Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (3 μέλη και 12 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Ελπίζω ο νεος αμυντικος να μην είναι 1.80 σαν το Βυντρα και τον Σαριέγκι. Πρόβλημα στο ψηλό παιχνίδι έχουμε.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ελπίζω ο νεος αμυντικος να μην είναι 1.80 σαν το Βυντρα και τον Σαριέγκι. Πρόβλημα στο ψηλό παιχνίδι έχουμε.

ο κολοτσίνιης είναι κοντός αλλά ξέρει μπάλλα. Είναι στυλ πουγιόλ.
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Αρα το βολλευ θα συνεχιστει. Μιά χαρα!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Αρα το βολλευ θα συνεχιστει. Μιά χαρα!

ο πατέρας συνάντησε στο κότερο το αλάνι και του είπε να έρθει, αλλά ο τζιγγέρης ζήτησε να του επιστρέψει τα λεφτά που του πήρε από την προσφυγή στο δικαστήριο.
Το αλάνι είπε ΟΚ και φεύγοντας έξω από το κότερο  :piss:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Αναλυτικά η ανακοίνωση του Κυργιάκου:

«Απαντώντας για πρώτη φορά σε δημοσίευμα εφημερίδας έχω να πω τα εξής: Σε κότερα δεν μπαίνω ποτέ γιατί ζαλίζομαι.( :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:) Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί την δικαστική διαμάχη που έχω με τον Παναθηναϊκό, και δεν έχει τελεσιδικήσει, ορισμένοι προσπαθούν να την «περάσουν» ως πρόταση που δέχτηκα από τον Παναθηναϊκό.

Ουδέποτε είχα πρόταση από τον Παναθηναϊκό και απορώ ποιους εξυπηρετούν όλα αυτά τα δημοσιεύματα. Γιατί κάθε φορά που ο Παναθηναϊκός ψάχνει στόπερ πρέπει το δικό μου όνομα να 'παίζει' σε διάφορα σενάρια; Ας βρει επιτέλους ο Παναθηναϊκός ένα στόπερ για να ησυχάσουμε όλοι.

Είμαι παίκτης της ΑΕΚ για τα επόμενα τέσσερα χρόνια κι όχι ανταλλάξιμο προϊόν, και πιστεύω ότι έχω δείξει πως ξέρω να τιμώ τη φανέλα της ομάδας που φοράω»
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
ο πατέρας συνάντησε στο κότερο το αλάνι και του είπε να έρθει, αλλά ο τζιγγέρης ζήτησε να του επιστρέψει τα λεφτά που του πήρε από την προσφυγή στο δικαστήριο.
Το αλάνι είπε ΟΚ και φεύγοντας έξω από το κότερο  :piss:

Δε νομίζω ότι και ο Κυριακος ειναι η λύση. Θέλει κάτι ποιό ποιοτικό (και ψηλο). Η εποχή των ηρώων στο ποδοσφαιρο τελείωσε.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Αναλυτικά η ανακοίνωση του Κυργιάκου:

«Απαντώντας για πρώτη φορά σε δημοσίευμα εφημερίδας έχω να πω τα εξής: Σε κότερα δεν μπαίνω ποτέ γιατί ζαλίζομαι.( :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:) Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί την δικαστική διαμάχη που έχω με τον Παναθηναϊκό, και δεν έχει τελεσιδικήσει, ορισμένοι προσπαθούν να την «περάσουν» ως πρόταση που δέχτηκα από τον Παναθηναϊκό.

Ουδέποτε είχα πρόταση από τον Παναθηναϊκό και απορώ ποιους εξυπηρετούν όλα αυτά τα δημοσιεύματα. Γιατί κάθε φορά που ο Παναθηναϊκός ψάχνει στόπερ πρέπει το δικό μου όνομα να 'παίζει' σε διάφορα σενάρια; Ας βρει επιτέλους ο Παναθηναϊκός ένα στόπερ για να ησυχάσουμε όλοι.

Είμαι παίκτης της ΑΕΚ για τα επόμενα τέσσερα χρόνια κι όχι ανταλλάξιμο προϊόν, και πιστεύω ότι έχω δείξει πως ξέρω να τιμώ τη φανέλα της ομάδας που φοράω»

ναι οκ στο κότερο πήγε για μπυρίτσες....
δεν τα βρήκανε και έτσι δεν πήγε ποτέ.
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
ναι οκ στο κότερο πήγε για μπυρίτσες....
δεν τα βρήκανε και έτσι δεν πήγε ποτέ.
Αν ειναι οπως υποθετεις αναμενω διαψευση της διαψευσης απο εσας τις επομενες ωρες,καθως η ειρωνια και ο εμπαιγμος που σας κανει μεσω της ανακοινωσης δεν μπορουν να μεινουν αναπαντητοι...Ετσι ???....
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Δε νομίζω ότι και ο Κυριακος ειναι η λύση. Θέλει κάτι ποιό ποιοτικό (και ψηλο). Η εποχή των ηρώων στο ποδοσφαιρο τελείωσε.
Αυτο που περιγραφεις ειναι ο Φερντιναντ και ο Τερρι...
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
ναι οκ στο κότερο πήγε για μπυρίτσες....
δεν τα βρήκανε και έτσι δεν πήγε ποτέ.


Ενώ εσύ είσαι σίγουρος ότι πήγε ε;;;;
ΠΡΟΦΑΝΩΣ και δεν πήγε,γιατί έχει άντερα κ τιμάει το συμβόλαιό του.Και εν πάση περιπτώση θα πιστεψω το Αλάνι κ όχι ένα δημοσίευμα μιας φυλλάδας.
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
387
Πόντοι
6.055
Γρεφετε, γραφετε , γραφετε, ονοματα επι ονοματων, ιστοριες, θεωριες, φημες, η ουσια ποια ειναι?

2 χρονια χωρις αμυνα της προκοπης και θα ρθει σε μια βδομαδα ο Forlan εδω να γαμησει ο,τι κινειται. Εχω τουλαχιστον ακριβοπληρωμενη τελεια θεση για να δω το εργο απολαυστικά.  :headbang:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Το συμπέρασμα είναι ένα!Ο Κυργιάκος είναι πιο τσαντισμένος από τον tommaso που ο βάζελος δεν παίρνει στόπερ... :tooth:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ενώ εσύ είσαι σίγουρος ότι πήγε ε;;;;
ΠΡΟΦΑΝΩΣ και δεν πήγε,γιατί έχει άντερα κ τιμάει το συμβόλαιό του.Και εν πάση περιπτώση θα πιστεψω το Αλάνι κ όχι ένα δημοσίευμα μιας φυλλάδας.

και ποιός σου είπε ρε αεκοφρονα ότι δεν πήγε με τις ευλογίες της διοίκησης της ΑΕΚ;

έχουμε γιομίσει ηθικούς, τιμητές, ήρωες σε διοικήσεις και στο χόρτο.
Παρτε το χαμπάρι. Το ποδόσφαιρο είναι επαγγελματικό πλέον και το μπαγιόκο κάνει κουμάντο.
Οσο πιο γρήγορα το καταλάβετε τόσο πιο μπροστά θα πάνε οι ομάδες και το ελληνικό ποδόσφαιρο....
Η σημαία της Λίβερπουλ κάποτε, πήγε στη Μάν γιου πήρε τη φανέλλα της σημαίας της μαν γιου κάποτε, δήλωσε ενθουσιασμένος και δεν άνοιξε και μύτη...
Ελεος με τους Κολοκοτρώνηδες και τους Διάκους στη μπάλλα.

Κάποιοι πληρώνονται για να σας διασκεδάζουν. Τίποτε λιγότερο και τίποτε περισσότερο.
Α και κάποιοι θησαυρίζουν από τη μαλακία σας......Μεσα και όξω απ το χόρτο.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Από την αντίδραση του Κυργιάκου...το πιθανότερο είναι να πρόκειται για φίδι της φυλλάδας...αλλιώς πολύ εύκολα μπορεί να τον ξεμπροστιάσει μια ανακοίνωση του φάδερ!Αν τα είχανε βρει οι διοικήσεις...υπάρχει περίπτωση να πήγαινε ο Κυργιάκος στο κότερο και να μην τα βρίσκανε?
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Από την αντίδραση του Κυργιάκου...το πιθανότερο είναι να πρόκειται για φίδι της φυλλάδας...αλλιώς πολύ εύκολα μπορεί να τον ξεμπροστιάσει μια ανακοίνωση του φάδερ!Αν τα είχανε βρει οι διοικήσεις...υπάρχει περίπτωση να πήγαινε ο Κυργιάκος στο κότερο και να μην τα βρίσκανε?
ο κιρριακοσ μονο το χριμα αγαπα..... ψεφτι,μονο τιν τιμια κε δοξασμενι φανελα αγαπα
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
το ουρανιο τοξο του χριματοσ
warnmute.gif
 
warnwarn.gif
 
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Από την αντίδραση του Κυργιάκου...το πιθανότερο είναι να πρόκειται για φίδι της φυλλάδας...αλλιώς πολύ εύκολα μπορεί να τον ξεμπροστιάσει μια ανακοίνωση του φάδερ!Αν τα είχανε βρει οι διοικήσεις...υπάρχει περίπτωση να πήγαινε ο Κυργιάκος στο κότερο και να μην τα βρίσκανε?

πάμε....
Κυριάκος...
πρόεδρε με θέλουν στον βάζελο...
Πήγαινε μίλα φέρε 2-3 μύρια και το συζητάμε.....
Κυριάκος στο κότερο...
έχω το Οκ...πόσα δίνετε.
Κοτέρας: 3-4 μείον αυτά που θα μας επιστρέψεις, η βάλε τη διαφορά από την τσέπη σου.
Κυριάκος: Θα το σκεφτώ.
Το σκέφτηκε και στην επιστροφή το έπαιξε ΑΕΚτζής και ήρωας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom