Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.134
Κριτικές
8
Like
32.289
Πόντοι
6.536
Εχεις πέσει στην παγίδα και χαραμίζεσαι αδίκως προσπαθώντας με αστεια επιχειρηματολογία να δικαιολογήσεις τα αδικαιολόγητα και παράλληλα να καλύψεις τους φερεντζεδάτους νεοτουρκους συνοπαδούς σου. Κρίμα είναι , κατσε και σκεψου το. :hi:
Παπαριές λες και το ξέρεις.
Γαύρος αφού.
Έχουμε τον καλύτερο Τούρκο προπονητή,τόπο Ευρωλίγκας και πιθανώς τον καλύτερο Τούρκο παίκτη,μάλλον προς καλό το βλέπω.
Στα περι συμφιλίωσης τώρα...Καταρχάς δεν πρόκειται να αλλάξει μυαλά ο ζακιας στα 50 του. Χειροτερος θα γινεται οσο γερνάει οχι καλύτερος. Κανόνας για όλους τους ανθρώπους. Πολύ πιο πιθανό και ρεαλιστικό να κάνει το επόμενο ΠΓ στην Άγκυρα και να καταθέσει στεφάνι στον Κεμαλ μαζι με τους νενεκους σουβλατζηδες , παρά να καλέσει τον ΟΣΦΠ.
Κατα δεύτερον , η οποια συμφιλίωση για εμένα σαν οπαδό σημαίνει οτι θα ξαναγίνουμε άνθρωποι και θα βλεπουμε μαζι τους αγωνες χωρις να κινδυνευουμε να φαμε σφαιρα στο κεφάλι. Κι αυτό μονο απο τους ίδιους τους οπαδούς μπορεί να συμβεί με τη βοήθεια μιας σοβαρής κυβέρνησης που θα διαλύσει τους σκληρούς πυρήνες και θα μπουζουριάσει τους ποινικούς που κανουν κουμάντο. Οι προεδροι των ομαδων δεν εχουν καμια ισχυ. Ποσω μαλλον στο μπασκετ , που μιλαμε για χομπιστες κληρονομους που δεν εχουν δουλεψει ουτε μια μερα στη ζωη τους. Σιγα τις προσωπικοτητες που θα λυσουν και κοινωνικα προβληματα.
Εδώ συμφωνούμε φυσικά
:hi:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.134
Κριτικές
8
Like
32.289
Πόντοι
6.536
Ειναι το τελευταίο σου πακετο και θα το χρειαστεις. Μια ολοκληρη κουτα καταναλωσες μονος σου.
Αν δεν την χρειάζεσαι δωστην σε αλλον βαζελο.
Να προτιμήσεις τον roque5000
Σε τάπωσε τύπος σκηνοθέτης Σαλιέρι....

:coffee:
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.726
Κριτικές
42
Like
28.956
Πόντοι
28.246
Σε τάπωσε τύπος σκηνοθέτης Σαλιέρι....

:coffee:
Μου κάνεις τη χάρη να μιλήσεις για τις ελληνοποιήσεις; Θέλω να δω πως ξεφτυλιζεις. Θέλω να με ξεφτυσεις. Σε παρακαλώ να είσαι δυνατός όσο δεν παίρνει.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.134
Κριτικές
8
Like
32.289
Πόντοι
6.536
Μου κάνεις τη χάρη να μιλήσεις για τις ελληνοποιήσεις; Θέλω να δω πως ξεφτυλιζεις. Θέλω να με ξεφτυσεις. Σε παρακαλώ να είσαι δυνατός όσο δεν παίρνει.
Μα δεν θέλω να σε ξεφτιλίσω.
Μου έγινες attention whore τώρα?
:coffee:
Γμσ μας,βλέπω ματσάρα Ρεάλ-Μπάρτσα μέχρι να ξεκινήσει το Show του αυτοκράτορα.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.726
Κριτικές
42
Like
28.956
Πόντοι
28.246

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.537
Like
27.756
Πόντοι
5.506
οταν εχει ολα τα ρεκορ ξεφτιλισμαστος οι λαγοι χαιρονται
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.732
Like
2.020
Πόντοι
456
απωθεώνουν τον πράκτορά του ερντογαν τα κοπρόσκυλα, την ώρα που ο σουλτάνος πάει στην αμερική για αναγνώριση της κατο χής της κύπρου. μιλάμε για πλήρη τουρκοποίηση και ξεφτίλα μην τυχόν και πειραχτεί το μπασκετάκι του ανύπαρκτου συλλόγου.


 

koskam

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.717
Κριτικές
24
Like
9.983
Πόντοι
3.446
Από ποιό ίδρυμα ξέφυγε αυτός τύποι?

:confused:
san-vgeis-ston-pigaimo-gia-tin-ithakieisai-toso-ilithios-pou-tha-vretheis-sti-thraki-arkas.jpg
γ αυτον θα γραφτηκε αυτο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom