Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
θα του τα δώσουν....σάμπως έχουμε πολλούς επιθετικούς...απλά το παίζουν λίγο για να μην δείξουν αμέσως ότι συνφωνούν....
 

gastr13

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
290
Like
0
Πόντοι
1
τα ειχα γραψει τα νεα του χοχοχο που ψαχνει θυματα στην λεγομενη αυξηση μετοχικου κεφαλαιου.το ταμειο του μαγαζιου  ειναι μειον γιαυτο μην περιμενετε τιποτα και απο δω και περα θαχουμε ραψωδιες των ταληρων στο γαβρο.τωρα στα δικα μας αν δεν θελει ο δημητρακης τα 800.000 no problem το μοναστηρι ναναι καλα.ναρθει τωρα το διδυμο ροτσα-βαζεχα να φερουν δυο παιχταραδες(τετοιους εχει στα υποψην ο χουαν π.χ. τον μοουτσε της μποκα)και θα τα δρουμε ολα κυριε μεγαλοπροπονητα που θελεις τον σαλπι στον γαβρο θα πεσει πολυ ταληρο φετος!
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
μακάρι ρε φιλάρα να αναλάβει ο ρότσα..τουλάχιστον πρωτάθλημα θα πάρουμε φέτος συν 2-3 καλούς παίκτες....
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
αν δεν θελει ο δημητρακης τα 800.000 no problem το μοναστηρι ναναι καλα.
Από Σάλπι έγινε Δημητράκης τώρα;;
Όσα χρόνια είναι τα έχει τιμήσει και με το παραπάνω τα λεφτά που του δίνουν,
σε περιόδους μάλιστα που οι υπόλοιποι έπαιζαν την ψωλάρα τους. :bigdick:

Αν εσύ προτιμάς να δίνετε 1.800.000 στο Ζιλμπέρτο και να είναι σα να παίζετε με 10,
τόσο το καλύτερο για το Γαύρο. Έλα Σάλπι στη Μονή Πειραιώς!!! :rockon:
 

gastr13

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
290
Like
0
Πόντοι
1
με το φετινο ροστερ δεν ημασταν για τσουλου καλυτερα λοιπον και αστε το γαβρο να γυρισει στην εποχη των ταληρων και οι τρεις ομαδες που κληρωθηκε δεν σταματανε οσα και να βαλουν.και επειδη ελπιζουν στο τελευταιο παιχνισι με αρσεναλ μεσα στο τηγανι εκει να δεις τι θα κανουν τα μωρα του βενγκερ που και καλα θα ειναι αδιαφοροι.ΡΟΤΣΑ-ΒΑΖΕΧΑ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΔΥΟ ΠΑΙΧΤΑΡΑΔΕΣ ΚΑΙ ΔΡΑΜΑΜΙΝΕΣ ΣΤΟ ΛΙΜΑΝΙ!
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
Καντέ - Βύντρα - Ζιλμπέρτο - Γκαλίνοβιτς και τα μυαλά στα κάγκελα!!!!! :rockon: :rockon:
η τετράδα του θανάτου....τους θέλει η γιουνάιτετ μς 100.000.000 αλλά εμείς δεν τους δίνουμε.....θές να φύγουν και να παίζει καλλίτερα η όμάδα?....αππαπαπαπα...... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
η τετράδα του θανάτου....τους θέλει η γιουνάιτετ μς 100.000.000 αλλά εμείς δεν τους δίνουμε.....θές να φύγουν και να παίζει καλλίτερα η όμάδα?....αππαπαπαπα...... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Η Γιουνάιτεντ δίνει 100.000.000 για να πάνε οι 2 στη Ρεάλ και οι άλλοι 2 στην Μπαρτσελόνα, ώστε να πάρει CL χωρίς αντίπαλο!!
 

gastr13

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
290
Like
0
Πόντοι
1
ΜΕΓΑΛΕ ΠΡΟΠΟΝΗΤΑ ΠΕΣ ΑΛΕΥΡΙ Ο ΚΑΜΠΟΣ ΣΕ ΓΥΡΕΥΕΙ!ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΕΙ Η ΣΤΡΑΒΗ ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ!
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
ΜΕΓΑΛΕ ΠΡΟΠΟΝΗΤΑ ΠΕΣ ΑΛΕΥΡΙ Ο ΚΑΜΠΟΣ ΣΕ ΓΥΡΕΥΕΙ!ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΕΙ Η ΣΤΡΑΒΗ ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ!
:blahblah1: :blahblah1: :blahblah1:
Δεν έχεις βαρεθεί να κάνεις δηλώσεις πριν το παιχνίδι;; :huh:
Με έχεις δει εμένα να σας προκαλώ κάθε φορά που παίζετε;

Και φυσικά θα κάνουμε γκέλες. Και οι Galacticos να έπαιζαν στην Ελλάδα, 1 από τα 30 παιχνίδια δε θα το κέρδιζαν.
 

gastr13

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
290
Like
0
Πόντοι
1
εσεις ειχατε τρελαθει πριν τα ματς με ατλετικο για τον αγουερο το φορλαν τις πουτσες κλπ.εγω ειχα πει εκλεισα να παω μαδριτη πριν γινει το πρωτο παιχνιδι γιατι ετσι γουσταρω να βλεπω την παναθα!να δω ποσοι απο σας θα πανε στο emirates να δουνε live την τσοντα!θυμιζω τελος την τελευταια επισκεψη της παναθας στο αρσεναλ μια ακομη μεγαλη στιγμη για τον συλλογο και ενα ωραιο ταξιδι στο λονδινο για μενα!
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
εσεις ειχατε τρελαθει πριν τα ματς με ατλετικο για τον αγουερο το φορλαν τις πουτσες κλπ.εγω ειχα πει εκλεισα να παω μαδριτη πριν γινει το πρωτο παιχνιδι γιατι ετσι γουσταρω να βλεπω την παναθα!να δω ποσοι απο σας θα πανε στο emirates να δουνε live την τσοντα!θυμιζω τελος την τελευταια επισκεψη της παναθας στο αρσεναλ μια ακομη μεγαλη στιγμη για τον συλλογο και ενα ωραιο ταξιδι στο λονδινο για μενα!
Έδωσες ας πούμε 1000ευρώ ενώ είχατε χάσει 2-3,
ενώ με 60 ευρώ παίρνεις αυταρχικό σε οποιοδήποτε Studio... :s&m_1: :s&m_2: :s&m_3:
Κακή επένδυση έκανες θα έλεγα...

Εγώ δεν είπα τίποτα για τον αγκουέρο. Είχα πει για τον ΑΓΓΟΡΥΙέρο!!!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

gastr13

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
290
Like
0
Πόντοι
1
κουμαντο στην τσεπη μου κανω μονο εγω.ξοδευω τις επενδυσεις μου οπου γουσταρω.εχω να κανω πολλα ταξιδια φετος!
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
κουμαντο στην τσεπη μου κανω μονο εγω.ξοδευω τις επενδυσεις μου οπου γουσταρω.εχω να κανω πολλα ταξιδια φετος!
Κουμάντο στα λεφτά που χαλάς για διαρκείας, εκδρομές κλπ κάνει ο Αντωνίου με τον Τεντά και σου φέρνουν Καντέδες και Ζιλμπέρτους.
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Έδωσες ας πούμε 1000ευρώ ενώ είχατε χάσει 2-3,
ενώ με 60 ευρώ παίρνεις αυταρχικό σε οποιοδήποτε Studio... :s&m_1: :s&m_2: :s&m_3:
Κακή επένδυση έκανες θα έλεγα...

Εγώ δεν είπα τίποτα για τον αγκουέρο. Είχα πει για τον ΑΓΓΟΡΥΙέρο!!!!! :2funny: :2funny: :2funny:


καλα ρε μαλακες την παλευουν στον παναθηναικο?

τσιγουνευονται να δωσουν 200 χιλιαρικα παραπανω στον σαλπιγγιδη για να τον διωξουν?

τι καταρα ρε πουστη μου,μη δουν παικτη να αποδιδει στον παναθηναικο να τον διωξουν!!



Αρνητικά απάντησε ο Δημήτρης Σαλπιγγίδης στην πρόταση του Παναθηναϊκού για την ανανέωση του συμβολαίου του μέχρι το 2013 με καλύτερους οικονομικά όρους. Σύμφωνα με πληροφορίες της «SportDay», οι «πράσινοι» προσέφεραν 800.000 ευρώ πάγιες αποδοχές ετησίως στον διεθνή επιθετικό, ο οποίος ήθελε μεγαλύτερη αύξηση.

Ο 28χρονος φορ έδωσε την απάντησή του στον Κώστα Αντωνίου, ο οποίος ήθελε να ενημερωθεί άμεσα. Το θέμα αναμένεται να «παγώσει» και το «τριφύλλι» ίσως προσεγγίσει αργότερα τον «Σάλπι», ο οποίος αφήνει ανοιχτό το «παράθυρο» να αγωνιστεί στο εξωτερικό. Αυτή τη στιγμή τα δεδομένα δεν είναι υπέρ της παραμονής του Σαλπιγγίδη στον Παναθηναϊκό, αλλά όλα είναι πιθανά μέχρι να λήξει το συμβόλαιό του.



ποια η δικια σου εκτιμηση? σε 3 μηνες το πολυ θα τον ξαναπροσεγγισουν. θα μεινει η θα παει εξωτερικο?

σοβαρα αν θελεις.
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
μαλακίες του αντωνίου ....να δείξειότι έχει πυγμή...τ αρχίδια μου έχει ο μπούλης...γαμώ το σπίτι του μέσα....του γαμημενόγαυρου..... :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
από σήμερα ξεκινάει το κλάμα του γάβρου......... :uglystupid:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
μπράβο....αυτός είναι προπονητής...αφήνει τον ρούφογλου μέσα......ακόμα ψάχνει την άμυνα.....ποτέ δεν έχουν παίξει 4 ίδιοι......ε...που θα πάει..κατά τον μάρτη θα το έχει βρεί.......χάσουμε, κερδίσουμε δεκαπούστης..... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom