Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 71 άτομα (20 μέλη και 51 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,2%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 135 39,6%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    341

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.237
Like
454
Πόντοι
36
Αύριο, Παρασκευή 20/4, η νέα εφημερίδα, "η ΠΡΑΣΙΝΗ" δίνει μια μπάλα του μπάσκετ, όπως γράφει "το αυθεντικό προϊόν της ΚΑΕ Παναθηναϊκός".  Νομίζω πως πίσω από την εφημερίδα είναι η οικογένεια Γιαννακόπουλου.

Στη φωτογραφία που έχει στο σημερινό πρωτοσέλιδό της φαίνεται όμορφη
( ).
Δεν γνωρίζω για τιμή (κανονική της εφημερίδας 1 Ε) και ποιότητα. Όποιος αδελφός την αγοράσει νωρίτερα, ας αφήσει εδώ το σχόλιό του προς πληροφόρηση των υπολοίπων.  ;)
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
Αύριο, Παρασκευή 20/4, η νέα εφημερίδα, "η ΠΡΑΣΙΝΗ" δίνει μια μπάλα του μπάσκετ, όπως γράφει "το αυθεντικό προϊόν της ΚΑΕ Παναθηναϊκός".  Νομίζω πως πίσω από την εφημερίδα είναι η οικογένεια Γιαννακόπουλου.

Στη φωτογραφία που έχει στο σημερινό πρωτοσέλιδό της φαίνεται όμορφη
( ).
Δεν γνωρίζω για τιμή (κανονική της εφημερίδας 1 Ε) και ποιότητα. Όποιος αδελφός την αγοράσει νωρίτερα, ας αφήσει εδώ το σχόλιό του προς πληροφόρηση των υπολοίπων.   ;)
Η εφημερίδα Η ΠΡΑΣΙΝΗ είναι αρκετά ποιοτική και όντως αυτός που είναι από πίσω είναι ο γιός του Παύλου, χωρίς όμως να κάνει αντιπολίτευση στο Βαρδινογιάννη. Αντιθέτως, μετά τις ντροπιαστικές ήττες από Εργοτέλη και Ατρόμητο, στους παίκτες τα έχωνε. Αυτά, φίλε alfa291.
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Ποιοί γράφουν στην εν λόγω εφημερίδα?Δεν έτυχε να πέσει στα χέρια μου...Πάντως που τα χώνει καλά κάνει όχι σαν την Derby τη θυγατρική του Τζίγγερ.
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
Ποιοί γράφουν στην εν λόγω εφημερίδα?Δεν έτυχε να πέσει στα χέρια μου...Πάντως που τα χώνει καλά κάνει όχι σαν την Derby τη θυγατρική του Τζίγγερ.
Εκδότης είναι ο Π.Μπόμης που είναι και στο γραφείο τύπου της ΚΑΕ και αρκετές γνωστές υπογραφές από sportime όπως Βασιλαράς και Μπακολιάς και άλλοι γνωστοί αθλητικογράφοι όπως Ζορμπάς, Π.Κωνσταντινίδης και Βετάκης
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Εκδότης είναι ο Π.Μπόμης που είναι και στο γραφείο τύπου της ΚΑΕ και αρκετές γνωστές υπογραφές από sportime όπως Βασιλαράς και Μπακολιάς και άλλοι γνωστοί αθλητικογράφοι όπως Ζορμπάς, Π.Κωνσταντινίδης και Βετάκης
Ευχαριστώ marky
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.237
Like
454
Πόντοι
36
Ο Παναγιώτης ο γιός του Αντρέα Μπόμη δεν είναι? Δούλευε στον Sport-FM, νομίζω πριν λίγο καιρό. ʼρα πιθανό να έχει και κάποια καλά σχόλια από το μπαμπά.  ;)
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
Παρακαλώ φίλε gangstaXZ.Εύχομαι ο Μάιος να είναι μήνας χαράς για μας τους πικραμένους (από τη μπάλα) παναθηναικούς. Διεκδικόύμε πέντε κούπες σε όλα τα σπορ (με κυριότερες την Ευρωλίγκα και το κύπελλο) και μπορούμε να τις πάρουμε όλες( πρωτάθλημα μπάσκετ ανδρών και βολει ανδρών και γυναικών)
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
Ο Παναγιώτης ο γιός του Αντρέα Μπόμη δεν είναι? Δούλευε στον Sport-FM, νομίζω πριν λίγο καιρό. ʼρα πιθανό να έχει και κάποια καλά σχόλια από το μπαμπά.   ;)

Ναι αυτός είναι τον βλέπω και στο ΟΑΚΑ στα επίσημα.Σίγουρα ήταν στο σουπερσπορτ και στο σπορταιμ εφ εμ, όχι τον σπορ εφ εμ.Δεν είναι κακός στη δουλειά του, αλλά έχει λίγο τουπέ. Πάντως, προσωπικά, είμαι θαυμαστής του πατέρα του γιατί με αυτόν μεγάλωσα στα αθλητικά τη δεκαετία του 70 και του 80
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
marky ποιοτική?σκ212 ειναι....
με τα 2/3 φώτο των Γιαννακόπουλων?1 εβδομαδα αντεξα να την παίρνω..ΠΟΛΥ ΠΡΑΒΔΑ...
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.237
Like
454
Πόντοι
36
Ναι αυτός είναι τον βλέπω και στο ΟΑΚΑ στα επίσημα.Σίγουρα ήταν στο σουπερσπορτ και στο σπορταιμ εφ εμ, όχι τον σπορ εφ εμ.Δεν είναι κακός στη δουλειά του, αλλά έχει λίγο τουπέ. Πάντως, προσωπικά, είμαι θαυμαστής του πατέρα του γιατί με αυτόν μεγάλωσα στα αθλητικά τη δεκαετία του 70 και του 80

Δεν επιμένω φίλε για το σταθμό, δεν είμαι σίγουρος, άρα περνάει η γνώμη σου. Ο μπαμπάς γράφει καλά όντως.
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
    Πλησιαζει η μεγαλη μερα....Παυλο , Θαναση , Ζελικο , Δημητρη , Φραγκισκο, Ραμουνας , Μαικ , Δημο , Σανι , Ντεγιαν και τα αλλα παιδια...MAKE US PROUD AGAIN...
 

Συνημμένα

  • GLORY DAYS FOREVER.jpg
    GLORY DAYS FOREVER.jpg
    34,6 KB · Εμφανίσεις: 27

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Χθες σκίσαμε πάλι...

Σας παραθέτω και μία φανταστική φάση από το Παναθηναικός-Maccabi...τάπα από Διαμαντίδη και Μπατίστ και μετά κάρφωμα του τελευταίου.

 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Σήμερα... Λάρισα-Παναθηναικός 1-1 με γκολ του μυτόγκα για εμάς και του Γαβριλόπουλου για τους αντιπάλους...

Τώρα περιμένουμε τον μεταξύ μας αγώνα στο Πανθεσσαλικό...

Το Αιγάλεω υποβιβάστηκε και μαθηματικά μετά την ισοπαλία με τον γαύρο...καλά να πάθουν...
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
μακαρι να πεσει και η κουμπαροομαδα Κερκυρα..Περιμενω να τους κερδισουμε..
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
μακαρι να πεσει και η κουμπαροομαδα Κερκυρα..Περιμενω να τους κερδισουμε..
Μπα....εντός έδρας δεν σας πάει φέτος....μετά το Καραϊσκάκη μάλλον έπεσε κατάρα και δεν ξαναείδατε 3 βαθμούς.....πάντως,αν και γαύρος εύχομαι από την καρδιά μου ''καλή επιτυχία'' στο Final4...........
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
είπα και εγώ μετά το 1-0, λές να κερδίσουμε και να χαλάσει το σερί?..ευτυχώς ισοφ'αρησε η λάρισα και ήρθα στα ίσια μου...τώρα η λογική λέει ότι θα πάρουμε το κύπελλο...αλλά έτσι και χάσουμε στον τελικό γιατί θα συμβεί αυτό? ερωτώ τους συμπολεμιστες και ακούω απόψεις...παίζεται κάτι? βρωμάει κάτι? θέλουν να φάνε κάποιον?...ερωτήματα και πολλά μάλιστα....για να δω γνώμες...
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.237
Like
454
Πόντοι
36
Ο Ιωνικός και το Αιγάλεω ποτέ δεν έπαιξαν στα ίσια όλες τις ομάδες. Το κλασσικό του Θωμά "ο ολυμπιακός και το αιγάλεω να κερδίζουν και όλοι οι άλλοι να πα να γαμηθούνε" έχει γράψει ιστορία. Στον αγύριστο και οι 2. Παραρτήματα του σημιτοκοκκαλικού κατασκευάσματος. Χαίρομαι ιδιαίτερα που πέφτουν, παρ' ότι συμπαθώ ιδιαίτερα τη Δ. Αθήνα. Και για να τριτώσει το καλό, ας πέσει και το γαβροπαράρτημα  κέρκυρα να είμαστε πιο όμορφα. Τέτοια σκουπίδια δεν τα χρειαζόμαστε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom