμενα (φαντασου μπηκε σποτ στην τι βι) φανηκε ευκολα και στην ψυχολογια των παιχτων σας.Αντι να τους τονισετε τον εγωισμο και να προσπαθησουν εστω τους κανατε να νοιωθουν οτι μονο με φασαρια στην κερκιδα θα κερδισουν.
Τωρα το λαγοι με το πουτανας γιοι εχει διαφορα νομιζω ετσι.Το λαγοι ειναι καζουρα το αλλο ....αστο οτι καταλαβαινεις.
φιλε σορρυ που εβγαλα συμπερασμα για εσενα.δεν εχω λογο να μη σε πιστεψω.
απλως πιστευω πως και εδω στο σαιτ ,εννοειται πως πρεπει να γινετε η καζουρα,καμμια μαλακιουλα αλλα μεχρι εκει.γιατι θα εχει δεις κατα καιρους,αν ειναι δυνατον μιλαμαε για μαναδες κλπ.

και οσο να σου φαινεται παραξενο πιστευω οτι 2 απο αυτο το σαιτ 5 απο αλλα φορουμ 10 απο αλλαφορουμ επηρεαζονται και ειναι κακο.

γιατι οπως εχεις καταλαβει υπαρχουν αρκετοι εδω που λογω μικρης ηληκιας?λογω βλακειας?ειναι αυτοι που εαν βρισκονταν στο γηπεδο θα εκανα ασχημα πραγματα.....και επειδη βεβαια κρυβονται πισω απο τον οχλο.

οτι ειναι καλυτερος ο ολυμπιακος δε τιθεται θεμα συζητησης.

και σα παναθηναικος με το ροστερ που εχω οτι εφτασα σχεδο μαρτιο στο μεταξυ μας παιχνιδι να κρινεται το πρωταθλημα με αγηνει ικανοποιημενο.

και δε νομιζω να ηταν ωραιο και νααρεσε σε καποιον να ειχε φυγει ο οσφπ απο το δεκεμβ. με 10 ποντους

δε θα ειχαμε αυτο το τζογο,ολα αυτα να πειραχτουμε...


 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Πολλοί, πίστεψε με. Νορμάλ άνθρωποι δεν θα χάρηκαν, αλλά αυτοί έχουν αφήσει το ποδόσφαιρο καιρό τώρα.
μάστορα....
το χορτάρι στο καμπνου μυρίζει διαφορετικα απ το οακα και το καραισκάκη σε ένα έλληνα...
οποτε εγώ θα ασχολούμαι με το ελληνικό ποδόσφαιρο γιατί με αυτό αγάπησα τη μπάλλα.......
απο 3 χρονων στο Καραισκάκη και τη Λεωφόρο είναι ωραίο να πηγαίνεις ποδοσφαιρικό τουρισμό αλλα σαν στο σπίτι σου δε νιώθεις πουθενά.
απλα και συνοπτικά.
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Τα επεισοδια μαλλον εγιναν ως συνεπεια των επεισοδιων με τα ματ και τις μηνυσεις που κατεθεσαν  εναντιον τους οι συνδεσμοι του παναθηναικου στην αστυνομια.Καμια σχεση με ολυμπιακο πιστευω,αυτα περι διαιτησιας και
Τωρα αν πρεπει να τιμωρηθει ο παναθηναικος,σαφως και ειμαι αντιθετος,το σωστο θα ηταν να τιμωρουταν αυτοι που κανουν τα επεισοδια,οχι οι ομαδες αλλα αυτα ειναι χιλιοειπωμενα αφενος,φαυλος κυκλος αφαιτερου,αφου διοικησεις και συνδεσμοι πολλες φορες συνεργαζονται και οχι για καλο σκοπο
Βέβαια...10 αγωνιστικές ΜΟΝΟ ΕΜΕΙΣ...
 

jackass5

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
559
Like
0
Πόντοι
6
δεν έφαγες 9 αγωνιστικές σε ένα παιχνίδι!! κόψτε το παραμύθι εσεις οι αριανοι!
φαγατε 3 με τον ηρακλη και άλλες 3 στον τελικό κυπέλλου με το θρύλο που έγιναν 6 επειδή ήσασταν υπότροποι
 

Temaxistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.390
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Λύσεις υπάρχουν, αλλά δεν θέλουμε να τις εφαρμόσουμε. Ονομαστικοποίηση εισιτηρίων, ανάληψη της διεξαγωγής από τις ομάδες, διάλυση συνδέσμων.

Η ονομαστικοποίηση των εισιτηρίων δεν πρόκειται να λύσει κανένα πρόβλημα, ηλίθιε.

Ο Βαρδινογιάννης είχε διαλύσει τους συνδέσμους, βλάκα, αλλά αυτό δεν εμπόδισε τους Λαγούς να τα κάνουν πουτάνα όποτε ήθελαν.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom