Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (3 μέλη και 24 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

Trelobourdelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
134
Κριτικές
10
Like
279
Πόντοι
291
Καλά απο όλα αυτά τα κακομαθημένα παιδιά βαθύπλουτων τύπου Τράκης, Αγγελόπουλοι, Αλαφούζοι, Κοκαλάκια κτλ, μην περιμένεις και τίποτα καλύτερο. Αντίστοιχα βλαμμένα καθαρματάκια είναι που εχουν μάθει να τους χαρίζονται τα πάντα με κάθε τρόπο, απλά συνήθως αυτή η κατηγορία είναι political correct σε αντίθεση με dpg.
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.232
Κριτικές
35
Like
5.964
Πόντοι
6.796
Καλά απο όλα αυτά τα κακομαθημένα παιδιά βαθύπλουτων τύπου Τράκης, Αγγελόπουλοι, Αλαφούζοι, Κοκαλάκια κτλ, μην περιμένεις και τίποτα καλύτερο. Αντίστοιχα βλαμμένα καθαρματάκια είναι που εχουν μάθει να τους χαρίζονται τα πάντα με κάθε τρόπο, απλά συνήθως αυτή η κατηγορία είναι political correct σε αντίθεση με dpg.

Παίχτη ξέρεις πόσους βλέπω καθημερινά τύπου Τράκη..?

Ειναι το πλέον χαρακτηριστικό γνώρισμα των ανθρώπων που συναντάω παντού..

 

avnanovic

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
2.005
Κριτικές
4
Like
168
Πόντοι
16
:tn04: :tn04:
 

Συνημμένα

  • DcclfdaWsAAVwr_.jpg
    DcclfdaWsAAVwr_.jpg
    159,6 KB · Εμφανίσεις: 12
  • DcdSy8pXcAAk_xk.jpg
    DcdSy8pXcAAk_xk.jpg
    121,9 KB · Εμφανίσεις: 15

avnanovic

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
2.005
Κριτικές
4
Like
168
Πόντοι
16
Σύνοψη σημερινής Παναθηναϊκής βραδιάς

Ένας άγνωστος μας Ταυλανδός πήρε το αεροπλάνο, ήρθε, έβγαλε φωτογραφίες στη Γλυφάδα, έβγαλε φωτογραφίες από τη συνάντηση με τον Αλαφούζο, έκανε δηλώσεις σε αθλητικό σάιτ και υπέγραψε Μνημόνιο Κατανόησης.

Ο ιδιοκτήτης της ΚΑΕ και γιος του μεγαλύτερου παράγοντα στη σύγχρονη ιστορία του ΠΑΟ, ποστάρει στο instagram μεσω live φωτογραφίες από τα sms που αντάλλασε με τον Αλαφουζο, καταγγελλει πως τον απειλησε αλλα στη συνεχεια τον απειλει και αυτος μεσω instagram.
Επίσης διαρρέει ειδήσεις για τις συναντησεις του με τον καραφλο μεσω της σελιδας gameisover του Κώστα Γκότζου.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
765
Πόντοι
146
O dpg βγάζει φωτό την οθόνη του κινητού;To screenshot δεν το έχει ακουστά;
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
-Η πώληση θα γινει και ο τύπος δηλαδή το fund Που εκπρωσωπει εχει πολυ χρημα.

-Ο Τρακης εχει στραβωσει απο καιρο που τον προλαβαν οι αλλοι και λογικα θα βγαλει χολη.

-Η ομαδα θα εχει διοικηση και προχωραμε δυστυχως δεν μπορουσαν να κρατησουν  την ομαδα
οι 5000 παναθηναικοι που πηγαιναν στο γηπεδο και οι υπολοιποι 1.500.000 που γραφουν στο  facebook  χωρις να ξοδευουν  1 ευρω για την ομάδα τους..
 

avnanovic

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
2.005
Κριτικές
4
Like
168
Πόντοι
16
DPG vs Καραφλουζος Vs Thailand
 

Συνημμένα

  • PrasiniI.jpg
    PrasiniI.jpg
    421,5 KB · Εμφανίσεις: 25

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.493
Like
21.861
Πόντοι
5.006
Απο οτι φαινεται οχ μόνο δεν πέφτει Β` Εθνική αλλά ενας ξένος οικονομικά ισχύρος παραγοντας
αναλαμβάνει την ομάδα! Σιγουρα είναι δύσκολο και να το πιστεψουμε μετα απο όσα σαν εφιάλτης   
ζήσαμε στην ομάδα μας.

ΣΕ λίγο ομως θα γινουν ανακοινωσεις και  ειναι 5 Μαίου και όχι 1πριλια!!!

τυπε θα σου προτεινα την εξης παροιμια που λεει "κρατα μικρο καλαθι", αλλα στην περιπτωση σας δεν ισχυει ουτε αυτή, γιατι τζαμπα το καλαθι θα παει... :woldman:
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.656
Like
5.947
Πόντοι
1.406
τυπε θα σου προτεινα την εξης παροιμια που λεει "κρατα μικρο καλαθι", αλλα στην περιπτωση σας δεν ισχυει ουτε αυτή, γιατι τζαμπα το καλαθι θα παει... :woldman:
Aσε τις παροιμιες και τις εξυπναδες Καρατσιωλη,η προταση ειναι σοβαρη.Οτι μπορει να μη κατσει ναι σιγουρα για πολλους λογους,υπαρχουνε και τα χρεη στη μεση,μπορει γενικα να μη τα βρουνε,μπορει να αλλαξουνε γνωμη οι Ασιατες και να προτιμησουνε καποιο αλλο προτζεκτ,πολλα μπορουν να συμβουν.Και να κλεισει δε σημαινει οτι θα γινουμε ομαδαρα απο τη μια μερα στην αλλη.Οι αρρωστιες οπως κανουν πολυ καιρο για να εξαπλωθουν θελουν και πολυ καιρο για να γιατρευτουν.
Αμα κατσει ομως εσυ ειδικα θα φας πολλα φλοκια στη μαπα.Σαν τη Στελλα Μιζερακη θα σε κανω  :2on1: :2on1: :2on1: :2on1:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.493
Like
21.861
Πόντοι
5.006
Aσε τις παροιμιες και τις εξυπναδες Καρατσιωλη,η προταση ειναι σοβαρη.Οτι μπορει να μη κατσει ναι σιγουρα για πολλους λογους,υπαρχουνε και τα χρεη στη μεση,μπορει γενικα να μη τα βρουνε,μπορει να αλλαξουνε γνωμη οι Ασιατες και να προτιμησουνε καποιο αλλο προτζεκτ,πολλα μπορουν να συμβουν.Και να κλεισει δε σημαινει οτι θα γινουμε ομαδαρα απο τη μια μερα στην αλλη.Οι αρρωστιες οπως κανουν πολυ καιρο για να εξαπλωθουν θελουν και πολυ καιρο για να γιατρευτουν.
Αμα κατσει ομως εσυ ειδικα θα φας πολλα φλοκια στη μαπα.Σαν τη Στελλα Μιζερακη θα σε κανω  :2on1: :2on1: :2on1: :2on1:

μεσαζων είναι ο ταιλανδος τυπε..αμα ξυπνήσεις καποια μερα και δεις τον ρεστη προεδρος σας, μετα θα τρεχει και δεν θα φτανεις...παντως από γαυρο (αλαφουζο) σε γαυρο (ρεστη) πηγαίνετε.... :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.656
Like
5.947
Πόντοι
1.406
μεσαζων είναι ο ταιλανδος τυπε..αμα ξυπνήσεις καποια μερα και δεις τον ρεστη προεδρος σας, μετα θα τρεχει και δεν θα φτανεις...παντως από γαυρο (αλαφουζο) σε γαυρο (ρεστη) πηγαίνετε.... :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
Δεν ξερω τι ειναι ο Ταυλανδος και αν ερχεται ο Ρεστης η ο Ορεστης απο πισω,σιγουρα αυτο δεν εισαι σε θεση να το ξερεις εσυ τρομαρα σου με τα 10 ριαλιτυ καθημερινα.Να μας πεις αν ηρθε περιοδος στη Τζουλια και στο Δωρο ναι,τα μαγκιλικια ξερω τι ειναι ο ταυλανδος πες τα σε καμια γκομενα μπας και γαμησεις.
ΥΓ ρε και ο Σωκρατες να ερθει για προεδρος,αν ειμαι Α εθνικη και με κανονικη διοικηση του χρονου εσυ φλοκια θα φας
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.493
Like
21.861
Πόντοι
5.006
Δεν ξερω τι ειναι ο Ταυλανδος και αν ερχεται ο Ρεστης ο ο Ορεστης απο πισω,σιγουρα αυτο δεν εισαι σε θεση να το ξερεις εσυ τρομαρα σου με τα 10 ριαλιτυ καθημερινα.Να μας πεις αν ηρθε περιοδος στη Τζουλια και στο Δωρο ναι,τα μαγκιλικια ξερω τι ειναι ο ταυλανδος πες τα σε καμια γκομενα μπας και γαμησεις.
ΥΓ ρε και ο Σωκρατες να ερθει για προεδρος,αν ειμαι Α εθνικη και με κανονικη διοικηση του χρονου εσυ φλοκια θα φας
1oν) δεν χρειαζεται να το ξερω εγω προσωπικα τυπε...εχω τυφλη εμπιστοσυνη στον αλαφουζο και είμαι σιγουρος ότι θα πετυχει τον στοχο του που είναι η διαλυση σας  :wanker:
2ον)οσον αφορα την Α εθνικη τυπε, τι αγχωνεσαι?δεν ειδες πως αρον αρον αλλαξαμε τον κανονισμο και σας σωσαμε?αμα χρειαζοταν θα εβαζαν και ολες οι ομαδες λιγα λεφτα για να πληρωσουμε τον βεμερ... :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.656
Like
5.947
Πόντοι
1.406
1oν) δεν χρειαζεται να το ξερω εγω προσωπικα τυπε...εχω τυφλη εμπιστοσυνη στον αλαφουζο και είμαι σιγουρος ότι θα πετυχει τον στοχο του που είναι η διαλυση σας  :wanker:
2ον)οσον αφορα την Α εθνικη τυπε, τι αγχωνεσαι?δεν ειδες πως αρον αρον αλλαξαμε τον κανονισμο και σας σωσαμε?αμα χρειαζοταν θα εβαζαν και ολες οι ομαδες λιγα λεφτα για να πληρωσουμε τον βεμερ... :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
1)για τον Καραφλουζο συμφωνω
2)Ποιο αγχος ρε παπαρα ,για μενα καλυτερα να πεφταμε και Γ.Εσυ ειχες καημο μηνες τωρα για Β εθνικη εδω μεσα,και μου το παιζεις και μεγαλοψυχος τωρα σας σωσαμε και παπαρια μαντολες,που ειμαι σιγουρος οτι θα εριξες καταρες στον λατρεμενο σου Βαγγελα που συμφωνησε.
Γι αυτο και θα φας φλοκια  :pipa2:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.493
Like
21.861
Πόντοι
5.006
2)Ποιο αγχος ρε παπαρα ,για μενα καλυτερα να πεφταμε και Γ.Εσυ ειχες καημο μηνες τωρα για Β εθνικη εδω μεσα,και μου το παιζεις και μεγαλοψυχος τωρα σας σωσαμε και παπαρια μαντολες,που ειμαι σιγουρος οτι θα εριξες καταρες στον λατρεμενο σου Βαγγελα που συμφωνησε.
Γι αυτο και θα φας φλοκια  :pipa2:
ισχυει..εγω ηθελα να σας ριξουμε στα τοπικα..αλλα αφου ο προεδρας αποφασισε να σας εχει μια ζωη διαλυμενους στην α εθνικη, τι να καμω... :'( :dunno:
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
το θεμα ειναι πρωτα τι θα γινει με τον οικονομικο ελεγχο, υποθετω αμα βρουνε τιποτα χρεη μαμουθ, ειναι απιθανο να μην μπει σε μνημονιο η ΠΑΕ και να ξεκινησει με μεταγραφικο μπατζετ 25 εκατομμυρια, θα δειξει
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.814
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
το θεμα ειναι πρωτα τι θα γινει με τον οικονομικο ελεγχο, υποθετω αμα βρουνε τιποτα χρεη μαμουθ, ειναι απιθανο να μην μπει σε μνημονιο η ΠΑΕ και να ξεκινησει με μεταγραφικο μπατζετ 25 εκατομμυρια, θα δειξει
εχουνε γινει τοσοι ελεχγοι ολα αυτα τα χρονια που λιγο πολυ ειναι γνωστα αυτα

τελευταια ο γιαννακοπουλος μας ειχε αναφερει την κατασταση και τι χρειαζεται να τρεξει η ομαδα.

δεν υπαρχουν πολλα πραγματα κρυφα στην περιπτωση του παναθηναικου
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.656
Like
5.947
Πόντοι
1.406
το θεμα ειναι πρωτα τι θα γινει με τον οικονομικο ελεγχο, υποθετω αμα βρουνε τιποτα χρεη μαμουθ, ειναι απιθανο να μην μπει σε μνημονιο η ΠΑΕ και να ξεκινησει με μεταγραφικο μπατζετ 25 εκατομμυρια, θα δειξει
Θα ειναι δυσκολη και μακρα η επανοδος στη κανονικοτητα το μονο σιγουρο,το θεμα ειναι να γινει η αρχη,αν γινει...
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.656
Like
5.947
Πόντοι
1.406
ισχυει..εγω ηθελα να σας ριξουμε στα τοπικα..αλλα αφου ο προεδρας αποφασισε να σας εχει μια ζωη διαλυμενους στην α εθνικη, τι να καμω... :'( :dunno:
Ε θα εχει καποιο βιτσιο μαλλον να παιζει με διαλυμενους και να φερνει μεχρι Χ το πολυ τυπε
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.493
Like
21.861
Πόντοι
5.006
Ε θα εχει καποιο βιτσιο μαλλον να παιζει με διαλυμενους και να φερνει μεχρι Χ το πολυ τυπε
τι να σου πω τυπε?και ο μελισσαν για το ιδιο λογο σας κρατησε...
δεν είναι και λιγο κοτζαμ παναθηναικος ολοκληρη η χρονια του να είναι 2 παιχνίδια με εμας...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom