Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (5 μέλη και 12 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,4%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 133 39,2%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 8,0%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    339

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.093
Κριτικές
8
Like
32.183
Πόντοι
6.536
Κι εσεις μαζι τους. Τα καλυτερα μεμετια εχετε γινει .

90445393_1109132482764254_1185370862996422656_n.jpg
Ρε γαμημένε προσκυνάνε οι 3 τον πρόεδρο.
Φτιάχνετε τώρα σχεδιάκια τάχα μου με μαλακίες....
Αν λες για το ποδόσφαιρο και τα περσινά καραγκιοζιλίκια με τον Τερίμ να το συζητήσουμε.

Για τις αγκαλιές του Σπανούλη με τον Άντιτς και με την Σκοπιανή σημαία δεν σε βλέπω να ίδρωσες καθόλου....
Δεν ντρέπεσαι?
Εγώ ντρέπομαι για τον Τερίμ και το λέω στα ίσια.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.105
Κριτικές
2
Like
18.561
Πόντοι
3.656
παρε τα χαπια σου και ξεκινα να μαθαινεις χορο , οδαλισκη.
γέρο από τα κοχίμπα του Ανδρέα που σε διόρισε να παρασιτείς
κατάντησες να ρουφάς αφρικάνικα πέη , του Σλούκα το 29ποντο δεν σου έφτανε

Τα χάπια καλά θα κάνει να στα κόψει ο Κούλης , να τα πληρώνεις από τη τσέπη σου αυνανόγερε ,κλάψε απόγονε :2funny:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.093
Κριτικές
8
Like
32.183
Πόντοι
6.536
στείλε πμ να σου γαμήσω τα πάντα ρε σαπιοκώλη ,
έρχομαι και στην περιοχή σου - νομό σου να σε συνετίσω :s&m_1:

αφρικανοπισθογεμή απόγονε :2funny:

Με 6 παίκτες στην 11άδα, με 14 ώρες χωρίς νερό και φαγητό ο Ολυμπιακός | in.gr
Ο Αϊδινιώτης το ξέρει ότι τσακώνεσαι δεξιά αριστερά?
Θα τα πώ όλα στον κο Γιάννη....

:tooth:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.093
Κριτικές
8
Like
32.183
Πόντοι
6.536
γέρο από τα κοχίμπα του Ανδρέα που σε διόρισε να παρασιτείς
κατάντησες να ρουφάς αφρικάνικα πέη , του Σλούκα το 29ποντο δεν σου έφτανε

Τα χάπια καλά θα κάνει να στα κόψει ο Κούλης , να τα πληρώνεις από τη τσέπη σου αυνανόγερε ,κλάψε απόγονε :2funny:
Οι γαύροι προτιμάνε κοχίμπα με φλέβες....

:confused::confused::confused:
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.105
Κριτικές
2
Like
18.561
Πόντοι
3.656
Ο Αϊδινιώτης το ξέρει ότι τσακώνεσαι δεξιά αριστερά?
Θα τα πώ όλα στον κόσμο Γιάννη....

:tooth:
όχι Γιάννης ούτε Γιάνης

δεν τσακώνομαι με αδερφές και ανήμπορους (γέρους-παιδιά-γυναίκες) , είναι Νόμος απαράβατος !!!!!!!!!!

απλά τρολάρω τον μακάκα παστόκο που όπως ο ίδιος έχει πεί περιμένει μέρες 81 για να ζήσουν τα μούλικα του με "αξιοπρέπεια" όπως αυτός με ΠΑΣΟΚ :2funny:
 

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.430
Like
7.006
Πόντοι
1.056
Ρε γαμημένε προσκυνάνε οι 3 τον πρόεδρο.
Φτιάχνετε τώρα σχεδιάσαμε τάχα μου με μαλακίες....
Αν λες για το ποδόσφαιρο και τα περσινά καραγκιοζιλίκια με τον Τερίμ να το συζητήσουμε.

Για τις αγκαλιές του Σπανούλη με τον Άντιτς και με την Σκοπιανή σημαία δεν σε βλέπω να ίδρωσες καθόλου....
Δεν ντρέπεσαι?
Εγώ ντρέπομαι για τον Τερίμ και το λέω στα ίσια.
Εχω μερικα απλα ερωτηματα :

1. Ποια η διαφορα του Τεριμ με τον καραγκιοζη τον Αταμαν ; Εισαι περήφανος για τον τουρκομογγολο υπαλληλακο του Ερντογαν ; Αταμάν: «Ο Ερντογάν βλέπει Παναθηναϊκό» | Novasports

2. Επισης , τις βρωμοαφισσες και τα βρωμομπανερ που υμνουν τον Κεμαλ τις σχεδιασα εγω στο φωτοσοπ ή η βρωμοομαδα του πρεζάκια που πρεπει να χει κανει στοχο ζωης να σας ξεφτιλίσει μεχρι εκει που δεν παιρνει και να του γλειφετε τ'αρχιδια ; Δηλώνεις υπερηφάνεια που το εμβλημα της ομαδας σου μπαινει επισήμως σε τουρκικο προπαγανδιστικο υλικο ; Και τι θες, να δειξω κατανοηση ;

90445393_1109132482764254_1185370862996422656_n.jpg


3. Με Ατζουν προεδρο και τουρκο χορηγο ποσο υπερηφανος θα εισαι ; Γενικως, τι εισαι διατεθειμένος να θυσιασεις για να παρεις ΕΝΑ πρωταθλημα μετα απο 20 χρονια ; Θρησκεια ; Χωρα ; Γλωσσα ; Πες να ξερουμε. Ο μπουστης τουρκομογγολοτραβελος απο πανω τα θυσιαζει ολα. Ετσι κι αλλιως δε θα του λειψει τιποτα , ακουει "οθωμανικο" και γλυκαινεται η κωλοτρυπιδα του. Εσυ ;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Zebu

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.093
Κριτικές
8
Like
32.183
Πόντοι
6.536
Εχω μερικα απλα ερωτηματα :

1. Ποια η διαφορα του Τεριμ με τον καραγκιοζη τον Αταμαν ; Εισαι περήφανος για τον τουρκομογγολο υπαλληλακο του Ερντογαν ; Αταμάν: «Ο Ερντογάν βλέπει Παναθηναϊκό» | Novasports
Τεράστια η διαφορά.Ο ένας είναι δηλωμένος Γκρίζος Λύκος και ο άλλος δεν έχει προκαλέσει ποτέ,αν και προπονητής της εθνικής τους.
2. Επισης , τις βρωμοαφισσες και τα βρωμομπανερ που υμνουν τον Κεμαλ τις σχεδιασα εγω στο φωτοσοπ ή η βρωμοομαδα του πρεζάκια που πρεπει να χει κανει στοχο ζωης να σας ξεφτιλίσει μεχρι εκει που δεν παιρνει και να του γλειφετε τ'αρχιδια ; Δηλώνεις υπερηφάνεια που το εμβλημα της ομαδας σου μπαινει επισήμως σε τουρκικο προπαγανδιστικο υλικο ; Και τι θες, να δειξω κατανοηση ;

90445393_1109132482764254_1185370862996422656_n.jpg
Ψεύτικο ειναι αυτό το υλικό.
3. Με Ατζουν προεδρο και τουρκο χορηγο ποσο υπερηφανος θα εισαι ; Γενικως, τι εισαι διατεθειμένος να θυσιασεις για να παρεις ΕΝΑ πρωταθλημα μετα απο 20 χρονια ; Θρησκεια ; Χωρα ; Γλωσσα ; Πες να ξερουμε. Ο μπουστης τουρκομογγολοτραβελος απο πανω τα θυσιαζει ολα. Ετσι κι αλλιως δε θα του λειψει τιποτα , ακουει "οθωμανικο" και γλυκαινεται η κωλοτρυπιδα του. Εσυ ;
Αυτό δεν θα γίνει ποτέ.
Ποιός Ατζούν,δεν έχει μαντήλι να κλάψει,άλλοι ειναι από πίσω του.
Ο Αλαφούζος τον ξελάσπωσε.
Ο Αλαφούζος έχει ένα μικρό ποσοστό μετοχών...
Άλλοι έχουν το μεγάλο ποσοστό...
Οι γνωστοί μουνοπανάδες σιχάματα...
Κανένα πρωτάθλημα δεν θα ήθελα αν είχα Τούρκο ιδιοκτήτη αν θες απάντηση στα ίσια....
Ούτε με Τούρκο χορηγό φυσικά...
Θα μου πεις η Turkish airlines έιναι χορηγός της λίγκας,οπότε ΟΣΦΠ και ΠΑΟ χρηματοδοτούνται σε κάποιο ποσοστό από εκεί...
 

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.430
Like
7.006
Πόντοι
1.056
Τεράστια η διαφορά.Ο ένας είναι δηλωμένος Γκρίζος Λύκος και ο άλλος δεν έχει προκαλέσει ποτέ,αν και προπονητής της εθνικής τους.

Ψεύτικο ειναι αυτό το υλικό.

Αυτό δεν θα γίνει ποτέ.
Ποιός Ατζούν,δεν έχει μαντήλι να κλάψει,άλλοι ειναι από πίσω του.
Ο Αλαφούζος τον ξελάσπωσε.
Ο Αλαφούζος έχει ένα μικρό ποσοστό μετοχών...
Άλλοι έχουν το μεγάλο ποσοστό...
Οι γνωστοί μουνοπανάδες σιχάματα...
Κανένα πρωτάθλημα δεν θα ήθελα αν είχα Τούρκο ιδιοκτήτη αν θες απάντηση στα ίσια....
Ούτε με Τούρκο χορηγό φυσικά...
Θα μου πεις η Turkish airlines έιναι χορηγός της λίγκας,οπότε ΟΣΦΠ και ΠΑΟ χρηματοδοτούνται σε κάποιο ποσοστό από εκεί...
1. Σωστο αυτο. Γι αυτο και δεν ειπε κανεις τιποτα περσι. Αλλα πλεον πας σε πληρη εκτουρκισμο σιγα σιγα. Και να πω οτι ειναι και καμια μπασκετομανα....Ταγαρια ειναι οι Τουρκοι. 80 εκατομμυρια κι εχουν βγαλει μισο παιχτη ολο κι ολο.

2. Το υλικο δυστυχως για σενα ειναι 100% αληθινο απο τις επισημες σελιδες. Γκουγκλαρε panathinaikos academy turkey και θα βρεις πολυ υλικο.

3. Ωραιος και τιμιος. Χαιρομαι που δε με απογοητευσες γιατι σε εκτιμω , το εχω ξαναγραψει. Ο πουστης Ατζουν μπροστινος του Τουρκικου κρατους ειναι , τον μεσαζοντα κανει. Απο πισω ειναι το βαθυ κρατος του Ερντογαν. Τωρα γιατι του ανοιξε την κερκοπορτα ο ραφλας εδω και πολλα χρονια , τι οφελος εχει και ποιος ειναι απο πισω , θα το δουμε συντομα. Συμφωνουμε παντως οτι ο ραφλας ειναι αυτοφωρακιας , αλλοι κανουν κουμαντο.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.093
Κριτικές
8
Like
32.183
Πόντοι
6.536
1. Σωστο αυτο. Γι αυτο και δεν ειπε κανεις τιποτα περσι. Αλλα πλεον πας σε πληρη εκτουρκισμο σιγα σιγα. Και να πω οτι ειναι και καμια μπασκετομανα....Ταγαρια ειναι οι Τουρκοι. 80 εκατομμυρια κι εχουν βγαλει μισο παιχτη ολο κι ολο.

2. Το υλικο δυστυχως για σενα ειναι 100% αληθινο απο τις επισημες σελιδες. Γκουγκλαρε panathinaikos academy turkey και θα βρεις πολυ υλικο.
Ρε μλκ έψαξα και δεν βρήκα αυτό που ανέβασες.
Με Τσέτες στην φώτο....
3. Ωραιος και τιμιος. Χαιρομαι που δε με απογοητευσες γιατι σε εκτιμω , το εχω ξαναγραψει. Ο πουστης Ατζουν μπροστινος του Τουρκικου κρατους ειναι , τον μεσαζοντα κανει. Απο πισω ειναι το βαθυ κρατος του Ερντογαν. Τωρα γιατι του ανοιξε την κερκοπορτα ο ραφλας εδω και πολλα χρονια , τι οφελος εχει και ποιος ειναι απο πισω , θα το δουμε συντομα. Συμφωνουμε παντως οτι ο ραφλας ειναι αυτοφωρακιας , αλλοι κανουν κουμαντο.
 

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.430
Like
7.006
Πόντοι
1.056

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.105
Κριτικές
2
Like
18.561
Πόντοι
3.656

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.795
Κριτικές
2
Like
73.050
Πόντοι
12.056
από τις χαρούλες του 48ωρου λόγω Φουρνιέ επαναφορά στις εργοστασιακές ρυθμίσεις λόγω ΔΠΓ-ΟΣΜΑΝ

παραλήρημα - εφιάλτες - κλάψα -ΜπαρζωΠαναγίες loaded :dancing:

:tooth:
GW32L3NWYAAhK86.jpg
μιλαμε απο τοτε που βαλαμε το 7ο αστερι στην φανελα και τους πηραμε το πρωταθλημε μεσα απο τα χερια εχω κανει κοιλια ταμπουρλο απο τα γελια
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.105
Κριτικές
2
Like
18.561
Πόντοι
3.656
μιλαμε απο τοτε που βαλαμε το 7ο αστερι στην φανελα και τους πηραμε το πρωταθλημε μεσα απο τα χερια εχω κανει κοιλια ταμπουρλο απο τα γελια
στο μεταξύ είχε μαζευτεί όλη η ηγεσία της Ε.Ο. με τους αυλικούς υπαλλήλους - οπαδούς και περίμεναν το 1-3 :2funny:

Πούτσα μέχρι στην Τσαρούχα τα ασεβή πουτανάκια :2funny:
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.795
Κριτικές
2
Like
73.050
Πόντοι
12.056
στο μεταξύ είχε μαζευτεί όλη η ηγεσία της Ε.Ο. με τους αυλικούς υπαλλήλους - οπαδούς και περίμεναν το 1-3 :2funny:

Πούτσα μέχρι στην Τσαρούχα τα ασεβή πουτανάκια :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom