Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (2 μέλη και 21 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
ΟΧΙ
Αυτα δεν λεγονται δημοσια. 
Τότε να με συγχωρέσεις αλλά στα 20 περίπου χρόνια που πάω γήπεδο έχω μάθει να μην ακούω τους διαφόρους "Αστικούς Θρύλους" που ακούγονται κατά καιρούς....

όπως επίσης θα σου πω oτi ΞΕΡΩ (και όταν λέω ξέρω εννοώ ήμουν ΠΑΡΟΝ) ότι κεφάλες των συνδέσμων του Ολυμπιακού είχαν "Συνεταιριλικια" και με κεφάλες συνδέσμων του παο ....
όποτε είναι λίγο δύσκολο να το σχεδίαζε αυτός.....
Προσεξε δεν λεω οτι ΑΠΟΚΛΕΙΕΕΤΑΙ (γιατι δεν ημουν μπροστα) λεω οτι ειναι δυσκολο.....
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
αλεξανδρε αν δεν ησουν αρρωστος(εσυ το εχεις πει ..) θα μπορουσα να σου πω ΕΓΩ παρα πολλα σχετικα απο την λαυριου...

καποια μελη του φορουμ που με κορο'ι'δευαν σε συναντηση μας για κατι που ειχα πει.... μετα απο ενα γεγονος(dark εσυ θυμασε καλα..)ελπιζω να βαλανε μυαλο και να καταλαβανε οτι ΔΕΝ ελεγα παπαριες...
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.131
Like
196
Πόντοι
16
Τότε να με συγχωρέσεις αλλά στα 20 περίπου χρόνια που πάω γήπεδο έχω μάθει να μην ακούω τους διαφόρους "Αστικούς Θρύλους" που ακούγονται κατά καιρούς....

όπως επίσης θα σου πω oτi ΞΕΡΩ (και όταν λέω ξέρω εννοώ ήμουν ΠΑΡΟΝ) ότι κεφάλες των συνδέσμων του Ολυμπιακού είχαν "Συνεταιριλικια" και με κεφάλες συνδέσμων του παο ....
όποτε είναι λίγο δύσκολο να το σχεδίαζε αυτός.....
Προσεξε δεν λεω οτι ΑΠΟΚΛΕΙΕΕΤΑΙ (γιατι δεν ημουν μπροστα) λεω οτι ειναι δυσκολο.....
Αποψη σου.
Σορρυ που θα στο πω αλλα απ οτι εχω καταλαβει εισαι βαθια νυχτωμενος επι του θεματος .
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
Ρε παιδια καθομαστε και συζηταμε για τον ποιος κανονισε το ραντεβου λες και εχει σημασια.
Το ραντεβου το κανονισαν καποια μεγαλα κεφαλια της 7 με αντιστιχους του Παναθηναικου δεν το κανονισαν μονοι τους η της 7.
Εγω ξερω εναν απο την 7 που το κανονισε και δεν ηταν ο Κουντουρης αλλα απο την αλλη ακομα και αν δεν το κανονισε ο Κουντουρης ειμαι σιγουρος οτι τουλαχιστον το ηξερε οποτε μικρη η διαφορα.
Η Παναθηναικοι που κανονισαν το ραντεβου δεν εχουν της ιδιες ευθηνες με τους αντιστιχους του Ολυμπιακου? αυτοι δεν ειναι ηθικοι αυτουργοι σε αυτο που εγινε?
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Ρε παιδια καθομαστε και συζηταμε για τον ποιος κανονισε το ραντευου λες και εχει σημασια.
Το ραντευου το κανονισαν καποια μεγαλα κεφαλια της 7 με αντιστιχους του Παναθηναικου δεν το κανονισαν μονοι τους η της 7.
Εγω ξερω εναν απο την 7 που το κανονισε και δεν ηταν ο Κουντουρης αλλα απο την αλλη ακομα και αν δεν το κανονισε ο Κουντουρης ειμαι σιγουρος οτι τουλαχιστον το ηξερε οποτε μικρη η διαφορα.
Η Παναθηναικοι που κανονισαν το ραντευου δεν εχουν της ιδιες ευθηνες με τους αντιστιχους του Ολυμπιακου? αυτοι δεν ειναι ηθικοι αυτουργοι σε αυτο που εγινε?
+1.000.000
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
βρασιδα δικιο εχεις!!!
η μονη διαφορα ειναι οτι ειχαμε νεκρο και δολοφονια...
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
και καλο ειναι να τελειωσει καπου εδω η(σχετικη) κουβεντα...δεν θα οδηγησει καπου...
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
βρασιδα δικιο εχεις!!!
η μονη διαφορα ειναι οτι ειχαμε νεκρο και δολοφονια...
Δεν διαφωνο και ο δολοφονος ειναι απο την μια πλευρα αλλα οι ηθικοι αυτουργοι και απο της δυο.

και καλο ειναι να τελειωσει καπου εδω η(σχετικη) κουβεντα...δεν θα οδηγησει καπου...
+1000000000
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Εγώ ξέρω ότι μιας κ δεν ανακατεύομαι στ τέτοια σκηνικά κοιμάμαι ήσυχος τα βράδια σε αντιθέση με όλα τα λαμόγια εκείνα που έχουν χάσει τον ύπνο τους και τον ξύπνιο τους.
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Εγώ ξέρω ότι μιας κ δεν ανακατεύομαι στ τέτοια σκηνικά κοιμάμαι ήσυχος τα βράδια σε αντιθέση με όλα τα λαμόγια εκείνα που έχουν χάσει τον ύπνο τους και τον ξύπνιο τους.
+1.000.000.000.000.000
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
παμε στο ντερμπι...
εγω βλεπω νικη του παο!!!
πολλες και σημαντικες απουσιες για τον οσφπ(στολτιδης λεντεσμα πατσατζογλου..)
σε περιπτωση ομως που κερδισει ο οσφπ θα ειναι πολυ μεγαλη νικη και μαλον κλειδωνει τον τιτλο!!!
γενικα το ματς το βλεπω σαν "τελικο" τιτλου!!!
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
Εγώ ξέρω ότι μιας κ δεν ανακατεύομαι στ τέτοια σκηνικά κοιμάμαι ήσυχος τα βράδια σε αντιθέση με όλα τα λαμόγια εκείνα που έχουν χάσει τον ύπνο τους και τον ξύπνιο τους.
Εγω εχθες εφαγα σαν βοδι και κοιμηθηκα με καουρες. :grin:
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
παμε στο ντερμπι...
εγω βλεπω νικη του παο!!!
πολλες και σημαντικες απουσιες για τον οσφπ(στολτιδης λεντεσμα πατσατζογλου..)
σε περιπτωση ομως που κερδισει ο οσφπ θα ειναι πολυ μεγαλη νικη και μαλον κλειδωνει τον τιτλο!!!
γενικα το ματς το βλεπω σαν "τελικο" τιτλου!!!
Δεν συμφωνω.....
εχει πολυ δρομο ακομα αυτο το Πρωταθλημα θα παιζεται μεχρι τελους το εχω ξαναπει!!!!
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
παμε στο ντερμπι...
εγω βλεπω νικη του παο!!!
πολλες και σημαντικες απουσιες για τον οσφπ(στολτιδης λεντεσμα πατσατζογλου..)
σε περιπτωση ομως που κερδισει ο οσφπ θα ειναι πολυ μεγαλη νικη και μαλον κλειδωνει τον τιτλο!!!
γενικα το ματς το βλεπω σαν "τελικο" τιτλου!!!
εγω νικολα εχω διαφορετικη αποψη...
νομιζω πως θα κερδισει ο γαυρος και πως οποιος και να κερδισει,δεν κρινεται το πρωταθλημα...εχει ακομα δρομο οπου μπορουν να χαθουν βαθμοι λογω και των ευρωπαικων υποχρεωσεων....
 

Επισκέπτης
οξω οι αλλοθρησκοι απο το θρεντ του ακατανομαστου.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Αν και Γαύρος μου άρεσε πάντως η επετειακή φανέλα σας. Απλή, κλασσική και κομψή. Η ομάδα σας πάντως, είναι για κλάματα. Σας έβλεπα την Κυριακή στη ΝΕΤ και δε μπορούσα να πιστέψω μία τόση μετριότητα. Λές και έπαιζε η Βέροια, ή ο Εργοτέλης ήσασταν. :o
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom