Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (3 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

gamikoulix

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.478
Like
0
Πόντοι
16
Μπραβο στην ομαδα και στον κοσμο για την νικη.Μπραβο και στον Σπανουλη για τις μαλακιες που εκανε σε καποια κρισιμα σημεια και απεδειξε το κομπλεξ που εχει απεναντι στον Παναθηναικο ;)

Η ομαδα ασχετα με το οτι κερδισε δεν επαιξε καλα και ειδικα ο Διαμαντιδης και ο Καλαθης ηταν σε αλλο γηπεδο,ευτυχως πηγε καλα ο Μπατιστ αλλα και ο Σαρας σε καποια κρισιμα σημεια εδωσε λυσεις.Ο καλυτερος παικτης κατα την αποψη μου ηταν ο Σατο ενω και ο Τσαρτσαρης βοηθησε πολυ ειδικα στην αμυνα.
Να σημειωσω οτι ηταν η πρωτη νικη σε τελικο κυπελλου του Ομπραντοβιτς εναντιον του Ιβκοβιτς αφου μεχρι το σημερινο ματς ο Ιβκοβιτς ειχε 3 σερι νικες.
 

Συνημμένα

  • zotsmeitoydikaikypello.jpg
    zotsmeitoydikaikypello.jpg
    14,3 KB · Εμφανίσεις: 22

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
611
Πόντοι
96
Eπισης να δωσω και συνχαρητηρια στους οπαδους του Π.Α.Ο.
Ειναι  κριμα αυτον τον κοσμο να τον κανουν να περπαταει με σκυφτο το κεφαλι,να τρωει την μια φαπα μετα την αλλη τα τελευταια 15 χρονια η ποδοσφαιρικη ομαδα του Π.Α.Ο.
Ποτε θα κανει ξαστερια?
τσυμπα τις αρχιδαρες του μητσαρα για αλλη μια φορα
 

gamikoulix

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.478
Like
0
Πόντοι
16
    Αρουραιοι στα λαγουμια σας μεχρι την επομενη Κυριακη...
 

Συνημμένα

  • x8EBp5129187-02.jpg
    x8EBp5129187-02.jpg
    38,8 KB · Εμφανίσεις: 23

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.181
Πόντοι
46.232
Ρε γραφικη φιγουρα σημερα που εισαι;;;;;;
Οταν βγεις απο το λαγουμι σου περιμενω να μου πεις,σου αρεσε το  :fuck2: απο τον Ζοτς και την παρεα του;;;;;;;;
κάλα ρε πως κάνετε έτσι χάρισμα σας το κύπελλο , εμένα μου αρκεί που είδα μιά ομάδα με τόσους νεαρούς , μια ομάδα με τέσσερις φορές μικρότερο μπάτζετ  απο το δικό σας, έτοιμη να σας κλέψει το πρωτάθλημα......
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
611
Πόντοι
96
κάλα ρε πως κάνετε έτσι χάρισμα σας το κύπελλο , εμένα μου αρκεί που είδα μιά ομάδα με τόσους νεαρούς , μια ομάδα με τέσσερις φορές μικρότερο μπάτζετ  απο το δικό σας, έτοιμη να σας κλέψει το πρωτάθλημα......
το καινουργιο λαβαρο στο σεφ

418127_337990259580941_174607709252531_951423_1450523418_n.jpg
 

gamikoulix

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.478
Like
0
Πόντοι
16
κάλα ρε πως κάνετε έτσι χάρισμα σας το κύπελλο , εμένα μου αρκεί που είδα μιά ομάδα με τόσους νεαρούς , μια ομάδα με τέσσερις φορές μικρότερο μπάτζετ  απο το δικό σας, έτοιμη να σας κλέψει το πρωτάθλημα......
Νομιζω οτι υπερβαλλεις για το μπατζετ αλλα οπως και να εχει οταν η ομαδα σου κερδιζει τον αιωνιο αντιπαλο σε τελικο κυπελλου φυσικο κι επομενο ειναι να πανηγυρισεις.
Ειδικα οταν βλεπεις τον ανυπαρκτο Σπανουλακο να πανηγυριζει πριν καν τελειωσει ο αγωνας και μετα να κρεμαει ο ιδιος την ομαδα του με τις παπαριες που εκανε ;)
Μαλλον εμεις θα επρεπε να σας χαρισουμε το κυπελλο μπας και μας φτασετε διοτι εχουμε τα περισσοτερα κυπελλα(13) αν σου διαφευγει :cheesy:

 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
κάλα ρε πως κάνετε έτσι χάρισμα σας το κύπελλο , εμένα μου αρκεί που είδα μιά ομάδα με τόσους νεαρούς , μια ομάδα με τέσσερις φορές μικρότερο μπάτζετ  απο το δικό σας, έτοιμη να σας κλέψει το πρωτάθλημα......
9,4 εμεις
6.9 εσεις με υπολογισμενα τα συμβολαια των 2 παραλιων που εφυγαν
ο λο και ο ντορσει ειναι σιγουρα πιο ακριβοι
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
ο μπατίστ έμαθε σκριν, γιατί μόνο τον άκουσα τον αγώνα.
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
611
Πόντοι
96
Ρε Βασίλη, τι σου φταίει ο μικρός; (BINTEO)
Φορτωμένος από την ήττα και τον τρόπο που έχασε ο Ολυμπιακός από τον Παναθηναϊκό, ήταν ο Σπανούλης μετά τη λήξη του τελικού. Και η έκρηξή του φαίνεται πως βρήκε τον πιο ...εύκολο στόχο.

Ο διεθνής γκαρντ στην τελευταία φάση του αγώνα δεν ανέλαβε την ευθύνη του καθοριστικού σουτ, όπως θα περίμενε κανείς λόγω της εμπειρίας και της προσωπικότητάς του. Αντίθετα, αν παρατηρήσετε το βίντεο της τελευταίας φάσης (από το 7:10" και μετά), κατέβασε την μπάλα, την πάσαρε στον Παπανικολάου και έκτοτε παρακολούθησε τα τεκταινόμενα ως θεατής.

Όταν, μάλιστα, η μπάλα έφτασε στον Μάντζαρη, ο Σπανούλης μπλοκαρίστηκε από τον Καλάθη και ουσιαστικά ...κρύφτηκε πίσω του, κάνοντας απλώς κάποια νοήματα στον νεαρό γκαρντ. Ο Μάντζαρης τελικά πάσαρε στον Παπανικολάου, που βρισκόταν εμφανώς σε καλύτερη θέση από τον Σπανούλη, προσφέροντάς του το τελευταίο σουτ, της νίκης ή ...της ήττας, όπως τελικά συνέβη.

Τι έγινε αμέσως μετά; Ο Σπανούλης τα πήρε στο κρανίο με τον Μάντζαρη, κατηγορώντας τον ουσιαστικά για την κατάληξη του αγώνα. Τι δεν άκουσε ο πιτσιρικάς; Μιλάμε για άγριο εξάψαλμο! Ο Σπανούλης του έβαλε χέρι για τον τρόπο που χειρίστηκε την τελευταία φάση και του έχωσε ουκ ολίγα μπινελίκια, θεωρώντας προφανώς πως έπρεπε να βρει τρόπο να του δώσει την μπάλα ενώ ανάμεσά τους βρισκόταν ο Καλάθης!

Αν, πάντως, δείτε προσεκτικά το βίντεο, ο Σπανούλης δεν κάνει ουσιαστική κίνηση να ελευθερωθεί. Ίσως και να μην ήθελε, βέβαια, να πάρει το τελευταίο σουτ, καθώς δεν ήταν σε καλή βραδιά και γενικά τα σουτ δεν τον είχαν πάει σε ολόκληρο το παιχνίδι (χαρακτηριστικό είναι πως τελείωσε συνολικά με 4/14, με 0/5 τρίποντα και 4/9 δίποντα).

Ωστόσο, ο Μάντζαρης μάλλον δεν του έφταιγε σε τίποτα. Κρίμα κι άδικο, δηλαδή, για το παλικάρι, που για ακόμα ένα παιχνίδι απέναντι στον Παναθηναϊκό μετά από εκείνο του ΣΕΦ, είχε αρκετά καλή απόδοση και προκάλεσε πολλά προβλήματα στον αρχηγό και ηγέτη του Παναθηναϊκού, Δημήτρη Διαμαντίδη...

ανυπαρκτουλη...
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.237
Like
452
Πόντοι
36
το καινουργιο λαβαρο στο σεφ

418127_337990259580941_174607709252531_951423_1450523418_n.jpg


ΜΠΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! :2funny: :2funny: :2funny:

Εκεί που ήθελα να γράψω "ΝΤΡΟΠΗ! Μόνο ένα πόντο την ομαδίτσα της κυβέρνησης εθνικής μειοδοσίας" μ' εστειλες!  :2funny: :2funny: :2funny:

ΝΑΣΑΙ ΚΑΛΑ ΜΑΝ!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

RED AND WHITE

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
404
Like
4
Πόντοι
1
κάλα ρε πως κάνετε έτσι χάρισμα σας το κύπελλο , εμένα μου αρκεί που είδα μιά ομάδα με τόσους νεαρούς , μια ομάδα με τέσσερις φορές μικρότερο μπάτζετ  απο το δικό σας, έτοιμη να σας κλέψει το πρωτάθλημα......
Τι εννοεις με το πως κανουν ετσι;Στο τοπι απο πρωτοι τωρα το χανουν,στο βολει πανε Α2,στην κολυμβση και στο πολο πνιγονται,να μην πανηγυρισουν δηλαδη;
 

kironas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.600
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
εχω αρχισει και εκτιμω περισσοτερο απο ποτε το σατο.
καθομαι και τον παρατηρω καμποσους αγωνες.
δε θα κανει κατι περιτο ποτε,φοβερος αμυντικος,ευστοχος γενικα (αν και παιρνει λιγες προσπαθειες) αλλα το κυριοτερο η αφωσιωση του στο παιχνιδι.το ιδανικο 3αρι.

η φθορα απο τα χρονια  εχει αρχισει και φαινεται στην ομαδα.
κυριως στους 2 πιο σημαντικους παιχτες.διαμ-μπατ

πριν 2-3 χρονια υπηρχαν πενταλεπτα - εξαλεπτα που ο παναθηναικος επαιζε εκρηκτικο μπασκετ.
αλλα ετσι ειναι, περνουν τα χρονια για ολους.

απλως με ανησυχει οτι εκτος του καλαθη δε βλεπω νεο αιμα.

οπως και να εχει θα δουμε ωραιους τελικους γιατι η οποια  διαφορα του παναθηναικου εκμηδενιζεται με το ντεζαβανταζ εδρας.


υ.γ   τον δ.παπανικολαου οκ τον θυμαμαι και σε παο αλλα πολυ περισσοτερο σε οσφπ και τσαμπουκαλι οσφπ.διαβαζα περυσι εγκωμιαστικα σχολιο απο πολλους του παναθηναικου,τωρα πηγε να συγχαρει την ομαδα κλπ.οχι οτι ειναι κατι κακο αυτο αλλα δεν ηταν παλια πολυ κλασικος οσφπ?
η θυμαμαι λαθος?
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
611
Πόντοι
96
εχω αρχισει και εκτιμω περισσοτερο απο ποτε το σατο.
καθομαι και τον παρατηρω καμποσους αγωνες.
δε θα κανει κατι περιτο ποτε,φοβερος αμυντικος,ευστοχος γενικα (αν και παιρνει λιγες προσπαθειες) αλλα το κυριοτερο η αφωσιωση του στο παιχνιδι.το ιδανικο 3αρι.

η φθορα απο τα χρονια  εχει αρχισει και φαινεται στην ομαδα.
κυριως στους 2 πιο σημαντικους παιχτες.διαμ-μπατ

πριν 2-3 χρονια υπηρχαν πενταλεπτα - εξαλεπτα που ο παναθηναικος επαιζε εκρηκτικο μπασκετ.
αλλα ετσι ειναι, περνουν τα χρονια για ολους.

απλως με ανησυχει οτι εκτος του καλαθη δε βλεπω νεο αιμα.

οπως και να εχει θα δουμε ωραιους τελικους γιατι η οποια  διαφορα του παναθηναικου εκμηδενιζεται με το ντεζαβανταζ εδρας.


υ.γ   τον δ.παπανικολαου οκ τον θυμαμαι και σε παο αλλα πολυ περισσοτερο σε οσφπ και τσαμπουκαλι οσφπ.διαβαζα περυσι εγκωμιαστικα σχολιο απο πολλους του παναθηναικου,τωρα πηγε να συγχαρει την ομαδα κλπ.οχι οτι ειναι κατι κακο αυτο αλλα δεν ηταν παλια πολυ κλασικος οσφπ?
η θυμαμαι λαθος?
τυπε ο σατο ειναι παικτης που τεριαζει στον ομπραντοβιτς σκυλι στην αμυνα και αξιοπιστος επιθετικα
για την φθορα εχεις δικιο αλλα δες με ποιους τελειωσε η ομαδα το παιχνιδι μητσος(31)-σαρας(35)σατο (30) τσαρτσαρης (33) Μπατιστ (35)
ο ζελικο  παντα βαζει τους καλυτερους στο τελος
ο καλαθης με εχει απογοητευση φετος δεν κανει καλη χρονια
ο ζοντς να μεινει το καλοκαιρι και ολα θα γινουν
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
611
Πόντοι
96
ο παπ νομιζω ειναι κουμπαρος η κολλητος του Αλβερτη κατι τετοιο
 

kironas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.600
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
ο ζοντς να μεινει το καλοκαιρι και ολα θα γινουν
[/quote]αυτο ειναι το κλειδι...της ολης υποθεσης
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.237
Like
452
Πόντοι
36
H ΟΜΑΔΑ (μπάσκετ, τι άλλο...) είναι σαφέστατο πως "έχει κάνει τον κύκλο της".

Χρειάζεται νέες επενδύσεις, νέα ταλέντα και ΥΠΟΜΟΝΗ!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΧΑΡΙΣΑΝ ΣΕ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom