Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 136K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 29,9%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,8%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 136 39,5%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 29 8,4%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    344

nuber1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2014
Μηνύματα
2.904
Κριτικές
14
Like
1.021
Πόντοι
386
Aκριβως. Αλλα να την βαζουμε.  ;)
:2funny: με έκανες και γέλασα είστε μικροτσουτσουνι  ....κατά βάθος έλα πες την αλήθεια  σας αρέσει η Πράσινη πούτσα στον κώλο σας π.χ όπως η χθεσινή...
 

kostas-mk37

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2015
Μηνύματα
739
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
6
:2funny: με έκανες και γέλασα είστε μικροτσουτσουνι  ....κατά βάθος έλα πες την αλήθεια  σας αρέσει η Πράσινη πούτσα στον κώλο σας π.χ όπως η χθεσινή...
Μας εχεις δοκιμασει ολους και διαπιστοσες οτι ειμαστε μικροτουτσοινοι;;; Μηπως ειναι χαλαρομενος ο σφιχτηρας σου και τους νιωθεις ολους μικρους; Για κοιταξε το... Ρωτα τον λιλα τι πρεπει να κανεις για να νιωθεις τα ακριβη μεγεθη. Οσο για το μπασκετ, βιαζεσαι πολυ να μιλησεις. Κυριακη κοντη γιορτη λενε στο χωριο μου...
 

nuber1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2014
Μηνύματα
2.904
Κριτικές
14
Like
1.021
Πόντοι
386
Μας εχεις δοκιμασει ολους και διαπιστοσες οτι ειμαστε μικροτουτσοινοι;;; Μηπως ειναι χαλαρομενος ο σφιχτηρας σου και τους νιωθεις ολους μικρους; Για κοιταξε το... Ρωτα τον λιλα τι πρεπει να κανεις για να νιωθεις τα ακριβη μεγεθη. Οσο για το μπασκετ, βιαζεσαι πολυ να μιλησεις. Κυριακη κοντη γιορτη λενε στο χωριο μου...
Έτσι έχω μάθει τύπε ότι είσαι  μικροτσουτσουνος απο τον φίλο σου τον λιλα και σου αρεσουν οι  :pipa2: γιατί από την πολύ μαλάκια ,σου  έχει ανέβη το σπέρμα στον εγκέφαλο ..και τον εκαψες...
 

kostas-mk37

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2015
Μηνύματα
739
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
6
Έτσι έχω μάθει τύπε ότι είσαι  μικροτσουτσουνος απο τον φίλο σου τον λιλα και σου αρεσουν οι  :pipa2: γιατί από την πολύ μαλάκια ,σου  έχει ανέβη το σπέρμα στον εγκέφαλο ..και τον εκαψες...
Ελα να δοκιμασεις. Μη βασιζεσαι σε γνωμες αλλων, παρα μονο στη δικια σου. Εχεις τα αρχιδια;
 

nuber1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2014
Μηνύματα
2.904
Κριτικές
14
Like
1.021
Πόντοι
386
Ελα να δοκιμασεις. Μη βασιζεσαι σε γνωμες αλλων, παρα μονο στη δικια σου. Εχεις τα αρχιδια;
Πότε γουστάρεις πουστάρα του πληκτρολογίου να σε πάρω από κώλο μέχρι τον πειραια ασάλιωτα...
 

kostas-mk37

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2015
Μηνύματα
739
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
6
Έτσι έχω μάθει τύπε ότι είσαι  μικροτσουτσουνος απο τον φίλο σου τον λιλα και σου αρεσουν οι  :pipa2: γιατί από την πολύ μαλάκια ,σου  έχει ανέβη το σπέρμα στον εγκέφαλο ..και τον εκαψες...
Ελα να δοκιμασεις. Μη βασιζεσαι σε γνωμες αλλων, παρα μονο στη δικια σου. Εχεις τα αρχιδια;
Έτσι έχω μάθει τύπε ότι είσαι  μικροτσουτσουνος απο τον φίλο σου τον λιλα και σου αρεσουν οι  :pipa2: γιατί από την πολύ μαλάκια ,σου  έχει ανέβη το σπέρμα στον εγκέφαλο ..και τον εκαψες...
Πιες το γαλατακι σου και πεσε για υπνο πριν καταλαβει ο μπαμπας σου οτι εισαι ξυπνια, στο bou και δεν διαβαζεις για τις εξετασεις... :s&m_1: :s&m_1:
 

nuber1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2014
Μηνύματα
2.904
Κριτικές
14
Like
1.021
Πόντοι
386
Ελα να δοκιμασεις. Μη βασιζεσαι σε γνωμες αλλων, παρα μονο στη δικια σου. Εχεις τα αρχιδια;Πιες το γαλατακι σου και πεσε για υπνο πριν καταλαβει ο μπαμπας σου οτι εισαι ξυπνια, στο bou και δεν διαβαζεις για τις εξετασεις... :s&m_1: :s&m_1:
Μαλάκα τον έκαψες  :uglystupid: και ποσταρεις τα ίδια ...
 

nuber1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2014
Μηνύματα
2.904
Κριτικές
14
Like
1.021
Πόντοι
386

kostas-mk37

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2015
Μηνύματα
739
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
6
Ρε έλα να σε γαμήσω θα σου αρέσει θα είμαι και τρυφερός ....μόνο από κώλο θα σε πάρω... :2funny: παλιό κότα  μόνο στο πληκτρολόγιο είσαι ...
Νανακια τωρα κουκλιτσα... Αλλαξε σερβιετα πρωτα  :gay: :gay:
 

Συνημμένα

  • 1379355_308329055976589_975191543_n.jpg
    1379355_308329055976589_975191543_n.jpg
    54 KB · Εμφανίσεις: 12

nuber1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2014
Μηνύματα
2.904
Κριτικές
14
Like
1.021
Πόντοι
386
Νανακια τωρα κουκλιτσα... Αλλαξε σερβιετα πρωτα  :gay: :gay:
Καλά μαλάκα επειδη  βαρέθηκα να σε περνώ πίπα κώλο ,ξανά έλα  αύριο  για δεύτερο γύρο μέχρι τότε μπορείς να βαλεις στον κώλο σου ένα μπουκάλι.. και να ονειρεύεσαι την πούτσα που θα φας πάλη  αύριο.. :birdman:
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
[size=25pt]Ζιλμπέρτο: «Θέλω να μιλάμε μόνο για τον Παναθηναϊκό, όχι για τον Ολυμπιακό»[/size]
Την άποψη ότι ο Παναθηναϊκός θα πρέπει να εστιάσει στη δική του αξία και να αφήσει στην άκρη την αντιπαλότητα με τον Ολυμπιακό και τις υπόλοιπες ομάδες εξέφρασε ο Ζιλμπέρτο Σίλβα.

Αναλυτικά όσα δήλωσε ο Βραζιλιάνος σε Μέσα της ομογένειας:


«Όταν ήρθα εδώ για πρώτη φορά ως ποδοσφαιριστής, μιλούσαμε για τη μεγάλη αντιπαλότητα με τον Ολυμπιακό. Θα πρέπει πλέον να σταθούμε στη δυναμική του Παναθηναϊκού και να μην ασχολούμαστε με τον Ολυμπιακό. Θέλω να αλλάξει αυτό. Θέλω να μιλάμε μόνο για τον Παναθηναϊκό και να μην κοιτάμε τι συμβαίνει στις άλλες ομάδες. Θα προσπαθήσω να δουλέψω αρκετά σκληρά για να επαναφέρουμε τον Παναθηναϊκό εκεί που του αξίζει. Ο Παναθηναϊκός είναι ένας σύλλογος με μεγάλη ιστορία, σπουδαίο χαρακτήρα και υπέροχους οπαδούς. Και πιστεύω στη δύναμη αυτής της ομάδας, στη δύναμη που έχει ο καθένας να πετύχει σημαντικά πράγματα
».

τα τελευταία 25 χρόνια πρέπει να η πρωτη φορα που ακουω μια σοβαρη δήλωση με προοπτικη απο τον ποδοσφαιρικο παναθηναικό

διοτι ολο γκαριζαμε και στο τελος μας πηδαγαν, ενω πρεπει να γινει το αντιθετο

τελοσπαντων για μενα θα κριθει ο ζιλμπερτο στους παιχτες που θα εγκρίνει, στο κλιμα που θα δημιουργήσει στην ομάδα και στο τι θα γίνει με τον στραματσονι

ειναι βαρυ και δυσκολο το εργο που αναλαμβανει, απο το αποτελεσμα θα κριθει
 

sugardadis

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2007
Μηνύματα
545
Κριτικές
10
Like
593
Πόντοι
5.845
Ρε να μη βρισκουμε πουθενά link για να δούμε το ματς. Ξέρεις κανείς τίποτα;
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.063
Πόντοι
6.796
Γαμώ τη Nova και τον πούστη τον Τσίπρα!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom