Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (2 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376
Είσαι σκληρός φίλε...ο Γιώργαρος είναι ψυχάρα, έχει ψυχή, παίζει ψυχωμένα, έχει ψυχολογία, ανεβάζει την ψυχολογία, ρίχνει τον πυρετό και την πίεση, έχει ψυχισμό, δίνει ψυχισμό, ψυχοθεραπεία, ψυχολογικά, ψυχιατρείο, είναι σημαία, είναι λάβαρο, είναι φλάμπουρο, είναι έμβλημα, είναι θυρεός και πάνω απ'ολα έχει ψυχή και παίζει ψυχωμένα. Θα πεθάνει στο γήπεδο στα 80+ του, θα τον ταρριχεύσουν και θα συνεχίζει να παίζει σε αγώνες της εθνικής. Τέτοιους παίχτες χρειάζεται ο Παναθηναϊκός και κάθε ομάδα, παίχτες ψυχολογίας που να κάνουν μπαλιές ξυράφι στα 7 μέτρα (και πάντα στο πλάι ή προς τα πίσω)

Το μονο καλο που εκανε ο φερειρα στον παναθηναικο τελικα  :grin:
 

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376
Κατι ετοιμαζει ο τρακης.
Ειναι πολλα πραγματα, αλλα μαλακας δεν ειναι.
Τον ματζαρη δεν τον θελει(που να παιξει αν παρει καλαθη, μποχωριδη κι εχει και διαμαντιδη?) αλλα κανει πουτανα τους αγγελοπουλους.
Θα τον πληρωσουν χρυσο τωρα, χωρια οτι στο πρωτο κακο ματς εναντιον του ΠΑΟ θα τον κραζουν μεχρι και τα καγκελα στο σεφ...παμπονηρος ο ζακιας.
Γενικα, δεν συμφωνω απαραιτητα σε αυτα που εκανε στο ροστερ αλλα παραδεχομαι οτι αν θες ευρωπαικο, πρεπει να αλλαξεις στυλ αγωνιστικα οσο κι αν αυτο απαιτει να διωξεις παικτες που και προσεφεραν και παθος ειχαν. Ειδωμεν.
Εχω εμπιστοσυνη σε αυτη την οικογενεια. Οσοι κραζουν να απαιτησουν να φυγει. Για να αναλαβει...ο βγενοπουλος και ο πατερας. Τι να σας πω ρε...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Κατι ετοιμαζει ο τρακης.
Ειναι πολλα πραγματα, αλλα μαλακας δεν ειναι.
Τον ματζαρη δεν τον θελει(που να παιξει αν παρει καλαθη, μποχωριδη κι εχει και διαμαντιδη?) αλλα κανει πουτανα τους αγγελοπουλους.
Θα τον πληρωσουν χρυσο τωρα, χωρια οτι στο πρωτο κακο ματς εναντιον του ΠΑΟ θα τον κραζουν μεχρι και τα καγκελα στο σεφ...παμπονηρος ο ζακιας.
Γενικα, δεν συμφωνω απαραιτητα σε αυτα που εκανε στο ροστερ αλλα παραδεχομαι οτι αν θες ευρωπαικο, πρεπει να αλλαξεις στυλ αγωνιστικα οσο κι αν αυτο απαιτει να διωξεις παικτες που και προσεφεραν και παθος ειχαν. Ειδωμεν.
Εχω εμπιστοσυνη σε αυτη την οικογενεια. Οσοι κραζουν να απαιτησουν να φυγει. Για να αναλαβει...ο βγενοπουλος και ο πατερας. Τι να σας πω ρε...
τυπε η ομαδα δεν τραβαγε
δεν ηταν μπασκετ αυτο
τον ιβανοβιτς δεν τον εχω σε μεγαλη εκτιμηση αλλα σιγουρα ειναι αναβθμιση απο αρτζι και αλβερτη
 

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376
να δουμε μεταγραφες και εικονα ομαδας και θα εχουμε ολο τον χρονο να κραζουμε τυπε :rockon:
και να ειμαστε προπονητες :rockon:

Την πιο ξηγημενη κουβεντα την ειπε παντως τις προαλλες.
Οχι αυτοσκοπος το νταμπλ. Το θεμα ειναι να το τηρησει ο ιδιος(αφου ειναι εντελως απροβλεπτος) γιατι ο κοσμος νομιζω οτι ουτε φετος θα χε προβλημα να μην παρει νταμπλ αρκει να εβλεπε κατι να χαρει.
Εγω μαζι του ειμαι και με τον ιβανοβιτς ασχετα αν δεν τον πολυπαω ουτε εγω(εως καθολου). Ειναι προπονητης τουλαχιστον.
Υπομονη εχω απεριοριστη. Αρκει να υπαρξει σχεδιο που θα τηρηθει ασχετως αποτελεσματων
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
Κατι ετοιμαζει ο τρακης.
Ειναι πολλα πραγματα, αλλα μαλακας δεν ειναι.
Τον ματζαρη δεν τον θελει(που να παιξει αν παρει καλαθη, μποχωριδη κι εχει και διαμαντιδη?) αλλα κανει πουτανα τους αγγελοπουλους.
Θα τον πληρωσουν χρυσο τωρα, χωρια οτι στο πρωτο κακο ματς εναντιον του ΠΑΟ θα τον κραζουν μεχρι και τα καγκελα στο σεφ...παμπονηρος ο ζακιας.
Γενικα, δεν συμφωνω απαραιτητα σε αυτα που εκανε στο ροστερ αλλα παραδεχομαι οτι αν θες ευρωπαικο, πρεπει να αλλαξεις στυλ αγωνιστικα οσο κι αν αυτο απαιτει να διωξεις παικτες που και προσεφεραν και παθος ειχαν. Ειδωμεν.
Εχω εμπιστοσυνη σε αυτη την οικογενεια. Οσοι κραζουν να απαιτησουν να φυγει. Για να αναλαβει...ο βγενοπουλος και ο πατερας. Τι να σας πω ρε...

θα τους χορέψει τους γαυρους στο ταψι
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
να δουμε μεταγραφες και εικονα ομαδας και θα εχουμε ολο τον χρονο να κραζουμε τυπε :rockon:
και να ειμαστε προπονητες :rockon:

Τύπε τι αλλαγή είναι αυτή...περιμένεις να δεις μεταγραφές πρώτα....? :rockon:
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
θα τον κρατησουν αυτον αποτι γραφουν τυπε

θα του προτέινουν νέο συμβόλαιο με μειωμένες αποδοχές, αν δεν δεχτεί λογικά θα του σπάσουν το συμβόλαιο και αντίο, πάντως ο Ντούσκο τον υπολογίζει που λέγανε οι μαλάκες πως δεν τον θέλει !!
 

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146

Συνημμένα

  • images.jpg
    images.jpg
    10,5 KB · Εμφανίσεις: 17

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
τρακης. Ιδιοκτητης και της Σπαρτης, οπου ολοι τον φωναζουν επισης τρακη. Μην ξεχασουμε και αυτα που ξερουμε  ;)

ποιοί τον φωνάζουν τράκη τύπε ?? ο επιχειρηματικός κύκλος τον φωνάζει '' κύριο Τράκη Γιαννακόπουλου '' ??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom