Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (4 μέλη και 15 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
του απογονου του στολου τι του φταιει? που εχετε κανει την πουστια θεσμο κ αν ξεφυγει κανα πρωταθλημα περιμενετε διπλα απτο τηλ να παρει ο Δουρος.Στα μυαλα σας εχει καθιερωθει αυτη η νοοτροπια,αξιζω δεν αξιζω θα το παρω,προσκυνοντας τις καφριλες καθε Βαγγελα κ ξαφνικα μετα την Τριπολη αλλαξανε τα κοζια γιατι τολμησε ομαδα να σας παιξει στα ισια :birdman: τι να μας πειτε ρεεεεεεεεεεε
εσύ είσαι proud to be Greek
γκασμάς δηλαδή με τη βούλα

το οτι αρχίσατε τις μουρμουρίλες με το που ακούσατε το Σάββα-καφέ να γυρνάει και αντί να κοιτάτε το παιχνίδι σας αρχίσατε να κοιτάτε τη διαιτησία δεν σου έκανε εντύπωση

χου ρε
γνήσιος Έλληνας
πάντα οι άλλοι του φταίνε
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
για να μην κάνω σχόλιο για το "απόγονος του στόλου"
γιατί τα μπαναρίσματα βλέπω έχουνε σταματήσει
αλλά άμα σου πω για κανά μπουγαδοκόφινο θα φταίω εγώ μετά
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
για να μην κάνω σχόλιο για το "απόγονος του στόλου"
γιατί τα μπαναρίσματα βλέπω έχουνε σταματήσει
αλλά άμα σου πω για κανά μπουγαδοκόφινο θα φταίω εγώ μετά
ας τους να λενε γιαυτο τους παμε πιπα κωλο 15 χρονια τωρα τους απογονους μιας μαλακιας που βαρεσαμε καποτε στην λ αλεξανδρας.
Περσυ το πηραμε απριλιο,φετος φεβρουαριο δυστυχως και αυτος θα ειναι ο λογος που ο βαγγελης δεν θα βαζει λεφτα με τους ανυπαρκτους
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Ναι, πέρσι Απρίλιο ήτανε..











.
 

Συνημμένα

  • K.jpg
    K.jpg
    190 KB · Εμφανίσεις: 34

andrios

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
490
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ναι ρε προοδευτικουλια περηφανος που ειμαι Ελληνας-φασιστας-εθνικιστης κ οτι αλλο θελετε.Απο τον Οκτωβριο πεγαμε Φλεβαρη ε :2funny: :2funny: :2funny: μαλιστα...αυτο εχετε καταλαβει οτι μου φταινε οι αλλοι παντα...τραβατε διαβαστε λιγο γαυρο ακομα...να παρετε τα πανω σας
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
κλαψ λιγμ σνιφ ρεεεεεεεε
ΔΩΣΕ ΣΤΟΝ ΠΑΟ ΠΕΝΑΛΤΥ
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ρε συ μην αρχιζεις τωρα,πριν 2 χρονια ειχατε καλη ομαδα αλλα περασαν τα χρονια.Πουλησατε μεινατε με τα καπη και καμια δεκαρια αχρηστους (οπως το ομολογειτε και εσεις) πηρατε οπως ειπαμε λογω μαγκια του κοουτς σας κανα δυο καλους παιχτες αλλα φτανει?η φταιει η παραγκα ακομα?το ειπες κοιτα την καμπουρα σου πρωτα.Αν εχεις αντιπαλο που δεν βλεπει τιποτα περα απο φαντασματα τοτε σου λεω και εγω χουλιγκανιες γιατι δεν βγαζεις ακρη.Ποιος πουστης εδω μεσα ειδε οτι η ειδηση των ημερων ειναι η φυγη βιειρινια?Ποσο πιο φτωχο και μη ανταγωνιστικο εγινε το πρωταθλημα?Θα φταει η παραγκα που θα κερδισουμε τον παοκ τωρα? μην γινεσε ενα και εσυ
στη μπαλλα μετράνε πολλά.
σε ένα υγιές πρωτάθλημα θα ήσουνα άχρηστος να το πάρεις.
θα βολόδερνες να το κερδίσεις όσα και να έριχνες.
γιατί πολύ απλα τόσα χρόνια και με τόσα λεφτά αντί να εχεις τώρα 15 παίκτες στο ρόστερ απ τις ακαδημίες βολοδέρνεις με τα χαιβάνια που σου παρουσιάζει ο μυτόγκας για μπαλλαδόρους.

στ αρχιδια μου γράφω και τα πρωταθλήματά σου στ αρχίδια μου και τις κόντρες μας.
είσαι η ντροπή του ελληνικού ποδοσφαίρου.
όχι για την παράγκα, αλλά γιατί 20 ζρόνια τώρα η αεκ ο παοκ ο βάζελας και ο νιονιος έχουν βγάλει πιο πολλά ταλέντα απο σένα με τια μύρια.

και μάλιστα, αντί να κάνεις καμμιά επένδυση σε πιτσιρικαρία πας και αγοράζεις τα ταλέντα των λοιπών στα 25φευγα.....

ξεφτίλα λαός ξεφτίλα πρωταθλητή θα εχει.
θα σε σεβόμουνα απ το αλφα ως το ωμέγα εάν τηρουμένων των αναλογιών είχες φτιάξει ένα μοντέλο μπάρτσα και έβγαζες παικτρόνια τυπου τσάβι ινιέστα μεσι πουγιολ κλπ.
αντ αυτού και πέραν του φετφα που ο καραγκιόζης τον έχει αλλαγή και επρεπε να τιον έχετε στις σφαλιάρες το μεγαλύτερό σας ταλέντο για φέτος είναι..... ο μέγερι........
ντροπή σας
τίποτα άλλο.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.469
Κριτικές
61
Like
42.656
Πόντοι
22.785
στη μπαλλα μετράνε πολλά.
σε ένα υγιές πρωτάθλημα θα ήσουνα άχρηστος να το πάρεις.
θα βολόδερνες να το κερδίσεις όσα και να έριχνες.
γιατί πολύ απλα τόσα χρόνια και με τόσα λεφτά αντί να εχεις τώρα 15 παίκτες στο ρόστερ απ τις ακαδημίες βολοδέρνεις με τα χαιβάνια που σου παρουσιάζει ο μυτόγκας για μπαλλαδόρους.

στ αρχιδια μου γράφω και τα πρωταθλήματά σου στ αρχίδια μου και τις κόντρες μας.
είσαι η ντροπή του ελληνικού ποδοσφαίρου.
όχι για την παράγκα, αλλά γιατί 20 ζρόνια τώρα η αεκ ο παοκ ο βάζελας και ο νιονιος έχουν βγάλει πιο πολλά ταλέντα απο σένα με τια μύρια.

και μάλιστα, αντί να κάνεις καμμιά επένδυση σε πιτσιρικαρία πας και αγοράζεις τα ταλέντα των λοιπών στα 25φευγα.....

ξεφτίλα λαός ξεφτίλα πρωταθλητή θα εχει.
θα σε σεβόμουνα απ το αλφα ως το ωμέγα εάν τηρουμένων των αναλογιών είχες φτιάξει ένα μοντέλο μπάρτσα και έβγαζες παικτρόνια τυπου τσάβι ινιέστα μεσι πουγιολ κλπ.
αντ αυτού και πέραν του φετφα που ο καραγκιόζης τον έχει αλλαγή και επρεπε να τιον έχετε στις σφαλιάρες το μεγαλύτερό σας ταλέντο για φέτος είναι..... ο μέγερι........
ντροπή σας
τίποτα άλλο.

Θά έρθεις Μέγαρο ??
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
στη μπαλλα μετράνε πολλά.
σε ένα υγιές πρωτάθλημα θα ήσουνα άχρηστος να το πάρεις.
θα βολόδερνες να το κερδίσεις όσα και να έριχνες.
γιατί πολύ απλα τόσα χρόνια και με τόσα λεφτά αντί να εχεις τώρα 15 παίκτες στο ρόστερ απ τις ακαδημίες βολοδέρνεις με τα χαιβάνια που σου παρουσιάζει ο μυτόγκας για μπαλλαδόρους.

στ αρχιδια μου γράφω και τα πρωταθλήματά σου στ αρχίδια μου και τις κόντρες μας.
είσαι η ντροπή του ελληνικού ποδοσφαίρου.
όχι για την παράγκα, αλλά γιατί 20 ζρόνια τώρα η αεκ ο παοκ ο βάζελας και ο νιονιος έχουν βγάλει πιο πολλά ταλέντα απο σένα με τια μύρια.

και μάλιστα, αντί να κάνεις καμμιά επένδυση σε πιτσιρικαρία πας και αγοράζεις τα ταλέντα των λοιπών στα 25φευγα.....

ξεφτίλα λαός ξεφτίλα πρωταθλητή θα εχει.
θα σε σεβόμουνα απ το αλφα ως το ωμέγα εάν τηρουμένων των αναλογιών είχες φτιάξει ένα μοντέλο μπάρτσα και έβγαζες παικτρόνια τυπου τσάβι ινιέστα μεσι πουγιολ κλπ.
αντ αυτού και πέραν του φετφα που ο καραγκιόζης τον έχει αλλαγή και επρεπε να τιον έχετε στις σφαλιάρες το μεγαλύτερό σας ταλέντο για φέτος είναι..... ο μέγερι........
ντροπή σας
τίποτα άλλο.
ενω θα το επαιρνες εσυ ε?
ασε ρε δεν εχεις αδικο σε ολα αλλα τι να πω που εσυ τοσα χρονια εχεις βγαλει τοσα και τοσα ταλεντα (νινης  :think: :think: :think: κανα αλλο?)
πεσ μου πια πουτανα ελληνικη ομαδα βγαζει  τσάβι ινιέστα μεσι πουγιολ να σου πω σορρυ εχεις δικιο 1000.
ΚΛΑΨΤΕ ΤΣΑΚΕΣ
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
ρε μαλάκες ΕΛΕΟΣ.
το ότι λές τα κολλήματα κάποιου σημαίνει ότι κάνεις κωλοτούμπες
ας πούμε κάποτε είχα πει οτι ο τεντάς είναι πολύ καλός προπονητής. το ότι τον μάτος τον κατέστρεψε ΕΙΝΑΙ ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΑ;
δλδ η αλήθεια όταν τη λες ρε μαλάκες ακόμα και όταν δεν αρέσει είναι κωλοτούμπα;
δλδ όλοι οι άνθρωποι είναι τέλειοι;
δλδ κάποιος δε μπορεί να είναι καλός αλλα να κάνει λάθη;

ΕΛΕΟΣ ΓΑΜΩ ΤΟ ΒΑΖΕΛΟΓΑΒΡΟ ΣΑΣ.


για μπάλλα σοβαρά και εμπεριστατωμένα θα μπορέσετε ποτέ να μιλήσετε;

Υ.Γ.
και μόνο για κουίνσυ ζέκα που έφερε και για την αποδοση των σιμάο και λέτο το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να του σφίξεις το χέρι.
αλλά ρε μαλάκα θα ήμουνα κωλοτούμπας εάν τον ρωτούσα απο κοντά. νταξ παππού είσαι αστέρι. αλλά ξήγα μου ρε αδερφέ... ΚΛΕΙΤΟΝ ΒΑΣΙΚΟ ΣΕ 5 ΠΑΙΓΝΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΣΕΝΤΕΡ ΦΟΡ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ 2 φορ πάγκο;
εγώ προσωπικά και τον Τόργκελε αμα είχα στο αγρίνιο θα τον έβαζα.
και θα περίμενα την ποδοσφαιρική του απάντηση.


Καλά τα λες. Κ'εγώ γουστάρω με τα 1000 την επιθετική ανάπτυξη που τους μαθαίνει ο Βαλβίδας και τα συστήματα,
αλλά όταν αφήνει στον πάγκο τον Μακούν για να παίξει ο Ορμπάιθ*, ε τότε θα τον λέω διορισμένο τον Ορμπάιθ!!!
Και ο Τεντάς έκανε με διαφορά την καλύτερη προετοιμασία όσον αφορά τη φυσική κατάσταση, αλλά ακόμα δε μάθαμε
τι όνειρα έβλεπε πριν κατεβάσει 11άδα (βλ Μακάρι να είχαμε 11 Χριστοδουλόπουλους και στο καπάκι πάγκο!!!  :2funny: )
Και η λύσσα για Ίβανσιτς-Μάτος ήταν ανεξήγητη, όπως και του Βαλβίδα κατά του Επστάιν, ο οποίος στην Κέρκυρα έβγαζε μάτια.


*(και όχι επειδή ο Μακούν έχει παίξει 10 ματς Τετάρτη-Κυριακή να χρειάζεται ανάσες)
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ενω θα το επαιρνες εσυ ε?
ασε ρε δεν εχεις αδικο σε ολα αλλα τι να πω που εσυ τοσα χρονια εχεις βγαλει τοσα και τοσα ταλεντα (νινης  :think: :think: :think: κανα αλλο?)
πεσ μου πια πουτανα ελληνικη ομαδα βγαζει  τσάβι ινιέστα μεσι πουγιολ να σου πω σορρυ εχεις δικιο 1000.
ΚΛΑΨΤΕ ΤΣΑΚΕΣ
πάμε.... και δε μιλάμε για τέτοια ποιότητα...
νινης
νικοπολίδης
καραγκούνης
καπίνο
μαρίνος
κυργιακος
σειταρίδης
γκούμας
μπασινάς
βόκολος
χαλκιάς
κοτσόλης
δώνης

περιμένω την αντίστοιχη λίστα....
ποιοτικά αντίστοιχη και απο τα τσικο του γάβρου.....
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Μάιστα. Ο νέος "επενδυτής" στην κούλα, εμφάνισε τον σάλια. Και ο αγαμίδης, αντί να τον στείλει, τον ρώτησε αν υπάρχει μαρούλι.
Άντε, μετά τις καμήλες, βλέπω στον λαγό να εμφανίζεται ο... Κόσκω.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
στη μπαλλα μετράνε πολλά.
σε ένα υγιές πρωτάθλημα θα ήσουνα άχρηστος να το πάρεις.
θα βολόδερνες να το κερδίσεις όσα και να έριχνες.
γιατί πολύ απλα τόσα χρόνια και με τόσα λεφτά αντί να εχεις τώρα 15 παίκτες στο ρόστερ απ τις ακαδημίες βολοδέρνεις με τα χαιβάνια που σου παρουσιάζει ο μυτόγκας για μπαλλαδόρους.

στ αρχιδια μου γράφω και τα πρωταθλήματά σου στ αρχίδια μου και τις κόντρες μας.
είσαι η ντροπή του ελληνικού ποδοσφαίρου.
όχι για την παράγκα, αλλά γιατί 20 ζρόνια τώρα η αεκ ο παοκ ο βάζελας και ο νιονιος έχουν βγάλει πιο πολλά ταλέντα απο σένα με τια μύρια.

και μάλιστα, αντί να κάνεις καμμιά επένδυση σε πιτσιρικαρία πας και αγοράζεις τα ταλέντα των λοιπών στα 25φευγα.....

ξεφτίλα λαός ξεφτίλα πρωταθλητή θα εχει.
θα σε σεβόμουνα απ το αλφα ως το ωμέγα εάν τηρουμένων των αναλογιών είχες φτιάξει ένα μοντέλο μπάρτσα και έβγαζες παικτρόνια τυπου τσάβι ινιέστα μεσι πουγιολ κλπ.
αντ αυτού και πέραν του φετφα που ο καραγκιόζης τον έχει αλλαγή και επρεπε να τιον έχετε στις σφαλιάρες το μεγαλύτερό σας ταλέντο για φέτος είναι..... ο μέγερι........
ντροπή σας
τίποτα άλλο.
στο περισσότερο έχεις δίκιο
με κάποιες ενστάσεις ωστόσο
ποια ταλέντα έχει βγάλει η ΑΕΚ;
ποια ο ΠΑΟΚ;
ποια ο ΠΑΟ;
και μην μου πεις κανά Μαυρία...δεν υπάρχει λέμε...τον έχεις γιατί δεν έχεις άλλους παίκτες

το κακό είναι στον Ολυμπιακό πως ενώ έχει ταλέντα, δεν μπορεί να τα βγάλει γιατί δεν έχει την πολυτέλεια (ή το τσαγανό ο προπονητ΄ς) να τα ψήσει.
Ο Παπαδόπουλος κακώς έφυγε

οι λοιποί που λες βγάζουνε ταλέντα απλά γιατί δεν έχουν λεφτά. Αν είχανε δεν θα βγάζανε.
γιατί ο Έλληνας φίλαθλος είναι τόσο μαλάκας που ενώ του αρέσει να βλέπει στη διάρκεια της χρονιάς το Σοϊλέδη, μόλις έρθει καλοκαίρι λέει: με το Σοϊλέδη θα πας Ευρώπη;

μόλις βάλει νέο παίκτη, αρχίζουνε οι αντίπαλες εφημερίδες για τον κάγκουρα που βάζει να παίζει. Μόλιες παίρνει ξένο 35άρη, τον βαφτίζουνε σύνταξη

ε,ναι, χαίρω πολύ, στην Ελλάδα όλα με τις ταμπέλες λειτουργούν. Οπότε γιατί να βγάλει ο άλλος το χτυκιό να βγάλει ένα παίκτη;

κι εμένα θα μου άρεσε να παίζω με Έλληνες μόνο. Άμα χάσει το πρωτάθλημα γιατί βάζει νέους να παίξουνε, έλα και πες μου πως δεν θα χάσει τη θέση του ο προπονητής.

Σε ένα υγιές πρωτάθλημα θα είχες το πολύ 5-6 ομάδες. Γιατί οι υπόλοιπες δεν έχουνε το χρήμα και τον κόσμο να υπάρχουνε στο πρωτάθλημα το επαγγελματικό

τα υπόλοιπα είναι πούτσες μπλε.

εσένα σου αρέσει η Μπάρτσα, αλλά πόσους παίκτες από τα σπλάχνα της έχει βγάλει η Γιουνάιτεντ; η Μίλαν; η Ιντερ; και τόσες άλλες ομάδες...

το έχει καταφέρει μία ομάδα, δεν είναι όμως εύκολο. Ο Άγιαξ ας πούμε έχει φάει πολλές φορές σκόνη
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
στο περισσότερο έχεις δίκιο
με κάποιες ενστάσεις ωστόσο
ποια ταλέντα έχει βγάλει η ΑΕΚ;
ποια ο ΠΑΟΚ;
ποια ο ΠΑΟ;
και μην μου πεις κανά Μαυρία...δεν υπάρχει λέμε...τον έχεις γιατί δεν έχεις άλλους παίκτες

το κακό είναι στον Ολυμπιακό πως ενώ έχει ταλέντα, δεν μπορεί να τα βγάλει γιατί δεν έχει την πολυτέλεια (ή το τσαγανό ο προπονητ΄ς) να τα ψήσει.
Ο Παπαδόπουλος κακώς έφυγε

οι λοιποί που λες βγάζουνε ταλέντα απλά γιατί δεν έχουν λεφτά. Αν είχανε δεν θα βγάζανε.
γιατί ο Έλληνας φίλαθλος είναι τόσο μαλάκας που ενώ του αρέσει να βλέπει στη διάρκεια της χρονιάς το Σοϊλέδη, μόλις έρθει καλοκαίρι λέει: με το Σοϊλέδη θα πας Ευρώπη;

μόλις βάλει νέο παίκτη, αρχίζουνε οι αντίπαλες εφημερίδες για τον κάγκουρα που βάζει να παίζει. Μόλιες παίρνει ξένο 35άρη, τον βαφτίζουνε σύνταξη

ε,ναι, χαίρω πολύ, στην Ελλάδα όλα με τις ταμπέλες λειτουργούν. Οπότε γιατί να βγάλει ο άλλος το χτυκιό να βγάλει ένα παίκτη;

κι εμένα θα μου άρεσε να παίζω με Έλληνες μόνο. Άμα χάσει το πρωτάθλημα γιατί βάζει νέους να παίξουνε, έλα και πες μου πως δεν θα χάσει τη θέση του ο προπονητής.

Σε ένα υγιές πρωτάθλημα θα είχες το πολύ 5-6 ομάδες. Γιατί οι υπόλοιπες δεν έχουνε το χρήμα και τον κόσμο να υπάρχουνε στο πρωτάθλημα το επαγγελματικό

τα υπόλοιπα είναι πούτσες μπλε.

εσένα σου αρέσει η Μπάρτσα, αλλά πόσους παίκτες από τα σπλάχνα της έχει βγάλει η Γιουνάιτεντ; η Μίλαν; η Ιντερ; και τόσες άλλες ομάδες...

το έχει καταφέρει μία ομάδα, δεν είναι όμως εύκολο. Ο Άγιαξ ας πούμε έχει φάει πολλές φορές σκόνη
ο παοκ και η αεκ;
πλάκα κανεις;
ο παπασταθοπουλος ;
ο μόρας;
ο νικολαίδης;
ο γεωργέας;
ο κωσταίνογλου;
ο μανωλάς;

τι πίνετε ρε μαλάκες;.....

η Γιουνάιτεντ δεν εχει βγάλει παίκτες;
ρε μαλάκα χαζός είσαι ή τον παριστάνεις;
τώρα βαριέμαι να κάνω λίστα τα αμούστακα του φέργκι.....
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
πάμε.... και δε μιλάμε για τέτοια ποιότητα...
νινης
νικοπολίδης
καραγκούνης
καπίνο
μαρίνος
κυργιακος
σειταρίδης
γκούμας
μπασινάς
βόκολος
χαλκιάς
κοτσόλης
δώνης

περιμένω την αντίστοιχη λίστα....
ποιοτικά αντίστοιχη και απο τα τσικο του γάβρου.....
Τα πε ο μοικανος, και εσυ εφτασες και στην δεκαετια του 90... βοκολος  ??? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ελα ρε σε ειχα για σοβαρο
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
πάμε.... και δε μιλάμε για τέτοια ποιότητα...
νινης
νικοπολίδης
καραγκούνης
καπίνο
μαρίνος
κυργιακος
σειταρίδης
γκούμας
μπασινάς
βόκολος
χαλκιάς
κοτσόλης
δώνης

περιμένω την αντίστοιχη λίστα....
ποιοτικά αντίστοιχη και απο τα τσικο του γάβρου.....
α, οκ...
τώρα πάμε και 30 χρόνια πίσω
τότε που ΔΕΝ έπαιρνε πρωτάθλημα ο Ολυμπιακός μάλιστα
οσο για τη λίστα σου πάνω από τους μισούς είναι από μία χρονιά
και στην οποια μία χρονιά ΕΧΑΣΕΣ το πρωτάθλημα και τους έδιωξες όλους ως "Γκουμομπασινάδες" και τους ξανανέστησες στη συνείδησή σου όταν με αυτούς πήρες το Γιούρο (αλλά αυτοί δεν ήταν πλεον παίκτες σου).

οκ, κατάλαβα τη λογική σου
να σημειώσω δε πως αυτοί όλοι βγήκανε μία περίοδο που και πάλι το τριφύλλι ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΛΙΛΙ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΣΑΛΙΩΜΑ
επομένως αναγκάστηκε να βγάλει αυτούς γιατί από μεταγραφές ΓΙΟΚ. Και να θυμίσω πως τότε ΟΛΟΙ έκραζαν που ΔΕΝ έκανε μεταγραφές (οι βάζελοι εννοώ)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom