Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (5 μέλη και 19 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Ο Μπάκε, ο οποίος πήγε πρώτος βοηθός του Έρικσσον στη Σίτυ. (Άλλο αν δεν έκανε για πρωταθλητισμό αλλά μήπως η ΠΑΕ δεν κάνει για πρωταθλητισμό? Ή καλλίτερα ΔΕΝ θέλει? )

Ο κ. Γιάννης γελάει με όλα αυτά, το έχει δηλώσει σε ανύποπτο χρόνο. Τον διασκεδάζουμε. Το θέμα είναι πλέον πού θα φτάσει η διασκέδασή του? Θα σταματήσει όταν διαλύσει τον ΠΑΟ? Τουλάχιστον να παραλάβουμε τέφρα και να ξεκινήσουμε από εκεί? Ή θα σταματήσει όταν εξαφανιστεί τελείως ο ΠΑΟ?

(Στον Πέτρο αυτός θα παραδώσει το Κύπελλο του Πρωταθλητή? Θα τον χτυπήσει και φιλικά στην πλάτη? Χαμογελώντας με αυτό το σαρδόνιο χαμόγελο και οι δύο?-Το χαμόγελο του ξιπασμένου, καταλαβαίνετε τί εννοώ- )


 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.131
Like
196
Πόντοι
16
Ο Μπάκε, ο οποίος πήγε πρώτος βοηθός του Έρικσσον στη Σίτυ. (Άλλο αν δεν έκανε για πρωταθλητισμό αλλά μήπως η ΠΑΕ δεν κάνει για πρωταθλητισμό? Ή καλλίτερα ΔΕΝ θέλει? )

Ο κ. Γιάννης γελάει με όλα αυτά, το έχει δηλώσει σε ανύποπτο χρόνο. Τον διασκεδάζουμε. Το θέμα είναι πλέον πού θα φτάσει η διασκέδασή του? Θα σταματήσει όταν διαλύσει τον ΠΑΟ? Τουλάχιστον να παραλάβουμε τέφρα και να ξεκινήσουμε από εκεί? Ή θα σταματήσει όταν εξαφανιστεί τελείως ο ΠΑΟ?

(Στον Πέτρο αυτός θα παραδώσει το Κύπελλο του Πρωταθλητή? Θα τον χτυπήσει και φιλικά στην πλάτη? Χαμογελώντας με αυτό το σαρδόνιο χαμόγελο και οι δύο?-Το χαμόγελο του ξιπασμένου, καταλαβαίνετε τί εννοώ- )
+1000
 

NiLe

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.626
Like
5
Πόντοι
16
Τι λεμε τωρα ποιος θυμαται το καλοκαιρι που αναμεναμε ολοι μας ποιος
θα ειναι ο νεος προπονητης μας και ενα ωραιο πρωι κρεμοταν το εξης απιστευτο:

Χανς Μπακε  2funny  2funny  2funny  2funny

Μας φερανε τον μπαρμπα - Μπακε για προπονητη ρεεεεεεεεε

Και εμεις το καταπιαμε σαν σπερμα αραπη! Μετα κατι Μαλεζανι κατι Μουυνιοθ κατι τεσειρο..
Καναμε νικη με γαυρο, θεος ο Μαλεζανι. Καναμε σερι νικες, θεος ο Μουνιοθ, πηραμε "ευρωπαικα"
παιχνιδια και Αεκ, θεος ο Τεσειρο.

Ωρες ωρες νομιζω οτι καταντησαμε σαν τους FYROM-ιτες οι οποιοι διψουν τοσο πολυ για εθνικη ταυτοτητα που
και Ηνωμενο βασιλειο να τους πουν οτι ειναι, θα αρχισουν να καινε την ελισαβετ και να υπερασπιζονται την βρετανικοτητα τους...

Διψαμε για το χαμενο μας μεγαλειο και νομιζουμε οτι με 4-5 νικες το βρηκαμε.
Χα!
Ο σωκρατης 10 χρονια τους ντοπαρε με "επιτυχιες" για να καταφερει να παρει τα πανω του το οικοδομημα.
Η ομαδα δεν ειναι τα μπατζετ και οι διοικητικες αποφασεις.. ειναι και η ενεργεια και το δεος που σε πιανει οταν αντιμετωπιζεις αυτα που αντιπροσωπευει ο αντιπαλος.

Οπως ολοι οι παικτες των ριαλιτυ βγαινουν στη δημοσιοτητα και μετα εξαφανιζονται επιστρεφοντας στην ανυπαρξια που ειχαν και πριν(διοτι μονο και μονο λογω της δημοσιοτητας εγιναν "κατι")
το ιδιο συμβαινει και με τον γιαννακη.Αν πουλησει αυτο θα σημαινει την εξαφανιση του .

Οσο και να χτυπησουμε τον κωλο μας και να βριζουμε τη μανα του δεν τον κουναμε.
Ο μεγας αλεξανδρος ειχε πει "οτι δεν λυνεται , κοβεται"  αλλα αξιζει ? Αυτα δεν ειναι για μας.
Αν ειναι μαγκας ο Βγενο και οι αδερφοι ας τον στριμωξουν στην γωνια και ας τον εξαφανισουν μια και καλη.
Μπορει να διοργανωνει πολυτελεις εκθεσεις αυτοκινητων για να πηγαινουν οι ομοιοι του και να παιζουν.. κατι θα βρει να κανει αυτος.
Αλλος πληρωνει εξ αλλου..


+1.000.000
Ενα βουνο  :shit: στο στομα του ΡΑΛΙΣΤΑ

ΥΓ.ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΠΕΔΙΟ ΤΟΥ ΑΡΕΩΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 16:00 
 

bigbrother07

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2007
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Αγαπημένε μου Τζίγγερ,

Αυτή είναι η πρώτη φορά που σου γράφω κι ελπίζω η τελευταία. Και δεν σου γράφω ως μία απογοητευμένη οπαδός του Παναθηναϊκού, που γι' ακόμη μία φορά έχασε το Πρωτάθλημα. Ίσως το πιο σημαντικό Πρωτάθλημα στην ιστορία μας, αφού φέτος είναι τα γενέθλια των 100 χρόνων της ομάδας μας. Σου γράφω ως θεία, που το βράδυ της Κυριακής δεν είχε μία έστω δικαιολογία για να παρηγορήσει τον 13χρονο ανιψιό της που έκλαιγε, επειδή ΚΑΙ φέτος η ομάδα του ΔΕΝ θα πάρει Πρωτάθλημα.

Και τι δικαιολογία να βρεις, όταν ο μικρός σου λέει: «Ντρέπομαι να πάω αύριο στο σχολείο, επειδή όλα τα παιδιά θα με κοροϊδεύουν». Του είπα: «Κορόιδεψε τα κι εσύ για το μπάσκετ, που κάθε χρόνο παίρνουμε
πρωτάθλημα. Έχουμε σηκώσει και τέσσερα ευρωπαϊκά». Αν το σκεφτείς, καλά, έχω δίκιο σε αυτό και δεν είναι δικαιολογία. Είναι ο μόνος λόγος για να υπερηφανευόμαστε εμείς οι Βάζελοι. Αλλά σε ένα 13χρονο αγόρι, που αυτός και οι φίλοι του ασχολούνται μόνο με τη μπάλα, δεν είναι αρκετό.

«Ποιος ασχολείται με το μπάσκετ ρε Δήμητρα» μου λέει ο μικρός και συνέχιζε να κλαίει. Μου σπάραξε η καρδιά και θύμωσα πολύ μαζί σου. Μα πιο πολύ με θύμωσαν οι αλήθειες του μικρού Λούη. «Είμαι 13 χρονών κι έχω δει μόνο μία φορά πρωτάθλημα, ενώ ο Θάνος (σημ. ο κολλητός του που είναι Ολυμπιακός) κάθε χρόνο παίρνει πρωτάθλημα. Αύριο θα με κοροϊδεύει και τα παιδιά θα μου κάνουν φατούρο». Με λίγα λόγια, την Δευτέρα ο ανιψιός μου θα φάει ένα σωρό καρπαζιές, διότι είναι Παναθηναϊκός, όπως ο παππούς του, ο μπαμπάς του, η μαμά του και η θεία του.

Εκείνη τη στιγμή, σκέφτηκα εμένα όταν ήμουν 13 χρονών, τότε που η ομάδα μου είχε πρόεδρο τον δικό σου θείο και σε αντίθεση με τον δικό μου ανιψιό, εγώ είχα για καρπαζιές τον κάθε γαύρο και αεκτζή συμμαθητή μου. Τότε, που έπαιρνα το ένα στοίχημα μετά το άλλο και τη μία σοκολάτα μετά την άλλη. Τότε, που με τον πατέρα μου μετά από κάθε νίκη του ευρωπαίου και μεγάλου ελληνικού συλλόγου, κάναμε έπαρση της παναθηναϊκής σημαίας.

Αυτές οι αναμνήσεις μου είναι ο λόγος που ο μικρός έγινε Παναθηναϊκός κι εξακολουθεί να είναι. Γιατί, «αγαπημένε μου Τζίγγερ» τελικά δεν έχει σημασία να πάρεις ένα πρωτάθλημα κάθε τέσσερα χρόνια. Σημασία έχει να κρατήσεις τους μικρούς οπαδούς της ομάδας, οι οποίοι είναι Παναθηναϊκοί και δεν ξέρουν το λόγο. Αν συνεχίσεις έτσι, σε λίγα χρόνια κανένα παιδάκι δεν θα γίνεται Παναθηναϊκός.

Την Κυριακή το βράδυ ο μικρός κατέβασε το κασκόλ από τον τοίχο κι έδωσε στη μάνα του να πετάξει την επετειακή φανέλα, των 60 ευρώ, που την αγόρασε με χαρά από τα λεφτά που μάζεψε τα Χριστούγεννα στα κάλαντα. «Ρε συ Δήμητρα δεν μπορώ να χάνουμε συνέχεια» μου έλεγε ξανά και ξανά
κλαίγοντας. Και ξέρεις τι τον συμβούλεψα στο τέλος; [size=30pt]«Γίνε Ολυμπιακός»! [/size]

Δήμητρα Ζάρκου (συντάκτρια του )
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Και λέω εγώ με το φτωχό μου το μυαλό... Πρόοδος για τον Τεσσέιρο είναι να ξαναγυρίσουμε στην πρωτέρα κατάσταση... Δλδ αντί να τρώμε 4 να κερδίζουμε με μισό μηδέν..........
Θου κύριε φυλακή το στόματί μου......... :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:

Βαρδινογιάννης σε Πεσέιρο: "Αλλαξε την εικόνα!"
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Δημοσίευση : 08/04/2008 14:57 - Τελ. ανανέωση : 08/04/2008 16:31
Όπως αναμενόταν έγινε την Τρίτη το ραντεβού του Γιάννη Βαρδινογιάννη με τον Ζοσέ Πεσέιρο με αφορμή την εικόνα της ομάδας και τα αποτελέσματα στις τελευταίες αγωνιστικές.
Για περίπου δύο ώρες ο μεγαλομέτοχος της ΠΑΕ Παναθηναϊκός συζητούσε στο γραφείο του με τον Πεσέιρο –το παρών έδωσε και ο Γιάσμινκο Βέλιτς- με τον Γιάννη Βαρδινογιάννη να απαιτεί σε αυστηρό τόνο την άμεση αλλαγή της αγωνιστικής εικόνας του τριφυλλιού, με την αρχή να γίνεται φυσικά στον αγώνα της Κυριακής με τον Αρη.  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Μετά το τέλος της συνάντησης, η επίσημη ιστοσελίδα του Παναθηναϊκού γνωστοποίησε με δελτίο Τύπου τα παρακάτω:


Εκτός Tζιόλης, Ίβανσιτς με Άρη και Καλαμαριά αντίστοιχα
Οι Aλέξανδρος Τζιόλης και Αντρέας Ίβανσιτς συμπλήρωσαν τέσσερις κίτρινες κάρτες και θα εκτίσουν την ποινή τους στο ματς με της 29ης αγωνιστικής με τον Άρη ο πρώτος και στο ματς της 30ης αγωνιστικής με την Καλαμαριά ο δεύτερος.
"Σύσκεψη με τον Γιάννη Βαρδινογιάννη, είχε σήμερα ο προπονητής του Παναθηναϊκού, κύριος Ζοζέ Πεσείρο. Στην συνάντηση ήταν παρών και ο τεχνικός Διευθυντής του Παναθηναϊκού, κύριος Γιάσμινκο Βέλιτς".
Μετά τη λήξη της συνάντησης, ο προπονητής του Παναθηναϊκού δήλωσε: "Όλοι καταλαβαίνουμε ότι έχουν γίνει λάθη με αποτέλεσμα να μείνουμε πίσω και να στενοχωρήσουμε τον κόσμο μας. Είμαστε όμως υποχρεωμένοι να συνεχίσουμε να διεκδικούμε και να παλεύουμε. Τώρα είναι ώρα για πράξεις, όχι για περισσότερα λόγια.  :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:

Μέχρι τότε προέχει η ομάδα να ξαναβρεί τον εαυτό της, τον χαρακτήρα της και να αποδείξουμε όλοι μας πως δεν είμαστε αυτοί που δείχνουν τα τελευταία αποτελέσματα, αλλά εκείνοι που ήμασταν όλη την προηγούμενη αγωνιστική περίοδο".  :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:

Οι κινήσεις του Βαρδινογιάννη δεν σταματούν εδώ, αφού το απόγευμα θα δεχθεί στο γραφείο του τους τρεις αρχηγούς της ομάδας (Γκούμας, Καραγκούνης, Παπαδόπουλος) για να συζητήσουν την αγωνιστική κατρακύλα των πράσινων τον τελευταίο καιρό.

* Την Πέμπτη ο Ζοσέ Πεσέιρο θα μιλήσει στους εκπροσώπους του Τύπου, κάτι που αναμένεται με ιδιαίτερο ενδιαφέρον μετά τις τελευταίες εξελίξεις.
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
66
mass sms - mass mail:ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑΣ ΣΤΟ ΠΕΔΙΟ ΤΟΥ ΑΡΕΩΣ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΚΕΙΜΕΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΊΚΟΥΣ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΜΕ SMS. ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΡΕ!!! ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΑΣΙΝΙΣΕΙ ΤΟ ΠΕΔΙΟ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ. ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ. ΓΙΝΕΤΑΙ... ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ, ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΤΙ... Η ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΚΑΘΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΥ ΕΙΝΙΑ ΧΡΕΟΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ, ΧΡΕΟΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ, ΧΡΕΟΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΙς ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΓΕΝΙΕΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΩΝ ΠΟΥ ΘΑ ΝΑΙ ΠΕΡΗΦΑΝΕΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΡΟΓΟΝΟΥΣ ΤΟΥΣ.


Για κινητά που δεν παίρνουν μεγάλα μηνύματα:

Κυριακή 13/4 στις 16:00 όλοι στο Πεδίον του Άρεως στην ΕΙΡΗΝΙΚΗ συγκέντρωση διαμαρτυρίας για τον ΠΑΟ. ΤΕΛΟΣ! Δεν πάει άλλο.. Στειλ ' το παντού. Να είσαι εκεί, Ο ΠΑΟ ΣΟΥ ΣΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ.


Για κινητά που παίρνουν μεγάλα μηνύματα και e-mails:

Κυριακή 13/4 στις 16:00 όλοι στο Πεδίον του Άρεως στην ΕΙΡΗΝΙΚΗ συγκέντρωση διαμαρτυρίας για την κατάντια της αγαπημένης μας ομάδας, για τον ΠΑΟ μας. ΌΛΟΙ εκεί για να αλλάξουμε την ιστορία, όλοι εκεί για να καταλάβουν οι αποτυχημένοι υπεύθυνοι ότι ο λαός του ΠΑΟ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙ ΑΛΛΟ. Στείλε το μήνυμα παντού. Ο ΠΑΟ ΣΟΥ ΣΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ, ΜΗΝ ΤΟΝ ΑΓΝΟΕΙΣ. ΕΣΥ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ, ΕΣΥ ΘΑ ΦΕΡΕΙΣ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΗΣ ΑΞΙΖΕΙ. ΤΕΛΟΣ! ΚΥΡΙΑΚΗ 13/4 στις 16:00 όλοι στο Πεδίον του Άρεως. Ο ΠΑΟ ΣΟΥ ΣΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ. ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΚΕΙ!




ΑΡΧΙΣΤΕ ΤΩΡΑ ΚΙΟΛΑΣ... ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΑΥΤΟ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΙ. ΠΑΝΤΟΥ! ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ, ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ. ΤΟ ΧΡΩΣΤΑΜΕ ΣΤΟΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ ΜΑΣ.

ΠΑΜΕ, ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΦΩΤΙΑ ΤΑ ΚΙΝΗΤΑ ΛΕΜΕ... ΟΛΟΙ ΠΕΔΙΟ ΡΕ!

[youtube=425,350]1K1RsGxavb8[/youtube]
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
ΟΛΟΙ ΘΑΜΑΣΤΕ ΕΚΕΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗΗΗΗΗΗΗΗ...........

Ρε η γαμημενοφυλλάδα σήμερα τι έγραψε?.....ξυπνα και άλλαξε μυαλά..αγρίεψε και πάψε να είσαι μαλακός.....ο γαμημένος ο γκόντζος....αυτό φταίει για την κατρακύλα..και όλοι οι άλλοι εκτός απο την σωφεράντζα....που απλά είναι ποολύ δημοκρατικός...ΑΞΙΟΣ Ο ΜΙΣΘΟς ΤΟΥ ΠΟΥΣΤΗ....ΓΑΜΙΕΣΤΕ ΟΛΟΙ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.............
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.158
Πόντοι
5.595
Μάγκες ωραια τα λετε σχεδον ολοι και δυστυχως ετσι ειναι. Ευτυχησα να μεγαλωσω σε μια εποχη οπου οταν παιζαμε με το γαυρο, το μονο που δεν ξεραμε ηταν το ΠΟΣΑ θα του ριξουμε, κι οχι αν θα κερδιζαμε.Ευτυχησα, το πρωτο γκολ του Παναθηναϊκου που ειδα να ειναι η βολιδα του Σαραβακου εξω απο την μεγαλη περιοχη στο γαμα του Τακολα της Γιουβε...15 μερες μετα ο ΠΑΟ απεκλεισε την μεγαλη κυρια.Ευτυχησα να παω camp nou (με την ομαδα της ...Ριζουπολης που κατεβηκε απροστατευτη ενα μηνα αργοτερα) και να ακουω τους καταλανους να σφυριζουν στο κορακι να το ληξει. Δυστυχως ημουν μεσα στη Ριζουπολη, και αυτο που ειδα να γινεται στη φυσουνα δεν το'χω δει ουτε στις πιο καφρικες γηπεδικες στιγμες που εχω ζησει σε γηπεδο.Ενα "στρωμα" σα λαβα πανω απο τα κεφαλια των παιχτων μας, οι φωτοβολιδες ηταν τοσες πολλες που κινουνταν σαν ενιαιο σωμα κατα πανω τους...Απροστατευτοι ΚΑΙ εκει και 3-0 (μεχρι και μπινελικια απο τους μπατσους ακουγαν οι παιχτες).Το θεμα ειναι για μενα οτι οσο υπαρχει οικογενεια Πουστογιαννη στον ΠΑΟ, δεν προκειται να δουμε προκοπη . Γι'αυτο αν αυτος ο αρχιτσατσος ο Γκοντζιλα διαβαζει ολους εμας, αν εχει λιγη τσιπα μεσα του, να κοψει τα γλειψιματα του στυλ ¨"Τζιγγερ βαλε το μαχαιρι στο κοκκαλο" . 12 Καλοκαιρια διαβαζω τα ιδια ! Το μαχαιρι στο κοκκαλο. Το μονο μαχαιρι που πρεπει να μπει, ειναι στην καρωτιδα του Πουστογιαννη. Να σηκωθει να φυγει. Ειμαι αντιθετος σε ειρηνικα συλλαλητηρια, αλλα μιας και μιλαμε για ομαδες, ειναι το μονο που πρεπει να γινει. Πιστευω, και ως πρωην οργανωμενος και νυν κηνυγημενος συνδεσμιτης, το εχω εφαρμοσει αυτη τη χρονια, πως ΚΑΝΕΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΤΑΕΙ ΓΗΠΕΔΟ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΙΣΕΙ. Το να δινεις 10,20,30 ευρω για να κραξεις τον πουσταρα , ειναι ξεφτιλα. Αυτο που τον ποναει ειναι να μην εχει δεκαρα τσακιστη απο ΚΑΝΕΝΑΝ μας.ΝΑΙ στο να εμποδιστουν οι μαλακες που πανε να μπουν μεσα (κατι οικογενειαρχες που βλεπουν το γηπεδο σαν λογο να ξεφυγουν απο τη γυναικα τους και δεν τους νοιαζει τι βλεπουν). ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ. ΔΕΝ ΘΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΙΣΟΥΜΕ. ΞΕΦΤΙΛΑ ΑΥΤΟΣ ΜΕ ΑΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΑΔΕΙΕΣ ΕΙΣΠΡΑΞΕΙΣ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ.
Καντε ο,τι νομιζετε οποιοι πατε, ετσι κι αλλιως εγω δεν θα κατεβω. Πιστευω οτι η ζωη μας ειναι πιο σημαντικη απο το να χαλιεται απο αυτες τις μαλακιες και με θλιβει το οτι πολλοι απο εσας δεν ειστε το ιδιο δραστηριοι οταν ψηφιζονται νομοι στις πλατες μας που μας επιβαλλουν να δουλευουμε μεχρι να πεθανουμε.Αυτο ομως ειναι μια αλλη συζητηση...
Εν τελει λοιπον : ΑΠΑΞΙΩΣΗ ΤΟΥ ΠΟΥΣΤΗ , ΚΑΙ ΑΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ. ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ. ΑΣ ΦΕΡΕΙ ΜΟΥΡΙΝΙΟ, ΑΓΚΑΖΕ ΜΕ ΝΤΡΟΓΜΠΑ,ΤΕΡΡΥ ΚΑΙ ΛΑΜΠΑΡΝΤ. ΑΣ ΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΡΙΣΤΙΑΝΟ ΡΟΝΑΛΝΤΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΕΑ ΣΤΟ ΜΑΝΟΥΤΣΟ. ΟΠΟΙΟΣ ΠΙΣΤΕΨΕΙ ΟΤΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ,ΦΙΛΙΚΑ, ΕΠΙΣΗΜΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ... ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ !!

Υ.Γ. Στη θειτσα που εγραψε στο ανηψακι της να γινει ολυμπιακος,να της πω οτι επειδη η ομαδα μας ειναι ξεφτιλισμενη, δεν μας κανει και ΕΜΑΣ αυτοματα ξεφτιλισμενους. Αν αυτη γουσταρει να προσκυναει οπου δει φως, ας το κανει.Η αξιοπρεπεια δεν μετριεται με τις νικες της ομαδας σου, αλλα με την ιστορια της και τη δικη σου σταση ως οπαδου. Κι εσυ κυρα μου την εχεις χασει αυτη την αξιοπρεπεια,απ'τα αποδυτηρια.
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.237
Like
454
Πόντοι
36
Mα η συμμορία των απόγονων δεν είναι αθλητική ομάδα.

Είναι "ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ".

Όπως ακριβώς η πορνεία, τα ναρκωτικά, η αλητεία, η ομοφυλοφυλία κλπ.

Μην συγχέουμε τα πράγματα.

Τώρα, πχ, πάνε για το 11ο ΑΓΟΡΑΣΜΕΝΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ. Και χαίρονται ιδιαίτερα...

Δεν έχουν καμμία απολύτως σχέση με τον αθλητισμό. Καμμία σχέση με το "ευ αγωνίζεσθαι".
 

DUGUJAU

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2006
Μηνύματα
280
Like
3
Πόντοι
1
Λοιπόν επειδη το ειδα εδω να αναφερεται και από άλλους...Αν δεν πουλήσει κ φύγει ο Τζίγγερ με το καλό από τη τεραστια προταση που θα του κάνει ο Βγενοπουλος και οι υπολοιποι επιχειρηματίες,τοτε τι  μπορει να γίνει???
Η πιεση του κοσμου μας πρεπει να ειναι τρομερη,αλλά η βια και ο τσαμπουκας δεν οδηγει πουθενα...Δεν καταλαβαινουν τετοια, τα αγυριστα κεφαλια οι βαρδινογιαννηδες!
Το να μην πηγαινουμε γηπεδο παλι δεν τον νοιαζει το βαρδινογιαννη,γιατι αν τον ενοιαζε θα έκανε εστω μια κινηση καλης χειρονομίας φετος για να επιστρεψει ο κοσμος...Αυτος δεν τον νοιαζει πλεον να κονομαει λεφτα απο τον παναθηναικο,απλά θελει να ακουγεται το ονομα του,εστω και αρνητικα, για να βγάζει λεφτά από κρατικές δουλειές,που μπροστα τους η χασουρα απο τον παναθηναικο ειναι ψίχουλα...Εχει αποδειχτει και αυτό περιτρανα

Για μενα αν δεν ευοδωθει καμια προσπαθεια η εσχατη λυση είναι ο παναθηναικος να γινει φοινικας και να αναγεννηθει απο τις σταχτες του.Να αγοραστει μια ομαδα της αθηνας σε όσο το δυνατόν ψηλότερη κατηγορία απο τον βγενοπουλο και τους λοιπούς για να τη χρησιμοποιησουν ως εξης: Θα παρει τα χρωματα ,τα ονοματα και τα συμβολα του παναθηναικου όσο ο νόμος το επιτρεπει...Πχ ΝΕΟΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ κλπ.Να εχει έδρα το ΟΑΚΑ κλπ.
Αν παρουνε ομαδα δ εθνικής σε 3 χρονια θα παιζει πρωτη,αν αγοράσουνε τον θρασυβουλο Φυλής,λέω εγώ κάτι που μου ήρθε,παίζει και κατευθείαν Α εθνική....Και όλος ο κοσμος αυτη την ομαδα θα ακολουθησει...
Η καταληξη είναι όταν παίξει αυτή η ομαδα με τον παναθηναικο του Βαρδινογιάννη κ τον ξεφτιλίσει ,τότε θελει δεν θέλει θα σηκωθει να φύγει από μόνος του από τη ντροπή που θα νοιώσει....Kαι την επομενη μερα ο Παναθηναικος θα απαλλαγει από τον καρκίνο...
Δεν πρεπει η επόμενη χρονια να έρθει και να μην έχει γίνει τίποτα σε διοικητικό επιπεδο!!!
 

bigbrother07

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2007
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Mα η συμμορία των απόγονων δεν είναι αθλητική ομάδα.
Είναι "ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ".
Όπως ακριβώς η πορνεία, τα ναρκωτικά, η αλητεία, η ομοφυλοφυλία κλπ.
Μην συγχέουμε τα πράγματα.
Τώρα, πχ, πάνε για το 11ο ΑΓΟΡΑΣΜΕΝΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ. Και χαίρονται ιδιαίτερα...
Δεν έχουν καμμία απολύτως σχέση με τον αθλητισμό. Καμμία σχέση με το "ευ αγωνίζεσθαι".
Ενω Εσυ ΓΥΦΤΕ οπαδε  του πιο βρωμικου συλλογου ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ
που εχει Σκανδαλα απο την πρωτη μερα της Ιδρυσης του !!!!
Η ΟΜΑΔΑ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ ΤΩΝ ΝΑΖΙ ΣΤΟΝ Β ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ
ΚΑΙ ΤΗΣ ΧΟΥΝΤΑΣ ΑΡΓΟΤΕΡΑ
ΜΠΟΧΑ ΒΡΩΜΑ ΤΟΥ ΠΟΑ Η ΙΣΤΟΡΙΑ!!!!
voutsaras2.jpg

voutsaras1.jpg

vazelostsampa.jpg

v12.jpg

skandalopaobig.jpg

skandalopao1.jpg

louloudia0dm.jpg

etsikaitora.jpg

dailyplanet.jpg

istoriapao24vm.jpg


Εσυ ξερεις καλα το "ευ αγωνίζεσθαι"ε?
και το ευ πιστολισεσθαι που Εκανε ωραια ο "Καπετανιος ε?????
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
οταν τους λες φιλους των ναζι και ομαδα της χουντας το εκλαμβανουν σαν κοπλιμεντο :grin:
 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
οταν τους λες φιλους των ναζι και ομαδα της χουντας το εκλαμβανουν σαν κοπλιμεντο :grin:
Ενω Εσυ ΓΥΦΤΕ οπαδε  του πιο βρωμικου συλλογου ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ
που εχει Σκανδαλα απο την πρωτη μερα της Ιδρυσης του !!!!
Η ΟΜΑΔΑ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ ΤΩΝ ΝΑΖΙ ΣΤΟΝ Β ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ
ΚΑΙ ΤΗΣ ΧΟΥΝΤΑΣ ΑΡΓΟΤΕΡΑ
ΜΠΟΧΑ ΒΡΩΜΑ ΤΟΥ ΠΟΑ Η ΙΣΤΟΡΙΑ!!!!
Εσυ ξερεις καλα το "ευ αγωνίζεσθαι"ε?
και το ευ πιστολισεσθαι που Εκανε ωραια ο "Καπετανιος ε?????

Εσείς εδώ: , όλους θα τους βρείτε...
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
....ρε παιδια , τετοια μανια να κρατανε τον ΠΑΟ ενω ολοι τους βριζουνε , αυτο δεν εχει ξαναγινει....αυτος που θα θελει να τους γαμησει πιο πολυ δεν ειναι ο Βγενοπουλος που ειναι killer-dealer αλλα ο αρρωστος ο Παυλαρας....τον εχω ικανο να δακρυζει που βλεπει την ομαδα στα 100 χρονια να παραπαιει....
Φανταζεστε να γινονταν αυτα αλλου ? οι γαβροι θα ειχαν καψει το λιμανι εαν γινονταν αυτα στον ΟΣΦΠ , τα παοκια και οι Αρειανοι θα εκλειναν την Θεσσαλονικη με πορειες....
Την Κυριακη που μας ερχεται ας αφησουμε για λιγο το χαζοκουτι,το καναπε,τον φραπε.....ολοι στο Πεδιον του Αρεως στις 16:00 για μια ειρηνικη συγκεντρωση...ειναι το ελαχιστο που μπορουμε να κανουμε για τον Παναθηναικο μας....


 
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.237
Like
454
Πόντοι
36
ΚΛΩΝΕ Αδελφάρα7 στο μπουρδέλο σου γρήγορα !

Ούτε να φτιάξεις ένα κλώνο της προκοπής δε μπορείς φαιδρότατε μεθύστακα απόγονε!

Είσαι τόσο γελοίος και κατάπτυστος......

Κάνε μας τη χάρη και εξαφανίσου κότα!

Τελευταία φορά που ασχολούμαι μαζί σου αξιοθρήνητε ανύπαρκτε θρασύδειλε αλκοολικέ  :birdman:
 

exarxeia

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2008
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
καπου στο thread με τα ebooks, εχει το link
για το βιβλιο , [size=30pt]η βρωμικη ιστορια του ολυμπιακου, 75 χρονια απατες[/size]
warnpmod.gif
 δεν[/URL] γραφουμε με τεραστια γραμματα. διαβασε τους κανονες του φορουμ..
 

exarxeia

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2008
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
ελα το βρηκα εδω ειναι

δωροδοκιες,στημενα , παραγκα, χουντικο προπονητηριο
ακροδεξιοι προστατες (μαντουβαλος κλπ κλπ) , ολα τα γραφει αυτο το βιβλιο για τον ολυμπιακο
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Θα του κλάσει τα παπάρια του Τζίγκερ ο Βγενο -θα του τα αερίσει κανονικά λέμε.
Από πότε ρε είναι ίσα κι όμοια οι πρώην υπάλληλοι με τα αφεντικά ?
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
Θα του κλάσει τα παπάρια του Τζίγκερ ο Βγενο -θα του τα αερίσει κανονικά λέμε.
Από πότε ρε είναι ίσα κι όμοια οι πρώην υπάλληλοι με τα αφεντικά ?

.....oπα , εδω ειμαστε...τωρα δεσαμε...εσυ παλι απο που ξεφυτρωσες και σε ποιο τμημα του ομιλου δουλευεις(Star,MEGA,Derby,MotorOil)???

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom