Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 136K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 61 άτομα (1 μέλη και 60 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,0%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,8%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 135 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 29 8,5%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    343

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.487
Κριτικές
2
Like
19.278
Πόντοι
3.656
καλή εφημερίδα αλλά στα αθλητικά πιό πουτάνες από τις φυλλάδες του ΠΡΕΖΕμπορα
Στη φάση με Χουάνκαρ είχαν βγάλει έκτακτο τα μουνιά με τεράστιο τίτλο "μηδενίζεται-τιμωρείται ο ΠΑΟ"
Πριν ακόμη αποφασίσει ο διαιτητής για διακοπή του αγώνα... ΕΚΤΑΚΤΟ....το οποίο την επόμενη μέρα το βάλανε βαθιά στη κωλάρα τους,
το διαγράψανε και από το αρχείο τους, τύφλα να έχει ο γαύρος και ο πρωταθλητής

Στα αποψινά , χειροκροτήθηκε ο νέος μας προπονητής και ακούστηκε για κανά μισάλεπτο ένα σύνθημα κατά του ράφλα
Στο τέλος ξαναχειροκροτήθηκε από όλο το γήπεδο ο Τερίμ :rockon:
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.328
Like
16.855
Πόντοι
3.556
Και αν δεν κάνω λάθος είναι ξάδερφος του Ταλάτ,πρώην πρωθυπουργού των τ/κ.
τύπε λες να εχει διχασμό η θυρα λογω του μπαρμπα που φέρανε; να βγουν πολιτικά στην επιφανεια ; σαν παλιοτερα που ανεβάζανε το σημαιάκι με το στόχο στο πανω διάζωμα οακα, μετα έσκαγε απο κατω διάζωμα ο αλλος τους εκραζε, το κατεβάζανε, και μετα απο λιγο το ανεβάζανε παλι; :tooth::tooth::tooth:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.603
Κριτικές
8
Like
33.152
Πόντοι
6.536
τύπε λες να εχει διχασμό η θυρα λογω του μπαρμπα που φέρανε; να βγουν πολιτικά στην επιφανεια ; σαν παλιοτερα που ανεβάζανε το σημαιάκι με το στόχο στο πανω διάζωμα οακα, μετα έσκαγε απο κατω διάζωμα ο αλλος τους εκραζε, το κατεβάζανε, και μετα απο λιγο το ανεβάζανε παλι; :tooth::tooth::tooth:
Υποβόσκει αυτό μαν,πέρα από την πλάκα.....
Πέρα από τα παιχνίδια εξουσίας και ελέγχου,παίζει και αυτό....
Πάντως στόχος και έτσι είναι λίγοι πλέον....Πολλοί αντίφα και άπλυτοι παίζουν τελευταία....
Έτσι νομίζω δηλαδή....

Όσοι διαφωνούμε, το κάνουμε αλλά χωρίς να δημιουργήσουμε πρόβλημα στην ομάδα.
 

koskam

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
24
Like
10.115
Πόντοι
3.446
Σε λίγο καιρό θα φωνάζουν in sa Allah
αν κάνει αυτά που πρέπει για την ομάδα κ ας φωνάζουν ότι θέλουν, όταν ο σλουκας έκανε παπάδες με της Φενέρ μέχρι κ Ελληνικές σημαίες κράταγαν. αλλά εμείς είμαστε πολιτισμένοι ....
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.603
Κριτικές
8
Like
33.152
Πόντοι
6.536
αν κάνει αυτά που πρέπει για την ομάδα κ ας φωνάζουν ότι θέλουν, όταν ο σλουκας έκανε παπάδες με της Φενέρ μέχρι κ Ελληνικές σημαίες κράταγαν. αλλά εμείς είμαστε πολιτισμένοι ....
Δείξε μια φωτό με ελληνικές σημαίες....
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.328
Like
16.855
Πόντοι
3.556
Υποβόσκει αυτό μαν,πέρα από την πλάκα.....
Πέρα από τα παιχνίδια εξουσίας και ελέγχου,παίζει και αυτό....
Πάντως στόχος και έτσι είναι λίγοι πλέον....Πολλοί αντίφα και άπλυτοι παίζουν τελευταία....
Έτσι νομίζω δηλαδή....

Όσοι διαφωνούμε, το κάνουμε αλλά χωρίς να δημιουργήσουμε πρόβλημα στην ομάδα.
ναι ρε πλακα κανω. η φαση εχει ηρεμήσει εκατερωθεν με τα πολιτικά ετσι και αλλιως απο τοτε που κοψανε καποιοι.


που ειναι οι εποχες που ψωνίζαμε πιτ μπουλ; που ειναι οι εποχες που πηγαιναμε με τα μπλουζάκια ελλας ευρώπη παναθηναικος και μας κανανε παρατηρηση απο αθηνα να μη προκαλούμε. :tooth::tooth::tooth:
 

koskam

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
24
Like
10.115
Πόντοι
3.446
Δείξε μια φωτό με ελληνικές σημαίες....
Screenshot_20231229-003421_Chrome.jpg
σε ακούω προσεκτικά...
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.133
Κριτικές
42
Like
29.686
Πόντοι
28.246
αν κάνει αυτά που πρέπει για την ομάδα κ ας φωνάζουν ότι θέλουν, όταν ο σλουκας έκανε παπάδες με της Φενέρ μέχρι κ Ελληνικές σημαίες κράταγαν. αλλά εμείς είμαστε πολιτισμένοι ....
Ο Ματζουν ψαχνεται για ομαδα στην Ελλαδα. Το εχεις δει φανταζομαι. Ο Ατρομητος και ο Βολος που γραφουν, δεν πιστευω να νομιζεις οτι καλυπτουν τις... απαιτησεις ενος τετοιου επιχειρηματία.

Ο ιδιος εκτος οτι αποθεωσε την συνεργασία του με τον Αλαφουζο στον ΣΚΑΙ γνωστοποιησε οτι το κονε με τον Τεριμ το εκανε στο ρημαδι στην Πολη.

Για καλο και για κακο προετοιμαστείτε ψυχολογικα....
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.487
Κριτικές
2
Like
19.278
Πόντοι
3.656
αν κάνει αυτά που πρέπει για την ομάδα κ ας φωνάζουν ότι θέλουν, όταν ο σλουκας έκανε παπάδες με της Φενέρ μέχρι κ Ελληνικές σημαίες κράταγαν. αλλά εμείς είμαστε πολιτισμένοι ....
κανείς Παναθηναικός δεν είναι κατά του Τερίμ
αλλά σχεδόν όλοι ενοχληθήκαμε με τον τρόπο που διώχτηκε ο Ιβάν
Τώρα κάτι μπατριωτικά μυξοκλάματα είναι των γαύρων υστερία που ανησυχούν και για το ποδόσφαιρο,
διότι στο μπάσκετ το έχουν χωνέψει πως ο πράσινος Θεός επέστρεψε κατακαβλωμένος :bigdick:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.603
Κριτικές
8
Like
33.152
Πόντοι
6.536
Screenshot_20231229-003421_Chrome.jpg
σε ακούω προσεκτικά...
Τι να ακούσεις?
Βρήκες μια σημαία που μπορεί να βγήκε για λίγο κτλ.

Για τον Τερίμ λέμε παραπάνω.
Τον 70αρη πουτάνας γιό Γκρίζο Λύκο.
Αν θες σου βάζω και εγώ φωτό του.
Καλό Πάρκινσον εύχομαι και γρήγορα να πάμε παρακάτω.
 

koskam

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
24
Like
10.115
Πόντοι
3.446
Ο Ματζουν ψαχνεται για ομαδα στην Ελλαδα. Το εχεις δει φανταζομαι. Ο Ατρομητος και ο Βολος που γραφουν, δεν πιστευω να νομιζεις οτι καλυπτουν τις... απαιτησεις ενος τετοιου επιχειρηματία.

Ο ιδιος εκτος οτι αποθεωσε την συνεργασία του με τον Αλαφουζο στον ΣΚΑΙ γνωστοποιησε οτι το κονε με τον Τεριμ το εκανε στο ρημαδι στην Πολη.

Για καλο και για κακο προετοιμαστείτε ψυχολογικα....
με φίλους αυτό λέμε...τώρα που θα αρχίσει να φτιάχνει κ γήπεδο, μην φανεί παράξενο αν μπει με ποσοστό για αρχή και βλέπουμε μετά. ξέρω τι λες... δεν είναι απίθανο, εμείς όλοι ας είμαστε ρομαντικοί με της ομάδες μας ,αλλά πάνω απ όλα γ αυτούς είναι μεγάλη μπιζνα... όλα είναι πιθανά για ολους
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.603
Κριτικές
8
Like
33.152
Πόντοι
6.536
κανείς Παναθηναικός δεν είναι κατά του Τερίμ
αλλά σχεδόν όλοι ενοχληθήκαμε με τον τρόπο που διώχτηκε ο Ιβάν
Τώρα κάτι μπατριωτικά μυξοκλάματα είναι των γαύρων υστερία που ανησυχούν και για το ποδόσφαιρο,
διότι στο μπάσκετ το έχουν χωνέψει πως ο πράσινος Θεός επέστρεψε κατακαβλωμένος :bigdick:
Εγώ είμαι κατά του πουτάνας γιού 100%.
Και εννοείται κατά του πούστη ράφλα.
 

koskam

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
24
Like
10.115
Πόντοι
3.446
Τι να ακούσεις?
Βρήκες μια σημαία που μπορεί να βγήκε για λίγο κτλ.

Για τον Τερίμ λέμε παραπάνω.
Τον 70αρη πουτάνας γιό Γκρίζο Λύκο.
Αν θες σου βάζω και εγώ φωτό του.
Καλό Πάρκινσον εύχομαι και γρήγορα να πάμε παρακάτω.
Ναι, τώρα το πρώτο που βρήκα είναι αυτό, ψάξε και θα βρεις και με αρκετές περισσότερο, το θυμάμαι πολύ καλά γιατί μου είχε κάνει τεράστια εντύπωση κ είναι από αυτά που μ έχουν καρφωθεί στην μνήμη. και να σου βρω με 5, θα μου πεις βρες με 6 γιατί σου χαλάει την ιδέα.. πρόβλημα δικό σου...
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.603
Κριτικές
8
Like
33.152
Πόντοι
6.536
με φίλους αυτό λέμε...τώρα που θα αρχίσει να φτιάχνει κ γήπεδο, μην φανεί παράξενο αν μπει με ποσοστό για αρχή και βλέπουμε μετά. ξέρω τι λες... δεν είναι απίθανο, εμείς όλοι ας είμαστε ρομαντικοί με της ομάδες μας ,αλλά πάνω απ όλα γ αυτούς είναι μεγάλη μπιζνα... όλα είναι πιθανά για ολους
Αν το κάνει αυτό θα μπει στο νέο γήπεδο χωρίς κόσμο.
Ακούστηκαν πολλά,ακόμα και για είσοδο Γιλντιρίμ...
:confused:
Έπρεπε να κλείσει την χρονιά ο Ιβάν.
Και να έκανε ταμείο και τις ανάλογες κινήσεις το καλοκαίρι αν ήθελε το καλό της ομάδας.
Αλλά δεν θέλει,η ομάδα είναι ένα όχημα.....
Και μόνο αυτό....
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.487
Κριτικές
2
Like
19.278
Πόντοι
3.656
Εγώ είμαι κατά του πουτάνας γιό 100%.
Και εννοείται κατά του πούστη ράφλα.

Και ο Κόκκαλης ήταν να τον φέρει
Θα ήταν γραφικό να διαμαρτύρονται οι παναθηναικοί για τον προπονητή του γάβρου λόγω καταγωγής, θρησκείας,χρώματος κτλπ
ηρέμησε, έκανε πολλά λάθη ο Ιβάν που εννοείται πως τον αγαπάμε για όσα πρόσφερε,
όμως τέλος εποχής ... όπως χωρίζεις από μια γκόμενα που ήσουνα καψούρης, η ζωή συνεχίζεται
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.603
Κριτικές
8
Like
33.152
Πόντοι
6.536
Ναι, τώρα το πρώτο που βρήκα είναι αυτό, ψάξε και θα βρεις και με αρκετές περισσότερο, το θυμάμαι πολύ καλά γιατί μου είχε κάνει τεράστια εντύπωση κ είναι από αυτά που μ έχουν καρφωθεί στην μνήμη. και να σου βρω με 5, θα μου πεις βρες με 6 γιατί σου χαλάει την ιδέα.. πρόβλημα δικό σου...
Δεν έχεις ιδέα από την συγκεκριμένη χώρα.
Το οτι ανεβάσανε μια σημαία για να βγει η φωτό με 5 άτομα δεν μου λέει κάτι....
Έχω ζήσει κάποια χρόνια εκεί και πίστεψε με,η Ελληνική σημαία είναι λόγος να σε μαχαιρώσουν....
Οπουδήποτε.....
 

koskam

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
24
Like
10.115
Πόντοι
3.446
Τι να ακούσεις?
Βρήκες μια σημαία που μπορεί να βγήκε για λίγο κτλ.

Για τον Τερίμ λέμε παραπάνω.
Τον 70αρη πουτάνας γιό Γκρίζο Λύκο.
Αν θες σου βάζω και εγώ φωτό του.
Καλό Πάρκινσον εύχομαι και γρήγορα να πάμε παρακάτω.
Δεν είπα ότι δεν είναι αυτό που είναι, δεν ήρθε μόνος του, κάποιος τον έφερε.... αν δεν κάνει δουλειά θα πάρει ΠΟΥΛΟ, αν κάνει Φετίχ οε οε οε ,θα λέμε και θα ξεχάσουμε γκρίζους λυκους, πράσινα άλογα και πουά κάμπιες. εδώ θα είμαστε.... την υγεία μας να έχουμε και θα τα λέμε.... α!!! και σήμερα σε ρεπορτάζ στη ερα άκουσα ότι θέλει στην ομάδα τους καλύτερους Έλληνες παίχτες να φέρει, όχι μαροκινους και δεν ξέρω γω τι...
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.603
Κριτικές
8
Like
33.152
Πόντοι
6.536
Και ο Κόκκαλης ήταν να τον φέρει
Θα ήταν γραφικό να διαμαρτύρονται οι παναθηναικοί για τον προπονητή του γάβρου λόγω καταγωγής, θρησκείας,χρώματος κτλπ
ηρέμησε, έκανε πολλά λάθη ο Ιβάν που εννοείται πως τον αγαπάμε για όσα πρόσφερε,
όμως τέλος εποχής ... όπως χωρίζεις από μια γκόμενα που ήσουνα καψούρης, η ζωή συνεχίζεται
Στα αρχίδια μου τι θα έκανε ο πούστης ο Κόκκαλης.
Εγώ μιλάω για την ομάδα μου....

Χωριά απο αυτά,δεν φέρνεις 70 χρονών προπονητή που έχει μείνει πίσω σε κάθε εξέλιξη....

Και δεν διώχνεις τον Ιβάν μέσω σόσιαλ.
Πρέπει να το πληρώσει αυτό ο ραφλας.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.133
Κριτικές
42
Like
29.686
Πόντοι
28.246
με φίλους αυτό λέμε...τώρα που θα αρχίσει να φτιάχνει κ γήπεδο, μην φανεί παράξενο αν μπει με ποσοστό για αρχή και βλέπουμε μετά. ξέρω τι λες... δεν είναι απίθανο, εμείς όλοι ας είμαστε ρομαντικοί με της ομάδες μας ,αλλά πάνω απ όλα γ αυτούς είναι μεγάλη μπιζνα... όλα είναι πιθανά για ολους
Ποιες ομαδες μας ρε συ; Αν ρωτησεις εκατο γαυρους (οχι μαλακες παροπιδες) δεν θελουν κατι τετοιο ουτε στον υπνο τους. Και για να στο αποδειξω.

Ειδες κανεναν γαυρο να κραζει ή να τρολαρει τον Παναθηναϊκό για τον Αταμαν; Και αυτος Τουρκος ειναι. Η διαφορα ειναι οτι ο Γιαννακοπουλος ειναι βαζελος, οχι Παναθηναικος, Βαζελος. Δεν θα εκανε τετοια μαλακια εις βαρος της ομαδας του. Επιχειρηματίας ειναι και αυτος αλλα πανω απο τον παναθηναικο δεν βαζει κανεναν. Και ο Αταμαν, ζει και δουλευει τοσους μηνες στην χωρα και δεν εχει δωσει μεχρι τωρα δικαιωμα. Ο αλλος ο μαλακας με το που πατησε το ποδι του σε Ελληνικη γη μας ειπε οτι μοιραζομαστε την ιδια θαλασσα! Αι σιχτιρ!
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.603
Κριτικές
8
Like
33.152
Πόντοι
6.536
Δεν είπα ότι δεν είναι αυτό που είναι, δεν ήρθε μόνος του, κάποιος τον έφερε.... αν δεν κάνει δουλειά θα πάρει ΠΟΥΛΟ, αν κάνει Φετίχ οε οε οε ,θα λέμε και θα ξεχάσουμε γκρίζους λυκους, πράσινα άλογα και πουά κάμπιες. εδώ θα είμαστε.... την υγεία μας να έχουμε και θα τα λέμε.... α!!! και σήμερα σε ρεπορτάζ στη ερα άκουσα ότι θέλει στην ομάδα τους καλύτερους Έλληνες παίχτες να φέρει, όχι μαροκινους και δεν ξέρω γω τι...
Τίποτα δεν θα κάνει.
Θα είναι κοτούλα για να πέσει το μαρούλι.
Όπως έκανε και στην Ιταλία που το επαιζε κύριος αλλά έφυγε νύχτα,λόγω ανικανότητας.
Αυτός κάνει μόνο για εθνική Τουρκίας η καμμιά Τραμπζονσπόρ,να πάμε ηρωικά....
Καλύτεροι Έλληνες παίκτες?
Οπότε να φέρουμε Τσιμίκα,Μανωλά,Μαυροπάνο....
Τι όχι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom