Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.232
Κριτικές
35
Like
5.964
Πόντοι
6.796
Αν πάρουμε αυτό το ματς, με τέτοια κλοπή που γίνεται επί 65 λεπτά από τον διαιτητή, θα είναι θαύμα θαυμάτων
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
[size=50pt]ΘΑ ΣΕΒΕΣΤΕ ΤΡΙΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΟΛΑ[/size]
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Τελικά κλάνει ο πεθαμένος
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
Φάτε στη μάπα Δώνη και υιο,αφού είναι παναθηναικάρες και τα παιδιά τους φοράνε φόρμες παναθηναικού
εσυ δες καλυτερα μπαντμιντον γιατι απο ποδοσφαιρο εισαι μυρωδιας
την επομενη φορα με τον κηδεμονα σου
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
εαν γαυροι, αεκτζηδες και παοκτζηδες βλεπετε εναν παναθηναικο να χρωσταει και στον μαναβη της παιανιας και να παιζει με πουγγουρα και με μπουζουκη και κιθαρα και να κοντευουμε στα μισα του πρωταθληματος και οχι απλως να μην τον εχει κερδισει κανενας σας αλλα οι μεν γαυροι και παοκτζηδες να με εχουν ισοφαρισει στο 95 και στο 100, οι δε αεκτζηδες να εχουν φαει τριμπαλο...

δεν φταιει ουτε η διαιτησια, ουτε η τυχη, ουτε τα στημενα ματς, ουτε η παραγκα, ουτε η εξυγιανση, ουτε ΤΙΠΟΤΑ

[size=30pt]ΦΤΑΙΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ[/size]

https://[URL unfurl="true"]www.minoandesign.gr/files/2011/05/logo-panathinaikos.jpg[/img[/URL]]

[size=30pt]που εδω και εναν αιωνα σας γαμαει απο τα θεμελια μεχρι τη στρατοσφαιρα[/size]

ΠΑΡΤΕ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΤΟΥ ΠΟΥΛΙΟΥ ΠΑΛΙ
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
765
Πόντοι
146
Κοιτα να σωθεις πρωτα και μετά βγάλε γλώσσα,γιατι τωρα είσαι σαν κοτοπουλακι του Πάσχα!
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.957
Like
22.740
Πόντοι
5.506
εαν γαυροι, αεκτζηδες και παοκτζηδες βλεπετε εναν παναθηναικο να χρωσταει και στον μαναβη της παιανιας και να παιζει με πουγγουρα και με μπουζουκη και κιθαρα και να κοντευουμε στα μισα του πρωταθληματος και οχι απλως να μην τον εχει κερδισει κανενας σας αλλα οι μεν γαυροι και παοκτζηδες να με εχουν ισοφαρισει στο 95 και στο 100, οι δε αεκτζηδες να εχουν φαει τριμπαλο...

δεν φταιει ουτε η διαιτησια, ουτε η τυχη, ουτε τα στημενα ματς, ουτε η παραγκα, ουτε η εξυγιανση, ουτε ΤΙΠΟΤΑ

[size=30pt]ΦΤΑΙΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ[/size]

https://[URL unfurl="true"]www.minoandesign.gr/files/2011/05/logo-panathinaikos.jpg[/img[/URL]]

[size=30pt]που εδω και εναν αιωνα σας γαμαει απο τα θεμελια μεχρι τη στρατοσφαιρα[/size]

ΠΑΡΤΕ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΤΟΥ ΠΟΥΛΙΟΥ ΠΑΛΙ
[/quote]



[MEDIA=youtube]N3z_7IFXszM[/MEDIA]



:S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S :S
 

Mitsos_35

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
658
Κριτικές
2
Like
410
Πόντοι
26
Πουλι οταν ειχες υπερομαδα ομως και πηγαινες στους 8 της ευρωπης και στο κυπελλο ουεφα,ετρωγες 3αρα στην ριζουπουλη,και 4αρες στην λεωφορο...Μηπως τωρα ετσι οπως ειναι ο παο δεν εχει να χασει τιποτα και παιζουν η παικτες χωρις αγχος?
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
εσυ δες καλυτερα μπαντμιντον γιατι απο ποδοσφαιρο εισαι μυρωδιας
την επομενη φορα με τον κηδεμονα σου

Καλά,μην ξεχνάς ότι κι εσύ είσαι εξοχικό για κάποιους

URL]]
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.850
Πόντοι
5.006
εαν γαυροι, αεκτζηδες και παοκτζηδες βλεπετε εναν παναθηναικο να χρωσταει και στον μαναβη της παιανιας και να παιζει με πουγγουρα και με μπουζουκη και κιθαρα και να κοντευουμε στα μισα του πρωταθληματος και οχι απλως να μην τον εχει κερδισει κανενας σας αλλα οι μεν γαυροι και παοκτζηδες να με εχουν ισοφαρισει στο 95 και στο 100, οι δε αεκτζηδες να εχουν φαει τριμπαλο...

δεν φταιει ουτε η διαιτησια, ουτε η τυχη, ουτε τα στημενα ματς, ουτε η παραγκα, ουτε η εξυγιανση, ουτε ΤΙΠΟΤΑ

[size=30pt]ΦΤΑΙΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ[/size]

https://[URL unfurl="true"]www.minoandesign.gr/files/2011/05/logo-panathinaikos.jpg[/img[/URL]]

[size=30pt]που εδω και εναν αιωνα σας γαμαει απο τα θεμελια μεχρι τη στρατοσφαιρα[/size]

ΠΑΡΤΕ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΤΟΥ ΠΟΥΛΙΟΥ ΠΑΛΙ
[/quote]

Ρε μαλακα ένα σωστό πράγμα δεν μπορείς να πεις??! Ένα γαμημενο σωστό, έτσι για αλλαγή!!!
Εσυ με ισοφαρισες στο 90 μετά στο μπουεδελο σου ρε ψεύτη μετά από 5-6 πέναλτι που βάρεσε.....

υγ: καλά όσο για την φανέλα πούπουλο του βαζελου, το αφήνω ασχολίαστο γιατί σέβομαι ότι είσαι εγκεφαλικά ανάπηρος... Πάντως όσο και να το πεις είναι επιτυχία που φτάσατε διψήφιο αριθμό βαθμών πριν να στολίσουμε χριστουγεννιατικο δέντρο..
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
Ρε μαλακα ένα σωστό πράγμα δεν μπορείς να πεις??! Ένα γαμημενο σωστό, έτσι για αλλαγή!!!
Εσυ με ισοφαρισες στο 90 μετά στο μπουεδελο σου ρε ψεύτη μετά από 5-6 πέναλτι που βάρεσε.....

υγ: καλά όσο για την φανέλα πούπουλο του βαζελου, το αφήνω ασχολίαστο γιατί σέβομαι ότι είσαι εγκεφαλικά ανάπηρος... Πάντως όσο και να το πεις είναι επιτυχία που φτάσατε διψήφιο αριθμό βαθμών πριν να στολίσουμε χριστουγεννιατικο δέντρο..
ΘΑ ΣΕΒΕΣΤΕ ΠΟΥΡΔΕΛΑ
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.163
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
εαν γαυροι, αεκτζηδες και παοκτζηδες βλεπετε εναν παναθηναικο να χρωσταει και στον μαναβη της παιανιας και να παιζει με πουγγουρα και με μπουζουκη και κιθαρα και να κοντευουμε στα μισα του πρωταθληματος και οχι απλως να μην τον εχει κερδισει κανενας σας αλλα οι μεν γαυροι και παοκτζηδες να με εχουν ισοφαρισει στο 95 και στο 100, οι δε αεκτζηδες να εχουν φαει τριμπαλο...
Ψηλε σοβαρεψου,πετας την μια κοτσανα μετα την αλλη,εχει παρει φορα και θα βρεις τοιχο,κανενας Ολυμπιακος δεν σε ισοφαρισε,εσυ βαρεσες 3 πεναλτι για να με ισοφαρισεις.
Σε εχω κανει παραρτημα,κοβεις βαθμους εκει που πρεπει,τρως μαχαιριες απο τα παραρτηματα του Ρωσσου οταν δεν σε εχω υπο την προστασια μου.
Σε λιγο θα σου στελνω δανεικους.
Σοβαρεψου.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.850
Πόντοι
5.006
Ψηλε σοβαρεψου,πετας την μια κοτσανα μετα την αλλη,εχει παρει φορα και θα βρεις τοιχο,κανενας Ολυμπιακος δεν σε ισοφαρισε,εσυ βαρεσες 3 πεναλτι για να με ισοφαρισεις.
Σε εχω κανει παραρτημα,κοβεις βαθμους εκει που πρεπει,τρως μαχαιριες απο τα παραρτηματα του Ρωσσου οταν δεν σε εχω υπο την προστασια μου.
Σε λιγο θα σου στελνω δανεικους.
Σοβαρεψου.

Εμείς φταίμε που κάνουμε αγώνα για να τον βάλουμε στα πλέι οφ...  :S
Πάντως πιστεύω ότι μπορούμε να τους έχουμε άνετα παράρτημα για καμιά 20αρια χρόνια ακόμα... Και θα είναι και χαρούμενοι κιόλας οι μπουφοι...  :2funny:
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
Ψηλε σοβαρεψου,πετας την μια κοτσανα μετα την αλλη,εχει παρει φορα και θα βρεις τοιχο,κανενας Ολυμπιακος δεν σε ισοφαρισε,εσυ βαρεσες 3 πεναλτι για να με ισοφαρισεις.
Σε εχω κανει παραρτημα,κοβεις βαθμους εκει που πρεπει,τρως μαχαιριες απο τα παραρτηματα του Ρωσσου οταν δεν σε εχω υπο την προστασια μου.
Σε λιγο θα σου στελνω δανεικους.
Σοβαρεψου.
εαν φας πουτσα και μεσα στο καραισκακη θα βγεις εδω να πεις οτι "το πουλι μου τον δινει στο στομα";
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.163
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
εαν φας πουτσα και μεσα στο καραισκακη θα βγεις εδω να πεις οτι "το πουλι μου τον δινει στο στομα";
Εαν η πουτσα μου ειχε νυχι  θα ηταν δαχτυλο.
Αν πρεπει να παρεις Χ θα στο δωσω,αν οχι θα φας 4.
Τα παραρτηματα παντα ειναι παντα μπουκωμενα δεν βγαζουν γλωσσα.
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
Εαν η πουτσα μου ειχε νυχι  θα ηταν δαχτυλο.
Αν πρεπει να παρεις Χ θα στο δωσω,αν οχι θα φας 4.
Τα παραρτηματα παντα ειναι παντα μπουκωμενα δεν βγαζουν γλωσσα.
ρε ασε τα επιστημονικα
οσο κανει ο τσιμικας κανει ολοκληρος ο παο
εαν φας πουτσα μεσα στο καραισκακη στο β γυρο θα βγεις εδω να πεις οτι στον δινω στο στομα;
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.850
Πόντοι
5.006
ρε ασε τα επιστημονικα
οσο κανει ο τσιμικας κανει ολοκληρος ο παο
εαν φας πουτσα μεσα στο καραισκακη στο β γυρο θα βγεις εδω να πεις οτι στον δινω στο στομα;

Θα θέλες πουστη... Όσο κάνει το δεξί αρχιδι του τσιμικα κάνει όλος ο ποα... Καλα ρε μαλακά, νομίζεις τυχαία σας λέμε λαμια? :idiot:
 

GrStallion

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
147
Like
134
Πόντοι
1
Τελικά κλάνει ο πεθαμένος

Ρε τριμαλακα πάρε τον πουλο! Σε κάθε ποστ βγάζεις μιζέρια. Είτε για γκόμενες είτε για πολιτικά/αθλητικά.

Το μόνο που σε τρέφει είναι να γκρινιάζεις και να κράζεις.

Είσαι απλά ένα σκουπίδι της ζωής
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom