Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
ασχολησου με αυτα που σε παιρνει,Νικολακο του διαδικτυου κ ασε τωρα αφου ξερεις οτι εισαι ο μονος ΄΄συλλογος΄΄ που εχει προσλαβει πρωην αρχιμπατσο :birdman:

τυπε μη τα λες αυτα τα αστεια και δινεις τσαμπα λαβη στον χρηστιδη. ολοι εχουν συνταξιουχους μπατσους στις επιχειρησεις ονοματα μη λεμε.
 

andrios

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
490
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
τυπε μη τα λες αυτα τα αστεια και δινεις τσαμπα λαβη στον χρηστιδη. ολοι εχουν συνταξιουχους μπατσους στις επιχειρησεις ονοματα μη λεμε.
δικε μου τα μπλοκα γυρω απτο ΟΑΚΑ τα ξεχασες με γερανους να παιρνουν μηχανακια κ να ψαχνουν ποιοι δεν εχουν διπλωμα? ενα παραδειγμα απο τα πολλα,μιλαμε βεντετα ειχαμε κ εχουμε(ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΑΥΤΑ),τωρα αν η προσληψη μετα του αγριογουρουνου δεν ηταν αναγνωριση των υπηρεσιων του...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ασχολησου με αυτα που σε παιρνει,Νικολακο του διαδικτυου κ ασε τωρα αφου ξερεις οτι εισαι ο μονος ΄΄συλλογος΄΄ που εχει προσλαβει πρωην αρχιμπατσο :birdman:
απαντησουλα;;;
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
τυπε εισαι το προτυπο της μαλακιας.ο βασιλιας των απανταχου πεοκρουστηδων.ακου τι ειπε ρε το ατομο. :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
αχαχαχαχαχχαχα...γιατι ρε μαγκα ;;;επειδη το λες εσυ;;;και εγω λεω οτι σου γαμιεται οτι μπορει να εχεις αγαμητο (που δεν νομιζω να σου εχει μεινει και τιποτα)
ειναι ετσι επειδη το λεω εγω;;;χαχαχαχ τι μαλακας εισαι ρε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
αχαχαχαχαχχαχα...γιατι ρε μαγκα ;;;επειδη το λες εσυ;;;και εγω λεω οτι σου γαμιεται οτι μπορει να εχεις αγαμητο (που δεν νομιζω να σου εχει μεινει και τιποτα)
ειναι ετσι επειδη το λεω εγω;;;χαχαχαχ τι μαλακας εισαι ρε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
δεν το λεω εγω τυπε ειναι κοινη διαπιστωση.
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
627
Πόντοι
96
«Γης Mαδιάμ» τα έκαναν στην Καβάλα οι οπαδοί του Ολυμπιακού!! Οι άγριες διαθέσεις των «ερυθρoλεύκων» φάνηκαν από νωρίς το μεσημέρι, όταν έκαναν επεισόδια στην πόλη και συγκρούστηκαν με αστυνομικές δυνάμεις που «απάντησαν» με δακρυγόνα.

Το γήπεδο, στις 5.40 μ.μ., μετατράπηκε σε πεδίο μάχης. Οταν έφτασε ο κύριος όγκος των φιλοξενούμενων οπαδών εντός του σταδίου «Ανθή Καραγιάννη», δεν υπήρχε ούτε ένας αστυνομικός (!), αφού εκείνη την ώρα ο κύριος όγκος της ΕΛ.ΑΣ. έδινε... μάχες με τους ανεγκέφαλους που προσπαθούσαν να μπουν στο γήπεδο χωρίς εισιτήριο!

Οι οπαδοί του Ολυμπιακού, που ήταν στις εξέδρες, άρχισαν να πηδούν τα κάγκελα και κινήθηκαν προς το μέρος των γηπεδούχων οπαδών που εκείνη την ώρα ήταν περίπου διακόσιοι. Οι οπαδοί της ομάδας του Πειραιά τους πετούσαν φωτοβολίδες με πιστόλι από κοντινή απόσταση (!), καρέκλες, μπουκάλια, κάποιοι κρατούσαν κοντάρια, ενώ, όταν σκαρφάλωσαν στην εξέδρα, έδερναν επί 15 λεπτά οπαδούς της Καβάλας!! Οσοι, δε, είχαν μείνει στο ταρτάν, επιχείρησαν να εισέλθουν στα αποδυτήρια πετώντας φωτοβολίδες, ενώ έσπασαν και μία κάμερα. Τα πνεύματα άρχισαν να ηρεμούν όταν στο γήπεδο μπήκε μια διμοιρία των ΜΑΤ.

Οι αστυνομικοί επιχείρησαν να συλλάβουν ταραξίες, αλλά ο υπεύθυνος ασφαλείας του Ολυμπιακού, Γιάννης Τσιρώνης, τους απελευθέρωνε επιτόπου.

για πες μας που δουλευε ο Τσιρωνης πριν τον γαυρο?
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
627
Πόντοι
96
απαντησουλα;;;αρματωμενοι γιατι δεν τους ειπε κανεις οτι θα τους ψαξουνε...
οι αλλοι που δεν ειχαν τιποτα μηπως ειχε πεσει συρμα;;
απαντησουλα εχει;;
εισαι και λεβεντης εισαι και ΜΑΛΑΚΑΣ
Oι μεν πηγαινανε σε ραντεβου θανατου οι δε ηταν μεσα στον συνδεσμο εχει μια διαφορα πιστευω
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
δεν το λεω εγω τυπε ειναι κοινη διαπιστωση.
καλα...ενταξει...το ιδιο μπορω να πω και εγω...εχεις βραβευθει μαλιστα αν δεν κανω λαθος και στους 7 μεγαλυτερους μαλακες στο μπου...
επι της ουσιας εθεσα καποια θεματα...εχεις να πεις κατι ειτε διαφωνωντας ειτε συμφωνωντας με επιχειρηματα...αν ειμαι η οχι μαλακας δεν ειναι επιχειρημα...
αν εχεις εδω ειμαι και κανω κουβεντα...
 

andrios

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
490
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
θα θα θα θα περσι φετος κ οτι μαλακια σας κατεβει,η αληθεια ειναι μυρωδιαδες μου οτι το κεντρο σας εινα για τον πουτσο(κατι λεει αυτο στο συγχρονο ποδοσφαιρο) κ γαματε μονο με τα λογια κ τις τελικες... :2funny: :2funny: δεν ξερω στο ποσο - θα ερθετε αλλα εχετε γαμηθει ηδη κ δεν το ξερετε...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
εισαι και λεβεντης εισαι και ΜΑΛΑΚΑΣ
Oι μεν πηγαινανε σε ραντεβου θανατου οι δε ηταν μεσα στον συνδεσμο εχει μια διαφορα πιστευω
:2funny: :2funny: :2funny:
μονοι τους πηγαινανε σε ραντεβου θανατου;;;γιατι εγω ξερω οτι φυγανε και 200 κομματια απο οακα εκεινη την μερα ;) ;)
εκει δεν εγινε τεστ ντραιβ;;οεο;;
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
θα θα θα θα περσι φετος κ οτι μαλακια σας κατεβει,η αληθεια ειναι μυρωδιαδες μου οτι το κεντρο σας εινα για τον πουτσο(κατι λεει αυτο στο συγχρονο ποδοσφαιρο) κ γαματε μονο με τα λογια κ τις τελικες... :2funny: :2funny: δεν ξερω στο ποσο - θα ερθετε αλλα εχετε γαμηθει ηδη κ δεν το ξερετε...
εχεις υπομονη;;;θα το δουμε...οσο για το θα και θα και θα...αστο καλυτερα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

andrios

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
490
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
εισαι και λεβεντης εισαι και ΜΑΛΑΚΑΣ
Oι μεν πηγαινανε σε ραντεβου θανατου οι δε ηταν μεσα στον συνδεσμο εχει μια διαφορα πιστευω
απο τη μια λες να μην ασχοληθω με τον ΜΑΛΑΚΑ απο την αλλη εχει πλακα να κανει τον αδικημενο ΚΑΙ ΑΠΤΟΥς ΜΠΑΤΣΟΥς :2funny: :2funny: :2funny:
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
627
Πόντοι
96
:2funny: :2funny: :2funny:
μονοι τους πηγαινανε σε ραντεβου θανατου;;;γιατι εγω ξερω οτι φυγανε και 200 κομματια απο οακα εκεινη την μερα ;) ;)
εκει δεν εγινε τεστ ντραιβ;;οεο;;
για πες μου τι ειναι ποιο ευκολο να ελενξεις καποιους οπαδους που ειναι σε βαγονια μεσα και ερχονται σε συγκεκρημενη σταση του ηλεκτρικου η να ψαχνεις να βρεις που ειναι 200 ατομα?
 

andrios

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
490
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
:2funny: :2funny: :2funny:
μονοι τους πηγαινανε σε ραντεβου θανατου;;;γιατι εγω ξερω οτι φυγανε και 200 κομματια απο οακα εκεινη την μερα ;) ;)
εκει δεν εγινε τεστ ντραιβ;;οεο;;
Στον σταθμο πηγαν μερικοι,καμια σχεση με 200 κ πεταχτηκε μια αλεξιπτωτου,αυτο ηταν ολο,παντως να βγηκαν απτο κλειστο με μαχαιρια χλωμο...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
καλα...ενταξει...το ιδιο μπορω να πω και εγω...εχεις βραβευθει μαλιστα αν δεν κανω λαθος και στους 7 μεγαλυτερους μαλακες στο μπου...
επι της ουσιας εθεσα καποια θεματα...εχεις να πεις κατι ειτε διαφωνωντας ειτε συμφωνωντας με επιχειρηματα...αν ειμαι η οχι μαλακας δεν ειναι επιχειρημα...
αν εχεις εδω ειμαι και κανω κουβεντα...
μαλον με μπερδεψες με τον περσονα.τι να πω ρε τυπε οτι τους μεν του ειδοποιησαν τους δε οχι;σκεψου το λιγο χωρις τα οπαδικα σου γυαλια,να δεις τι μαλακια ειπες.
 

ProudToBeGreek

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2008
Μηνύματα
624
Like
16
Πόντοι
6
Χρηστίδη είσαι προκλητικός μαλάκας! Καλά δεν ντρέπεσαι καθόλου; Δε σέβεσαι το ανύπαρκτο πουλάκι σου που για να το δεις θέλεις μικροσκόπιο; Δε σέβεσαι την κολοτρυπίδα σου που την έχει κάνει ο Διαμαντίδης υπόγειο τούνελ;;;
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Χρηστίδη είσαι προκλητικός μαλάκας! Καλά δεν ντρέπεσαι καθόλου; Δε σέβεσαι το ανύπαρκτο πουλάκι σου που για να το δεις θέλεις μικροσκόπιο; Δε σέβεσαι την κολοτρυπίδα σου που την έχει κάνει ο Διαμαντίδης υπόγειο τούνελ;;;
αμα δεις το καβλι μου ουτε για κατουρημα δεν θα πηγαινεις μαλακα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom