Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 136K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (1 μέλη και 25 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,0%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,8%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 135 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 29 8,5%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    343

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456
Σιγουρα;
Ποια εταιρια θα κανει την ανεγερση;
Δεν νομιζω να εχει τελιωσει ο διαγωνισμος.
Και μν το συζηταμε και πολυ παιδες και μεινουμε παλι Λεωφορο.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ξου Ξου
Ο διαγωνισμός έχει τελειώσει εδώ και 3-4 μήνες την ανέγερση την έχουν αναλάβει η τρεις μεγαλύτερες κατασκευαστικές της χώρας μαζί με την Τέρνα , έχουν πέσει και η υπογραφές , καλά δεν παρακολουθεί κανένας τι γίνεται
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.487
Κριτικές
2
Like
19.278
Πόντοι
3.656
Οκ,αλλα και σε αυτα θα χρειαστουν αλλα 2-3 χρονια να προχωρησει μονο η κουβεντα,
μετα οι μελετες,
κονδυλια,
συμβασεις,
διαγωνισμοι.
Μας βλεπω με τα εγγονια μας να ειμαστε στο νεο γηπεδο!
φίλε μου αν υπάρχει θέληση μόνο του σπανού τα γένεια δεν γίνονται...
Εκτός αυτού τι δουλειά έχει ο σύλλογος στον μαχαλά ? σε περιοχή επικίνδυνη για οτιδήποτε.... μακριά από την εστία σου..
Μην μασάς με το πιπίλισμα που κάνουν τα αρδάκια ... δεν υπάρχει αγνός οπαδός της ομάδας που να θέλει βοτανικό, πήγαινε σε αγώνα της ομάδας
και μίλα για βοτανικό στην εξέδρα να δείς.... μόνο στα επίσημα που υπάρχουν συμφέροντα οικονομικά-πολιτικά θα σου πούνε μπράβο
 

slayer123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2022
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
8
Like
4.935
Πόντοι
736
φίλε μου αν υπάρχει θέληση μόνο του σπανού τα γένεια δεν γίνονται...
Εκτός αυτού τι δουλειά έχει ο σύλλογος στον μαχαλά ? σε περιοχή επικίνδυνη για οτιδήποτε.... μακριά από την εστία σου..
Μην μασάς με το πιπίλισμα που κάνουν τα αρδάκια ... δεν υπάρχει αγνός οπαδός της ομάδας που να θέλει βοτανικό, πήγαινε σε αγώνα της ομάδας
και μίλα για βοτανικό στην εξέδρα να δείς.... μόνο στα επίσημα που υπάρχουν συμφέροντα οικονομικά-πολιτικά θα σου πούνε μπράβο
Εγω προσωπικα Λεωφορο δεν θελω.
Ο.Α.Κ.Α. με χωσιμο μαρουλιου χοντρου ναι.
Βοτανικο εμενα το μονο συν ειναι οτι σε 10 θα ειμαι εκει.
Στο γηπεδο οι κουβεντες ειναι ολες στον αερα.
Το θεμα του Βοτανικου για τους περισσοτερους ειναι η αποσταση,ολα τα αλλα ειναι για να εχουμε να λεμε.
Και να ξερεις οταν φυγαμε απο Λεωφορο και πηγαμε Ο.Α.Κ.Α. την ιδια μουρμουρα ειχαμε.
Ελληναρες ειμαστε!
Ας φτιαξουμε γηπεδο και εμεις και να το βλεπουμε ολο πρασινο να χαιρομαστε αδερφια!
Να περπατας και να βλεπεις εικονες απο την μεγαλη ιστορια μας!
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.487
Κριτικές
2
Like
19.278
Πόντοι
3.656
Εγω προσωπικα Λεωφορο δεν θελω.
Ο.Α.Κ.Α. με χωσιμο μαρουλιου χοντρου ναι.
Βοτανικο εμενα το μονο συν ειναι οτι σε 10 θα ειμαι εκει.
λεωφόρος ανακατασκευασμένη με όλες τις ακαδημίες γύρω γύρω, ασφαλής στον τόπο σου
Ποιός γονιός θα στείλει το παιδί του στον βοτανικό ? δηλαδή υπήρχε ένας βούρκος και θα "αξιοποιηθεί" στις πλάτες του συλλόγου ?
ή σάμπως δεν υπάρχει μέρος για να φτιάξουν πάρκο κ πάρκινκ στην αθήνα να φάνε με δέκα μασέλες ? πρέπει να κονομήσουνε από την Λεωφόρο ?
δουλευόμαστε ? πεδίον του Άρεως έχεις πάει ? μέρα !!! διότι βράδυ κλείνει :2funny: Σε πλήρη εγκατάλειψη είναι, γιατί δεν το φτιάχνουν ?

Δεν ξέρω δεν είχα ακούσει παράπονα για οακα από οπαδούς της ομάδας , μη ξεχνάς ότι όλοι είναι ευτυχείς με το κλειστό
Εννοείται ότι θα πέσει μαρούλι για οακα, όσο κ να πέσει θα είναι λιγότερο από την ξενητιά του βοτανικού
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.713
Κριτικές
3
Like
4.834
Πόντοι
606
η φενερ κανει παρτι μεχρι στιγμης :2on1:
 

ELMOUNIO

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2016
Μηνύματα
799
Κριτικές
1
Like
1.748
Πόντοι
486
Ντροπή ρε πουστη μου τι να κάνει και ο τρακης πόσα να δώσει με τα κωλοπαιδα .
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.027
Like
18.065
Πόντοι
3.656
Το κωλοπιασμα του αιώνα έφαγε φετος ο τράκης
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456
Υπάρχουν 2-3 παίκτες που φαίνονται από την αρχή ότι δεν κάνουν ο Γκάι ,ο Πολωνός ψηλός και ο Γκρέι δεν είναι για επίπεδο Ευρωλίγκα τραυματίες και ο Παπαπέτρου με Μιτογλου προπαντός ο δεύτερος είναι απώλεια ,+ ότι η ομάδα είναι καινούργια , γνώμη μου υπομονή και 2 παίκτες ένας στο 2-3 και ένας στο 2 να φύγει ο Γκάι θες και έναν καλύτερο ψηλό στην θέση του Πολωνού αλλά δεν μπορείς τώρα γιατί δεν υπάρχουν διαθέσιμη
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.876
Κριτικές
184
Like
44.161
Πόντοι
21.896
γαμω το σπιτι τους μονο αυτο εχω να πω
Θα στρώσει η ομάδα
Κάνε υπομονή
Πολύ καλός ο Σλούκας που φαίνεται ότι βελτιώνεται σιγά σιγά κ μάλιστα φέτος είναι πιο γρήγορος κ πιο φρέσκος

Ο χουαντσο σήμερα μεστό κ έξυπνο παιχνίδι αν κ θα μπορούσε καλύτερα αλλά σε 6-7 φάσεις φάνηκε η κλάση του σήμερα

Ο Κώστας Αντετοκούμπο βράχος κάτω από το καλάθι με φοβερά πίβοτ ...κάποιες φορές όμως επιπόλαιος λόγω ενθουσιασμου..

Βιλντοζα βρωμοχερο κ σήμερα δεν ήταν τόσο καλός με 6/ 8 τρίποντα

Ο γκαυ θέλει λίγη ακόμα δουλειά για να φτάσει σε καλο.επιπεδο κ να συγκαταλέγεται στους 4-5 κορυφαίους γκαρντ της Ευρώπης ...
Υπομονη
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.027
Like
18.065
Πόντοι
3.656
Υπάρχουν 2-3 παίκτες που φαίνονται από την αρχή ότι δεν κάνουν ο Γκάι ,ο Πολωνός ψηλός και ο Γκρέι δεν είναι για επίπεδο Ευρωλίγκα τραυματίες και ο Παπαπέτρου με Μιτογλου προπαντός ο δεύτερος είναι απώλεια ,+ ότι η ομάδα είναι καινούργια , γνώμη μου υπομονή και 2 παίκτες ένας στο 2-3 και ένας στο 2 να φύγει ο Γκάι θες και έναν καλύτερο ψηλό στην θέση του Πολωνού αλλά δεν μπορείς τώρα γιατί δεν υπάρχουν διαθέσιμη

Νομίζω το μεγαλύτερο παλτο είναι ο Βιλντόζα
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.499
Like
72.865
Πόντοι
12.756
Σαν Πολωνος ελαιοχρωματιστης απο την Καλλιθέα που θελει 40 ευρω για βαψιμο καθε σωμα καλοριφερ

ataman_media423423-b3d3a5cd.jpeg
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.027
Like
18.065
Πόντοι
3.656
Θα στρώσει η ομάδα
Κάνε υπομονή
Πολύ καλός ο Σλούκας που φαίνεται ότι βελτιώνεται σιγά σιγά κ μάλιστα φέτος είναι πιο γρήγορος κ πιο φρέσκος

Ο χουαντσο σήμερα μεστό κ έξυπνο παιχνίδι αν κ θα μπορούσε καλύτερα αλλά σε 6-7 φάσεις φάνηκε η κλάση του σήμερα

Ο Κώστας Αντετοκούμπο βράχος κάτω από το καλάθι με φοβερά πίβοτ ...κάποιες φορές όμως επιπόλαιος λόγω ενθουσιασμου..

Βιλντοζα βρωμοχερο κ σήμερα δεν ήταν τόσο καλός με 6/ 8 τρίποντα

Ο γκαυ θέλει λίγη ακόμα δουλειά για να φτάσει σε καλο.επιπεδο κ να συγκαταλέγεται στους 4-5 κορυφαίους γκαρντ της Ευρώπης ...
Υπομονη


Τον Πολωνό δεν τον είδες;Του χρόνου θα τον βλέπεις ΝΒΑ.Μπαρτζώκα κοιμάσαι...:sleeping:
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.985
Like
29.062
Πόντοι
5.006
Ο άλλος ο κωλομπαρσς που λέει χουαντσο καλύτερος κτλ :2funny::2funny::piss::piss:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.876
Κριτικές
184
Like
44.161
Πόντοι
21.896

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.027
Like
18.065
Πόντοι
3.656

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom