Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

dimitris_ola

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
210
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
οποτε τυπε να μην ελπιζω οτι θα αφησω 60.000 αγαλματα;;
σε κεκλεισμενων θα σου παρω το πατουρακι;;
hristidi επειδη μαζι τα εχουμε ξαναπει παλιοτερα και εισαι μακραν ο πιο μαλακας γαυρος που εχω ερθει σε αντιπαραθεση σου λεω το εξης............
ΣΕ ΓΡΑΦΩ ΣΤΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΑΡΧΙΔΙΑ​
...............και προτεινω σε ολους τους παναθηναικους που γραφουν εδω μεσα να ξηγηθουν το ιδιο,μυαλο δεν προκειτε να βαλεις ουτε να παραδεχτεις τα αυτονοητα οποτε τσαμπα τα λογια!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
σιγουρο ηταν οτι θα απαντουσες εσυ μαλακακο,τα εχουμε ξαναπει για σενα κ τους ομοιους σου :pipa3:
όπως και σίγουρο είναι ότι όπως σου έχω ξαναπεί δε σε γαμάω γιατί δε γαμάω πουστράκια.  :grin:
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.237
Like
454
Πόντοι
36
Ρε σεις, το πρωτάθλημα έχει δοθεί. Από το καλοκαίρι. Τα ζώα παίζουν φιλικό σε πάνω από τα μισά παιχνίδια, πολλές ομάδες έχουν απογονοδανεικούς παίκτες, τα κοράκια οργιάζουν (και αν δεν το κάνουν τα στέλνουν σπίτι τους) και οι παίκτες της ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ομάδας είναι απλήρωτοι. Η κωλοοικογένοια συμμετέχει στην αντιπαναθηναϊκή συνωμοσία (αυτονόητο). Εδώ ο παππούλης λέει στα ίσα "ΘΕΛΩ ΑΠΑΡΑΑΙΤΗΤΩΣ ΣΤΟΠΠΕΡ" και λένε οι λούστροι "δεν υπάρχουν χρήματα".

ΜΟΝΟ ΚΑΤΑ ΤΥΧΗ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΜΕ! ΧΛΩΜΟΤΑΤΟ... ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΤΟ!
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
επειδη ακουω και βλεπω

στο γυμναστηριο μου ενας ερασιτεχνης διαιτητης.. λεει ειναι κανονισμενο απο περσυ να το παρει ο βάζελος

ενας στεγνοκαθαριστης , και αυτος πρωην διαιτητης λεει ειναι του παο...


ενας αλος παλι στο γυμ.. ηρθε και ελεγε θα παω να παιξω το οσφπ-εργοτελης 1/2 , τρομαρα του  :jerking: ειναι στημενο λεει..


και εχω ακουσει πολλα αλλα..

δηλαδη για πειτε.. αυτα τα βγαζετε απο το μυαλο σας απο της κινησεις που βλεπετε  και κανετε εικασιες?

η σας το εχει πει καποιος που ειναι βαθεια στο  παιχνιδι?

οχι για τιποτα.. να το παιξουμε στοιχημα αμα ειναι να κονημησουμε  :cheesy:

 

ProudToBeGreek

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2008
Μηνύματα
624
Like
16
Πόντοι
6
Το πρόβλημα παιδιά του Παναθηναϊκού είναι η διοικητική ανυπαρξία της "Αγίας" Οικογένειας. Η ομάδα είναι απροστάτευτη από παντού και το γεγονός ότι έχει φτάσει να διεκδικεί το πρωτάθλημα με ΤΟΣΑ πολλά προβλήματα είναι ένα μικρό θαύμα του Φερέϊρα, των παικτών και του κόσμου που παλεύουν μόνοι κόντρα στην αυτοκρατορία του κακού που ελέγχει τα πάντα.

Σεβασμός σ'αυτούς τους τρείς συντελεστές λοιπόν και ανάθεμα στην οικογένεια που δεν εννοεί να ξεκουμπιστεί όσο και αν τη βρίζουν και τη μισούν τόσα εκατομμύρια Έλληνες.
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
ξερεις τι εχει γινει και βαζεις  :jerking:?γνωριζεις το περιστατικο η να πουμε πως οτι και να εγινε δεν επρεπε να αντιδρασουν οι οπαδοι μας?

ποιο περιστατικό ρε φίλε; ό,τι και να έγινε, τι φταίνε οι βιτρίνες των καταστημάτων και τα αμάξια άσχετων πολιτών και τα κάψανε (κάψατε);
 

dimitris_ola

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
210
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
ποιο περιστατικό ρε φίλε; ό,τι και να έγινε, τι φταίνε οι βιτρίνες των καταστημάτων και τα αμάξια άσχετων πολιτών και τα κάψανε (κάψατε);
σε αυτο φιλαρακι ειμαι μαζι σου.σε τιποτα δε φταιει ο απλος κοσμος και η περιουσια του.δεν καιω δε σπαω
 

gamikoulix

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.478
Like
0
Πόντοι
16
hristidi επειδη μαζι τα εχουμε ξαναπει παλιοτερα και εισαι μακραν ο πιο μαλακας γαυρος που εχω ερθει σε αντιπαραθεση σου λεω το εξης............
ΣΕ ΓΡΑΦΩ ΣΤΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΑΡΧΙΔΙΑ​
...............και προτεινω σε ολους τους παναθηναικους που γραφουν εδω μεσα να ξηγηθουν το ιδιο,μυαλο δεν προκειτε να βαλεις ουτε να παραδεχτεις τα αυτονοητα οποτε τσαμπα τα λογια!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

gamikoulix

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.478
Like
0
Πόντοι
16
και δεν μου λες ρε τυπε...στα σαιτ πως και δεν γραφουν τιποτα;;;δεν πιστευω να σε καλυπτουν;;
καμμενα περιπολικα και η πολη βαγδατη;;;
και τσιμουδια απο τα μμε;;;
περιεργο
δεν πιστευω να σε αβανταρουν;;
αφου εισαι κοντρα σε ολους και ολα   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αντε να διαβασεις το ΦΩΣ που γραφει για τα παλικαρια της Λιβαδειας να χαρεις γιατι το βραδυ θα σου σκισουν το κωλαρακι τα ΠΑΟΚΙΑ και θα βγεις αυριο και θα μας λες για την τρομοκρατια της Τουμπας :birdman:
 

gamikoulix

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.478
Like
0
Πόντοι
16
Το πρόβλημα παιδιά του Παναθηναϊκού είναι η διοικητική ανυπαρξία της "Αγίας" Οικογένειας. Η ομάδα είναι απροστάτευτη από παντού και το γεγονός ότι έχει φτάσει να διεκδικεί το πρωτάθλημα με ΤΟΣΑ πολλά προβλήματα είναι ένα μικρό θαύμα του Φερέϊρα, των παικτών και του κόσμου που παλεύουν μόνοι κόντρα στην αυτοκρατορία του κακού που ελέγχει τα πάντα.

Σεβασμός σ'αυτούς τους τρείς συντελεστές λοιπόν και ανάθεμα στην οικογένεια που δεν εννοεί να ξεκουμπιστεί όσο και αν τη βρίζουν και τη μισούν τόσα εκατομμύρια Έλληνες.
Οι υπολοιποι μετοχοι αμα θελουν δεν μπορουν να βαλουν λεφτα και να παρουν ενα αμυντικο;;;;
Ολοι απουσιαζουν φιλε,ο Βγαινο πριν καποια χρονια ειχε κανει δωρο τον Κλειτον απο την Λαρισα.
Αν ηθελαν ενα αμυντικο τον επαιρναν για πλακα,δεν τους ζητησε ο Φερειρα και κανενα πρωτοκλασατο ονομα >:(
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
επειδη ακουω και βλεπω

στο γυμναστηριο μου ενας ερασιτεχνης διαιτητης.. λεει ειναι κανονισμενο απο περσυ να το παρει ο βάζελος

ενας στεγνοκαθαριστης , και αυτος πρωην διαιτητης λεει ειναι του παο...


ενας αλος παλι στο γυμ.. ηρθε και ελεγε θα παω να παιξω το οσφπ-εργοτελης 1/2 , τρομαρα του  :jerking: ειναι στημενο λεει..


και εχω ακουσει πολλα αλλα..

δηλαδη για πειτε.. αυτα τα βγαζετε απο το μυαλο σας απο της κινησεις που βλεπετε  και κανετε εικασιες?

η σας το εχει πει καποιος που ειναι βαθεια στο  παιχνιδι?

οχι για τιποτα.. να το παιξουμε στοιχημα αμα ειναι να κονημησουμε  :cheesy:
συμπερασμα.ολοι οι μαλακες πανε στα γυμναστηρια  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
επαγγελμα....







[size=80pt]ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ!!![/size]
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ΦΙΛΑΘΛΟΙ  του παο μετα την ηρωικη μαχη στον καταυλισμο...
καπου στη λειβαδια...
412012

 

Συνημμένα

  • βαζελοι στη λειβαδια.jpg
    βαζελοι στη λειβαδια.jpg
    175,6 KB · Εμφανίσεις: 44

yoplas

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2011
Μηνύματα
203
Like
0
Πόντοι
1
Τι βγηκες ρε κωλοτουμπα γραφικε!Ακομα τη πλατη μας βλεπετε.Να σας δουμε στο οακα ρε νουμερα που η πουτσα θα σας βγει απο το λαιμο.
Και μην αρχισεις τις αρχιδιες ποιος ειμαι κλπ.

Υπομονη πουστακια...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Τι βγηκες ρε κωλοτουμπα γραφικε!Ακομα τη πλατη μας βλεπετε.Να σας δουμε στο οακα ρε νουμερα που η πουτσα θα σας βγει απο το λαιμο.
Και μην αρχισεις τις αρχιδιες ποιος ειμαι κλπ.

Υπομονη πουστακια...
εχουμε οση υπομονη θες....μεχρι την δευτερα παρουσια...
 

Caymans

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
684
Κριτικές
4
Like
119
Πόντοι
6
ΒΑΖΕΛΕΕΕΕΣ θα φερουμε και σαμπανια στις 11 του Μαρτη και ξερετε εσεις..τοσα χρονια πια  :fuck2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom