Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

nikos231

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.409
Like
2.251
Πόντοι
456
βρε μην ασχολεισαι με την φουσκα λεμε...με ποιον θα παρουν πρωταθλημα? με τον πουγγουρα και τον σαρλια...ηδη σερνονται...αεκ και τριπολη δεν θα κερδιζαν ποτέ χωρις τα κορακια...
αν θελεις να ασχοληθεις με καποιον, κοιτα καλυτερα την αεκ...οσο δεν ξεφευγει αυτη, ολα ειναι απολυτως ελεγχομενα...
Οταν μαθεις οτι δεν παιζουν μπαλα τα ονοματα , θα τα ξαναπουμε
 

koskam

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.739
Κριτικές
24
Like
10.086
Πόντοι
3.446
Οι γαύροι έχουν βγει στα κάγκελα. Περίμεναν την γκέλα.
Σχολιάζουν ειρωνικά οτι κερδίζουμε με το Var, που κάθε αγωνιστική ορθώς διορθώνει τις αποφασεις των διαιτητών.

25 χρόνια κλεψιάς είναι πολλά, αλλά θα σας τα ξεπληρώσουμε και θα τα φτυσετε ένα ένα.

Υπομονή γιατί επιστρέψαμε.
αν υπήρχε το var τα τελευταία 20 χρόνια, ούτε τα μισά πρωτάθλημα δεν θα είχαν οι απόγονοι.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.265
Κριτικές
2
Like
18.969
Πόντοι
3.656
Συμπερασματα για Παναθηναικο μεχρι στιγμης στα αθληματα που παρακολουθω και μου αρεσουν:
1)Ποδοσφαιρο: Ο Παναθηναικος καταρχας δεν εχει για πρωτη φορα σχεση με τα προηγουμενα χρονια (επι Στραματσιονι, Αναστασιου κλπ) .. Απο περσι που πηρε το κυπελλο εδειξε οτι εχει βασεις.. Φετος (για την ωρα) παει καλα.. Μενει να φανει αν θα αντεξει να κανει πρωταθλητισμο μεχρι τελους
2)Μπασκετ: Καταρχας ο φετινος Παναθηναικος δεν εχει σχεση με τα ροστερ των προηγουμενων δυο ετων, εκανε μεταγραφες και πηρε καλο προπονητη..
Μενει να φανει αν θα καταφερει να μπει στην οκταδα της ευρωλιγκας.. Επισης οσον αφορα τους εγχωριους τιτλους ο Ολυμπιακος κακα τα ψεματα ειναι ποιο δεμενη ομαδα (και φαβορι τοσο για το πρωταθκημα οσο και για το κυπελλο).. Μενει να φανει αν ο Παναθηναικος μπορει να κερδισει στο τελος τον Ολυμπιακο
:hi:
φίλε
1. στο ποδόσφαιρο ο Παναθηναικός έχει τη καλύτερη ομάδα
2. στο μπάσκετ η ομάδα δεν βλέπετε και μη γινόμαστε γάβροι,
δηλαδή οποιοδήποτε δέσιμο και μοντάρισμα αν γίνει δεν επαρκεί για το πρωτάθλημα,ευρώπη - οκτάδα το αποκλείω
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.555
Κριτικές
171
Like
91.337
Πόντοι
46.423
βρε μην ασχολεισαι με την φουσκα λεμε...με ποιον θα παρουν πρωταθλημα? με τον πουγγουρα και τον σαρλια...ηδη σερνονται...αεκ και τριπολη δεν θα κερδιζαν ποτέ χωρις τα κορακια...
αν θελεις να ασχοληθεις με καποιον, κοιτα καλυτερα την αεκ...οσο δεν ξεφευγει αυτη, ολα ειναι απολυτως ελεγχομενα...

Το θέμα δεν είναι τι λέμε εσύ και εγώ.

Το θέμα είναι τι βλέπουμε μέσα στο γήπεδο από τις ομάδες μας.

Ο Παναθηναϊκός μέχρι στιγμής είναι ανίκητος και προηγείται.

Παρουσιάζει ένα εξαιρετικό σύνολο.

Θα αντέξει όμως ???

Η ΑΕΚ φαίνεται πολύ δυνατή και ανεβάζει επικίνδυνα απόδοση.

Έφτιαξε το νέο της σπίτι και θά έχει απίστευτο πάθος εντός έδρας.

Η κόκκινη ομάδα μας έχει το καλύτερο υλικό με τεράστια περιθώρια βελτίωσης αλλά προς το παρόν δεν βλεπόμαστε.

Το θέμα είναι ότι φέτος το πρωτάθλημα θα έχει τεράστιο ενδιαφέρον και είναι πολύ νωρίς για συμπεράσματα.

Έχουμε και τη διακοπή λόγω Μουντιάλ.

Μετά τη διακοπή ο Ολυμπιακός θα είναι σίγουρα τελείως διαφορετική ομάδα και τότε θα τα ξαναπούμε.
 
Τελευταία τροποποίηση:

koskam

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.739
Κριτικές
24
Like
10.086
Πόντοι
3.446
Το θέμα δεν είναι τι λέμε εσύ και εγώ.

Το θέμα είναι τι βλέπουμε μέσα στο γήπεδο από τις ομάδες μας.

Ο Παναθηναϊκός μέχρι στιγμής είναι ανίκητος και προηγείται.

Παρουσιάζει ένα εξαιρετικό σύνολο.

Θα αντέξει όμως ???

Η ΑΕΚ φαίνεται πολύ δυνατή και ανεβάζει επικίνδυνα απόδοση.

Έφτιαξε το νέο της σπίτι και θά έχει απίστευτο πάθος εντός έδρας.

Η κόκκινη ομάδα μας έχει το καλύτερο υλικό με τεράστια περιθώρια βελτίωσης αλλά προς το παρόν δεν βλεπόμαστε.

Το θέμα είναι ότι φέτος το πρωτάθλημα θα έχει τεράστιο ενδιαφέρον και είναι πολύ νωρίς για συμπεράσματα.

Έχουμε και τη διακοπή λόγω Μουντιάλ.

Μετά τη διακοπή ο Ολυμπιακός θα είναι σίγουρα τελείως διαφορετική ομάδα κσι τότε θα τα ξαναπούμε ...
Εσύ τα λες σωστά, μετά την διακοπή, μιας και δεν έχει ξαναγίνει κάτι τέτοιο, δεν είναι απίθανο να είναι διαφορετικά τα πράγματα ΑΝ καταφέρει ο προπονητής σας να κάνει ομάδα σε αυτό το διάστημα της διακοπής ότι μάζεψε ο άλλος
 

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
50
Like
7.957
Πόντοι
8.236
φίλε
1. στο ποδόσφαιρο ο Παναθηναικός έχει τη καλύτερη ομάδα
2. στο μπάσκετ η ομάδα δεν βλέπετε και μη γινόμαστε γάβροι,
δηλαδή οποιοδήποτε δέσιμο και μοντάρισμα αν γίνει δεν επαρκεί για το πρωτάθλημα,ευρώπη - οκτάδα το αποκλείω
Οσον αφορα το ποδοσφαιρο για την ωρα ναι ο Παναθηναικος ειναι καλυτερος με διαφορα κακα τα ψεματα (μενει να φανει αν θα αντεξει ως το τελος)
Οσον αφορα το μπασκετ η ομαδα του Παναθηναικου ειναι νεα μεν, ο Ολυμπιακος ειναι ποιο δεμενος και φαβορι αλλα ο φετινος Παναθηναικος δεν θεωρω οτι θα παρουσιαστρι οπως περσι, που σημαινει οτι δεν ξερω ουτε μπορω να προβλεψω τι θα γινει στο πρωταθλημα ..αλλα ειτε χασει ειτε κερδισει απο τον Ολυμπιακο θα γινουν ωραια παιχνιδια φετος θεωρω.. οσον αφορα την οκταδα θα φανει στην πορεια
:hi:
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.555
Κριτικές
171
Like
91.337
Πόντοι
46.423
Εσύ τα λες σωστά, μετά την διακοπή, μιας και δεν έχει ξαναγίνει κάτι τέτοιο, δεν είναι απίθανο να είναι διαφορετικά τα πράγματα ΑΝ καταφέρει ο προπονητής σας να κάνει ομάδα σε αυτό το διάστημα της διακοπής ότι μάζεψε ο άλλος

Η ουσία είναι ότι θα έχει τεράστιο ενδιαφέρον το φετινό πρωτάθλημα.

Είναι ευτυχία να έχουμε 3-4 ομάδες να παλεύουν για το πρωτάθλημα.

Ο ανταγωνισμός οφελεί.

Η μονοτονία κουράζει.

Μακάρι να είχε φτιάξει και ο Παναθηναϊκός το γήπεδό του όπως έκανε η ΑΕΚ και να ακολουθήσουν και οι υπόλοιπες ομάδες για το καλό του Ελληνικού ποδοσφαίρου.
 

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
50
Like
7.957
Πόντοι
8.236
Η ουσία είναι ότι θα έχει τεράστιο ενδιαφέρον το φετινό πρωτάθλημα.

Είναι ευτυχία να έχουμε 3-4 ομάδες να παλεύουν για το πρωτάθλημα.

Ο ανταγωνισμός οφελεί.

Η μονοτονία κουράζει.

Μακάρι να είχε φτιάξει και ο Παναθηναϊκός το γήπεδό του όπως έκανε η ΑΕΚ και να ακολουθήσουν και οι υπόλοιπες ομάδες για το καλό του Ελληνικού ποδοσφαίρου.
:thumbsup:
 

nikos231

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.409
Like
2.251
Πόντοι
456
Η ουσία είναι ότι θα έχει τεράστιο ενδιαφέρον το φετινό πρωτάθλημα.

Είναι ευτυχία να έχουμε 3-4 ομάδες να παλεύουν για το πρωτάθλημα.

Ο ανταγωνισμός οφελεί.

Η μονοτονία κουράζει.

Μακάρι να είχε φτιάξει και ο Παναθηναϊκός το γήπεδό του όπως έκανε η ΑΕΚ και να ακολουθήσουν και οι υπόλοιπες ομάδες για το καλό του Ελληνικού ποδοσφαίρου.
Τυπε μην τα λες αυτα , θα ερθει ο τακης να σε πει βαζελογαυρο
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.555
Κριτικές
171
Like
91.337
Πόντοι
46.423
Τυπε μην τα λες αυτα , θα ερθει ο τακης να σε πει βαζελογαυρο

Φίλε μου εγώ υποστηρίζω τον Ολυμπιακό.

Αλλά είμαι φίλαθλος και όχι οπαδός.

Είναι ευτυχία να βλέπουμε ωραία μπάλα ανεξάρτητα από την ομάδα που υποστηρίζουμε.

Η ζωή δεν αποτελείται μόνο από το μαύρο και το άσπρο.

Υπάρχουν και άλλα χρώματα ...
 

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.722
Like
15.410
Πόντοι
3.506
Η ουσία είναι ότι θα έχει τεράστιο ενδιαφέρον το φετινό πρωτάθλημα.

Είναι ευτυχία να έχουμε 3-4 ομάδες να παλεύουν για το πρωτάθλημα.

Ο ανταγωνισμός οφελεί.

Η μονοτονία κουράζει.

Μακάρι να είχε φτιάξει και ο Παναθηναϊκός το γήπεδό του όπως έκανε η ΑΕΚ και να ακολουθήσουν και οι υπόλοιπες ομάδες για το καλό του Ελληνικού ποδοσφαίρου.
Ευτυχως υπαρχουν και υγιεις και νοημονες φιλαθλοι και στον αντιπαλο Ολυμπιακο.Μακαρι ολοι οι οπαδοι ολων των ομαδων να σκεφτονταν κατ αυτον τον τροπο φιλε μου...Θα ειχαμε ενα πολυ καλυτερο πρωταθλημα και επιπεδο...
 

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
50
Like
7.957
Πόντοι
8.236
Φίλε μου εγώ υποστηρίζω τον Ολυμπιακό.

Αλλά είμαι φίλαθλος και όχι οπαδός.

Είναι ευτυχία να βλέπουμε ωραία μπάλα ανεξάρτητα από την ομάδα που υποστηρίζουμε.

Η ζωή δεν αποτελείται μόνο από το μαύρο και το άσπρο.

Υπάρχουν και άλλα χρώματα ...
Εγω θα πω το εξης:
1)Το καλυτερο ειναι ο ανταγωνισμος , η μονοτονια ειναι βαρετη και καταθληπτικη
2)Μπορω να καταλαβω κατι πιτσιρικια στο σχολειο που κλενε, πορονονται και τσακωνονται αλλα απο ενα σημειο και μετα το να τσακωνεσαι ,να πορονεσε, να κλες στην ηττα κλπ απλα δεν εχει νοημα :hi:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.534
Like
21.911
Πόντοι
5.006
Τυπε μην τα λες αυτα , θα ερθει ο τακης να σε πει βαζελογαυρο
Τύπε ποτέ δεν έχω πει βαζελογαυρο καποιον που λέει θετικά πράγματα για τις άλλες ομάδες...
Βαζελογαυρος είναι αυτός που λέει μονίμως αρνητικά πράγματα για τον ολυμπιακό..
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.553
Πόντοι
8.846
Συμπερασματα για Παναθηναικο μεχρι στιγμης στα αθληματα που παρακολουθω και μου αρεσουν:
1)Ποδοσφαιρο: Ο Παναθηναικος καταρχας δεν εχει για πρωτη φορα σχεση με τα προηγουμενα χρονια (επι Στραματσιονι, Αναστασιου κλπ) .. Απο περσι που πηρε το κυπελλο εδειξε οτι εχει βασεις.. Φετος (για την ωρα) παει καλα.. Μενει να φανει αν θα αντεξει να κανει πρωταθλητισμο μεχρι τελους
2)Μπασκετ: Καταρχας ο φετινος Παναθηναικος δεν εχει σχεση με τα ροστερ των προηγουμενων δυο ετων, εκανε μεταγραφες και πηρε καλο προπονητη..
Μενει να φανει αν θα καταφερει να μπει στην οκταδα της ευρωλιγκας.. Επισης οσον αφορα τους εγχωριους τιτλους ο Ολυμπιακος κακα τα ψεματα ειναι ποιο δεμενη ομαδα (και φαβορι τοσο για το πρωταθκημα οσο και για το κυπελλο).. Μενει να φανει αν ο Παναθηναικος μπορει να κερδισει στο τελος τον Ολυμπιακο
:hi:
σάκη στον ουρανό σε έψαχνα και στη γη σε βρίσκω...
πες μου ότι είσαι πανάθα σάκη μεγάλε, ΠΕΣ ΤΟ !!
 

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
50
Like
7.957
Πόντοι
8.236
αφου το λεει ,τι αλλο να σου πει
Υποστηριζω Ολυμπιακο αλλα ειμαι φιλαθλος και οχι οπαδος :wink:
Μου αρεσει να βλεπω ομορφη μπαλα και ωραιο μπασκετ γενικα (ασχετα απο την ομαδα μου)
Στο ποδοσφαιρο ο Παναθηναικος ειναι (μεχρι στιγμης) καλυτερος και βρισκεται δικαιως πρωτος ...
Στο μπασκετ ο Ολυμπιακος ειναι καλυτερος και ειναι φαβορι αλλα πιστευω πως οτι και να γινει στο τελος της σεζον ο Παναθηναικος φετος θα ειναι ανταγωνιστικος (σε αντιθεση με περσι)
Μια αναφορα εκανα λοιπον
Οποτε λαθος καταλαβες :wink: :hi:
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.656
Πόντοι
2.456
Συμπερασματα για Παναθηναικο μεχρι στιγμης στα αθληματα που παρακολουθω και μου αρεσουν:
1)Ποδοσφαιρο: Ο Παναθηναικος καταρχας δεν εχει για πρωτη φορα σχεση με τα προηγουμενα χρονια (επι Στραματσιονι, Αναστασιου κλπ) .. Απο περσι που πηρε το κυπελλο εδειξε οτι εχει βασεις.. Φετος (για την ωρα) παει καλα.. Μενει να φανει αν θα αντεξει να κανει πρωταθλητισμο μεχρι τελους
2)Μπασκετ: Καταρχας ο φετινος Παναθηναικος δεν εχει σχεση με τα ροστερ των προηγουμενων δυο ετων, εκανε μεταγραφες και πηρε καλο προπονητη..
Μενει να φανει αν θα καταφερει να μπει στην οκταδα της ευρωλιγκας.. Επισης οσον αφορα τους εγχωριους τιτλους ο Ολυμπιακος κακα τα ψεματα ειναι ποιο δεμενη ομαδα (και φαβορι τοσο για το πρωταθκημα οσο και για το κυπελλο).. Μενει να φανει αν ο Παναθηναικος μπορει να κερδισει στο τελος τον Ολυμπιακο
:hi:
Σεβαστή η άποψη σου αλλα στο μπάσκετ 10 εκατομμύρια που έλεγε μπάτζετ ο Γιαννακόπουλος δεν ειναι ακομα και με τεσσάρι που θα έρθει ,,τον αμερικανο που πήρες απο Τουρκια δεν θυμάμαι όνομα ειναι κατσίκι ουτε για Α2 δεν κανει ..δεν πήρες ψηλό Αθλητικό ,και για το τεσσάρι ψάχνεις κάναν κομμένο φτηνή λύση,στο ποδοσφαιρο Θελεις αλλον εναν επιθετικο γιατι ο Ιωαννιδης δεν βαζει γκολ με τιποτα ,αλλα αν θες πραγματικη αποψη - ανάλυση μονο ο ενας σκλυροπηρινηκος οπαδος του νηματος @athinaios44 μπορει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom