Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • 968810_620285521345279_1759343062_n.jpg
    968810_620285521345279_1759343062_n.jpg
    47 KB · Εμφανίσεις: 16

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Το αυτογκόλ της Λιέγης προήλθε από φάουλ πιστεύω. Αδικία.

[youtube=700,500]gL5u4qtoU6c[/youtube]
 

veneto

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
517
Κριτικές
78
Like
1.335
Πόντοι
6.195
Κρίμα .... αν και Ολυμπιακός το ότι δεν πέρασε ο Παναθηναικός μόνο κακό κάνει στην βαθμολογία της Ελλάδας. Αν πέσουμε και αλλο θα πρέπει και ο Ολυμπικαός να δίνει προκριματικά.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Οι 5 τελευταιες συμμετοχες του Panathinaikos στο champions league ειναι 4 αποκλεισμοι απο τα προκριματικα και μια απ'ευθειας συμμετοχη στην οποια εγιναν τα ιστορικα ρεκορ 2 βαθμοι και 2-13 γκολ. Επισης την τελευταια φορα που εκαναν νικη στο champions league η χρονια ητανε το κοντινο 2008.

Πως να αντεξει τοση δοξα ενας συλλογος;

Tα Ευρωπαικά παιχνίδια του Panathinaikos στην δεκαετία που διανύουμε:

22 παιχνίδια-11 ήττες-7 ισοπαλίες-4 νίκες (απέναντι στα μεγαθήρια Μάδεργουελ,Μακάμπι Τελ Αβίβ και Μάριμπορ)
18 γκολ υπέρ - 37 γκολ κατά.
6 αποκλεισμοί-1 πρόκριση (απέναντι στην Μάδεργουελ)

ΜΟΝΟ ΕΣΥ


Διάβασε περισσότερα στο: Για πρωτάθλημα, πρέπει να σπας… | gazzetta.gr
Follow us: @gazzetta_gr on Twitter | gazzetta.gr on Facebook
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
αλλη μια ηττα που ο παναθηναικος κερδισε πολυ περισσοτερα απο αυτα που εχασε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

zentrix

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.400
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Μετά την πολυμετοχικότητα (ειλικρινά χωρίς να θέλω να υπονοήσω κάτι, εξάλλου ήμουν από τους πρώτους που την στήριζε), η ομάδα μίκρυνε και στην Ευρώπη.
Στην Ελλάδα τα είχε καταφέρει μια χαρά η οικογένεια να μας αποτελειώσει.
Αν εξαιρέσουμε τις νίκες με τη Ρόμα και την πρόκριση, δεν θυμάμαι κάποιο άλλο καλό ευρωπαϊκό αποτέλεσμα από το 2008 και μετά.
Πίστευα χθες ότι κουτσά στραβά θα προκρινόμασταν έναντι της Σταντάρ.
Η ομάδα όμως έδειξε ότι δεν μπορεί.
Εκατσα και ξαναείδα τον αγώνα (ναι το άντεξα) ήρεμα και μόνος μου.
Ρε παιδιά ο 30φυλλος δεν έκανε ΟΥΤΕ ΜΙΑ σωστή μπαλιά. ΟΥΤΕ ΜΙΑ. Εστω και κατά λάθος να σημαδέψει έναν παίκτη μας. Τραγικός ακόμα και στα αμυντικά του καθήκοντα. Και το πρώτο γκολ της ισοφάρισης, από τη λάθος μπαλιά που κάνει στο κέντρο το τρώμε. Δηλαδή ο Σπυρόπουλος πόσο χειρότερος μπορεί να ήταν;
Ολο ψευτοτσαμπουκάδες, νταηλίκια με τους αντίπαλους παίκτες και από μπάλα τίποτε.
Ο Πέτριτς είναι μόνιμα τραυματισμένος και είναι μειονέκτημα για την ομάδα στον αγωνιστικό χώρο.
Ο Πράνιτς χθες ήταν κάκιστος και δεν έγινε καν αλλαγή.
Αν εξαιρέσεις τον Ζέκα που έτρεχε, έκοβε, μοίραζε και δεν ξέρω εγώ τι άλλο, οι υπόλοιποι επιεικώς κινήθηκαν μεταξύ του μετρίου και κάτω.
Σε ματς που ήταν φωτιά, φάνηκαν μικρότεροι των προσδοκιών.
Δεν ξέρω τι θα βγει αυτός ο Ολλανδός που πήραμε από τη Γιούβε, αλλά είναι ηλίου φαεινότερο ότι η ομάδα θέλει παίκτες. Εκτός και αν στη διοίκηση έχουν αποφασίσει ότι δεν πάμε πάλι και φέτος για τίποτε και ότι κάτσει.
Να μας το πουν τουλάχιστον να μη μας σπάνε τα @@ και χολοσκάμε με τους μαλάκες.

Δεν θέλω φυσικά να σκέφτομαι το ενδεχόμενο να έσπαγε ο διάολος του ποδάρι του και να περνούσαμε στους ομίλους του ΤΣουΛου με αυτούς τους παίκτες και ειδικά με αυτή την άμυνα. Και να μας έπεφτε στην κλήρωση καμιά Ρεάλ, ή Μπάρτσα, ή Τσέλσι, ή Μπαγερν ή καμιά άλλη παρόμοια. Θα μετρούσαμε διψήφιο αριθμό γκολ στην εστία μας.
 

oxi allo dalara

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
256
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Μετά την πολυμετοχικότητα (ειλικρινά χωρίς να θέλω να υπονοήσω κάτι, εξάλλου ήμουν από τους πρώτους που την στήριζε), η ομάδα μίκρυνε και στην Ευρώπη.
Στην Ελλάδα τα είχε καταφέρει μια χαρά η οικογένεια να μας αποτελειώσει.
Αν εξαιρέσουμε τις νίκες με τη Ρόμα και την πρόκριση, δεν θυμάμαι κάποιο άλλο καλό ευρωπαϊκό αποτέλεσμα από το 2008 και μετά.
Πίστευα χθες ότι κουτσά στραβά θα προκρινόμασταν έναντι της Σταντάρ.
Η ομάδα όμως έδειξε ότι δεν μπορεί.
Εκατσα και ξαναείδα τον αγώνα (ναι το άντεξα) ήρεμα και μόνος μου.
Ρε παιδιά ο 30φυλλος δεν έκανε ΟΥΤΕ ΜΙΑ σωστή μπαλιά. ΟΥΤΕ ΜΙΑ. Εστω και κατά λάθος να σημαδέψει έναν παίκτη μας. Τραγικός ακόμα και στα αμυντικά του καθήκοντα. Και το πρώτο γκολ της ισοφάρισης, από τη λάθος μπαλιά που κάνει στο κέντρο το τρώμε. Δηλαδή ο Σπυρόπουλος πόσο χειρότερος μπορεί να ήταν;
Ολο ψευτοτσαμπουκάδες, νταηλίκια με τους αντίπαλους παίκτες και από μπάλα τίποτε.
Ο Πέτριτς είναι μόνιμα τραυματισμένος και είναι μειονέκτημα για την ομάδα στον αγωνιστικό χώρο.
Ο Πράνιτς χθες ήταν κάκιστος και δεν έγινε καν αλλαγή.
Αν εξαιρέσεις τον Ζέκα που έτρεχε, έκοβε, μοίραζε και δεν ξέρω εγώ τι άλλο, οι υπόλοιποι επιεικώς κινήθηκαν μεταξύ του μετρίου και κάτω.
Σε ματς που ήταν φωτιά, φάνηκαν μικρότεροι των προσδοκιών.
Δεν ξέρω τι θα βγει αυτός ο Ολλανδός που πήραμε από τη Γιούβε, αλλά είναι ηλίου φαεινότερο ότι η ομάδα θέλει παίκτες. Εκτός και αν στη διοίκηση έχουν αποφασίσει ότι δεν πάμε πάλι και φέτος για τίποτε και ότι κάτσει.
Να μας το πουν τουλάχιστον να μη μας σπάνε τα @@ και χολοσκάμε με τους μαλάκες.

Δεν θέλω φυσικά να σκέφτομαι το ενδεχόμενο να έσπαγε ο διάολος του ποδάρι του και να περνούσαμε στους ομίλους του ΤΣουΛου με αυτούς τους παίκτες και ειδικά με αυτή την άμυνα. Και να μας έπεφτε στην κλήρωση καμιά Ρεάλ, ή Μπάρτσα, ή Τσέλσι, ή Μπαγερν ή καμιά άλλη παρόμοια. Θα μετρούσαμε διψήφιο αριθμό γκολ στην εστία μας.

Δυστυχως αδελφε μου η αληθεια ειναι πικρη.Με το ονομα και την ιστορια , ποσο ακομα θα κρατιεται μια ομαδα?Το να ριχνεις 3 στο γαυρο και να νομιζεις οτι εισαι οκ , ουτε μου ελεγε ποτε κατι , ουτε μου λεει και τωρα.Ε και , τι μ' αυτο?Εγω επειδη εγινα παναθηναϊκος σε αλλες εποχες , τοτε που πηγαιναμε στη λεωφορο για να δουμε το Ντουρονικολαε , το Ροτσα και μετα Ζαετς & Σαραβακο , δε μπορω να ανεχτω αυτη την κατρακυλα.Και στην τελικη ποναει πολυ να βλεπεις οτι η βαζελοι (οι φραγκατοι εννοω) ειναι πολυ λιγοτεροι απ' οτι καποτε μας ελεγαν και νομιζαμε.Αφησαμε ενα Κοκκαλη κι ενα Μαρινακη να μας πανε 30 χρονια πισω.Φτασαμε στο σημειο να αναπολουμε το Τζιγγερ.Αυτο τα λεει ολα
 

zentrix

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.400
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Τον Τζίγκερ και την οικογένεια του δεν νομίζω ότι την αναπολεί κανένας.
Η ζημιά που έκαναν στην ομάδα ειδικά τα τελευταία χρόνια πριν φύγουν, είναι πολύ δύσκολο να διορθωθεί.
Θα πάρει πολλά χρόνια ίσως για να ξαναδούμε τον Παναθηναϊκό στην κορυφή.
 

oxi allo dalara

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
256
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Τον Τζίγκερ και την οικογένεια του δεν νομίζω ότι την αναπολεί κανένας.
Η ζημιά που έκαναν στην ομάδα ειδικά τα τελευταία χρόνια πριν φύγουν, είναι πολύ δύσκολο να διορθωθεί.
Θα πάρει πολλά χρόνια ίσως για να ξαναδούμε τον Παναθηναϊκό στην κορυφή.

ορκο γι' αυτο δεν θα επαιρνα.δυστυχως ενω κραζουμε τον Αλαφουζο , ειναι ο μονος που ειναι εκει.Ο γιγαντας Δημητρακης Γιαννακοπουλος που το φετινο καλοκαιρι θα βοηθουσε οικονομικα την ομαδα , που ειναι?Μήπως  αποφασισε να διαλυσει πρωτα το μπασκετ και μετα να ασχοληθει με το ποδοσφαιρο? :think:
 

zentrix

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.400
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Δες τη χθεσινή εικόνα στην Λεωφόρο μετά το τέλος του αγώνα.
Ολος ο κόσμος όρθιος και να χειροκροτούνε την ομάδα.
Και δεν είναι η πρώτη φορά που συμβαίνει αυτό από τότε που ανέλαβε ο Αλαφούζος.
Θυμάσαι ποτέ να γίνεται αυτό παλιότερα;
Ο κόσμος έχει καταλάβει ότι φράγκα δεν υπάρχουν και ότι γίνεται γίνεται από προσωπική προσπάθεια κάποιων ανθρώπων που εργάζονται σκληρά και έχουν πετύχει κάποια πράγματα.
Ισως όχι αυτά που θα θέλαμε, αλλά σκέψου να μην υπήρχαν και αυτοί που θα ήμασταν.
Από την άλλη όμως όλα αυτά δεν είναι αρκετά για εμάς που είχαμε μάθει με ευρωπαϊκές επιτυχίες και τίτλους. Αν ξεκαθαρίσουμε ότι δεν πάμε για τίποτε και ότι μας κάτσει, ίσως να είναι καλύτερα τα πράγματα για όλους.

Οσον αφορά τον Δημητράκη, ένας μαλάκας και μισός είναι, που πουλάει οπαδηλίκι στους οργανωμένους, βρίζοντας τους γαύρους και στηρίζεται στην περιουσία του πατέρα του και του θείου του, όπως και στην υστεροφημία τους, ειδάλλως όλοι οι οπαδοί θα τον είχαν πάρει με τις κλωτσιές.
Προσωπικά δεν περιμένω τίποτε από τον συγκεκριμένο τύπο.
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Μετά την πολυμετοχικότητα (ειλικρινά χωρίς να θέλω να υπονοήσω κάτι, εξάλλου ήμουν από τους πρώτους που την στήριζε), η ομάδα μίκρυνε και στην Ευρώπη.
Στην Ελλάδα τα είχε καταφέρει μια χαρά η οικογένεια να μας αποτελειώσει.
Αν εξαιρέσουμε τις νίκες με τη Ρόμα και την πρόκριση, δεν θυμάμαι κάποιο άλλο καλό ευρωπαϊκό αποτέλεσμα από το 2008 και μετά.
Πίστευα χθες ότι κουτσά στραβά θα προκρινόμασταν έναντι της Σταντάρ.
Η ομάδα όμως έδειξε ότι δεν μπορεί.
Εκατσα και ξαναείδα τον αγώνα (ναι το άντεξα) ήρεμα και μόνος μου.
Ρε παιδιά ο 30φυλλος δεν έκανε ΟΥΤΕ ΜΙΑ σωστή μπαλιά. ΟΥΤΕ ΜΙΑ. Εστω και κατά λάθος να σημαδέψει έναν παίκτη μας. Τραγικός ακόμα και στα αμυντικά του καθήκοντα. Και το πρώτο γκολ της ισοφάρισης, από τη λάθος μπαλιά που κάνει στο κέντρο το τρώμε. Δηλαδή ο Σπυρόπουλος πόσο χειρότερος μπορεί να ήταν;
Ολο ψευτοτσαμπουκάδες, νταηλίκια με τους αντίπαλους παίκτες και από μπάλα τίποτε.
Ο Πέτριτς είναι μόνιμα τραυματισμένος και είναι μειονέκτημα για την ομάδα στον αγωνιστικό χώρο.
Ο Πράνιτς χθες ήταν κάκιστος και δεν έγινε καν αλλαγή.
Αν εξαιρέσεις τον Ζέκα που έτρεχε, έκοβε, μοίραζε και δεν ξέρω εγώ τι άλλο, οι υπόλοιποι επιεικώς κινήθηκαν μεταξύ του μετρίου και κάτω.
Σε ματς που ήταν φωτιά, φάνηκαν μικρότεροι των προσδοκιών.
Δεν ξέρω τι θα βγει αυτός ο Ολλανδός που πήραμε από τη Γιούβε, αλλά είναι ηλίου φαεινότερο ότι η ομάδα θέλει παίκτες. Εκτός και αν στη διοίκηση έχουν αποφασίσει ότι δεν πάμε πάλι και φέτος για τίποτε και ότι κάτσει.
Να μας το πουν τουλάχιστον να μη μας σπάνε τα @@ και χολοσκάμε με τους μαλάκες.

Δεν θέλω φυσικά να σκέφτομαι το ενδεχόμενο να έσπαγε ο διάολος του ποδάρι του και να περνούσαμε στους ομίλους του ΤΣουΛου με αυτούς τους παίκτες και ειδικά με αυτή την άμυνα. Και να μας έπεφτε στην κλήρωση καμιά Ρεάλ, ή Μπάρτσα, ή Τσέλσι, ή Μπαγερν ή καμιά άλλη παρόμοια. Θα μετρούσαμε διψήφιο αριθμό γκολ στην εστία μας.
Ξέχασες να αναφέρεις τον χειρότερο παίκτη μας χτες που ήταν ο Κουτρουμπής....
Ναι ο Τριάντα έκανε λάθος πάσες και στα 2 γκολ, αλλά αν κατέληγαν γκολ κάθε λάθος πάσα που κάνει κάποιος στο κέντρο, τότε τα ματς θα έληγαν με σκορ πόλο!!!!
Και στα 2 γκολ ο Κουτρουμπής δείχνει γιατί δεν πρέπει να είναι καν στο ρόστερ....ακόμα και σε αυτό το φτωχό ρόστερ δεν χωράει!!!
Η απώλεια Καπίνο χωρίς να υπάρχει εναλλακτική φάνηκε στο 1ο γκολ, όπου η έξοδος του "παλαίμαχου" ήταν για γέλια!!!!!
Από εκεί και πέρα η απειρία ή η ασχετοσύνη του Αναστασίου φάνηκε και στην διαχείριση μετά το 1-0 όπου δεν "ηρέμησε" την ομάδα με συγκεκριμένες οδηγίες, όπως και ότι έκανε κολλητά 2 αλλαγές μόλις στο 60', χωρίς να υπολογίσει διάφορους "παράγοντες", όπως συνέβη με τον τραυματισμό του Κλωναρίδη που εκεί τελείωσαν όλα......
Έδειξε ότι δεν ξέρει να "διαβάζει" τα ματς κατά την διάρκεια τους, αν κάτι πάει στραβά στο αρχικό του πλάνο.....
Η Σταντάρ παρότι "περπάταγε" πάλι μετά το 70', ο Αναστασίου ανήμπορος μετά τις απανωτές μαλακίες του, δεν μπορούσε να αλλάξει τον ρυθμό της ομάδας του, αφού δεν είχε να κάνει αλλαγή αλλά ούτε και εσωτερική αλλαγή μπορούσε να κάνει αφού όλες του οι επιλογές ήταν καταστροφικές!!!!
Γενικά......ΧΑΟΣ!!!!!!
 

on92

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.529
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Ξέχασες να αναφέρεις τον χειρότερο παίκτη μας χτες που ήταν ο Κουτρουμπής....
Ναι ο Τριάντα έκανε λάθος πάσες και στα 2 γκολ, αλλά αν κατέληγαν γκολ κάθε λάθος πάσα που κάνει κάποιος στο κέντρο, τότε τα ματς θα έληγαν με σκορ πόλο!!!!
Και στα 2 γκολ ο Κουτρουμπής δείχνει γιατί δεν πρέπει να είναι καν στο ρόστερ....ακόμα και σε αυτό το φτωχό ρόστερ δεν χωράει!!!
Η απώλεια Καπίνο χωρίς να υπάρχει εναλλακτική φάνηκε στο 1ο γκολ, όπου η έξοδος του "παλαίμαχου" ήταν για γέλια!!!!!
Από εκεί και πέρα η απειρία ή η ασχετοσύνη του Αναστασίου φάνηκε και στην διαχείριση μετά το 1-0 όπου δεν "ηρέμησε" την ομάδα με συγκεκριμένες οδηγίες, όπως και ότι έκανε κολλητά 2 αλλαγές μόλις στο 60', χωρίς να υπολογίσει διάφορους "παράγοντες", όπως συνέβη με τον τραυματισμό του Κλωναρίδη που εκεί τελείωσαν όλα......
Έδειξε ότι δεν ξέρει να "διαβάζει" τα ματς κατά την διάρκεια τους, αν κάτι πάει στραβά στο αρχικό του πλάνο.....
Η Σταντάρ παρότι "περπάταγε" πάλι μετά το 70', ο Αναστασίου ανήμπορος μετά τις απανωτές μαλακίες του, δεν μπορούσε να αλλάξει τον ρυθμό της ομάδας του, αφού δεν είχε να κάνει αλλαγή αλλά ούτε και εσωτερική αλλαγή μπορούσε να κάνει αφού όλες του οι επιλογές ήταν καταστροφικές!!!!
Γενικά......ΧΑΟΣ!!!!!!

Θα συμφωνησω για τον Κουτρουμπη.Χτες ηταν πραγματικα τραγικος  :S
Ο Τριανταφυλλοπουλος ειναι ενας ελπιδοφορος κεντρικος αμυντικος,αλλα δεν ειναι δεξι μπακ το παληκαρι,
ειναι φιλοτιμος αλλα δεν μπορει να βοηθησει επιθετικα.Δεν πρεπει να γινει το ιδιο λαθος με το Βυντρα,
ενα σεντερ μπακ με το ζορι να το κανουμε δεξι μπακ,γιατι θα τον καψουμε κι αυτον ! ! :headbang:
Χτες το μεγαλο λαθος του Αναστασιου νομιζω οτι ηταν η χρησιμοποιηση του Πετριτς απο την αρχη,
ο οποιος αυτη τη στιγμη ειναι φανερα εκτος κλιματος και δεν ταιριαζει στον τροπο παιχνιδιου της ομαδας.
Θα διαφωνησω για τις αλλαγες.Ο Αναστασιου βαζοντας Καρελη-Κλωναριδη(Ντινα) ουσιαστικα αλλαξε το ρυθμο του αγωνα,
κι αν π.χ εμπαινε το ενα δοκαρι τωρα ειμαι σιγουρος πως θα μιλουσαμε για επικη ανατροπη,φοβερο κοουτσαρισμα κλπ...
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Κοίτα, το ποδόσφαιρο είναι παιχνίδι τακτικής και υπομονής....
Χτες ο Αναστασίου βιάστηκε να κάνει αλλαγές!!!!
Για την χρησιμοποίηση του Πέτριτς δεν έχω να πω τίποτα, μετά Χριστόν προφήτες μπορούμε να είμαστε όλοι!!!!
Εγώ κρίνω τις επιλογές του κατά την διάρκεια του ματς, όπου δείχνουν απειρία και πανικό!!!!
Έκανε σχεδόν όλα εκείνα που δεν πρεπει να κάνει ένας προπονητής που κυνηγάει στο σκορ.....
Και ούτε για ατυχία πρέπει να μιλάμε....η τύχη πάει με τον καλύτερο πάντα στο ποδόσφαιρο!!!!
Όσον αφορά Κλωναρίδη δεν σχολιάζω ακόμα, δεν τον έχουμε δει ολοκληρωμένα...
Για Καρέλη μια λέξη τον χαρακτηρίζει.....ΟΙΚΟΔΟΜΟΣ!!!!
Δεν έχει τεχνική, τρίπλα, πάσα, τελείωμα....άρα η ταχύτητα του και η καλή του φυσική κατάσταση δεν χρησιμεύουν χωρίς τα προηγούμενα....
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • 1962828_607345856006318_2046335435_n.jpg
    1962828_607345856006318_2046335435_n.jpg
    33,6 KB · Εμφανίσεις: 16

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Δεν γίνεται να γράψεις κάτι σε αυτό το γαμωσάϊτ χωρίς να πεταχτεί ο κλασσικός μαλάκας να κάνει τον έξυπνο!!!!
Και ο moderator του θρεντ κοιμάτεεεεεεε......
 

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
δε διαβασα τιποτα απο τα προηγουμενα λογω ελλειψης χρονου, απλα μπηκα να γραψω 2 λογακια

με τους γαυρους που μαλλον θα εγραψαν δεν θα ασχοληθω..καλα κανουν κ μας κανουν καζουρα..και εμεις αυτο θα καναμε στη θεση τους..

τωρα για την ομαδα...ακομα κ να περνουσαμε απο Στανταρ θα ηταν θαυμα να περνουσαμε στον επομενο γυρο με αυτο το υλικο....η ομαδα για να ειχε βασιμες ελπιδες χρειαζοταν ακομα εναν κλασσικο επιθετικο...ο Πετριτς απλα δε κανει..κ ο Μπεργκ δε θα μας σωζει καθε φορα......κ ουτε υπαρχει ομαδα που να ητ βγαζει ολη τη χρονια ουσιαστικα με εναν επιθετικο οσο καλος και να ειναι...

επιπλεον χρειαζομασταν ακομα εναν κεντρικο αμυντικο κ ενα δεξι μπακ γιατι ο Τριανταφυλλοπουλος οσο φιλοτιμος και αν ειναι δεν κανει για βασικος....

βεβαιως..ελειψη ρευστου..σταση εμποριου...κ κακα τα ψεματα αν δεν ριξεις λεφτα για παιχτες με τα ψεματα δεν πας Champions League...οι παιχτες εκαναν οτι μπορουσαν ηταν κ λιγο ατυχοι..εφτασαν το ταβανι τους..τοοσ μπορουν..η ομαδα χρειαζεται ενισχυση....

πολλα συγχαρητηρια στον κοσμο που στηριζε την ομαδα με φωνη για 90 λεπτα.....

οσοι ειναι πραγματικοι Παναθηνακιοι μη κανουν το λαθος κ κραξουν την ομαδα...αλλοι ειναι οι φταιχτες...οσοι αγαπουν την ομαδα θα μεινουνε κοντα της....και περισυ πολλοι εβριζαν στην αρχη της χρονιας κ στο τελος ολοι αποθεωναν...αλλα στην Ελλαδα οι περισσοτεροι οπαδοι οχι μονο του Παναθηναικου αλλα και των αλλων ομαδων γουσταρουν να ειναι καναπεδατοι κ να γκρινιαζουν παρα να βοηθανε την ομαδα ειτε με την και τη φωνη τους ειτε οικονομικα...

κ για την ταμπακιερα..το προβλημα της ομαδας ηταν και ειναι το οικονομικο...τα αλλα ειναι απλα χασιμο χρονου...
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Για οποιον δεν αντεχει........... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

Συνημμένα

  • prdcat_0342.png
    prdcat_0342.png
    26,9 KB · Εμφανίσεις: 30

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom