Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
766
Πόντοι
146
τι δεν καταλαβαίνεις;
είναι αλλο να ξεφουσκώνει μια ομάδα ή να μη μπορεί να κερδίσει και αλλο σε παίγνιο που παίζεται μια χρονιά οι παίκτες να περπατάνε και να είναι μπλαζε
εσύ εάν χθες είδες το παίγνιο δε δύναμη και τσαμπουκά και πάθος ποια ομάδα σου φαινόταν ότι παει για πρωτάθλημα;
Ψαχνε για συνομοσιες εσυ για να δικαιολογησεις τα αδιακαιολογητα.
 

Επισκέπτης
τι δεν καταλαβαίνεις;
είναι αλλο να ξεφουσκώνει μια ομάδα ή να μη μπορεί να κερδίσει και αλλο σε παίγνιο που παίζεται μια χρονιά οι παίκτες να περπατάνε και να είναι μπλαζε
εσύ εάν χθες είδες το παίγνιο δε δύναμη και τσαμπουκά και πάθος ποια ομάδα σου φαινόταν ότι παει για πρωτάθλημα;
τελικά μιλάμε εσύ είσαι περίπτωση :grin: δηλαδή το αυτοί οι παίχτες να μην μπορούν δεν σου περνάει από το μυαλό;έβλεπα τον τοτσε να τρέχει και με έπιαναν τα γέλια μιλάμε ο τύπος δεν κάνει ου τε για τη δοξα δραμας.οταν δεν έχεις παίχτες απλά δεν μπορείς να έχεις απαιτήσεις.όταν σου έλεγα ότι η ομάδα σου είναι 80% ο λετο θυμάσαι τη έλεγες; ελπίζω πως ναι.όταν ο φερειρα βρίσκετε σε τρικυμία και δεν μπορεί να διαχειριστεί την ομάδα τότε δεν σου φταίει κανένας τζιγκερ.σε απλά λόγια τα παιδιά τόσο μπορούν ...τόσο παίζουν.
 

zironvenom

Μέγας
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
835
Κριτικές
10
Like
483
Πόντοι
4.445
τελικά αποφάσισε γιατι η κωλοτουμπα ειναι της μόδας.τελικα γιατί έχασε το πρωτάθλημα ο παναθηναικος επειδή υπήρξε όπως λες ένα καπρίτσιο-κοντρα του τζιγκερ με το βγενοπουλο η επειδή ο ολυμπιακός είναι καλύτερος; επειδή λέω εγώ τώρα ο αβρααμ ο μελμπεργκ ο ιμπαγασα ο τζεμπουρ ο μιραλας ο χολεβας ο τοροσιδης είναι καλύτεροι απο τον μπιαρσμιρ τον σαριεγκι τον κουνσι τον ζεκα τον πετροπουλο τον τοτσε τον βυντρα; όταν τα ξεκαθαρίσεις στο κεφάλι πες μας και εμάς.γιατί τη  μια μας τα λες έτσι την άλλη σου φταίνε αλλα. εσένα δεν σε πιάνουμε ούτε με τριπλή :2funny:

ρε φίλε καλά το πήγες αλλά μετα το γάμησες. Καλύτερα να λές πως ο παναθηναικός ξεφούσκωσε παρά να λές πως ο γαύρος είναι καλύτερη ομάδα. Αν δεν απατάμαι του βαθμούς τους χάνω απο παοκ αεκ. Και οχι απο τον ολυμπιακό. Θα μου πείς η αγωνιστική διάρκεια είναι που το αποδεικνύει. Εχουμε δρόμο ακόμα και το συμπέρασμα θα βγεί στο τέλος. Υπομονή.

Παρουσιάζεις τους καλύτερους σου παίχτες με τους δικούς μου χιλιοκραγμένους. Εχουμε και Λετο, Μπουμσόνγκ, Κατσουρανη, Σιμάο, Νίνη.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ρε φίλε καλά το πήγες αλλά μετα το γάμησες. Καλύτερα να λές πως ο παναθηναικός ξεφούσκωσε παρά να λές πως ο γαύρος είναι καλύτερη ομάδα. Αν δεν απατάμαι του βαθμούς τους χάνω απο παοκ αεκ. Και οχι απο τον ολυμπιακό. Θα μου πείς η αγωνιστική διάρκεια είναι που το αποδεικνύει. Εχουμε δρόμο ακόμα και το συμπέρασμα θα βγεί στο τέλος. Υπομονή.

Παρουσιάζεις τους καλύτερους σου παίχτες με τους δικούς μου χιλιοκραγμένους. Εχουμε και Λετο, Μπουμσόνγκ, Κατσουρανη, Σιμάο, Νίνη.
μάγκα απαντάς σοβαρά στον κρυφογαβρο φανερόγαβρο νιονιο που πσανηγύριζε με τους γαβρους τον αποκλεισμό μας στο κύπελο έχει κολλητό εδώ μέσα το χρηστιδη και κάνει καλύτερη διαφήμιση στο γάβρο απο τον πιο πωρωμένο γάβρο;

έλεος.
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
[size=15pt]Ο Καντέ μολογάει χωρίς ξύλο!!  :2funny: :2funny: :2funny:[/size]




Δεν παίξαμε όπως θα έπρεπε σ’ ένα παιχνίδι «τελικό» για μας, γιατί τέτοιο ήταν το παιχνίδι με την ΑΕΚ… Το να θέλεις να πετύχεις κάτι και το να το καταφέρνεις, είναι άλλο πράγμα, εμείς σήμερα ήμασταν μόνο λόγια, όχι πράξεις, είναι ένα πολύ κακό αποτέλεσμα για μας...

Όπως είπα και πριν είναι σημαντικό να νικήσουμε τον Ολυμπιακό… Αν τα καταφέρουμε, διατηρούμε τις ελπίδες μας για τον τίτλο, σε διαφορετική περίπτωση θα είναι πολύ δύσκολο και αν δεν νικήσουμε θα έλεγα ότι ίσως δεν αξίζουμε να πάρουμε το φετινό πρωτάθλημα.
 

Επισκέπτης
ρε φίλε καλά το πήγες αλλά μετα το γάμησες. Καλύτερα να λές πως ο παναθηναικός ξεφούσκωσε παρά να λές πως ο γαύρος είναι καλύτερη ομάδα. Αν δεν απατάμαι του βαθμούς τους χάνω απο παοκ αεκ. Και οχι απο τον ολυμπιακό. Θα μου πείς η αγωνιστική διάρκεια είναι που το αποδεικνύει. Εχουμε δρόμο ακόμα και το συμπέρασμα θα βγεί στο τέλος. Υπομονή.

Παρουσιάζεις τους καλύτερους σου παίχτες με τους δικούς μου χιλιοκραγμένους. Εχουμε και Λετο, Μπουμσόνγκ, Κατσουρανη, Σιμάο, Νίνη.
μα το έχω πει ότι είναι καλύτερη ομάδα ακόμα και όταν ήσουν 5 βαθμούς.εγω κωλοτουμπες δεν κανω αντιθετα ο περσονμας παρουσιαζε το παναθηναικο ομαδαρα και ποσταρε τη βαθμολογία .βεβαία τώρα ως γνωστό κάνει κωλοτουμπες που ειναι η ειδικοτητα του.δεν χρειαζετε να αναφερω τη εχει κανει καισε  αλλα θέματα....βλέπε αποελ.τωρα οι παίχτες που αναφέρεις μπουμσογκ μετριος και ο αβρααμ αλλα και ο μελμπεργκ πολυ καλύτεροι...σιμαο δεν μιλάς σοβαρά...παίχτης που δεν ξέρει μπάλα είναι αργός χοντρός που το μόνο που ξέρει να κάνει είναι να κόβει απλα δεν υπάρχει..και εδω θα είμαστε ο περσονας τον εχει για κελεπούρι και μεταγραφή... νινης παίχτης που δεν έχει δείξει διάρκεια στο παιχνίδι του και σε ρωτάω τα 4 χρόνια έχεις δει εσυ παιχτη που κάνει τη διαφορά;κάτι σαν τον φετφατζιδη ;)ο μόνος παίχτης που κάνει τη διαφορά ειναι ο λετο και είχα πει ότι το 80ν%του φετινού παο είναι αυτός και τελικά είχα δίκιο.επίσης ομάδα που δεν έχει σέντερ φορ δεν εχει πάρει πρωτάθλημα ποτέ ;)
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
μα το έχω πει ότι είναι καλύτερη ομάδα ακόμα και όταν ήσουν 5 βαθμούς.εγω κωλοτουμπες δεν κανω αντιθετα ο περσονμας παρουσιαζε το παναθηναικο ομαδαρα και ποσταρε τη βαθμολογία .βεβαία τώρα ως γνωστό κάνει κωλοτουμπες που ειναι η ειδικοτητα του.δεν χρειαζετε να αναφερω τη εχει κανει καισε  αλλα θέματα....βλέπε αποελ.τωρα οι παίχτες που αναφέρεις μπουμσογκ μετριος και ο αβρααμ αλλα και ο μελμπεργκ πολυ καλύτεροι...σιμαο δεν μιλάς σοβαρά...παίχτης που δεν ξέρει μπάλα είναι αργός χοντρός που το μόνο που ξέρει να κάνει είναι να κόβει απλα δεν υπάρχει..και εδω θα είμαστε ο περσονας τον εχει για κελεπούρι και μεταγραφή... νινης παίχτης που δεν έχει δείξει διάρκεια στο παιχνίδι του και σε ρωτάω τα 4 χρόνια έχεις δει εσυ παιχτη που κάνει τη διαφορά;κάτι σαν τον φετφατζιδη ;)ο μόνος παίχτης που κάνει τη διαφορά ειναι ο λετο και είχα πει ότι το 80ν%του φετινού παο είναι αυτός και τελικά είχα δίκιο.επίσης ομάδα που δεν έχει σέντερ φορ δεν εχει πάρει πρωτάθλημα ποτέ ;)
ποιές κωλοτούμπες ρε ηλίθιε;
έπαιζε ο βάζελος στο πρώτο μισό την καλύτερη μπάλλα;
παίζει ο γάβρος τώρα την καλύτερη μπάλλα;
η αλήθεια και η αποτύπωση της πραγματικότητας ρε γαμημένες αμοιβάδες είναι κωλοτούμπα;
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
και τι θα πει ρε ηλίθιε είναι καλύτερη ομάδα;
δλδ η μπάρτσα ειναι καλύτερη ομάδα επειδή εχει συγκεκριμένους παίκτες ή η ρεάλ αυτή τη στιγμή επειδή είναι 10 ποντους μπροστά;
και όταν η μπάρτσα κέρδιζε στο πρώτο μισό και ήταν 5 πόντους μπροστά ήταν η δεν ήταν η καλύτερη ομάδα ρε ηλίθιε;

στη μπάλλα καλύτερος στο πρωτάθλημα είναι αυτός που το δείχνει στο χορτάρι.
όχι το μπατζετ των μεταγραφών του και η αξία των παικτών του.

τέλος με τους μαλάκες.
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
έπαιζε ο βάζελος στο πρώτο μισό την καλύτερη μπάλλα;
παίζει ο γάβρος τώρα την καλύτερη μπάλλα;

Όχι. Σε όλο το Πρωτάθλημα καλύτερα έπαιζε ο Γαύρος.
Αν ο Μποστάντζο είχε πάρει πούλο νωρίτερα και ο Λέτσος βούταγε λιγότερο, τώρα θα ήμασταν 15 πόντους μπροστά.
Θα μου πεις βέβαια τώρα ότι και σε εσάς αν τόσα χρόνια είχαν πάρει πουλο Βύντρα, Σπυρόπουλος, Σεϊταρίδης, Σαριέγκι, Καντέ
(γενικά έχετε ένα θέμα με τους αμυντικούς  :grin: ), θα είχατε καμιά Κούπα παραπάνω.


 

Επισκέπτης
ποιές κωλοτούμπες ρε ηλίθιε;
έπαιζε ο βάζελος στο πρώτο μισό την καλύτερη μπάλλα;
παίζει ο γάβρος τώρα την καλύτερη μπάλλα;
η αλήθεια και η αποτύπωση της πραγματικότητας ρε γαμημένες αμοιβάδες είναι κωλοτούμπα;
τη έκανε ρε μαλάκα στο πρώτο γύρο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:τη έπαιζε ; :2funny: :2funny:τη καλύτερη μπάλα; :2funny:δεν μπορώ σου λέω σταμάτα :grin: επειδη εκανες τρια καλα ματς έπαιξες και την καλύτερη μπάλα.σε προκαλώ ρε άσχετε να μου απαριθμήσεις τα 7-8 παιχνίδια που έπαιξες μπαλαρα.οσο για τις κωλοτουμπες σου επειδή βαριέμαι να στις θυμίσω θα σου πω μόνο μια...αποελ :2funny:.και για να τελειώνω με εσένα γιατί άκρη δεν βγάζουμε οταν πριν 5 αγωνιστικές ποσταρες τη βαθμολογίες για ποιο λόγο το έκανες ρε νούμερο; οσο ήσουν μπροστά έκανες τον κόκορα μόλις αρχίσανε οι πούτσες τοτε άρχισες τις κωλοτουμπες περι καλύτερη ομάδα ο ολυμπιακός και παπαριες.άντε τώρα μαλάκα συνέχισε  τις παπαρολογιες!!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.474
Κριτικές
1.272
Like
227.063
Πόντοι
46.232
ποιές κωλοτούμπες ρε ηλίθιε;
έπαιζε ο βάζελος στο πρώτο μισό την καλύτερη μπάλλα;
παίζει ο γάβρος τώρα την καλύτερη μπάλλα;
η αλήθεια και η αποτύπωση της πραγματικότητας ρε γαμημένες αμοιβάδες είναι κωλοτούμπα;
κοίτα εγώ δεν είμαι τον άκρων ....3-4 παιχνίδια όλα κι όλα παίξατε καλά....βέβαια τα 20λεπτα που πιάνα με εμείς ακόμα και τότε ήταν πολύ ανώτερα απο της εμφανίσεις σας.....
για τα τελευταία 10-12 παιχνίδια σας βέβαια νομίζω αν είσαι σωστός θα πρέπει να κάνεις αυτοκριτική για την ομάδα σας 
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
τη έκανε ρε μαλάκα στο πρώτο γύρο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:τη έπαιζε ; :2funny: :2funny:τη καλύτερη μπάλα; :2funny:δεν μπορώ σου λέω σταμάτα :grin: επειδη εκανες τρια καλα ματς έπαιξες και την καλύτερη μπάλα.σε προκαλώ ρε άσχετε να μου απαριθμήσεις τα 7-8 παιχνίδια που έπαιξες μπαλαρα.οσο για τις κωλοτουμπες σου επειδή βαριέμαι να στις θυμίσω θα σου πω μόνο μια...αποελ :2funny:.και για να τελειώνω με εσένα γιατί άκρη δεν βγάζουμε οταν πριν 5 αγωνιστικές ποσταρες τη βαθμολογίες για ποιο λόγο το έκανες ρε νούμερο; οσο ήσουν μπροστά έκανες τον κόκορα μόλις αρχίσανε οι πούτσες τοτε άρχισες τις κωλοτουμπες περι καλύτερη ομάδα ο ολυμπιακός και παπαριες.άντε τώρα μαλάκα συνέχισε  τις παπαρολογιες!!!

έλα σκουπίδι....
πάμε

πρόχειρα

28.8 Κέρκυρα - ΠΑΟ 0-2
11.9 ΠΑΟ - ΠΑΣ 3-1
17.9 Ατρομητος - ΠΑΟ 1-1
16.10 Ξάνθη - ΠΑΟ 2-3
22.10 ΠΑΟ - Εργοτέλης 4-0
30.10 ΠΑΟΚ - ΠΑΟ 1-3
6.11 ΠΑΟ - ΑΕΚ 3-2
19.11 ΟΣΦΠ - ΠΑΟ 1-1
27.11 ΠΑΟ - ΟΦΗ 3-1

9 παίγνια συγκομιδή βαθμών 23/27
ενεργητικό 23
παθητικό 9

μέσος όρος έβαζε 2.5 γκολ
μέσος όρος έτρωγε 1.

τώρα να βάλω τι έκανε το ίδιο διάστημα ο γάβρος δε χρειάζεται.
πολύ ασχολήθηκα με σένα κρετίνε.
πάνε να δεις γάβρο τώρα.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
κοίτα εγώ δεν είμαι τον άκρων ....3-4 παιχνίδια όλα κι όλα παίξατε καλά....βέβαια τα 20λεπτα που πιάνα με εμείς ακόμα και τότε ήταν πολύ ανώτερα απο της εμφανίσεις σας.....
για τα τελευταία 10-12 παιχνίδια σας βέβαια νομίζω αν είσαι σωστός θα πρέπει να κάνεις αυτοκριτική για την ομάδα σας   
πλάκα μου κάνεις;
τι ακριβώς έγραψα;
μέχρι το παίγνιο με Αρη ο βάζελας ΔΕΝ ΕΧΑΝΕ ΟΥΤΕ ΜΕ 10 και σκόραρε για πλάκα.
ο γάβρος απο την αλλη κέρδιζε με το ζόρι ξάνθες με τη διαιτησία παναιτωλικούς και έχανε απο τ΄ριπολες και εφερνε χ με οφηδες.
απλά πράγματα.
ο βάζελος το πρωτο 1/3 του πρωταθλήματος πετούσε (παραλόγως)
στα επόμενα 6-7 πήγαινε δεν πήγαινε και τα τελευταία 6 παρέπαιε.
ο γάβρος πήγαινε δε πήγαινε 10-12 παίγνια έκανε τη γνωστή κοιλιά του βαλβίδα αρχές χρόνου και μετά για 8 παίγνια κεντάει.


τόσο απλό είναι.

απο κει και πέρα.
εάν μέχρι τώρα παρακολουθήσεις τη συνολική παρουσία των ομάδων ο ολυμπιακός δικαιως είναι 4 πόντους μπροστά.
ούτε λιγότερους ούτε περισσότερους.
τώρα έαν ο βαζελας συνεχίσει ετσι στα 30 παίγνια οι 10 ποντοι θα είναι δικαιοτατοι.
 

Επισκέπτης
έλα σκουπίδι....
πάμε

πρόχειρα

28.8 Κέρκυρα - ΠΑΟ 0-2
11.9 ΠΑΟ - ΠΑΣ 3-1
17.9 Ατρομητος - ΠΑΟ 1-1
16.10 Ξάνθη - ΠΑΟ 2-3
22.10 ΠΑΟ - Εργοτέλης 4-0
30.10 ΠΑΟΚ - ΠΑΟ 1-3
6.11 ΠΑΟ - ΑΕΚ 3-2
19.11 ΟΣΦΠ - ΠΑΟ 1-1
27.11 ΠΑΟ - ΟΦΗ 3-1

9 παίγνια συγκομιδή βαθμών 23/27
ενεργητικό 23
παθητικό 9

μέσος όρος έβαζε 2.5 γκολ
μέσος όρος έτρωγε 1.

τώρα να βάλω τι έκανε το ίδιο διάστημα ο γάβρος δε χρειάζεται.
πολύ ασχολήθηκα με σένα κρετίνε.
πάνε να δεις γάβρο τώρα.
ρε άσχετε σε ποσά από αυτα έπαιξες μπαλα με την κερκυρα; :2funny:με τον ολυμπιακό με το απιθανο ρεκορ 25-4 τελικες; :2funny:ρε βλακα σε ποιον νομίζεις οτι μιλάς; σε κανένα παιδακι;με τον ατρομητο που ειχες 2 τελικές;ρε βλακα ΜΠΑΛΑ σε πόσα έπαιξες;να σου πω εγω να μην κοπυραζεσαι ..με τον παοκ με τον εργοτελη και 40 λεπτά με την αεκ και αλλα 30 με την ξανθη.σάλτα  γαμήσου τώρα γιατί τελικά εκτός απο κωλοτουμπας είσαι και άσχετος :uglystupid: και γινεσαι και ρόμπα με υτα που γραφεις και αυτοαναιρείσαι σε ένα ποστ.ΒΛΑΚΑ ΜΠΑΛΑ ΣΕ ΠΟΔΣΑ ΕΠΑΙΞΕς ΟΧΙ ΠΟΣΟΥΣ ΒΑΘΜΟΥΣ ΜΑΖΕΨΕς :uglystupid:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.571
Κριτικές
31
Like
13.155
Πόντοι
5.097
έλα σκουπίδι....
πάμε

πρόχειρα

28.8 Κέρκυρα - ΠΑΟ 0-2
11.9 ΠΑΟ - ΠΑΣ 3-1
17.9 Ατρομητος - ΠΑΟ 1-1
16.10 Ξάνθη - ΠΑΟ 2-3
22.10 ΠΑΟ - Εργοτέλης 4-0
30.10 ΠΑΟΚ - ΠΑΟ 1-3
6.11 ΠΑΟ - ΑΕΚ 3-2
19.11 ΟΣΦΠ - ΠΑΟ 1-1
27.11 ΠΑΟ - ΟΦΗ 3-1

9 παίγνια συγκομιδή βαθμών 23/27
ενεργητικό 23
παθητικό 9

μέσος όρος έβαζε 2.5 γκολ
μέσος όρος έτρωγε 1.

τώρα να βάλω τι έκανε το ίδιο διάστημα ο γάβρος δε χρειάζεται.
πολύ ασχολήθηκα με σένα κρετίνε.
πάνε να δεις γάβρο τώρα.
ρε περσονακο ηρθατε η καλυτερη ομαδα του πρωτου γυρου οπως λες στο καραισκακη και εισασταν ανυπαρκτοι
ασχετα τι μαλακιες ειχα ακουσει απο βαζελους για αυτο το παιχνιδι
εχετε παρει βαθμους στο 88+ σε πολλους αγωνες και εισασταν η αμαδα αντερ στο στοιχημα με το ζορι βαζατε ενα γκολ στο φευγα τι ψαχνεις τωρα,για μενα η συζητηση αυτη δεν εχει νοημα ο καθενας πιστευει οτι θελει η οτι τον συμφαιρει οπως θες δες το.
 

Επισκέπτης
ρε περσονακο ηρθατε η καλυτερη ομαδα του πρωτου γυρου οπως λες στο καραισκακη και εισασταν ανυπαρκτοι
ασχετα τι μαλακιες ειχα ακουσει απο βαζελους για αυτο το παιχνιδι
εχετε παρει βαθμους στο 88+ σε πολλους αγωνες και εισασταν η αμαδα αντερ στο στοιχημα με το ζορι βαζατε ενα γκολ στο φευγα τι ψαχνεις τωρα,για μενα η συζητηση αυτη δεν εχει νοημα ο καθενας πιστευει οτι θελει η οτι τον συμφαιρει οπως θες δες το.
ο άνθρωπος ζει εικονική πραγματικότητα :grin: εχει μπερδέψει την καλή μπάλα με τους βαθμούς.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ρε άσχετε σε ποσά από αυτα έπαιξες μπαλα με την κερκυρα; :2funny:με τον ολυμπιακό με το απιθανο ρεκορ 25-4 τελικες; :2funny:ρε βλακα σε ποιον νομίζεις οτι μιλάς; σε κανένα παιδακι;με τον ατρομητο που ειχες 2 τελικές;ρε βλακα ΜΠΑΛΑ σε πόσα έπαιξες;να σου πω εγω να μην κοπυραζεσαι ..με τον παοκ με τον εργοτελη και 40 λεπτά με την αεκ και αλλα 30 με την ξανθη.σάλτα  γαμήσου τώρα γιατί τελικά εκτός απο κωλοτουμπας είσαι και άσχετος :uglystupid: και γινεσαι και ρόμπα με υτα που γραφεις και αυτοαναιρείσαι σε ένα ποστ.ΒΛΑΚΑ ΜΠΑΛΑ ΣΕ ΠΟΔΣΑ ΕΠΑΙΞΕς ΟΧΙ ΠΟΣΟΥΣ ΒΑΘΜΟΥΣ ΜΑΖΕΨΕς :uglystupid:
ρε σκουπίδι δεν έχει νόημα....
σε 9 παίγνια έφαγα 9 γκολ απ τα οποία τα 3 σε 2 που  επαιζα με 10 απο το 4 και το 37...
και αυτό το απίγνιο μου είπες ότι είχα 2 τελικες.....
εβαλα συνολικά 23 με 2,5 μέσο όρο όπου σε όλα είχα 2 μπαλλάκια απο το πρώτο ημίχρονο.
κατά τα λοιπα σερνόμουν και μάζεψα με το ζόρι τους βαθμούς για στο παίγνιο με γάβρο... με κέρδισε στις... τελικές.....

δεν είσαι απλά ΚΡΕΤΝΟΣ. είσαι ΚΡΥΦΟΓΑΒΡΟΣ ΝΙΟΝΙΟΣ ΠΑΣΟΚΟΣ.
ΔΛΔ ΚΑΙ ΠΟΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΠΟΥΛΗΜΝΕΝΟΣ ΚΑΙ ΛΑΜΟΓΙΟ ΚΑΙ ΞΕΦΤΙΛΑΣ ΚΑΙ ΣΚΟΥΠΙΔΙ.

:grin:

ΑΚΑΤΑΜΑΧΗΤΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ.
ΚΡΥΦΟΓΑΒΡΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙ ΠΑΣΟΚΟΣ.  :rockon: :rockon: :rockon:

συνέχισε τις αναλύσεις.
 

Επισκέπτης
ρε σκουπίδι δεν έχει νόημα....
σε 9 παίγνια έφαγα 9 γκολ απ τα οποία τα 3 σε 2 που  επαιζα με 10 απο το 4 και το 37...
και αυτό το απίγνιο μου είπες ότι είχα 2 τελικες.....
εβαλα συνολικά 23 με 2,5 μέσο όρο όπου σε όλα είχα 2 μπαλλάκια απο το πρώτο ημίχρονο.
κατά τα λοιπα σερνόμουν και μάζεψα με το ζόρι τους βαθμούς για στο παίγνιο με γάβρο... με κέρδισε στις... τελικές.....

δεν είσαι απλά ΚΡΕΤΝΟΣ. είσαι ΚΡΥΦΟΓΑΒΡΟΣ ΝΙΟΝΙΟΣ ΠΑΣΟΚΟΣ.
ΔΛΔ ΚΑΙ ΠΟΥΣΤΗΣ ΚΑΙ ΠΟΥΛΗΜΝΕΝΟΣ ΚΑΙ ΛΑΜΟΓΙΟ ΚΑΙ ΞΕΦΤΙΛΑΣ ΚΑΙ ΣΚΟΥΠΙΔΙ.

:grin:

ΑΚΑΤΑΜΑΧΗΤΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ.
ΚΡΥΦΟΓΑΒΡΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙ ΠΑΣΟΚΟΣ.  :rockon: :rockon: :rockon:

συνέχισε τις αναλύσεις.
μετα λοιπόν τα ακράδαντα επιχειρήματα οτι είμαι κρυφογαυρος κρετίνος λαμογιο και οτι άλλο γουστάρεις.σε ρωτάω τώρα μωρή κύπρια κωλοτουμπα.ΣΕ ΠΟΣΑ ΜΑΤΣ ΕΠΑΙΞΕΣ ΜΠΑΛΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΕΣ;μωρή κωλοτρυπιδα έχεις χαζέψει απο την πολύ  :jerking: και δεν ξέρεις τη γράφεις.εγώ είδες να πω οτι σερνόσουν; εγώ ξαναρωτάω σε ποσά ματς έπαιξες μπάλα που είπες.αν δεν απαντήσεις επειδή είσαι μεγάλη κωλοτουμπα ....σάλτα και γαμήσου γιατί πολύ άπλα είσαι  άσχετος.και μην ξεχάσω....ΑΠΟΕΛ μαλάκα κωλοτουμπα :2funny:
 

Επισκέπτης
ποιές κωλοτούμπες ρε ηλίθιε;
έπαιζε ο βάζελος στο πρώτο μισό την καλύτερη μπάλλα;
παίζει ο γάβρος τώρα την καλύτερη μπάλλα;
η αλήθεια και η αποτύπωση της πραγματικότητας ρε γαμημένες αμοιβάδες είναι κωλοτούμπα;
δες μωρή κωλοτουμπα τη έλεγες ....και άντε και γαμήσου...ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑ :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom