Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

Caymans

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
684
Κριτικές
4
Like
119
Πόντοι
6
τη πλατη μας λοιπον  :grin:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.126
Κριτικές
491
Like
37.414
Πόντοι
41.447
Μόνο ο Λάζαρος θα μπορούσε να παίξει στο γαύρο, για αλλαγή του Αμπτούναρου.
Οι υπόλοιποι είναι κατά σειρά: άμπαλος, γατάκι, βουτηχτής, άμπαλος.

ο Λάζαρος είναι μέχρι για την διαφημιση της Nivea, εκει καλα παιζει...
οχι ομως και στον Θρύλο!
ΗΜΑΡΤΟΝ Μεγαλεφαντε!
 

Τρυποκάρυδος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
10.415
Like
421
Πόντοι
166
Κάποια στράκια (μάλλον αντεξουσιαστές πάλι...) χτύπησαν τον Ορμπάιθ στη φυσούνα.
Τον λέω διορισμένο όλη τη χρονιά αλλά στη λεωφόρο θα πραγματοποιηθεί η επιθυμία
του παρακάτω οπαδού.  :rockon: :rockon: :rockon:

Στο 0:18 ο απίστευτος τύπος.  :2funny:

:2funny:

Ροζ φανελα η πρωτη σου βαζελα..  :birdman:
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
ο Λάζαρος είναι μέχρι για την διαφημιση της Nivea, εκει καλα παιζει...
οχι ομως και στον Θρύλο!
ΗΜΑΡΤΟΝ Μεγαλεφαντε!

Είπα ότι θα έκανε για παγκίτης. Και μετά έδωσα άκυρο, γιατί είδα ότι έχασε πέναλτι το παλτό.


Άκυρο, τώρα είδα ότι έχασε πέναλτι η παλτουδιά.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
μιληστε για τα στουντιο και αφηστε την μπαλα μερικοι
Παναθηναικος ειμαι αλλα καποια πραγματα μπορω να τα διακρινω.
Με τα "ψεματα" ηταν πρωτη η ομαδα.
To roster ειναι μετριο επιεικως.

Αν εξαιρεσεις τον Λετο παιχτης αξιας δεν υπαρχει.
Λυπαμαι που το λεω, αλλα ετσι πιστευω πως ειναι.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Ελα ελα μην αρχίζετε!  :-θα το κλειδώσω το κολοθρεντ μην αρχίσω τπτ καντήλια βραδιάτικα  :headbang: :uzi: :ak:
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
για ακόμα μία φορά μας την έκανε ο βάσκος, η ομάδα πληρώνει τις αφραγκιές της διοίκησης που δεν πήρε έναν σοβαρό αμυντικό τον Γενάρη (και την επιλογή του φερέιρα να παίζει ένα ολόκληρο ημίχρονο δίχως επιθετικό)

αν και στο συγκεκριμένο ματς κόστισε περισσότερο απ'όλα η απουσία του κόσμου (όχι ότι θα πήγαινε λαός, αλλά όπως και να 'χει κάνει διαφορά)

τέλος κόστισε που δεν στήσαμε τον Χαλκιά όπως στο ματς του πρώτου γύρου :jerking: :jerking:
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
ρε σεις μπορει να γινουν κανα δυο στραβες και να παρει ο βαζελος πρωταθλημα (θαυματα γινονται) αλλα ειναι η πρωτη φορα που σχεδον λυπαμε τον βαζελα.Τα χαλια του ειναι απεριγραπτα και σωσιμο δεν υπαρχει...
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
για ακόμα μία φορά μας την έκανε ο βάσκος, η ομάδα πληρώνει τις αφραγκιές της διοίκησης που δεν πήρε έναν σοβαρό αμυντικό τον Γενάρη

Πέρσυ οι φυλλάδες σας έκαναν συγκριτικό μεταξύ του πληρέστερου ρόστερ όλων των εποχών (  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: )
και του Γαύρου και βρήκαν ότι ο Σαριέγκι  :zfuck: είναι καλύτερος του Μελμπεργκ. Και ο Τοροσίδης ισάξιος του Βύντρα.  :2funny: :2funny: :2funny:
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Πέρσυ οι φυλλάδες σας έκαναν συγκριτικό μεταξύ του πληρέστερου ρόστερ όλων των εποχών (  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: )
και του Γαύρου και βρήκαν ότι ο Σαριέγκι  :zfuck: είναι καλύτερος του Μελμπεργκ. Και ο Τοροσίδης ισάξιος του Βύντρα.  :2funny: :2funny: :2funny:
αν και δεν διαβαζω εφημερίδες νομίζω η ντέρμπυ το είχε γράψει αυτό οπότε δεν πιάνεται γιατί δεν αντιπροσωπεύει κανέναν παρά μόνον τα αφεντικά της :birdman:
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
αν και δεν διαβαζω εφημερίδες νομίζω η ντέρμπυ το είχε γράψει αυτό οπότε δεν πιάνεται γιατί δεν αντιπροσωπεύει κανέναν παρά μόνον τα αφεντικά της :birdman:
Απ'τη στιγμή που πουλάει έστω και 1 φύλλο, αντί για κανένα, μένει ρετσινιά σε όλους τους οπαδούς του λαγού.

Φαντάσου να κάναμε εμείς σύγκριση και να βγάζαμε πχ τον Όσκαρ καλύτερο του Κατσουράνη.
Δε θα γελούσε και το παρδαλό κατσίκι;
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Τελείωσαν οι απόκριες, κάηκε ο καρνάβαλος.
Πάμε γι' άλλα.
 

Επισκέπτης
Οι φημες τελικα επαληθευτηκαν.
Ο Λετο ειναι απο καιρο ετοιμος αλλα ο Φερειρα τον κραταει εκτος αποστολης για τα δυσκολα ματς των πλει-οφ τον Μαιο.
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Απ'τη στιγμή που πουλάει έστω και 1 φύλλο, αντί για κανένα, μένει ρετσινιά σε όλους τους οπαδούς του λαγού.
καλά οκ διαφωνώ, γιατί θα πρέπει να φορτώνεται όλος ο κόσμος (ακόμα και εκείνοι που δεν αγοράζουν την εφημερίδα και είναι η συντριπτική πλειοψηφία) τις μηχανορραφίες και τα παιχνιδάκια του γκοτζίλα? (και του κάθε γκότζου γενικότερα)

ελπίζω μόνο να πάρουμε το ματσάκι με την ΑΕΚ και να λύσουμε στα ίσα τις διαφορές μας στο γήπεδο :headbang2: και μετά όποιος τον πιεί μόκο.
 

Επισκέπτης
ήμουν ο μόνος που οταν ηταν στο +5 ελεγα οτι δεν τελείωσε τίποτα.ήμουν από τους λίγους που έλεγα οτι ο πορτογαλος πρέπει να βγει στη σύνταξη.κάποιοι έλεγαν ότι ο παππούς κάνει θαύματα και οτι οι άραβες έρχονται :2funny:.για μένα η δεύτερη θέση πρέπει να είναι ο στόχος αλλα και αυτη δύσκολο το βλεπω.
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
ήμουν ο μόνος που οταν ηταν στο +5 ελεγα οτι δεν τελείωσε τίποτα.ήμουν από τους λίγους που έλεγα οτι ο πορτογαλος πρέπει να βγει στη σύνταξη.κάποιοι έλεγαν ότι ο παππούς κάνει θαύματα και οτι οι άραβες έρχονται :2funny:.για μένα η δεύτερη θέση πρέπει να είναι ο στόχος αλλα και αυτη δύσκολο το βλεπω.
[size=12pt]
Τιμή και δόξα στον oliverkan![/size]

king-033.gif
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
ήμουν ο μόνος που οταν ηταν στο +5 ελεγα οτι δεν τελείωσε τίποτα.ήμουν από τους λίγους που έλεγα οτι ο πορτογαλος πρέπει να βγει στη σύνταξη.κάποιοι έλεγαν ότι ο παππούς κάνει θαύματα και οτι οι άραβες έρχονται :2funny:.για μένα η δεύτερη θέση πρέπει να είναι ο στόχος αλλα και αυτη δύσκολο το βλεπω.
καλα κοψε κατι...μονο εσυ και το πασαλιμανι το πιστευανε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom