Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 136K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 29,9%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,8%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 136 39,5%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 29 8,4%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    344

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.618
Κριτικές
31
Like
13.190
Πόντοι
5.097
ρε παπαρες ποσες σελιδες γραψατε.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.168
Κριτικές
42
Like
29.755
Πόντοι
28.246
Γιατι εσύ τι θα πάρεις?
Εγω με Χ ειμαι ακομα μεσα στην δευτερη θεση με τρεις βαθμους απο εσενα. Ο Παοκ μετα εχει καπακι εσενα και θα σε παιξει να σε πλησιασει στους 4 και ξανα μπαινει στη κατσαρολα της δευτερης θεσης. Λιγες οι πιθανοτητες του αλλα βρισκει ελπιδα... Εμενα η Αεκ αντιθετα και να φυγει στους πέντε βαθμους απο εμενα αν φερουμε Χ την Κυριακη εχω περισσοτερες ελπιδες να την πλησιασω στους 2 στις 22 του μηνα μιας και δεν θα ειναι τοσο αγχωμενη για νικη...
Εκτος αν ο Παοκ το παρατησει και σηκωσει τα ποδια απο την επομενη αγωνιστική κιολας.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.709
Κριτικές
8
Like
33.299
Πόντοι
6.536
Εγω με Χ ειμαι ακομα μεσα στην δευτερη θεση με τρεις βαθμους απο εσενα. Ο Παοκ μετα εχει καπακι εσενα και θα σε παιξει να σε πλησιασει στους 4 και ξανα μπαινει στη κατσαρολα της δευτερης θεσης. Λιγες οι πιθανοτητες του αλλα βρισκει ελπιδα... Εμενα η Αεκ αντιθετα και να φυγει στους πέντε βαθμους απο εμενα αν φερουμε Χ την Κυριακη εχω περισσοτερες ελπιδες να την πλησιασω στους 2 στις 22 του μηνα μιας και δεν θα ειναι τοσο αγχωμενη για νικη...
Εκτος αν ο Παοκ το παρατησει και σηκωσει τα ποδια απο την επομενη αγωνιστική κιολας.
Η τελευταία σου παράγραφος είναι η απάντηση μου.
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.471
Πόντοι
8.846
εμεις παιρνουμε απο βαγγελα 20ρικο +0.60 ανα ποστ.

Να σου πω, θα βγει ο δικος σας να ζητιανευει παλι στην τηλεοραση 5ευρα για το καινουριο μπουρδελο; :2funny: ή μονο μερεμετια θα κανετε αυτη τη φορα;

Α ρε μλκες βαζελοι, πρεπει να παραδεχτω οτι κανετε την κοινωνια λιγο καλυτερη με το γελιο που εχετε προσφερει :tooth:

:tooth:
θα συμφωνήσω.
ομοίως και τον αθλητισμό. σε αντίθεση με τις παράγκες σας που επέφεραν την, επί 15ετία, καταστροφή του ποδοσφαίρου.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.168
Κριτικές
42
Like
29.755
Πόντοι
28.246
Η τελευταία σου παράγραφος είναι η απάντηση μου.
Ακομα και ετσι. Κοιτα τι σου εγραψα σχετικα με την Αεκ οτι ακομα και να μου φυγει με πεντε μπορω να της το κατεβασω μια εβδομαδα μετα στους δυο. Αν η Αεκ δεν τελειωσει την υποθεση πρωταθλημα στο Καραισκακη στις 22 του μηνα θα σε σκισει μετα, ειναι αναγκασμενη να το κανει. Εκει παταω για να σου παρω κεφαλι και να σου παρω την δευτερη θεση.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.709
Κριτικές
8
Like
33.299
Πόντοι
6.536
Ακομα και ετσι. Κοιτα τι σου εγραψα σχετικα με την Αεκ οτι ακομα και να μου φυγει με πεντε μπορω να της το κατεβασω μια εβδομαδα μετα στους δυο. Αν η Αεκ δεν τελειωσει την υποθεση πρωταθλημα στο Καραισκακη στις 22 του μηνα θα σε σκισει μετα, ειναι αναγκασμενη να το κανει. Εκει παταω για να σου παρω κεφαλι και να σου παρω την δευτερη θεση.
Οκ δεκτό έτσι όπως το λες,έχει λογική.
:hi:
Εγώ προσωπικά θέλω το πρωτάθλημα.
Στα αρχίδια μου η δεύτερη θέση.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.168
Κριτικές
42
Like
29.755
Πόντοι
28.246
Οκ δεκτό έτσι όπως το λες,έχει λογική.
:hi:
Εγώ προσωπικά θέλω το πρωτάθλημα.
Στα αρχίδια μου η δεύτερη θέση.
Κακως! Καταλαβαινω οτι σου λειπει η κουπα τοσα χρονια αλλα το οικονομικο σου θεμα ειναι μεγαλυτερης σημασιας. Με την δευτερη θεση, παιζεις ρεστα για να μπεις στους χρυσοφορους ομιλους και ταυτοχρονα ξανα αποκτας λαμψη, μιας και η κορυφαια διασυλλογικη διοργανωση. Δυσκολο πολυ, άλλα εχεις την προοπτικη.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.709
Κριτικές
8
Like
33.299
Πόντοι
6.536
Κακως! Καταλαβαινω οτι σου λειπει η κουπα τοσα χρονια αλλα το οικονομικο σου θεμα ειναι μεγαλυτερης σημασιας. Με την δευτερη θεση, παιζεις ρεστα για να μπεις στους χρυσοφορους ομιλους και ταυτοχρονα ξανα αποκτας λαμψη, μιας και η κορυφαια διασυλλογικη διοργανωση. Δυσκολο πολυ, άλλα εχεις την προοπτικη.
Δεν έχω καμμια προοπτική με την συγκεκριμένη ομάδα να μπω ομίλους αν βγώ δεύτερος
Μόνο για Γιουρόπα και εκεί πρέπει να πετάει η ομάδα από νωρίς....
Το οικονομικό θέμα θα λυθεί με το νέο γήπεδο.
Εσύ επειδή έχεις καλύτερη βαθμολογία ίσως έχεις καλύτερη τύχη απο εμάς σαν 2ος αν και θα έχεις ελάχιστες ελπίδες να μπεις ομίλους.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.168
Κριτικές
42
Like
29.755
Πόντοι
28.246
Δεν έχω καμμια προοπτική με την συγκεκριμένη ομάδα να μπω ομίλους αν βγώ δεύτερος
Μόνο για Γιουρόπα και εκεί πρέπει να πετάει η ομάδα από νωρίς....
Το οικονομικό θέμα θα λυθεί με το νέο γήπεδο.
Εσύ επειδή έχεις καλύτερη βαθμολογία ίσως έχεις καλύτερη τύχη απο εμάς σαν 2ος αν και θα έχεις ελάχιστες ελπίδες να μπεις ομίλους.
Επισης επειδη εχω καλυτερο brand name παιρνω και περισσοτερα λεφτα αν μπω σε ομιλους. 40 μυρια.
Τωρα αν ειναι η Αεκ και ο Παναθηναικος σε θεμα για να μπουν σε τσου λου μαντεψε ποια ομαδα παιρνει το brand name το δικο μου και καρπωνετσι το 40αρι. Στην Φιλαδέλφεια θα την βρεις.

Οπως και να χει το πιο σημαντικο παιχνιδι της χρονιας είναι το παινχιδι μεταξυ μας την Κυριακη. Εχασα; Τελειωσα και μετα τιγρης κσι Αλαφουζος θα τα μοιρασουν. Το θεμα ειναι να μην χασω. Βαθμολογικά μου κανει. Απο αποψη γοητρου; Οχι, γιατι και τις δυο φορες μεχρι τωρα μου ξεφυγες στο τσακ.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.709
Κριτικές
8
Like
33.299
Πόντοι
6.536
FtAuVRMXgAAfwJc.jpeg


Κανόνισε φούζε...
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.609
Like
21.964
Πόντοι
5.006

ενταξει ο γνωστος παραληρηματικος-τροφιμος ΨΝΑ ΡΑΟ εκανε δηλωσεις παλι...​


ο ιρβιν γιαλομ του ποδοσφαιρου προσφερε πολλα στην ομαδαρα μας φετος...ωστοσο επειδη πλησιαζουμε στην ληξη του πρωταθληματος και ολα τα ματς θα ειναι αιμα και αμμος, δεν θα μπορουσαμε να συνεχισουμε πλεον με εναν τσετλεμαν οπως ηταν ο μιτσελ....
γι αυτο και μονη λυση ηταν ο σκληροπυρηνικος ανιγκο...αυτος ο κωστας γκουσγκουνης του ευρωπαικου ποδοσφαιρου....ερχεται με φορα στο κοτετσι σας μουνοπανα....βαστατε, θα σπρωξει!!!!!
%CE%B3%CE%BA%CE%BF%CF%85%CF%83%CE%B3%CE%BA%CE%BF%CF%8D%CE%BD%CE%B7%CF%82-%CE%B3%CE%BA%CE%BF%CF%85%CF%83%CE%BA%CE%BF%CF%85%CE%BD%CE%B7%CF%82%CF%84%CE%B7%CF%82%CE%B5%CE%BB%CE%BB%CE%B1%CE%B4%CE%BF%CF%82%CF%84%CE%B1%CF%80%CE%B1%CE%B9%CE%B4%CE%AF%CE%B1.gif
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.318
Like
51.278
Πόντοι
12.756
ο ιρβιν γιαλομ του ποδοσφαιρου προσφερε πολλα στην ομαδαρα μας φετος...ωστοσο επειδη πλησιαζουμε στην ληξη του πρωταθληματος και ολα τα ματς θα ειναι αιμα και αμμος, δεν θα μπορουσαμε να συνεχισουμε πλεον με εναν τσετλεμαν οπως ηταν ο μιτσελ....
γι αυτο και μονη λυση ηταν ο σκληροπυρηνικος ανιγκο...αυτος ο κωστας γκουσγκουνης του ευρωπαικου ποδοσφαιρου....ερχεται με φορα στο κοτετσι σας μουνοπανα....βαστατε, θα σπρωξει!!!!!
%CE%B3%CE%BA%CE%BF%CF%85%CF%83%CE%B3%CE%BA%CE%BF%CF%8D%CE%BD%CE%B7%CF%82-%CE%B3%CE%BA%CE%BF%CF%85%CF%83%CE%BA%CE%BF%CF%85%CE%BD%CE%B7%CF%82%CF%84%CE%B7%CF%82%CE%B5%CE%BB%CE%BB%CE%B1%CE%B4%CE%BF%CF%82%CF%84%CE%B1%CF%80%CE%B1%CE%B9%CE%B4%CE%AF%CE%B1.gif
ρε μαλακα:2funny:
:2funny::2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom