Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

kabamaru

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Πολλά προβλήματα η ομάδα
Ο προπονητής εκτός τόπου και χρόνου
Το σχήμα που κατέβηκε χθες, ζήτημα να το έχει κατεβάσει σε άλλο αγώνα
Κρίμα
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Και είχατε δώσει έμφαση στην Ευρώπη φέτος, αλλά πέσατε κι εκεί σε παράγκα ρε γμτ.  :- 
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.901
Like
12.927
Πόντοι
2.606
Οποτε έχουμε σφαγή που στο 3-0 πήρα γαυριστικο πέναλτι? Γιατί θες να σε γλεντάω και να φαίνεσαι ποσο αμπλαος είσαι? Γιατί?  Σφαγή και αλλοίωση αποτελέσματος είναι οι νίκες που έκανες φέτος με τον Πανιώνιο, τον ΠΑΟΚ και τον Ατρόμητο!
κανας δυνατος παιχτης παιζει σ αυτο το θρεντ γιατι εσυ εισαι της πλακας και θα σπασεις γρηγορα εβαλα 500 ευρω στοιχημα με τον πουλι και κλασατε μεντες ολοι σας σας χαριζα και το χ και τα λεφτα να τα κραταει κολλητος σας πριν τον αγωνα και καμια πουτανα δεν βγηκε να πει δεχομαι εγω βαλτα αντε συρε παραπερα και παιξε με τα παιχνιδια σου
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
κανας δυνατος παιχτης παιζει σ αυτο το θρεντ γιατι εσυ εισαι της πλακας και θα σπασεις γρηγορα εβαλα 500 ευρω στοιχημα με τον πουλι και κλασατε μεντες ολοι σας σας χαριζα και το χ και τα λεφτα να τα κραταει κολλητος σας πριν τον αγωνα και καμια πουτανα δεν βγηκε να πει δεχομαι εγω βαλτα αντε συρε παραπερα και παιξε με τα παιχνιδια σου

Έτσι μπραβο, κατάλαβες τι μαλακια έγραψες πιο πριν και τώρα το βούλωσες! Μη βγείς παρα έξω να πεις ότι μετά το 3-0 σε σφάξανε με πέναλτι που δεν μπηκε ποτε! Καλύτερα ασχολήσου με ping pong.  :pipa3: :uglystupid:

Πρώτον, το τι είμαι εγώ άσε να το ξέρω καλύτερα από σένα που είσαι πίσω από μια οθόνη. Δεύτερον εγώ εδώ ήμουν και έγραφα, σιγά μην σπάσω για σένα που δεν έχεις ιδέα από ποδόσφαιρο. Όσο για τα λεφτά σου, ρε κακομοίρη δεν θέλω ούτε cent δικό σου, κρατα τα ψιχουλάκια σου να πας σε κάνα ποδοσφαιρικό σεμινάριο να μάθεις 2 πράγματα για το άθλημα. Άκου εκεί θα μου δώσει ο φτωχομπινες λεφτά.  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Το ότι χάσαμε με 3-0 δεν σημαίνει ότι αυτή είναι η εικόνα της διαφορας των 2 ομάδων. Ο Παναθηναϊκός δεν κατέβηκε ποτε στο ντέρμπι, παίξαμε με σημαντικές απουσίες αλλα και όσοι σημαντικοί παίξανε είχαν ήδη πρόβλημα τραυματισμού. Η τακτική αθλια και συμπεριφορά στα στημένα ακόμα χειρότερη. Η διαφορα έχει πάει στο +7 με διαιτητικές κλεψιές των τελευταίων αγωνιστικών, γιατί σήμερα κανονικά θα έπρεπε να είναι το πολύ στο +2. Το πρόβλημα στον Παναθηναϊκό είναι κυρίως διοικητικό και νοοτροπίας, δεν γίνετε να τρως 2 γκολ σε στημένα, αυτό δείχνει ότι δεν έχεις πάθος σε ένα ντέρμπι. Δεν γίνετε μετά από κάθε αγώνα να λες στην ομάδα δεν πειράζει συνεχίζουμε. Ο χοντρός όταν αποκλείστηκε απο την Μπερσεβά πήρε κεφαλια για να καταλάβουν όλοι  την αξια της μαλακίας που έγινε.

Και όσον αφορά το πέναλτι, για μένα δεν ήταν. Και χάρηκα όταν το έχασε ο Λεντέσμα γιατί τέτοια πούστικα πέναλτι δεν τα γουστάρω, αυτά είναι για τους γαύρους.

Αναλυταρά μου εσύ....Το ξέρεις οτι σε σχέση με τον αγώνα της Αστανα, 7 ποδοσφαριστές που ξεκίνησαν το ματς με τον ΠΑΟ δεν είχαν παίξει ή είχαν πολυ περιορισμένο χρόνο; Εεεε;  Οταν θα έχετε την πολυτέλεια να αφήνετε εκτος 18αδας παιχτες επιπέδου Τσορι (εστω και στα 30φευγα του) και επιπέδου Παρντο στον πάγκο τότε ξαναμιλάμε..... Ως τότε.... ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Οτι καλυτερο διάβασα σημερο. Μεσα σε 5 αραδες το SportDay τα λέει όλα....
 

Συνημμένα

  • sportday 07 nov 2016.jpg
    sportday 07 nov 2016.jpg
    146 KB · Εμφανίσεις: 38

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.901
Like
12.927
Πόντοι
2.606
Έτσι μπραβο, κατάλαβες τι μαλακια έγραψες πιο πριν και τώρα το βούλωσες! Μη βγείς παρα έξω να πεις ότι μετά το 3-0 σε σφάξανε με πέναλτι που δεν μπηκε ποτε! Καλύτερα ασχολήσου με ping pong.  :pipa3: :uglystupid:

Πρώτον, το τι είμαι εγώ άσε να το ξέρω καλύτερα από σένα που είσαι πίσω από μια οθόνη. Δεύτερον εγώ εδώ ήμουν και έγραφα, σιγά μην σπάσω για σένα που δεν έχεις ιδέα από ποδόσφαιρο. Όσο για τα λεφτά σου, ρε κακομοίρη δεν θέλω ούτε cent δικό σου, κρατα τα ψιχουλάκια σου να πας σε κάνα ποδοσφαιρικό σεμινάριο να μάθεις 2 πράγματα για το άθλημα. Άκου εκεί θα μου δώσει ο φτωχομπινες λεφτά.  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
αλλος εσυ μας τελειωσες
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
Αναλυταρά μου εσύ....Το ξέρεις οτι σε σχέση με τον αγώνα της Αστανα, 7 ποδοσφαριστές που ξεκίνησαν το ματς με τον ΠΑΟ δεν είχαν παίξει ή είχαν πολυ περιορισμένο χρόνο; Εεεε;  Οταν θα έχετε την πολυτέλεια να αφήνετε εκτος 18αδας παιχτες επιπέδου Τσορι (εστω και στα 30φευγα του) και επιπέδου Παρντο στον πάγκο τότε ξαναμιλάμε..... Ως τότε.... ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ

Aμπαλος γαύρος νούμερο 2!

Πραγματικά ρε έχεις καμια σχέση με το άθλημα? Πριν γράψεις σκέφτεσαι καθόλου? Γιατί είστε τόσο άσχετοι ρε γαμώτο? Γιατί?

Εγώ σου λέω ότι είχα παίχτες που δεν έπαιξαν λόγω τραυματισμού και είχα και παίχτες που παίξανε ενώ είχαν ήδη ενοχλήσεις!

Και εσύ μου λες ότι είχες παίχτες που πολύ απλά δεν είχαν χρόνο συμμετοχής !!!!


Δηλαδή για σένα ένας παίχτης με ενοχλήσεις είναι το ίδιο με έναν 100% υγιή!!!!


Γιατί είσαι τόσο άσχετος και μου δίνεις την ευκαιρία να σε γλεντάω και σένα ΓΙΑΤΙ?????


 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.901
Like
12.927
Πόντοι
2.606
Aμπαλος γαύρος νούμερο 2!

Πραγματικά ρε έχεις καμια σχέση με το άθλημα? Πριν γράψεις σκέφτεσαι καθόλου? Γιατί είστε τόσο άσχετοι ρε γαμώτο? Γιατί?

Εγώ σου λέω ότι είχα παίχτες που δεν έπαιξαν λόγω τραυματισμού και είχα και παίχτες που παίξανε ενώ είχαν ήδη ενοχλήσεις!

Και εσύ μου λες ότι είχες παίχτες που πολύ απλά δεν είχαν χρόνο συμμετοχής !!!!


Δηλαδή για σένα ένας παίχτης με ενοχλήσεις είναι το ίδιο με έναν 100% υγιή!!!!


Γιατί είσαι τόσο άσχετος και μου δίνεις την ευκαιρία να σε γλεντάω και σένα ΓΙΑΤΙ?????
οσο και να τα μπογιαντιζεις τα γραμματα παλι μαλακιες θα γραφεις  να περιμενεις να  χασουμε απο καναν αλλον να κανεις καμια κηδεια με ξενα κολυβα γιατι αμα βαλεις το χερι σου στο σωβρακο παπαρια δικα σου δεν θα βρεις μεσα  ;)
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
οσο και να τα μπογιαντιζεις τα γραμματα παλι μαλακιες θα γραφεις  να περιμενεις να  χασουμε απο καναν αλλον να κανεις καμια κηδεια με ξενα κολυβα γιατι αμα βαλεις το χερι σου στο σωβρακο παπαρια δικα σου δεν θα βρεις μεσα  ;)

Έτσι μπράβο, πες την βλακεία σου από την αρχή και άσε τις ποδοσφαιρικές αναλύσεις για άλλους που ξέρουν από μπάλα. Δεν χρειάζεται να ξεφτιλίζεσαι και να λες σφάχτηκες ενώ νίκαγες 3-0 και δώσανε χαμένο πέναλτι.


Ποια ξένα κόλυβα ρε κακομοίρη? 3-0 κέρδισες, πριν κάτι χρονια στα έριξα εκεί μέσα και αν θες να ξεφύγουμε και από το σκορ θυμήσου και την 8άρα που σου έχω ρίξει!  :fuck2:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Σφαγή και αλλοίωση αποτελέσματος είναι οι νίκες που έκανες φέτος με τον Πανιώνιο, τον ΠΑΟΚ και τον Ατρόμητο!
Αυτά που λες δεν έχουν καμία σχέση με την πραγματικότητα. Μόνο σχέση με τον σύλλογό σου έχουν που έχει μετατραπεί τα τελευταία χρόνια σε αγανακτισμένο σύλλογο προβληματισμού για τη διαιτησία των αγώνων του Ολυμπιακού.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.901
Like
12.927
Πόντοι
2.606
Έτσι μπράβο, πες την βλακεία σου από την αρχή και άσε τις ποδοσφαιρικές αναλύσεις για άλλους που ξέρουν από μπάλα. Δεν χρειάζεται να ξεφτιλίζεσαι και να λες σφάχτηκες ενώ νίκαγες 3-0 και δώσανε χαμένο πέναλτι.


Ποια ξένα κόλυβα ρε κακομοίρη? 3-0 κέρδισες, πριν κάτι χρονια στα έριξα εκεί μέσα και αν θες να ξεφύγουμε και από το σκορ θυμήσου και την 8άρα που σου έχω ρίξει!  :fuck2:
ελα κανε μας μια αναλυση τυπε ποδοσφαιρικη να δουμε πως τα καταφερατε  :jerking:
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Aμπαλος γαύρος νούμερο 2!

Πραγματικά ρε έχεις καμια σχέση με το άθλημα? Πριν γράψεις σκέφτεσαι καθόλου? Γιατί είστε τόσο άσχετοι ρε γαμώτο? Γιατί?

Εγώ σου λέω ότι είχα παίχτες που δεν έπαιξαν λόγω τραυματισμού και είχα και παίχτες που παίξανε ενώ είχαν ήδη ενοχλήσεις!

Και εσύ μου λες ότι είχες παίχτες που πολύ απλά δεν είχαν χρόνο συμμετοχής !!!!


Δηλαδή για σένα ένας παίχτης με ενοχλήσεις είναι το ίδιο με έναν 100% υγιή!!!!


Γιατί είσαι τόσο άσχετος και μου δίνεις την ευκαιρία να σε γλεντάω και σένα ΓΙΑΤΙ?????

Θα στο ξαναπω. Λογω περιορισμένης ποσοτητος μυαλου, θα πρεπει να σου το κανω λιανα.
Η διαφορα δυναμικότητος δυο ομαδων δεν εξαρτατε μονο απο την συγκριση 11 παικτων, αλλα απο όλο το ροστερ.
Δηλαδη... Εχεις την εντύπωση ότι αν στο χθεσινο ματς ελειπαν οι Μποτία, Ρετσος, Σεμπα, Φορτούνης (ας πουμε) το αποτέλεσμα θα ήταν διαφορετικο; Ο Ολυμπιακος έχει την πολυτελεια να κραταει καποιους παικτες στον παγκο σε καποιο ματς, ωστε να τους έχει ξεκουραστους στο επόμενο. Εχει την πολυτελεια να μη κρεμεται απο τα αρχιδια κανενος Μπερκγ, και κανενός Φορτουνη. Αν δεν το καταλαβες και τωρα... δεν μπορω να στο κανω πιο λιανά.
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
Αυτά που λες δεν έχουν καμία σχέση με την πραγματικότητα. Μόνο σχέση με τον σύλλογό σου έχουν που έχει μετατραπεί τα τελευταία χρόνια σε αγανακτισμένο σύλλογο προβληματισμού για τη διαιτησία των αγώνων του Ολυμπιακού.
Αφού δεν αναγνωρίζεις ΕΣΤΩ πως κέρδισες τον Ατρόμητο δεν υπάρχει λόγος να συζητάμε.



Θα στο ξαναπω. Λογω περιορισμένης ποσοτητος μυαλου, θα πρεπει να σου το κανω λιανα.
Η διαφορα δυναμικότητος δυο ομαδων δεν εξαρτατε μονο απο την συγκριση 11 παικτων, αλλα απο όλο το ροστερ.
Δηλαδη... Εχεις την εντύπωση ότι αν στο χθεσινο ματς ελειπαν οι Μποτία, Ρετσος, Σεμπα, Φορτούνης (ας πουμε) το αποτέλεσμα θα ήταν διαφορετικο; Ο Ολυμπιακος έχει την πολυτελεια να κραταει καποιους παικτες στον παγκο σε καποιο ματς, ωστε να τους έχει ξεκουραστους στο επόμενο. Εχει την πολυτελεια να μη κρεμεται απο τα αρχιδια κανενος Μπερκγ, και κανενός Φορτουνη. Αν δεν το καταλαβες και τωρα... δεν μπορω να στο κανω πιο λιανά.
Κουράζεις και ξεφευγεις από το θέμα που εσύ ο ίδιος άνοιξες. Αν θες να πούμε για 1000 διαφορετικά θέματα καλώς, αλλα να ξεδιαλύνουνε πρώτα αυτά που δεν απαντάς.


Σου εξηγώ είχα απουσίες και παίχτες με ήδη τραυματισμό και μου λες είχες παίχτες έτοιμους μεν αλλα με μικρό χρόνο συμμετοχής. Εάν εσένα και οι 2 περιπτώσεις είναι ίδιες τότε ασχολήσου και εσύ με το ping pong.

Το αν έχεις στον πάγκο αυτούς που έχεις είναι άλλο θέμα, όταν σε παστελωνα 0-3 είχα ΠΟΛΥ ΜΑ ΠΟΛΥ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ! Οποτε και αυτό σου το επιχείρημα άκυρο! Σε γλεντάω τόση ώρα, τουλάχιστον γράψε ένα δυνατό επιχείρημα!
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Έτσι μπράβο, πες την βλακεία σου από την αρχή και άσε τις ποδοσφαιρικές αναλύσεις για άλλους που ξέρουν από μπάλα. Δεν χρειάζεται να ξεφτιλίζεσαι και να λες ι αν θες να ξεφύγουμε και από το σκορ θυμήσου και την 8άρα που σου έχω ρίξει!  :fuck2:
Αναδρομή στο παρελθόν; Περίφημα. Σύνολο νικών 81 - 48. Ούτε στην εδρούλα σου δεν έχεις περισσότερες νίκες.  :-
edit: 81 είναι -ο πίναξ δεν έχει ανανεωθεί με τη χτεσινή νίκη.
 

Συνημμένα

  • derby.jpg
    derby.jpg
    161,2 KB · Εμφανίσεις: 20

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.901
Like
12.927
Πόντοι
2.606
Αναδρομή στο παρελθόν; Περίφημα. Σύνολο νικών 81 - 48. Ούτε στην εδρούλα σου δεν έχεις περισσότερες νίκες.  :-
edit: 81 είναι -ο πίναξ δεν έχει ανανεωθεί με τη χτεσινή νίκη.
ναι τυπε αλλα ειχαμε χασει 8-2 το 1930.. αυτο που το βαζεις να τα λεμε κι αυτα  :jerking:
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
Αναδρομή στο παρελθόν; Περίφημα. Σύνολο νικών 81 - 48. Ούτε στην εδρούλα σου δεν έχεις περισσότερες νίκες.  :-
edit: 81 είναι - δεν έχει ανανεωθεί με τη χτεσινή νίκη.

A ok τώρα ξεκινήσαμε τις αναδρομές στο παρελθόν. Δεν νομίζω ότι σας συμφέρει τέτοιο θέμα.
Εκτος από τις 3άρες και τις 8αρες θα θυμηθούμε παράγκες και πέναλτι έξω από την περιοχή.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.901
Like
12.927
Πόντοι
2.606
A ok τώρα ξεκινήσαμε τις αναδρομές στο παρελθόν. Δεν νομίζω ότι σας συμφέρει τέτοιο θέμα.
Εκτος από τις 3άρες και τις 8αρες θα θυμηθούμε παράγκες και πέναλτι έξω από την περιοχή.
καιρος να την κανεις δεν θα αντεξεις και τους 12 γυρους ηδη εισαι στον τριτο και τα γονατακια σου εχουν αρχισει να λυγιζουν φυγε οσο ειναι νωρις  σιδηροπουλος δεν υπαρχει εδω να σε σωσει  ;)
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
ναι τυπε αλλα ειχαμε χασει 8-2 το 1930.. αυτο που το βαζεις να τα λεμε κι αυτα  :jerking:
Αχα  οποτε το πρώτο μου πρωτάθλημα με 8άρα δεν πιάνετε? Για πες μού τότε από ποτε θες να μετράω τα δικά σου πρωταθλήματα? να πούμε από το 80 και έπειτα? Να με ποσα μένεις έχεις υπολογίσει?



Μη βγάλουμε και τις παράγκας γιατί σε περνάει και η ΑΕΚ.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
A ok τώρα ξεκινήσαμε τις αναδρομές στο παρελθόν. Δεν νομίζω ότι σας συμφέρει τέτοιο θέμα.
Εκτος από τις 3άρες και τις 8αρες θα θυμηθούμε παράγκες και πέναλτι έξω από την περιοχή.
Ναι σωστά. Αν αφαιρέσεις τις αδικίες έχετε περισσότερες νίκες. Όπως έχετε και περισσότερα πρωταθλήματα και περισσότερα κύπελλα.  :grin: Εντελώς της πλάκας. Ένας πάοκ με πράσινα είστε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom