Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

salieri

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2006
Μηνύματα
236
Like
6
Πόντοι
1
Παντως πρωτη φορα βλεπω προεδρο του ΠΑΟ να πηγαινει σε προετοιμασια ομαδας στο εξωτερικο και αυτο λεει πολλα για μενα.. Οσο για μεταγραφες ο βαζελος θα κανει αλλη μια σιγουρα..
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
Ωχ... εμένα μου θυμίζουν κάτι δηλώσεις τύπου: Έχουμε ένα εύκολο ματς (με γαύρο) και ένα δύσκολο (με Βίσλα) μετά την κλήρωση του ελληνικού πρωταθλήματος. Θυμίζω στο δύσκολο χάσαμε με 3-1 και στο εύκολο με 0-2...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ωχ... εμένα μου θυμίζουν κάτι δηλώσεις τύπου: Έχουμε ένα εύκολο ματς (με γαύρο) και ένα δύσκολο (με Βίσλα) μετά την κλήρωση του ελληνικού πρωταθλήματος. Θυμίζω στο δύσκολο χάσαμε με 3-1 και στο εύκολο με 0-2...

ρεεεεεεεεεεειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι


μη βιάζουστε......

ο βάζελας το πρωτάθλημα θέλει....
στην ελλάδα με πολύ καλή επίθεση τελειώνεις με εργοτέληδες και Ηρακλήδες.
Με Ψυχομανογκαγκάτσηδες πουλιστάν ο γάβρος ΔΕΝ θα παίρνει 3ποντα σε κακές μέρες.
Κοινώς 5-6 πόντους παραπάνω στα παίγνια που έκανε ο βάζελας χαρακίρι.
5-6 παρακάτω ο γάβρος στα παίγνια που έπαιρνε 3ποντα με 2-3 οφσάιντ και αντιπάλους με 10 απ το 30' ορίστε η περσινή διαφορά.....

Ο βάζελος φέτος ΘΕΛΕΙ ΑΠΛΑ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ. Εχω την αίσθηση ότι στους ομίλους θέλουν να πάνε αγγαρεία ΚΥΡΙΩΣ για τα 12 μύρια (17 αν περάσει και ο γάβρος).
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
επίσης θα πέσει τρελλό γέλιο εάν η ΑΕΚ στον πρώτο γύρο πάρει το τρίποντο και ξεκινήσει ο γάβρος ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΕΖΟΝ με χαμένο ντέρμπι........

πέρσι οι γαβρόπουλοι εκτός από όλα τα λοιπά είχαν και γαμώ τις κληρώσεις.......
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: 
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Ο βάζελος φέτος ΘΕΛΕΙ ΑΠΛΑ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ. Εχω την αίσθηση ότι στους ομίλους θέλουν να πάνε αγγαρεία ΚΥΡΙΩΣ για τα 12 μύρια (17 αν περάσει και ο γάβρος).
Συμφωνω οτι σιγουρα για εκει θα δωσουν την "μαχη" φετος...
Αλλα τοσα χρονια ρε συ δεν μας λεγανε(τε) οτι ποιο πρωταθλημα τωρα κ.α μαλακιουλες?  Εμεις ασχολουμαστε μονο με την ευρωπη γιατι ειμαστε ευρωπαικη ομαδα? Ειδες πως γυριζει ο τροχος ? :jerking: :jerking:  Και τους δινω ως ενα βαθμο δικιο,που θα ριξουν ολο το βαρος τους στις εγχωριες διοργανωσεις. Γιατι εγω βλεπω οτι ετσι οπως εχει διαμορφωθει η κατασταση, με τις υποψηφιες ομαδες των προκριματικων, ειναι χλωμοτατο να μπει στους ομιλους...
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
επίσης θα πέσει τρελλό γέλιο εάν η ΑΕΚ στον πρώτο γύρο πάρει το τρίποντο και ξεκινήσει ο γάβρος ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΕΖΟΝ με χαμένο ντέρμπι........

πέρσι οι γαβρόπουλοι εκτός από όλα τα λοιπά είχαν και γαμώ τις κληρώσεις.......
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: 
Ναι την μια οψη του νομισματος βλεπεις...Μιλα μου και για την περιπτωση που στις 4 πρωτες αγ. θα εχει μαζεψει απο 10 -12 ποντους!!
Μηπως θα εχει τελειωσει απο μεσα Σεπτεμβρη φετος το πρωταθληματακι? :2funny: :2funny:
 

blackbird

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
369
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Την ολοκλήρωση των μεταγραφών του Παναθηναϊκού προανήγγειλε ο πρόεδρος της ΠΑΕ, Νίκος Πατέρας, δηλώνοντας χαρακτηριστικά από την Αυστρία: «Είπαμε ν’ αφήσουμε μερικούς παίκτες να τους πάρει και ο Ολυμπιακός».

:2funny: :2funny: :2funny:
καλη η πλακα αλλα ο Παναθηναικος μετα τον Σισε και τον Λετο εδειξε την καρμοιρια του για αλλη μια φορα.....με 2 κραχτες και 9 τελειωμενους θα κανεις δουλεια?αντε 8 τελειωμενους...να βγαλω τον Καραγκουνη που προσπαθει το παληκαρι....πηρε 2 κραχτες για κανενα εισητηριακι....και για να τσιμπησουμε εμεις  τα χαιβανια και τωρα τελος οι μεταγραφες αφου πηραμε εναν τελειωμενο μεθυσμενο Σουηδο απο τα Μαλια της Κρητης....(μαλλον εκει τον βρηκε)...τωρα πιασαμε τον παπα απο τα αρχιδια.....και επειδη χασαμε πολλα λεφτα προσπαθουμε οι καρμοιρηδες να δωσουμε κανεναν τελειωμενο σε καμμια ομαδα του εξωτερικου να κανουμε αποσβεση....ειμαστε και θα ειμαστε μια ζωη μεσα στην καρμοιρια και την μιζερια.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Συμφωνω οτι σιγουρα για εκει θα δωσουν την "μαχη" φετος...
Αλλα τοσα χρονια ρε συ δεν μας λεγανε(τε) οτι ποιο πρωταθλημα τωρα κ.α μαλακιουλες?  Εμεις ασχολουμαστε μονο με την ευρωπη γιατι ειμαστε ευρωπαικη ομαδα? Ειδες πως γυριζει ο τροχος ? :jerking: :jerking:  Και τους δινω ως ενα βαθμο δικιο,που θα ριξουν ολο το βαρος τους στις εγχωριες διοργανωσεις. Γιατι εγω βλεπω οτι ετσι οπως εχει διαμορφωθει η κατασταση, με τις υποψηφιες ομαδες των προκριματικων, ειναι χλωμοτατο να μπει στους ομιλους...

κάθε χρόνο ο γάβρος έχει εύκολη κλήρωση και παίρνει τα παπάρια του.
κάθε χρόνο λένε ότι ο βάζελος είναι χλωμό και κάνει την υπέρβαση.
μην ξεχνάς ότι από φέτος ο ΠΑΟ είναι η μόνη ελληνική ομάδα που έχει τερματίσει 1η στους ομίλους τσου λου, μπροστά από την πρωταθλήτρια Ιταλίας και την φιναλίστ του κυπέλου ουέφα.
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
κάθε χρόνο ο γάβρος έχει εύκολη κλήρωση και παίρνει τα παπάρια του.
κάθε χρόνο λένε ότι ο βάζελος είναι χλωμό και κάνει την υπέρβαση.
μην ξεχνάς ότι από φέτος ο ΠΑΟ είναι η μόνη ελληνική ομάδα που έχει τερματίσει 1η στους ομίλους τσου λου, μπροστά από την πρωταθλήτρια Ιταλίας και την φιναλίστ του κυπέλου ουέφα.
Ναι και? Οσο για τις ευκολες κληρωσεις... ποιες εννοεις? Αν εξαιρεσεις τα περσινα...
Καθε χρονια ειτε με ευκολες κληρωσεις,ειτε με φοβερες και τρομερες συγκυριες, βλεπε οτι εχεις περασει με 7 η 8 βαθμους(δεν θυμαμαι καλα) τοτε στον ομιλο με Γιουβε,Αμβουργο...
Ενω εγω και με 9 εχω μεινει εξω...  Για αυτο μην μου λες για ευκολες κληρωσεις κ.α τωρα...
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Ναι και? Οσο για τις ευκολες κληρωσεις... ποιες εννοεις? Αν εξαιρεσεις τα περσινα...
Καθε χρονια ειτε με ευκολες κληρωσεις,ειτε με φοβερες και τρομερες συγκυριες, βλεπε οτι εχεις περασει με 7 η 8 βαθμους(δεν θυμαμαι καλα) τοτε στον ομιλο με Γιουβε,Αμβουργο...
Ενω εγω και με 9 εχω μεινει εξω...  Για αυτο μην μου λες για ευκολες κληρωσεις κ.α τωρα...
Μην το δένετε σχοινί κορδόνι ότι ντε και καλά θα πέσει με μεγαθήρια στην φάση πλέυ οφ του 3ου προκ. γύρου...στις πιθανές αντιπάλους του Παο είναι και η Σέλτικ με την Αντερλεχτ... :sunglasses:

Υ.Γ.Την καλημέρα μου...
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Μην το δένετε σχοινί κορδόνι ότι ντε και καλά θα πέσει με μεγαθήρια στην φάση πλέυ οφ του 3ου προκ. γύρου...στις πιθανές αντιπάλους του Παο είναι και η Σέλτικ με την Αντερλεχτ... :sunglasses:

Υ.Γ.Την καλημέρα μου...
Tην θεωρεις ευκολη ομαδα την Σελτικ βρε?  Για την Αντερλεχτ θα συμφωνησω...  θα ηταν οτι καλυτερο.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.374
Πόντοι
41.447
καλη η πλακα αλλα ο Παναθηναικος μετα τον Σισε και τον Λετο εδειξε την καρμοιρια του για αλλη μια φορα.....με 2 κραχτες και 9 τελειωμενους θα κανεις δουλεια?αντε 8 τελειωμενους...να βγαλω τον Καραγκουνη που προσπαθει το παληκαρι....πηρε 2 κραχτες για κανενα εισητηριακι....και για να τσιμπησουμε εμεις  τα χαιβανια και τωρα τελος οι μεταγραφες αφου πηραμε εναν τελειωμενο μεθυσμενο Σουηδο απο τα Μαλια της Κρητης....(μαλλον εκει τον βρηκε)...τωρα πιασαμε τον παπα απο τα αρχιδια.....και επειδη χασαμε πολλα λεφτα προσπαθουμε οι καρμοιρηδες να δωσουμε κανεναν τελειωμενο σε καμμια ομαδα του εξωτερικου να κανουμε αποσβεση....ειμαστε και θα ειμαστε μια ζωη μεσα στην καρμοιρια και την μιζερια.

γεία σου ρε μαυροπούλι! :rockon:

ΥΓ. ΚΛΑΨΕ Περσόνα! :'(
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Tην θεωρεις ευκολη ομαδα την Σελτικ βρε?  Για την Αντερλεχτ θα συμφωνησω...  θα ηταν οτι καλυτερο.
Οταν οι αλλες ειναι στουτγκαρδη,ατλειτκο,φιορεντινα τοτε ειναι ευκολη.....Γενικα οι σκοτσεζοι ξυλοκοποι ειναι στο συνολο τους...
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
559
Πόντοι
96
για να δουμε την κληρωσει σημερα μακρια απο τους ρωσους
οι ρουμανοι και οι τουρκοι ειναι οι ποιο βατοι
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
στα δυσκολα παλι

Ζρνίσκι ή Σλόβαν Μπρατισλάβας-Ολυμπιακός  :jerking:

κ μετα λενε εμας κωλοφαρδους!!!

για να δουμε τι θα κατσει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom