Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 136K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 29,9%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,8%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 136 39,5%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 29 8,4%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    344

travestolagnos

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.870
εμεις την μπροντμπι την ριξαμε 5αρα αντε να δουμε τι θα κανετε :grin: :grin:
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
εμεις την μπροντμπι την ριξαμε 5αρα αντε να δουμε τι θα κανετε :grin: :grin:
φιλε μου δεν ειναι ιδια ομαδα, εχει αλλαξει προπονητη, εχει παρει πολλους νεους παιχτες και στον προηγουμενο γυρο απεκλεισε την χερτα βερολινου
 

travestolagnos

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
25
Like
2.716
Πόντοι
3.870
φιλε μου δεν ειναι ιδια ομαδα, εχει αλλαξει προπονητη, εχει παρει πολλους νεους παιχτες και στον προηγουμενο γυρο απεκλεισε την χερτα βερολινου
σωστος...να δουμε τι θα κανει ο βαζελος... :hi:
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
η κληρωση δεν ειναι ευκολη

το καλο ειναι οτι ειναι μια κληρωση που θα κρατησει την ομαδα προσγειωμενη και συγκεντρωμενη

θα δουμε...
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.744
Like
1.426
Πόντοι
366
φιλε μου δεν ειναι ιδια ομαδα, εχει αλλαξει προπονητη, εχει παρει πολλους νεους παιχτες και στον προηγουμενο γυρο απεκλεισε την χερτα βερολινου
για να απεκλεισε γερμανικη ομαδα, σημαινει οτι ειναι σε καλη κατασταση.....

με ενα γκολ στο εκτος εδρας ματς (που ειναι και το πρωτο) ανοιγει ο δρομος για την προκριση στις 25/8 στη Λεωφορο, οπου η ομαδα θα ειναι σαφως σε μεγαλυτερη αγωνιστικη ετοιμοτητα!

παρολα αυτα θελει προσοχη και σοβαροτητα
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
για να απεκλεισε γερμανικη ομαδα, σημαινει οτι ειναι σε καλη κατασταση.....

με ενα γκολ στο εκτος εδρας ματς ([glow=red,2,300]που ειναι και το πρωτο[/glow]) ανοιγει ο δρομος για την προκριση στις 25/8 στη Λεωφορο, οπου η ομαδα θα ειναι σαφως σε μεγαλυτερη αγωνιστικη ετοιμοτητα!

παρολα αυτα θελει προσοχη και σοβαροτητα
δεν ακομα σιγουρο, μπορει να αλλαξει..
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
καλα το γερμανικο προταθλημα δεν ειναι και απο τα καλητερα 4 ομαδες εχουν ενδιαφερον καθε χρονο και η μπαγιερν που ειναι 20 βαθμους μπροστα.... γενικα δεν ειναι ουτε αγγλικο ουτε ισπανικο... την χερτα δεν την εχω δει φετος οποτε δεν ξερω σε τι κατασταση ειναι .... για την μπροντι δεν εχω ιδεα τι παιζει... μακαρι να το δουνε σοβαρα το ματσακι γιατι παντα απο τις αδυναμες την παταμε στον παο... βλεπε καμπαλα κτλ
 

nuber1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2014
Μηνύματα
2.904
Κριτικές
14
Like
1.021
Πόντοι
386
Στη Λεωφόρο το πρώτο παιχνίδι με Μπρόντμπι!
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
καλα το γερμανικο προταθλημα δεν ειναι και απο τα καλητερα 4 ομαδες εχουν ενδιαφερον καθε χρονο και η μπαγιερν που ειναι 20 βαθμους μπροστα.... γενικα δεν ειναι ουτε αγγλικο ουτε ισπανικο... την χερτα δεν την εχω δει φετος οποτε δεν ξερω σε τι κατασταση ειναι .... για την μπροντι δεν εχω ιδεα τι παιζει... μακαρι να το δουνε σοβαρα το ματσακι γιατι παντα απο τις αδυναμες την παταμε στον παο... βλεπε καμπαλα κτλ
σε οτι κατάσταση και να ειναι μια ομαδα απο το γερμανικο πρωταθλημα, ξεκινα απο μια καλυτερη αφετηρια σε σχεση με μια ομαδα απο το πρωταθλημα δανιας

για την αλλαγη της εδρας τα λεγαμε και πριν, το πιο πιθανο ηταν να γινει αλλαγη λογω των ομαδων που ηρθαν απο το CL και εχουν προταιρεότητα
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
σε οτι κατάσταση και να ειναι μια ομαδα απο το γερμανικο πρωταθλημα, ξεκινα απο μια καλυτερη αφετηρια σε σχεση με μια ομαδα απο το πρωταθλημα δανιας

για την αλλαγη της εδρας τα λεγαμε και πριν, το πιο πιθανο ηταν να γινει αλλαγη λογω των ομαδων που ηρθαν απο το CL και εχουν προταιρεότητα

δεν αντιλεγω .. ειπα οτι δεν την ειδα την χερτα φετος δεν εχω δει μεταγραφες τπτ οποτε δεν εχω εικονα για τον τι να περιμενω απο την μπροντμπι... για εμενα μακαρι να ειναι σοβαρη ομαδα και να μαστε και εμεις σοβαροι γιατι παντα την παταμε απο τους πουθεναδες
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
δεν αντιλεγω .. ειπα οτι δεν την ειδα την χερτα φετος δεν εχω δει μεταγραφες τπτ οποτε δεν εχω εικονα για τον τι να περιμενω απο την μπροντμπι... για εμενα μακαρι να ειναι σοβαρη ομαδα και να μαστε και εμεις σοβαροι γιατι παντα την παταμε απο τους πουθεναδες
συμφωνουμε παραθετω τη δηλωση μου πριν

η κληρωση δεν ειναι ευκολη

το καλο ειναι οτι ειναι μια κληρωση που θα κρατησει την ομαδα προσγειωμενη και συγκεντρωμενη

θα δουμε...
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
ΡΙΝΑΛΝΤΙ: «ΝΑ ΔΕΙΞΩ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΜΟΥ»



Τη φανέλα με το τριφύλλι στο στήθος θα φοράει ο Λαουτάρο Ρινάλντι, ο οποίος παρουσιάστηκε και επίσημα από τον Παναθηναϊκό. Η ανακοίνωση του συλλόγου αναφέρει:
AdTech Ad

«Υπέγραψε συμβόλαιο στον Παναθηναϊκό ο Αργεντινός επιθετικός.  Η Π.Α.Ε. Παναθηναϊκός ανακοινώνει την απόκτηση του 22χρονου Αργεντινού επιθετικού Λαουτάρο Ρινάλντι, ο οποίος υπέγραψε συμβόλαιο τετραετούς διάρκειας. Ο Ρινάλντι γεννήθηκε στις 30 Δεκεμβρίου 1993 στο Μπουένος Άιρες της Αργεντινής. Ξεκίνησε την καριέρα του στην Αρχεντίνος Τζούνιορς, ομάδα απ' όπου τον απέκτησε ο Παναθηναϊκός. Επαγγελματικό ντεμπούτο έκανε το 2013 ενώ τις τελευταίες δύο σεζόν ήταν βασικό στέλεχος της ομάδας του».


http://[URL unfurl="true"]www.leoforos.gr/media/com_news/story/2016/08/05/101285/main/dfgaffdfgd.jpg[/img[/URL]]




Ο Λαουτάρο Ρινάλντι υπέγραψε το συμβόλαιό του με τον Παναθηναϊκό και λίγα λεπτά αργότερα μίλησε για το νέο σταθμό στην καριέρα του. Ιδού τα όσα είπε στο σάιτ του Παναθηναϊκού ο Αργεντινός επιθετικός:

Γιατί επέλεξες τον Παναθηναϊκό;

«Ο Παναθηναϊκός είναι μια μεγάλη ομάδα με πολύ μεγάλη ιστορία. Γνώριζα που έρχομαι και από τις επιλογές που είχα, διάλεξα αυτή ακριβώς γιατί πρόκειται για μια μεγάλη ομάδα με πιθανότητες να κατακτήσει τίτλους και νίκες αλλά και γιατί έχει πολύ κόσμο που την ακολουθεί».

Θεωρείς ότι θα είναι δύσκολο για σένα να προσαρμοστείς δεδομένου ότι θα παίξεις για πρώτη φορά στην Ευρώπη;

«Όντως δεν είχα φύγει έως τώρα από την Αργεντινή. Έρχομαι να παίξω στην Ευρώπη με πολλές προσδοκίες. Έχω πολύ μεγάλη εμπιστοσύνη σε αυτό που πάω να κάνω. Εμπιστεύομαι πολύ τις συνθήκες που θα δουλέψω γιατί το κλαμπ μου προσφέρει τα πάντα προκειμένου να είμαι ήρεμος και να δουλεύω με άνεση. Το μόνο που έχω να κάνω είναι να αποδείξω την αξία μου στο γήπεδο».

Ποιος είναι ο στόχος σου με τον Παναθηναϊκό;

«Προτιμώ να μην πω πολλά από πριν και να αποδείξω στο γήπεδο τι μπορώ να κάνω. Να αποδείξω με τα γκολ μου την αξία μου και να δώσω τα πάντα για αυτή τη φανέλα ώστε να με αγαπήσει και ο κόσμος».
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
ΡΙΝΑΛΝΤΙ: «ΝΑ ΔΕΙΞΩ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΜΟΥ»



Τη φανέλα με το τριφύλλι στο στήθος θα φοράει ο Λαουτάρο Ρινάλντι, ο οποίος παρουσιάστηκε και επίσημα από τον Παναθηναϊκό. Η ανακοίνωση του συλλόγου αναφέρει:
AdTech Ad

«Υπέγραψε συμβόλαιο στον Παναθηναϊκό ο Αργεντινός επιθετικός.  Η Π.Α.Ε. Παναθηναϊκός ανακοινώνει την απόκτηση του 22χρονου Αργεντινού επιθετικού Λαουτάρο Ρινάλντι, ο οποίος υπέγραψε συμβόλαιο τετραετούς διάρκειας. Ο Ρινάλντι γεννήθηκε στις 30 Δεκεμβρίου 1993 στο Μπουένος Άιρες της Αργεντινής. Ξεκίνησε την καριέρα του στην Αρχεντίνος Τζούνιορς, ομάδα απ' όπου τον απέκτησε ο Παναθηναϊκός. Επαγγελματικό ντεμπούτο έκανε το 2013 ενώ τις τελευταίες δύο σεζόν ήταν βασικό στέλεχος της ομάδας του».


http://[URL unfurl="true"]www.leoforos.gr/media/com_news/story/2016/08/05/101285/main/dfgaffdfgd.jpg[/img[/URL]]




Ο Λαουτάρο Ρινάλντι υπέγραψε το συμβόλαιό του με τον Παναθηναϊκό και λίγα λεπτά αργότερα μίλησε για το νέο σταθμό στην καριέρα του. Ιδού τα όσα είπε στο σάιτ του Παναθηναϊκού ο Αργεντινός επιθετικός:

Γιατί επέλεξες τον Παναθηναϊκό;

«Ο Παναθηναϊκός είναι μια μεγάλη ομάδα με πολύ μεγάλη ιστορία. Γνώριζα που έρχομαι και από τις επιλογές που είχα, διάλεξα αυτή ακριβώς γιατί πρόκειται για μια μεγάλη ομάδα με πιθανότητες να κατακτήσει τίτλους και νίκες αλλά και γιατί έχει πολύ κόσμο που την ακολουθεί».

Θεωρείς ότι θα είναι δύσκολο για σένα να προσαρμοστείς δεδομένου ότι θα παίξεις για πρώτη φορά στην Ευρώπη;

«Όντως δεν είχα φύγει έως τώρα από την Αργεντινή. Έρχομαι να παίξω στην Ευρώπη με πολλές προσδοκίες. Έχω πολύ μεγάλη εμπιστοσύνη σε αυτό που πάω να κάνω. Εμπιστεύομαι πολύ τις συνθήκες που θα δουλέψω γιατί το κλαμπ μου προσφέρει τα πάντα προκειμένου να είμαι ήρεμος και να δουλεύω με άνεση. Το μόνο που έχω να κάνω είναι να αποδείξω την αξία μου στο γήπεδο».

Ποιος είναι ο στόχος σου με τον Παναθηναϊκό;

«Προτιμώ να μην πω πολλά από πριν και να αποδείξω στο γήπεδο τι μπορώ να κάνω. Να αποδείξω με τα γκολ μου την αξία μου και να δώσω τα πάντα για αυτή τη φανέλα ώστε να με αγαπήσει και ο κόσμος».

[/quote]

καλη αρχη και σιδεροκεφαλος εδω στο Ελλαδισταν που ηρθες
 

rFactor

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2014
Μηνύματα
415
Like
179
Πόντοι
1
δεν αντιλεγω .. ειπα οτι δεν την ειδα την χερτα φετος δεν εχω δει μεταγραφες τπτ οποτε δεν εχω εικονα για τον τι να περιμενω απο την μπροντμπι... για εμενα μακαρι να ειναι σοβαρη ομαδα και να μαστε και εμεις σοβαροι γιατι παντα την παταμε απο τους πουθεναδες

Η Χέρτα στις 7-8 τελευταίες αγωνιστικές της Bundesliga ήταν για κλάμματα.
 

ForeignGent

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2015
Μηνύματα
7
Κριτικές
2
Like
57
Πόντοι
0
Μάγκες ξέρει κανείς πότε βγαίνουν τα εισιτήρια με Μπρόντμπι;
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
Έπεισε την Ντιναμό και επιστρέφει στον Παναθηναϊκό ο Σίλντενφελντ!

235633.jpg


www.sport-fm.gr/article/podosfairo/epeise-tin-ntinamo-kai-epistrefei-ston-panathinaiko-o-sildenfeld/3191417]http://www.sport-fm.gr/article/podosfairo/epeise-tin-ntinamo-kai-epistrefei-ston-panathinaiko-o-sildenfeld/3191417[/url]
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom