Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 136K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (4 μέλη και 10 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,0%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,8%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 135 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 29 8,5%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    343

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.145
Κριτικές
42
Like
29.707
Πόντοι
28.246
Ότι ήταν να πω το είπα...
Τρίτη φορά το ίδιο μνμ παραπάει
Μαλακιες ειπες. Ξανα διαβασε προσεκτικα. Και οποιος δεν καταλαβαινει ας ξανα διαβαζει και δευτερη φορα και τριτη αν χρειαστει. Ή αν κανει οτι δεν καταλαβαινει στα αρχιδια μου. Κοιτα τις παραθεσεις.

Του γραφω οτι δεν υποστηριξαμε σε αντίθεση με εσας οτι ειμαστε καμια μεγσλη ευρωπσικη ομαδα και οσες ευρωπσικες μεγαλες βραδιες καναμε δεν το συζηταμε και για χρονια σε σντιθεση με εσας παλι που εχουνε περασει καμια σαρανταρια και βαλε χρονισ και ακομα μας ζαλιζετε τα αρχιδια τι έχετε πετύχει. Που να φερνατε κσι Κυπελλο Ευρωπαικο.... Και τι απανταει; Οτι εκανα συγκριση ενω την συγκριση την εκανε αυτος. Τι αλλο μου λεει; Οτι εχω κερδισει την Αρσεναλ οταν ηρθε αδιαφορη στους ομιλους. Ενω ειναι ξακαθαρο οτι του μιλαω για τον αποκλεισμο της Αρσεναλ απο τον Ολυμπιακο μεσα στο σπιτικο της και με ανατροπη του πρωτου αγωνα. Αλλα ως βαζελος που σεβεται τον εαυτό του κανει οτι δεν το ξερει. Και συνεχιζει.... Οτι εχω κανει καποιες νικες ΕΝΤΟΣ. Το οτι εχω αποκλείσει απο τους ομιλους ολοκληρη Μιλαν στο προσφατο παρελθον κανει παλι οτι δεν το γνωριζει ή μήπως το προσπερναει γιατί έτσι τον συμφερει. Κατσε τωρα θα μας πει οτι δεν ηταν η Μιλαν που ηταν παλια σε σχεση με τον Αγιαξ που κερδισε αυτος και την Γιουβεντους που απεκλεισε γιατι ειπαμε βαζελος που σεβετι τον εαυτο του των αλλων τα κανει γαργαρες ή οποιασδηποτε μορφης κωλοτουμπα. Και εγω ξανα ρωταω στην δικια σου ερωτηση. ΠΡΟΣ ΤΙ ΤΟΣΗ ΑΠΑΞΙΩΣΗ ΣΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ.

Διαβασε τις παραθεσεις και θα δεις οτι ειναι οπως σου τα εγραψα παραπανω και αλλη φορα να προσεχεις τι γραφει ο ενας και απανταει ο αλλος και μετα να πατας Like και να κανεις τοποθετησεις...

Που θα με στειλει και πισω στο σχολειο να μαθω γιατι δεν τα εμαθα καλα, ποιος; καποιος roque5000.

Με εξαιρεση τους βαλτους μαλακες απο κατι to10, Πρωταθλητη, και Τσουκαλα, (δηλαδη τον μηχανισμο στηριξης σε αβαντα) εγω και καθε γαυρος δεν ζαλισαμε αρχιδια οτι ειμαστε και Ευρωπαικη δυναμη που εχει γραψει ιστορια σε ευρωπαικα γηπεδα. Κουνησαμε το δαχτυλο βεβαια μετα απο μεγαλες Ευρωπαικες βραδιες αλλα δεν το καναμε και καραμελα.

Κατσε να σου δωσω και κανα δυο παραδειγματα.
Ξεμουνιαζω την Γιουναιτεντ εδω μεσα με διμπαλο, αλλα μου παίρνει την προκριση με τριμπαλο στον επαναληπτικο. Αντιθετα ξεκωλιαζεις τον Αγιαξ μεσα στην Ολλανδία, το εκανες σημαια. Το τριμπαλο εδω μεσα και που χανεις την προκριση γαργαρα ομως.

Ξεμουνιαζω με ανατροπη του σκορ (ειχα χασει εδω μεσα 0-1) την Άρσεναλ μεσα στο σπιτι της, κουνηθηκαμε για καμποσες μερες το τελειωσαμε. Εσεις ακομα κουνιεστε για την πελατειακη σχεση που εχετε υπερ σας με την Γιουβε και συζητατε ακομα και σημερα αν επρεπε να της κοψετε και αποδειξη.

Και αλλα πολλα ακομα, που ακομα και σημερα περιμενετε μισο, ούτε καν ολοκληρο αποτελεσμα σε Ευρωπη, για να μας ξανα κουνηθείτε ως «Πρεσβης» τρομαρα σας...

ποσα θες να μας τρελανεις...
ρε γαυρακο συγκρινεις ανομοια ματς..
οταν κερδισες ΕΝΤΟΣ την γιουναιτεντ εγω ειχα κερδισει ΕΚΤΟΣ τον αγιαξ.
εσυ το εκανες για τους 16 και γω επαιζα ημιτελικο τσαμπιονς λιγκ!!!
ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΝΑΙ ΡΕ?ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΕΙΣ?
οταν κερδιζες την αρσεναλ εκτος απο το εκτος εδρας ερχοταν αθηνα τελευταιες αγωνιστικες
για τουρισμο.μια φορα ηθελε αποτελεσμα και σου εριξε 3μπαλο στο καραισκακη!!
αντιθετα εγω εχω αποκλεισει 2 φορες την τεραστια γιουβεντους, μια σε ομιλο που
ειχα τερματισει και πρωτος και μια σε νοκ αουτ..
εσυ αντιθετα αναπολεις ακομα που φυσαγε και ο κοντε σου εκλεισε στο 84 το σπιτι!!
περα απο καποιες νικες ΕΝΤΟΣ εδρας απεναντι σε μεγαλα κλαμπ δεν εχεις κανει απολυτως τιποτα.
προχθες η ουεφα εβγαλε τις ομαδες που εχουν δεχθει τα περισσοτερα γκολ ανα αγωνα στο τσαμπιονς
λιγκ..ε λοιπον γραψατε και εκει ιστορια...εισαστε οι χειροτεροι σε ολη την ευρωπη !!!
η ομαδα που εχει δεχθει τα περισσοτερα γκολ ανα αγωνα σε ολη την διοργανωση!!
αντε κοιτα τα αυτα και μη μας τα ζαλιζεις οτι ειμαστε και ιδιοι στην ευρωπαικη πορεια...
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.468
Πόντοι
8.846
Μαλακιες ειπες. Ξανα διαβασε προσεκτικα. Και οποιος δεν καταλαβαινει ας ξανα διαβαζει και δευτερη φορα και τριτη αν χρειαστει. Ή αν κανει οτι δεν καταλαβαινει στα αρχιδια μου. Κοιτα τις παραθεσεις.

Του γραφω οτι δεν υποστηριξαμε σε αντίθεση με εσας οτι ειμαστε καμια μεγσλη ευρωπσικη ομαδα και οσες ευρωπσικες μεγαλες βραδιες καναμε δεν το συζηταμε και για χρονια σε σντιθεση με εσας παλι που εχουνε περασει καμια σαρανταρια και βαλε χρονισ και ακομα μας ζαλιζετε τα αρχιδια τι έχετε πετύχει. Που να φερνατε κσι Κυπελλο Ευρωπαικο.... Και τι απανταει; Οτι εκανα συγκριση ενω την συγκριση την εκανε αυτος. Τι αλλο μου λεει; Οτι εχω κερδισει την Αρσεναλ οταν ηρθε αδιαφορη στους ομιλους. Ενω ειναι ξακαθαρο οτι του μιλαω για τον αποκλεισμο της Αρσεναλ απο τον Ολυμπιακο μεσα στο σπιτικο της και με ανατροπη του πρωτου αγωνα. Αλλα ως βαζελος που σεβεται τον εαυτό του κανει οτι δεν το ξερει. Και συνεχιζει.... Οτι εχω κανει καποιες νικες ΕΝΤΟΣ. Το οτι εχω αποκλείσει απο τους ομιλους ολοκληρη Μιλαν στο προσφατο παρελθον κανει παλι οτι δεν το γνωριζει ή μήπως το προσπερναει γιατί έτσι τον συμφερει. Κατσε τωρα θα μας πει οτι δεν ηταν η Μιλαν που ηταν παλια σε σχεση με τον Αγιαξ που κερδισε αυτος και την Γιουβεντους που απεκλεισε γιατι ειπαμε βαζελος που σεβετι τον εαυτο του των αλλων τα κανει γαργαρες ή οποιασδηποτε μορφης κωλοτουμπα. Και εγω ξανα ρωταω στην δικια σου ερωτηση. ΠΡΟΣ ΤΙ ΤΟΣΗ ΑΠΑΞΙΩΣΗ ΣΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ.

Διαβασε τις παραθεσεις και θα δες οτι ειναι οπως σου τα εγραψα παραπανω και αλλη φορα να προσεχεις τι γραφει ο ενας και απανταει ο αλλος και μετα να πατας Like και να κανεις τοποθετησεις...

Που θα με στειλει και πισω στο σχολειο να μαθω γιατι δεν τα εμαθα καλα, ποιος; καποιος roque5000.
Ρε ζεμπού εγώ μιλάω για τα μνμ ΜΟΥ, κι εσυ μου λες για κάποιον άλλο...
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.145
Κριτικές
42
Like
29.707
Πόντοι
28.246
Ρε ζεμπού εγώ μιλάω για τα μνμ ΜΟΥ, κι εσυ μου λες για κάποιον άλλο...
Ξανα μανα.... Στο μηνημα σου. Γι αυτο σου εκανα την ερωτηση την παρακατω. Αλλα θελεις να στο κανω πενηνταρακια.
Παμε παλι την απαντηση στο ερωτημα σου με ερωτηση.
ΠΡΟΣ ΤΙ ΤΟΣΗ ΑΠΑΞΙΩΣΗ ΣΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ.
 
Τελευταία τροποποίηση:

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
864
Κριτικές
66
Like
12.319
Πόντοι
4.706
Σε πληροφορω οτι κανενας δεν παρακολουθει βολλευ στην Θεσσαλονικη.Θεωρειτε μαλθακο γυναικειο αθλημα.
Καλημέρα, φίλε. Δεν ξέρω πόσο χρονών είσαι, αλλά αυτό που γράφεις δεν ισχύει. Στην αρχή των 00's, όπου παρέλαβε την σκυτάλη του αθλήματος ο Ηρακλής, γινόταν χαμός. Ειδικά, ο τελικός του Champions League και μία πιθανή κατάκτηση του, είχε γίνει ψύχωση, για τους Ηρακλειδείς.

ΥΓ: Είμαι οπαδός του Παναθηναϊκού.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.603
Κριτικές
8
Like
33.152
Πόντοι
6.536
received_907703670544841.jpeg
received_1461898307676222.jpeg

Οξω πουστοτραβελα!
:2funny:
Φότοσοπ από την πρώην σύζυγο είναι ρε μαλάκα.

:2funny:
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Καλημέρα, φίλε. Δεν ξέρω πόσο χρονών είσαι, αλλά αυτό που γράφεις δεν ισχύει. Στην αρχή των 00's, όπου παρέλαβε την σκυτάλη του αθλήματος ο Ηρακλής, γινόταν χαμός. Ειδικά, ο τελικός του Champions League και μία πιθανή κατάκτηση του, είχε γίνει ψύχωση, για τους Ηρακλειδείς.

ΥΓ: Είμαι οπαδός του Παναθηναϊκού.
Περασμένα ξεχασμένα φίλος.Δεν ξέρω τι κάνετε εσείς εκεί κάτω πάντως βόρεια Ελλάδα το άθλημα έχει χαμηλή αναγνωρισημότητα και γενικότερα λίγοι ασχολούνται από το ανδρικό κοινό.Περισσότερο οι γυναίκες είναι που ασχολούνται.Εγώ προσωπικά δεν βλέπω αθλήματα στα οποία οι παίχτες δεν έχουν επαφή μεταξύ τους.Δεν το θεωρώ ανδρικό.
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Τύπε σου αρεσει ή όχι, ποδόσφαιρο, μπάσκετ, στίβος και βόλευ κυριαρχούν...
Στίβος;Α καλά…εσείς το έχετε χάσει.Φίλε τα σοβαρά ανδρικά αθλήματα σε ολόκληρο το πλανήτη που έχει ένταση,ξύλο και αδρεναλίνη είναι το ποδόσφαιρο,το μπάσκετ και φυσικά το αμερικανικό ποδόσφαιρο(NFL).Όλα τα υπόλοιπα είναι μια κατηγορία από κάτω.
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.171
Κριτικές
33
Like
5.411
Πόντοι
4.096
Γλειφετε,δεν γλυφετε
Τι διάολο ολοι αμόρφωτοι είναι εδω μέσα?

ο τύπος «γλύφω» ουδεμία σχέση φέρει (ούτε σημασιολογική ούτε ετυμολογική) με τον τύπο «γλείφω», καθώς σημαίνει λαξεύω σε σκληρή ύλη και θα λέγαμε ότι πρόκειται για συνώνυμο του ρήματος «σμιλεύω». Από τον εν λόγω τύπο προκύπτουν λέξεις, όπως γλύπτης, γλυφίδα, οδοντογλυφίδα. Η πραγματικότητα είναι ότι ο τύπος «γλύφω» είναι ανύπαρκτος στη Νέα Ελληνική με την ιδιαίτερη σημασία που έχει.
Ελα να μας γλΥψεις τ @@@@
και να σου κερασουμε μια...σκληρη υλη
Μορφωμενε της πουτσας με αποσπασματα απ το ιντερνετ

ο ...δυσλεκτικος σου θαυμαστης:hi:
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.468
Πόντοι
8.846
Στίβος;Α καλά…εσείς το έχετε χάσει.Φίλε τα σοβαρά ανδρικά αθλήματα :2funny: σε ολόκληρο το πλανήτη που έχει ένταση,ξύλο και αδρεναλίνη είναι το ποδόσφαιρο,το μπάσκετ και φυσικά το αμερικανικό ποδόσφαιρο(NFL).Όλα τα υπόλοιπα είναι μια κατηγορία από κάτω.
τύπε και μόνο η απάντησή σου αποδεικνύει ότι δεν μπορεί παρά να έχω δίκιο...
υγ1
τα "αντράκια" του ποδοσφαίρου ούτε να αγγίξουν μπορούν το δείκτη δυσκολίας και το επίπεδο των περισσοτέρων αθλημάτων του στίβου που παγκοσμίως θεωρείται ο βασιλιάς (εκτός λιμανιού φυσικά :confused: )
υγ2
ξεφεύγοντας από στίβο, αν βαλεις κάτι παλληκαράκια της ασπρόμαυρης και κεραμιδί μπάλλας να προπονηθούν με αθλητές (και γυναίκες) αθλημάτων που ούτε πάει το μυαλό σου, πιθανότατα θα τρίβεις τα μάτια σου. πχ αθλήματα πάγου, από καλλιτεχνικό πατινάζ (ναι όπως το ακούς) μέχρι χώκευ επί πάγου (καλά εκεί θα γέλαγαν κι οι πέτρες).

σε όλους μας αρέσει ποδόσφαιρο και μπάσκετ, αυτά παρακολουθούμε κατά βάση αλλά χαλαρωστε, ΣΙΓΑ ΤΟ ΤΟΠΙ
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
ολο τραβεστα κοιτας εσυυυυυυυυυυ
Η γυναίκα
του κερατά πουστη βαζελου Βερμπιτς γαμιέται τώρα με ενα γαύρο ψωλαρα.
Αυτές οι φωτογραφίες είναι από το προφίλ της.
Ο Βερμπιτς σα γνησιος βάζελος είναι αυτος που γαμιεται με τραβελια.
Μπορείς να το κατανοήσεις ή είσαι τοσο ΑΜΕΑ που ακόμα και αυτό σου φαίνεται βουνό?
:2funny:
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.171
Κριτικές
33
Like
5.411
Πόντοι
4.096
Καλα εσυ είσαι εντελώς καθυστερημένο :2funny:
κι εσυ εντελως πουστης
εκαστος εφ ω εταχθη (μορφωμενε , θες μεταφραση?)
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η γυναίκα
του κερατά πουστη βαζελου Βερμπιτς γαμιέται τώρα με ενα γαύρο ψωλαρα.
Αυτές οι φωτογραφίες είναι από το προφίλ της.
Ο Βερμπιτς σα γνησιος βάζελος είναι αυτος που γαμιεται με τραβελια.
Μπορείς να το κατανοήσεις ή είσαι τοσο ΑΜΕΑ που ακόμα και αυτό σου φαίνεται βουνό?
:2funny:
Η δικη σου?
Α,ξεχασα!
Δεν εχεις καθοτι:effemine:
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.171
Κριτικές
33
Like
5.411
Πόντοι
4.096

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom