Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (0 μέλη και 31 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
1-2) ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ, ΣΛΟΤΕΡ, ΝΕΛΣΟΝ, ΠΑΠΠΑΣ, (ΜΠΟΧΩΡΙΔΗΣ?) ................ ΛΟΥΤΝΤΖΗΣ

3) ΓΙΑΝΚΟΒΙΤΣ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ

4) ΦΩΤΣΗΣ ΓΚΙΣΤ

5) ΜΠΑΤΙΣΤΑ , ΛΟΥΚΑΣ, ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ, ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΣ


θελει δουλεια αυτή η μειωση του μπατζετ για να γινει συνολο και ομαδα ... για μενα πρωτο φαβορι για πρωταθλημα ειναι ο γαυρος  :(

Μικρέ,γιατί δεν φέραμε κανένα γομάρι/αράπη/ψηλό(νε)....να γαμάει στην ρακέτα; Έμαθες τίποτα....στο Λας Βέγκας το πουλάκι τους παίζανε;  :zfuck:
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
Μικρέ,γιατί δεν φέραμε κανένα γομάρι/αράπη/ψηλό(νε)....να γαμάει στην ρακέτα; Έμαθες τίποτα....στο Λας Βέγκας το πουλάκι τους παίζανε;  :zfuck:

λες και πηγε κανενας στο βεγκας ... δεν θα παρουμε μαλλον, θα παρει βεζενκοφ και ο γκιστ θα παιζει τριτος ψηλος ... ειπαμε ελληνοποιηση τα ειπε και ο Μασιουλις χθες
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Μικρέ,γιατί δεν φέραμε κανένα γομάρι/αράπη/ψηλό(νε)....να γαμάει στην ρακέτα; Έμαθες τίποτα....στο Λας Βέγκας το πουλάκι τους παίζανε;  :zfuck:
τυπε αποτι διαβαζω στα καθεστωτικα σαιτ με μποχωριδη εκλεισαν οι γκαρντ
παμε για 3αρι και μαλλον 5αρι
οχι τιποτα ιδιαιτερο
φτηνιακοι
μαλλον απο αμερικα
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Τα ίδια ακούω και εγώ... :S
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
τυπε αποτι διαβαζω στα καθεστωτικα σαιτ με μποχωριδη εκλεισαν οι γκαρντ
παμε για 3αρι και μαλλον 5αρι
οχι τιποτα ιδιαιτερο
φτηνιακοι
μαλλον απο αμερικα

καλα για 5 δεν νομιζω γιατι ετσι βγαζεις αουτ τους μικρους... στα γκαρντς θα γελαμε φετος
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
ο καλαθης θα ερθει ρε μολις φυγει απο το ΝΒΑ αυτο εχει ουσια  :jerking:
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
Ολοι οι μπασκετικοι εδω μεσα μαζευτηκατε?...)

τον βασιλια των σπορ κανεις δε τον γουσταρει?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
19545284.jpg
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Ευχαριστούμε τον Στέργο Μαρίνο,για τις πληροφορίες... :grin:
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146


Που κινείται τώρα ο Παναθηναϊκός;

''Όπως όλα δείχνουν ο Παναθηναϊκός έχει κλείσει την περιφέρεια του και κινείται μήπως και αναθερμανθεί το θέμα Βεζένκοβ για να κλείσει και τη θέση 4. Βέβαια σε αυτό το άρθρο δεν μπορώ να αναφερθώ στα πιθανά σενάρια . Πάντως το να φέρει ο Γιαννακόπουλος τον Μποχωρίδη στον Παναθηναϊκό είναι επιτυχία και μπράβο του! Μπράβο του γιατί φέτος η ομάδα στηρίζεται σε ένα πλάνο . Το πλάνο της ελληνοποιήσης . Το πλάνο κατ' εμέ της επιτυχίας . Θέλετε να μιλήσω σταράτα; Φέτος δεν πρόκειται να κάνουμε κάτι. Έτσι λέει η λογική . Όμως είμαστε Παναθηναϊκός και στο rebuilding stage που είμαστε τώρα μόνο στήριξη στην ομάδα πρέπει να δώσουμε . Αυτό που πιστεύω θα δούμε φέτος είναι καλύτερο μπάσκετ από πέρυσι . Δεν ξέρω αν θα δούμε αποτελέσματα . Μαζί θα κάνουμε τις αναλύσεις για καθένα ματς ξεχωριστά . Αυτό που ξέρω είναι ότι πρέπει να σκεφτόμαστε και την μετά Διαμαντίδη εποχή και σε αυτή θα αγωνίζονται οι Μποχωρίδης, Κόνιαρης , Παπαγιάννης, Διαμαντάκος, Χαραλαμπόπουλος παίκτες ταλαντούχοι που θα μας προσφέρουν τίτλους αργότερα. Εν κατακλείδι είτε στον Παναθηναϊκό παίζει ο Διαμαντίδης , είτε οι μικροί που ανέφερα η ομάδα θα είναι εδώ και θα κερδίζει τίτλους!''
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866


Που κινείται τώρα ο Παναθηναϊκός;

''Όπως όλα δείχνουν ο Παναθηναϊκός έχει κλείσει την περιφέρεια του και κινείται μήπως και αναθερμανθεί το θέμα Βεζένκοβ για να κλείσει και τη θέση 4. Βέβαια σε αυτό το άρθρο δεν μπορώ να αναφερθώ στα πιθανά σενάρια . Πάντως το να φέρει ο Γιαννακόπουλος τον Μποχωρίδη στον Παναθηναϊκό είναι επιτυχία και μπράβο του! Μπράβο του γιατί φέτος η ομάδα στηρίζεται σε ένα πλάνο . Το πλάνο της ελληνοποιήσης . Το πλάνο κατ' εμέ της επιτυχίας . Θέλετε να μιλήσω σταράτα; Φέτος δεν πρόκειται να κάνουμε κάτι. Έτσι λέει η λογική . Όμως είμαστε Παναθηναϊκός και στο rebuilding stage που είμαστε τώρα μόνο στήριξη στην ομάδα πρέπει να δώσουμε . Αυτό που πιστεύω θα δούμε φέτος είναι καλύτερο μπάσκετ από πέρυσι . Δεν ξέρω αν θα δούμε αποτελέσματα . Μαζί θα κάνουμε τις αναλύσεις για καθένα ματς ξεχωριστά . Αυτό που ξέρω είναι ότι πρέπει να σκεφτόμαστε και την μετά Διαμαντίδη εποχή και σε αυτή θα αγωνίζονται οι Μποχωρίδης, Κόνιαρης , Παπαγιάννης, Διαμαντάκος, Χαραλαμπόπουλος παίκτες ταλαντούχοι που θα μας προσφέρουν τίτλους αργότερα. Εν κατακλείδι είτε στον Παναθηναϊκό παίζει ο Διαμαντίδης , είτε οι μικροί που ανέφερα η ομάδα θα είναι εδώ και θα κερδίζει τίτλους!''
το χειροτερο που γραφει ειναι αυτο τυπε

Αυτό που ξέρω είναι ότι πρέπει να σκεφτόμαστε και την μετά Διαμαντίδη εποχή και σε αυτή θα αγωνίζονται οι Μποχωρίδης, Κόνιαρης , Παπαγιάννης, Διαμαντάκος, Χαραλαμπόπουλος
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
το χειροτερο που γραφει ειναι αυτο τυπε

Αυτό που ξέρω είναι ότι πρέπει να σκεφτόμαστε και την μετά Διαμαντίδη εποχή και σε αυτή θα αγωνίζονται οι Μποχωρίδης, Κόνιαρης , Παπαγιάννης, Διαμαντάκος, Χαραλαμπόπουλος

εγω για φετος εχω σιγουρο πρωταθλημα στον ΟΣΦΠ ... τωρα αυτοι οι παιχτες θα δουμε τι θα κανουν κι ΑΝ κανουν αλλιως θα πανε σαν τους Μπογρη, βεργινη κτλ
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
εγω για φετος εχω σιγουρο πρωταθλημα στον ΟΣΦΠ ... τωρα αυτοι οι παιχτες θα δουμε τι θα κανουν κι ΑΝ κανουν αλλιως θα πανε σαν τους Μπογρη, βεργινη κτλ
τυπε απο αυτους μονο τον παπαγιαννη πιστευω
αλλα αυτος οταν γινει παιχτης και αν γινει παει καρφι για αμερικα
ο τρακης νομιζει οταν αν καποιος νεαρος παιχτης παιζει 20 λεπτα γινεται και παιχτης :jerking:

 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
τυπε απο αυτους μονο τον παπαγιαννη πιστευω
αλλα αυτος οταν γινει παιχτης και αν γινει παει καρφι για αμερικα
ο τρακης νομιζει οταν αν καποιος νεαρος παιχτης παιζει 20 λεπτα γινεται και παιχτης :jerking:

μα το θεμα ειναι αλλο ... πες πως γινανε οι παιχταραδες του πλανήτη αυτοι ολοι, μετα νομιζει ο τρακης θα κατσουν τσαμπα στον παο?? θα την κανουν για αλλες ομαδες .. :jerking: αντε μετα ξανα ελληνοποιηση=μειωση μπατζετ
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
μα το θεμα ειναι αλλο ... πες πως γινανε οι παιχταραδες του πλανήτη αυτοι ολοι, μετα νομιζει ο τρακης θα κατσουν τσαμπα στον παο?? θα την κανουν για αλλες ομαδες .. :jerking: αντε μετα ξανα ελληνοποιηση=μειωση μπατζετ
τυπε για να βγαλεις παιχτες δεν παρνεις 4 16χρονα και απλα τα βαζεις να παιζουν απεναντι στον ναβαρο
θελει να εχεις εμπειρους και καλους παιχτες και να βαζεις στο ροτεισον καθε χρονο 1 παιχτη
ο τρακης νομιζει οτι του χρονου θα εχει 6 νεους παιχτες ετοιμους :jerking:

θελει να την βγαζει φτηνα και αυτο ειναι ολο το κολπο
αυτα για ελληνοποιηση ειναι μαλακιες του τρακη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom