Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 136K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,0%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,8%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 135 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 29 8,5%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    343

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.164
Like
13.217
Πόντοι
2.606
έχω παίκτες αλλά δεν έχω προπονητή

εσύ έχεις προπονητή αλλά έδιωξες τους καλούς σου παίκτες ...

πρωτάθλημα ο παοκ με την αεκ ....
Τι εννοείς εσυ θα μείνεις πάλι στην απέξω ; Σας παρακαλώ κύριε πρέσβη μας είχατε κακομάθει όλο κούπες
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.449
Κριτικές
2
Like
19.195
Πόντοι
3.656
ε αρα τι σκατοχαιρεσαι ρε τυπε!!!!!!!!!?????????????????????

επειδη εχω την χειροτερη ομαδα της 5ετια?????Εγω σου λεω οτι εχω την χειροτερη ομαδα της 15ετιας!!!!
αυτο τι στον πουστο αλλαζει σε εσενα????!!!!!
αφου μονος σου παραδεχεσαι οτι πρωταθλημα θα παρει ο μπαοκ ή η αεκ.....
εισαι τοσο αυτιστικος που "σου έχω ανοίξει δεύτερη κωλοτρυπίδα ανάμεσα στα μάτια ", αλλα πρωταθλημα θα παρει ο μπαοκ ή η αεκ....
:headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang:
ρε μαλέα πάλι σε βάρεσε η σκρόφα και παραμιλάς ?

που είδες να χαίρομαι ρε απίθανε ?
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.164
Like
13.217
Πόντοι
2.606
τι ξύδια έχεις πιεί μωρή ντακότα ?
Τύπε ένας ξάδελφος ρωτάει από την Γαστούνη θέλει να κάνει κάτι συμβολαιογραφικά για κάτι χωράφια και πρέπει να ανεβεί Αθήνα ποτε ξανά παίζετε ;
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.449
Κριτικές
2
Like
19.195
Πόντοι
3.656
Τύπε ένας ξάδελφος ρωτάει από την Γαστούνη θέλει να κάνει κάτι συμβολαιογραφικά για κάτι χωράφια και πρέπει να αβεβει Αθήνα ποτε ξανά παίζετε ;
λόγω γήρατος η μαλθακότητα ή από κούνια μπούλης ?
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.603
Like
21.948
Πόντοι
5.006
ρε μαλέα πάλι σε βάρεσε η σκρόφα και παραμιλάς ?

που είδες να χαίρομαι ρε απίθανε ?
σου λεω "με ουναχιδες και πελεστριδες πρωταθλημα δεν παιρνεις"
μου απαντας με πανηγυρικο ποστ με 100 εμοτζι γελιου "σου έχω ανοίξει δεύτερη κωλοτρυπίδα ανάμεσα στα μάτια"
και στο επομενο ποστ λες "πρωταθλημα παοκ ή αεκ"

κλασικο δειγμα αυτισμου....ενω συμφωνεις με το αρχικο ποστ μου, εισαι τοσο αμοιβαδα που πετας μια μαλακια και χαιρεσαι οτι και καλα μου την ειπες....15 χρονια ατιτλος, αλλα μου ανοιξες 2η κωλοτρυπιδα....φαντασου δηλαδη οι μπαοκτζηδες και οι αεκτζηδες που παιρνουν κανεναν τιτλο που και που, ποσες κωλοτρυπιδες μου ανοιξαν.....
χαιρεσαι με τις μαλακιες που πετάς....και στο αμεσως επομενο ποστ "πρωταθλημα ο παοκ ή η αεκ"....
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.603
Like
21.948
Πόντοι
5.006
Τύπε ένας ξάδελφος ρωτάει από την Γαστούνη θέλει να κάνει κάτι συμβολαιογραφικά για κάτι χωράφια και πρέπει να ανεβεί Αθήνα ποτε ξανά παίζετε ;
24 οκτωβρη τυπε....με τσελσι....
θα τους μαζεψει ο γιανναρος να πανηγυρισουν για την ομαδαρα που τους εφτιαξε...
οι πιο χαρουμενοι οπαδοι στον κοσμο.....
:rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon:
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.164
Like
13.217
Πόντοι
2.606
λόγω γήρατος η μαλθακότητα ή από κούνια μπούλης ?
Τύπε γιατί Εχεισ νεύρα ;:confused:δεν φταίμε εμείς που η βισση είναι μεγαλύτερο όνομα απο τον πρέσβη πάμε όλοι μαζί δαιμονεεεεες δαιμονεεεεες
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.449
Κριτικές
2
Like
19.195
Πόντοι
3.656
σου λεω "με ουναχιδες και πελεστριδες πρωταθλημα δεν παιρνεις"
μου απαντας με πανηγυρικο ποστ με 100 εμοτζι γελιου "σου έχω ανοίξει δεύτερη κωλοτρυπίδα ανάμεσα στα μάτια"
και στο επομενο ποστ λες "πρωταθλημα παοκ ή αεκ"

κλασικο δειγμα αυτισμου....ενω συμφωνεις με το αρχικο ποστ μου, εισαι τοσο αμοιβαδα που πετας μια μαλακια και χαιρεσαι οτι και καλα μου την ειπες....15 χρονια ατιτλος, αλλα μου ανοιξες 2η κωλοτρυπιδα....φαντασου δηλαδη οι μπαοκτζηδες και οι αεκτζηδες που παιρνουν κανεναν τιτλο που και που, ποσες κωλοτρυπιδες μου ανοιξαν.....
χαιρεσαι με τις μαλακιες που πετάς....και στο αμεσως επομενο ποστ "πρωταθλημα ο παοκ ή η αεκ"....
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
τα εμοτζι τα βάζεις εσύ σαν τον πάπαρο που σου κάρφωσε ο Σλούκας ρε γκαιμπελίσκο της συμφοράς

και οι παοκτζήδες με τους αεκτζήδες σε έχουν γρασάρει και γι αυτό σε άσχετα ποστ τους μνημονεύεις

Σου φταίνε όλοι ρε ψυχοπαθή , βάζελοι-αεκτζήδες-αρειανοί-μπαόκια όλοι σου φταίνε ρε ΙΔΡΥΜΑΤΙΚΕ αυνάνα,
κλάαααάψε Γκαιμπελάκο της Ζοφριάς :2funny:
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.164
Like
13.217
Πόντοι
2.606
Αύριο βγείτε βάψτε γειτονιές όλη η πόλη είναι πράσινη παναθηναϊκέ:rockon:
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.449
Κριτικές
2
Like
19.195
Πόντοι
3.656
Τύπε γιατί Εχεισ νεύρα ;:confused:δεν φταίμε εμείς που η βισση είναι μεγαλύτερο όνομα απο τον πρέσβη πάμε όλοι μαζί δσιμονεεεεες δαιμονεεεεες
βρε γιωτόμπαλε που είδες ότι έχω νεύρα ?
χαλαρά σε γλεντάω :2funny:

μάλλον εσύ έχεις μεγάλο ζόρι αφού συγκρίνεις φούτσες με πακοτίνια :2funny:
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.449
Κριτικές
2
Like
19.195
Πόντοι
3.656
24 οκτωβρη τυπε....με τσελσι....
θα τους μαζεψει ο γιανναρος να πανηγυρισουν για την ομαδαρα που τους εφτιαξε...
οι πιο χαρουμενοι οπαδοι στον κοσμο.....
:rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon:
κλάψε πιό πολύ να φτιαχνόμαστε :2funny:
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.164
Like
13.217
Πόντοι
2.606
βρε γιωτόμπαλε που είδες ότι έχω νεύρα ?
χαλαρά σε γλεντάω :2funny:

μάλλον εσύ έχεις μεγάλο ζόρι αφού συγκρίνεις φούτσες με πακοτίνια :2funny:
Τύπε το μόνο χαλαρό που έχεις πάνω σου είναι ο σφιγκτήρας σου μην μπαιρδευεσαι ξέρεις που είναι αυτός ε , εκεί που είναι καφε το σώβρακο
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.449
Κριτικές
2
Like
19.195
Πόντοι
3.656
Τύπε το μόνο χαλαρό που έχεις πάνω σου είναι ο σφιγκτήρας σου μην μπαιρδευεσαι ξέρεις που είναι αυτός ε , εκεί που είναι καφε το σώβρακο
ηλικιωμένε μπούλη σου φεύγουν λόγω ηλικίας ή λόγω πονηρών γούστων ? :2funny:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.603
Like
21.948
Πόντοι
5.006
Τύπε γιατί Εχεισ νεύρα ;:confused:δεν φταίμε εμείς που η βισση είναι μεγαλύτερο όνομα απο τον πρέσβη πάμε όλοι μαζί δαιμονεεεεες δαιμονεεεεες
ειναι και ατυχοι τυπε....εχουν γαμηθει στις συναυλιες αυτο το διαστημα στο καλλιμαρμαρο...μια με τον υπεραιωνοβιο στιχουργο λευτερη παπαδοπουλο, μια με την αννα βισση....
ολοι τιγκαρανε το καλλιμαρμαρο, εκτος απο τον φουκαρα τον βαζελο....:confused:

αλλα περα απο την πλακα, σε κατι νεοτερες φωτογραφιες που ειδα, πρεπει να ειχανε γυρω στα 120 χιλιαρικα κοσμο μεσα...η βισση ειχε 123 χιλιαρικα...κοντα ηταν...:rockon:
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.449
Κριτικές
2
Like
19.195
Πόντοι
3.656
ειναι και ατυχοι τυπε....εχουν γαμηθει στις συναυλιες αυτο το διαστημα στο καλλιμαρμαρο...μια με τον υπεραιωνοβιο στιχουργο λευτερη παπαδοπουλο, μια με την αννα βισση....
ολοι τιγκαρανε το καλλιμαρμαρο, εκτος απο τον φουκαρα τον βαζελο....:confused:

αλλα περα απο την πλακα, σε κατι νεοτερες φωτογραφιες που ειδα, πρεπει να ειχανε γυρω στα 120 χιλιαρικα κοσμο μεσα...η βισση ειχε 123 χιλιαρικα...κοντα ηταν...:rockon:
ήταν ακριβό το εισιτήριο :2funny:
Βγάζει εισιτήρια με γενική είσοδο 1 ευρώ ο Ολυμπιακός
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.449
Κριτικές
2
Like
19.195
Πόντοι
3.656

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.164
Like
13.217
Πόντοι
2.606
ειναι και ατυχοι τυπε....εχουν γαμηθει στις συναυλιες αυτο το διαστημα στο καλλιμαρμαρο...μια με τον υπεραιωνοβιο στιχουργο λευτερη παπαδοπουλο, μια με την αννα βισση....
ολοι τιγκαρανε το καλλιμαρμαρο, εκτος απο τον φουκαρα τον βαζελο....:confused:

αλλα περα απο την πλακα, σε κατι νεοτερες φωτογραφιες που ειδα, πρεπει να ειχανε γυρω στα 120 χιλιαρικα κοσμο μεσα...η βισση ειχε 123 χιλιαρικα...κοντα ηταν...:rockon:
Πήγε να βρέξει εκείνη την μέρα με τον βαζελο τυοε το 112 ηχούσε στα αυτιά μας νυχθημερόν φοβήθηκε ο κόσμος κάνα τσουνάμι
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.603
Like
21.948
Πόντοι
5.006
tumblr_lyklf5yqGK1rn95k2o1_500.gif
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom