Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,2%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 135 39,6%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    341

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.294
Κριτικές
2
Like
18.990
Πόντοι
3.656
Ποτέ δεν ξέρεις όμως, μπορεί να πάει καλά η ομάδα
μακάρι να πάει , όμως άμυνα κέντρο φύγανε παίκτες που είχαν δέσει στην ομάδα
Αυτοί που ήρθαν , κέντρο κανένας, δεν ξέρουμε τι λογής είναι εκτός από όσα γράφουν οι φυλλάδες
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.754
Like
14.350
Πόντοι
3.506
μακάρι να πάει , όμως άμυνα κέντρο φύγανε παίκτες που είχαν δέσει στην ομάδα
Αυτοί που ήρθαν , κέντρο κανένας, δεν ξέρουμε τι λογής είναι εκτός από όσα γράφουν οι φυλλάδες
Εχείς δίκιο ρε μαν..πστεύω στον Ιβαν!! για να δούμε...
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.294
Κριτικές
2
Like
18.990
Πόντοι
3.656
Εχείς δίκιο ρε μαν..πστεύω στον Ιβαν!! για να δούμε...
επίσης πιστεύω , ο καλύτερος προπονητής στη χώρα είναι,

αλλά θέλει κ παίκτες ο καλός προπονητής πχ βιγιαφάνες κομβική παιχτούρα,
αντικαταστάθηκε απο ποιόν ?
 

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.722
Like
15.410
Πόντοι
3.506
Μεσοαμυντικα μια χαρα ειμαστε ρε.Ο Βελεθ εφυγε και αντικατασταθηκε απο καλυτερο,τον Μαγκνουσον.Ο Ισλανδος περα απ τις αμυντικες του αρετες ξερει και πολυ μπαλα (για στοπερ),μπορει να φτιαχνει παιχνιδι απ την αμυνα.Το μονο που μενει ειναι να "δεσει" με τον Σεκενφελντ.Ειμαστε καλυτεροι και στο τερμα,στα ακραια μπακ επισης.Επιθετικα ενισχυθηκαμε πολυ με τους δυο Σλοβενους παιχταραδες Βερμπιτς,Σποραρ,που μαζι με Αιτορ και Παλασιος φτιαχνουν μια δυνατη μπροστινη γραμμη.Το μονο μας θεμα ειναι στον αξονα,λειπει το καλο 8αρο10αρι που θα ενωνει την αμυνα με την επιθεση,μονο εκει θελουμε παιχτη και κλεισαμε το ροστερ.Καλος ο Τσεριν αλλα φυσικα δεν αρκει...Και πιστευω θα παρουμε και εκει μεταγραφη.Και φυσικα εχω εμπιστοσυνη στον Ιβαν οπως εχω προαναφερει...Ολα αυτα φυσικα ειναι στην θεωρια ετσι,στο χορταρι θα φανει αν θα επιβεβαιωθουν.Δυσκολη η Σλαβια,αλλα οχι και να φαμε 4αρα οπως προαναφερθηκε,χαλαρωστε λιγο...
 
Τελευταία τροποποίηση:

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
872
Like
1.956
Πόντοι
206
επίσης πιστεύω , ο καλύτερος προπονητής στη χώρα είναι,

αλλά θέλει κ παίκτες ο καλός προπονητής πχ βιγιαφάνες κομβική παιχτούρα,
αντικαταστάθηκε απο ποιόν ?
Λίγος πολύ λίγος ο βιγια
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.837
Like
17.892
Πόντοι
3.656
Μεσοαμυντικα μια χαρα ειμαστε ρε.Ο Βελεθ εφυγε και αντικατασταθηκε απο καλυτερο,τον Μαγκνουσον.Ο Ισλανδος περα απ τις αμυντικες του αρετες ξερει και πολυ μπαλα (για στοπερ),μπορει να φτιαχνει παιχνιδι απ την αμυνα.Το μονο που μενει ειναι να "δεσει" με τον Σεκενφελντ.Ειμαστε καλυτεροι και στο τερμα,στα ακραια μπακ επισης.Επιθετικα ενισχυθηκαμε πολυ με τους δυο Σλοβενους παιχταραδες Βερμπιτς,Σποραρ,που μαζι με Αιτορ και Παλασιος φτιαχνουν μια δυνατη μπροστινη γραμμη.Το μονο μας θεμα ειναι στον αξονα,λειπει το καλο 8αρο10αρι που θα ενωνει την αμυνα με την επιθεση,μονο εκει θελουμε παιχτη και κλεισαμε το ροστερ.Καλος ο Τσεριν αλλα φυσικα δεν αρκει...Και πιστευω θα παρουμε και εκει μεταγραφη.Και φυσικα εχω εμπιστοσυνη στον Ιβαν οπως εχω προαναφερει...Ολα αυτα φυσικα ειναι στην θεωρια ετσι,στο χορταρι θα φανει αν θα επιβεβαιωθουν.Δυσκολη η Σλαβια,αλλα οχι και να φαμε 4αρα οπως προαναφερθηκε,χαλαρωστε λιγο...

Καλά,μη μασας κατευθείαν το σανο των αρδ ότι όλοι είναι παιχταράδες

Κι ένα Βιτάλ που είχατε πέρσι,έλεγαν οι αρδ τρελαίνει κόσμο στην προετοιμασία και γελάγαμε
 

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.722
Like
15.410
Πόντοι
3.506
Καλά,μη μασας κατευθείαν το σανο των αρδ ότι όλοι είναι παιχταράδες

Κι ένα Βιτάλ που είχατε πέρσι,έλεγαν οι αρδ τρελαίνει κόσμο στην προετοιμασία και γελάγαμε
Ξερεις μερικοι απο μας βλεπουμε και Ευρωπαικο ποδοσφαιρο και τυγχανει να ξερουμε καποιους παιχτες.Οπως τους Μαγκνουσον,Βερμπιτς,Σποραρ.Και οι 3 με πολλα παιχνιδια στο ΤσουΛου τοσα χρονια.Και ναι ειναι παιχταραδες οπως τους εχω δει.Ναι τον Τσεριν δεν τον εχω δει.Για τους αλλους ομως εχω μια γνωμη,ποτε δεν λεω κατι χωρις να το γνωριζω.
Εσυ που μας τα πρηζεις φωστηρα για θυμησε μου,η ομαδα σου ποτε παιζει Ευρωπη,σ εχω ξαναρωτησει αλλα απαντηση δεν πηρα...
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.837
Like
17.892
Πόντοι
3.656
Ξερεις μερικοι απο μας βλεπουμε και Ευρωπαικο ποδοσφαιρο και τυγχανει να ξερουμε καποιους παιχτες.Οπως τους Μαγκνουσον,Βερμπιτς,Σποραρ.Και οι 3 με πολλα παιχνιδια στο ΤσουΛου τοσα χρονια.Και ναι ειναι παιχταραδες οπως τους εχω δει.Ναι τον Τσεριν δεν τον εχω δει.Για τους αλλους ομως εχω μια γνωμη,ποτε δεν λεω κατι χωρις να το γνωριζω.
Εσυ που μας τα πρηζεις φωστηρα για θυμησε μου,η ομαδα σου ποτε παιζει Ευρωπη,σ εχω ξαναρωτησει αλλα απαντηση δεν πηρα...

Κι εσύ την άλλη βδομάδα ξεμπερδεύεις με την Ευρώπη,οπότε κλάιν
 

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.722
Like
15.410
Πόντοι
3.506
Κι εσύ την άλλη βδομάδα ξεμπερδεύεις με την Ευρώπη,οπότε κλάιν
Εγινε φωστηρα οτι πεις,μην κρυφτεις ομως ετσι και περασω,σε θελουμε εδω να μας δωσεις τα φωτα σου,μη σε χασουμε... :confused:
 

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
872
Like
1.956
Πόντοι
206
Καλά,μη μασας κατευθείαν το σανο των αρδ ότι όλοι είναι παιχταράδες

Κι ένα Βιτάλ που είχατε πέρσι,έλεγαν οι αρδ τρελαίνει κόσμο στην προετοιμασία και γελάγαμε
Χανουμακη φτιάξε δικό σας νήμα.....
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.656
Πόντοι
2.456
296614699_10159206004628661_5261754136877502873_n.jpg
@athinaios44 ο ποιο σκληροπυρηνικος οπαδος :wanker:
 

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.722
Like
15.410
Πόντοι
3.506
Για να δούμε πως θα πάει η ομάδα αύριο..μακάρι να έχουμε θετικό αποτέλεσμα :rockon::rockon::rockon:
Εκτος λογω ιωσης και ο Αλεξανδροπουλος μετα τον Σεκενφελντ.Παμε με δυο σημαντικες απουσιες μεσοαμυντικα,αλλα δεν φοβομαστε εννοειται.Δυσκολο παιχνιδι αλλα ειμαστε ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ.Πιστη στην ομαδα και τον κοουτς αδερφε,μακαρι να παρουμε θετικο αποτελεσμα...Και μετα ας...κοπιασουν στο καμινι της Λεωφορου... :headbang2:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.754
Like
14.350
Πόντοι
3.506
Εκτος λογω ιωσης και ο Αλεξανδροπουλος μετα τον Σεκενφελντ.Παμε με δυο σημαντικες απουσιες μεσοαμυντικα,αλλα δεν φοβομαστε εννοειται.Δυσκολο παιχνιδι αλλα ειμαστε ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ.Πιστη στην ομαδα και τον κοουτς αδερφε,μακαρι να παρουμε θετικο αποτελεσμα...Και μετα ας...κοπιασουν στο καμινι της Λεωφορου... :headbang2:
Ετσι μπράδερ, θετική σκέψη πάνω από όλα, αν όλα πάνε καλά αύριο θα βγάλω ειστήριο για λεωφόρο :rockon::rockon:
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: kk1980

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.722
Like
15.410
Πόντοι
3.506
Ετσι μπράδερ, θετική σκέψη πάνω από όλα, αν όλα πάνε καλά αύριο θα βγάλω ειστήριο για λεωφόρο :rockon::rockon:
Μακαρι να μπορουσα να μαι και γω στην Λεωφορο...Ας πανε ολα καλα αυριο και εδω μετα δεν χανεται η προκριση μπραδερ! :thumbsup:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.754
Like
14.350
Πόντοι
3.506
  • Λύπη
Αντιδράσεις: kk1980

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom