Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (2 μέλη και 12 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
Γιατι ρε παλικαρι γραφεις στ αρχιδια σου τον αλλο επιθετικο της Σαντερλαντ ?
10 απο τα  34 εβαλε ο Σισε και αλλα 10 απο 34  ο Κενυον Τζοουνς. Γιατι την εσωσε ο Σισε μονος του ? Ο αλλος σε πηγαδι κατουρησε ή τα γκολ του Σισε μετραγανε περισσοτερο απο του αλλου ?
ενταξει ρε φιλε παρτε τον εσεις αυτον τοτε!!!! :2funny: :2funny:
 

siropiastos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
941
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1.230
Γιατι ρε παλικαρι γραφεις στ αρχιδια σου τον αλλο επιθετικο της Σαντερλαντ ?
10 απο τα  34 εβαλε ο Σισε και αλλα 10 απο 34  ο Κενυον Τζοουνς. Γιατι την εσωσε ο Σισε μονος του ? Ο αλλος σε πηγαδι κατουρησε ή τα γκολ του Σισε μετραγανε περισσοτερο απο του αλλου ?

δε τον γραφει στ'αρχιδια του, αλλα με τη λογικη τον βγαζει απ'εξω γιατι αυτη τη στιγμη με το τι εκανε ο Σισσε ασχολουμαστε, οχι ο Κ. Τζοουνς. Αν τα εβαλε ο Τζοουνς τα υπολοιπα ή συνδυαστικα αλλοι 5 παιχτες της Σαντερλαντ, δεν εχει σημασια στη συγκεκριμενη κουβεντα. Γι'αυτο.
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
Γιατι ρε παλικαρι γραφεις στ αρχιδια σου τον αλλο επιθετικο της Σαντερλαντ ?
10 απο τα  34 εβαλε ο Σισε και αλλα 10 απο 34  ο Κενυον Τζοουνς. Γιατι την εσωσε ο Σισε μονος του ? Ο αλλος σε πηγαδι κατουρησε ή τα γκολ του Σισε μετραγανε περισσοτερο απο του αλλου ?
πεσ μου τωρα οτι ο τζοουνσ ειναι καλυτεροσ απο σισε να με τρελανεισ τελειωσ
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Μη με πειτε γκαντεμη...Αλλα εχω κατι πληροφοριες για τους ορους που σκεφτονται να βαλουν στο συμβολαιο του Σισε,τους οποιους δεν ξερουμε αν θα αποδεχτει...
Καποιοι "ψαγμενοι" ηδη εχουν αναφερει το θεμα...
Δυο λεξεις..."γυαλινα ποδια"...
Σε αυτα αναφερονται οι εξτρα οροι του συμβολαιου...
Ειδωμεν...
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
μα καλα αν ειναι τοσο ευπαθης πως επαιξε 35 ματς περσι?
 

Sexpeare in Luv

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2008
Μηνύματα
838
Like
2
Πόντοι
6
[size=15pt]H αλήθεια για τον Σισσέ στην εγκυρότατη Wikipedia[/size]

Ο Τζιμπρίλ Αρούν Σισέ (γεννηθείς 12 Αυγούστου, 1981, Λέων ) είναι ένας Γάλλος ποδοσφαιριστής, Ιβοριανής καταγωγής. Το μαύρο άλογο είναι έτοιμο να υπογράψει στον Σιχαμερό Πράσινο Λαγό και να γίνει ο αστέρας της ομάδας στο πλευρό του δυσλεξικού μέσου Κωστάκη Ντίντη Κώστα Κατσουράνη, φίλου του dj Ντέμη. Χαρακτηριστικό του γνώρισμα η ταχύτητα και η επιτάχυνση καθώς και τα χτενίσματα του που τραβούν την προσοχή. Από το 2005, κατέχει τον τίτλο Λόρδος της Έπαυλης του Φρόντσαμ… Ιδού και τα πειστήρια...

cisse3.jpg


Kαι ολιγόλεπτη συμμετοχή στην ταινία Taxi 4


 

siropiastos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
941
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1.230
φοβομαστε για το τιποτα. οτι ειναι να γινει θα γινει.
 

AnalLoverGGG

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
πεσ μου τωρα οτι ο τζοουνσ ειναι καλυτεροσ απο σισε να με τρελανεισ τελειωσ

Ρε σεις ξεφυγα, σορι. Απαντησα σε κατι που ειπες και μου φανηκε  υπερβολικο. Το "την εσωσε μονος του".
Απλα μου τα χουν πρηξει 2 κολλητοι μου βαζελοι και δεν αντεξα. Δεν καταλαβαινω με τιποτα τη σιγουρια που ακουω γυρω μου οτι θα γαμησει ο Σισε. Αλλα με τι μετρο συγκρισης συγκρινεις 2 παικτες ? Με το ονομα ?
Ο Σισε ηταν μεχρι το 2004 ενας απο τους 5 κορυφαιους επιθετικους. Μετα γαμηθηκε , πως να το κανουμε δηλαδη ?
Και οι αλλοι ειναι μαλακες δηλαδη της Μαρσειγ ? Τον πηρανε 8 μυρια απο τη Λιβερπουλ, του κανανε τεραστιο συμβολαιο (το 3ο πιο ακριβο στη Γαλλια) και μετα απο ενα χρονο τον δωσανε δανεικο γιατι τον ειχανε για παγκο.
Και τον πηρε η ...Σαντερλαντ οπου μετα απο μια χρονια που την "εσωσε", η Μαρσειγ παλι τον εχει για παγκο πισω απο Μπρανταο Νιαγκ και θελει να ξεφορτωθει το συμβολαιο του.
Αυτη ειναι η ιστορια του και εχει και τους τραυματισμους που μακαρι να τους εχει ξεπερασει αλλα παντα ειναι ρισκο.
Και γι αυτον τον παικτη δινεις 11,5 μυρια τον πρωτο χρονο και αλλα 7,5 τα υπολοιπα 3.
Εγω αυτη την κινηση σχολιασα βασικα και οχι το αν ειναι καλος παικτης.
Βεβαια αν ισχυει το να του βαλουν ορους στο συμβολαιο, δεν το βλεπω να υπογραφει.
 

koncyp

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
Στο βάζελο λοιπόν ο Σισέ.. Μεγάλη παικτούρα με δύο σοβαρούς τραυματισμούς. Αλλά αν δεν τους είχε στην Ελλάδα στα 28 του θα ερχόταν μόνο στη Μύκονο καλοκαιράκι.. Αυτό μπορεί να δείχνει ότι είναι ευπαθής όπως λενε μερικοί, αλλα μην ξεχνάτε ότι ο τελευταίος εγινε καλοκαίρι του 2006 και έχουν περάσει 3 χρόνια. Και το παλικάρι γύρισε και έκανε γεμάτες χρονιές σε δύσκολα πρωταθλήματα. Τώρα, το αν έβαλε 5,10 ή 50 γκολ στην Πρεμιερ Λιγκ, για μένα λίγη σημασία έχει. Έκανε γεμάτη χρονιά πάλι και αυτό μετράει.
Εδώ ο Ντάρμπι, στην Αγγλία όταν έμπαινε αλλαγή το έγραφε στο βιογραφικό του και ήρθε εδώ να διδάξει πως παίζεται η θέση του σέντερ φορ, και θα έχει πρόβλημα ο Σισέ?
Και έλεος ρε βαζέλια, σαπάκι ο Σισέ? Υπάρχουν Παναθηναικοι που γκρινιάζουν και για αυτόν δηλαδή?
Για μένα, χίλια μπράβο που τον φέρατε και καλό θα κάνει και σε εμάς πιστεύω γιατί θα αναγκαστούμε να ακολουθήσουμε! Και μακάρι το παλικάρι αυτό να μην το γλωσσοφάμε όλοι και να είναι καλά όλη τη χρονιά, γιατί τέτοιες εικόνες σαν τη γνωστή του τραυματισμού του, ούτε σε βάζελο!
Και καλά θα είναι από όσα έχει δείξει τα τελευταία χρόνια ο Σισέ, και θα αντέξει μέχρι τα πλέι οφ, και θα σας βοηθήσει πολύ να βγείτε Τσου Λου και του χρόνου :)
 

koncyp

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
Ρε σεις ξεφυγα, σορι. Απαντησα σε κατι που ειπες και μου φανηκε  υπερβολικο. Το "την εσωσε μονος του".
Απλα μου τα χουν πρηξει 2 κολλητοι μου βαζελοι και δεν αντεξα. Δεν καταλαβαινω με τιποτα τη σιγουρια που ακουω γυρω μου οτι θα γαμησει ο Σισε. Αλλα με τι μετρο συγκρισης συγκρινεις 2 παικτες ? Με το ονομα ?
Ο Σισε ηταν μεχρι το 2004 ενας απο τους 5 κορυφαιους επιθετικους. Μετα γαμηθηκε , πως να το κανουμε δηλαδη ?
Και οι αλλοι ειναι μαλακες δηλαδη της Μαρσειγ ? Τον πηρανε 8 μυρια απο τη Λιβερπουλ, του κανανε τεραστιο συμβολαιο (το 3ο πιο ακριβο στη Γαλλια) και μετα απο ενα χρονο τον δωσανε δανεικο γιατι τον ειχανε για παγκο.
Και τον πηρε η ...Σαντερλαντ οπου μετα απο μια χρονια που την "εσωσε", η Μαρσειγ παλι τον εχει για παγκο πισω απο Μπρανταο Νιαγκ και θελει να ξεφορτωθει το συμβολαιο του.
Αυτη ειναι η ιστορια του και εχει και τους τραυματισμους που μακαρι να τους εχει ξεπερασει αλλα παντα ειναι ρισκο.
Και γι αυτον τον παικτη δινεις 11,5 μυρια τον πρωτο χρονο και αλλα 7,5 τα υπολοιπα 3.
Εγω αυτη την κινηση σχολιασα βασικα και οχι το αν ειναι καλος παικτης.
Βεβαια αν ισχυει το να του βαλουν ορους στο συμβολαιο, δεν το βλεπω να υπογραφει.
Η απάντηση σε μερικά από όσα λες είναι τα 2 ονόματα που γράφεις.. Νιανγκ και Μπρανταο! Τα πάντα όλα! Και από εκεί και πέρα όταν παίρνεις πίσω τα λεφτά σου αφήνεις και το Σισέ να φύγει..
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Τον γύρο του κόσμου έχει κάνει η είδηση της επικείμενης μεταγραφής του Τζιμπρίλ Σισέ στον Παναθηναϊκό.
"Ο Σισέ στον Παναθηναϊκό"Τα γαλλικά κυρίως μέσα ενημέρωσης καθώς και ιστοσελίδες από όλα τα μήκη και τα πλάτη του πλανήτη έχουν εκτενή αναφορά στο συγκεκριμένο θέμα.
Συγκεκριμένα η πλειοψηφία των γαλλικών αθλητικών ιστοσελίδων ασχολήθηκαν εντατικά με το θέμα. Χαρακτηριστικό είναι πως η ιστοσελίδα του έγκυρου γαλλικού περιοδικού France Football, η Equipe, αλλά και το sport365.fr είχαν κεντρικό θέμα τη μεταγραφή του Γάλλου επιθετικού στους "πράσινους".

Αναλυτικά ορισμένα από τα δημοσιεύματα:
L' Equipe: "Ο Τζιμπρίλ Σισέ δεν θα επιστρέψει στη Μαρσέιγ. Σύμφωνα με πληροφορίες μας, ο πρώην επιθετικός της Οσέρ θα μεταγραφεί στον Παναθηναϊκό. Θα υπογράψει συμβόλαιο τεσσάρων ετών το βράδυ της Τετάρτης ή την Πέμπτη".

Francefootball: "Μετά από μία σεζόν δανεισμού στη Σάντερλαντ, ο επιθετικός Τζιμπρίλ Σισέ δεν θα επιστρέψει στη Μαρσέιγ. Σύμφωνα με πληροφορίες, ο πρώην επιθετικός της Οσέρ θα μεταγραφεί στον Παναθηναϊκό, όπου την Τετάρτη θα υπογράψει συμβόλαιο τεσσάρων ετών".

Sport24.com: "Ο Παναθηναϊκός και η Μαρσέιγ συμφώνησαν σχετικά με τη μεταγραφή του Τζιμπρίλ Σισέ".

Reuters: "Ο Γάλλος επιθετικός Τζιμπρίλ Σισέ αφήνει την αγγλική Σάντερλαντ για να υπογράψει στον Παναθηναϊκό, όπως έκανε γνωστό η ελληνική ομάδα που την επόμενη σεζόν θα αγωνιστεί στα προκριματικά του Τσάμπιονς Λιγκ".

Sport365.fr: "Ο Τζιμπρίλ Σισέ, διεθνής Γάλλος επιθετικός της Μαρσέιγ, θα υπογράψει στον Παναθηναϊκό αντί του ποσού των 8 εκατομμυρίων ευρώ".

Maxifoot.fr: "Οι διοικούντες τη Μαρσέιγ βρήκαν μια πόρτα εξόδου για τον Τζιμπρίλ Σισέ. Ο επιθετικός, που ήταν δανεικός στη Σάντερλαντ την περασμένη σεζόν, θα μεταγραφεί στον Παναθηναϊκό τις επόμενες ώρες".

Record.pt: “Ο Σισέ στον Παναθηναϊκό. Ο Γάλλος επιθετικός θα αγωνίζεται μαζί με τον Καραγκούνη και τον Κατσουράνη".

Elmundodeportivo.esp: ”O Σισέ υπέγραψε στον Παναθηναϊκό για τέσσερα χρόνια”.







τωρα αποκλειεται να ψαξουν για καλο αμυντικο φοβαμαι.

αφου χαζεψανε τους οπαδους ...γεια χαρα αμυνα..

κι ομως. ο παναθηναικος δεν εχει παρει ακομα αμυντικο.

ειναι απιστευτο.

η θεση που θα κρινει τα παντα ειναι αυτη που αυτη τη στιγμη ειναι κενη.

και ειναι στην αμυνα.

:(
 

koncyp

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
Φίλε tommaso, ειλικρινά, εγώ γαύρος είμαι αλλά δε σε καταλαβαίνω..
Μήπως είσαι ο Γκόντζος?
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.741
Like
1.426
Πόντοι
366
[size=60pt]Σακατης ή γαμιας?[/size] [size=30pt] θα δειξει...[/size]
 

tsakonas13

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
560
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
6
  cisseeeeeeeeeeeeeee
 

Συνημμένα

  • djibril-cisse-20060929-164744.jpg
    djibril-cisse-20060929-164744.jpg
    10,8 KB · Εμφανίσεις: 15
  • n28126250429_2695034_5936.jpg
    n28126250429_2695034_5936.jpg
    15,7 KB · Εμφανίσεις: 16
  • 5159_1105049344076_1162037595_30289627_4268126_n.jpg
    5159_1105049344076_1162037595_30289627_4268126_n.jpg
    60,4 KB · Εμφανίσεις: 11
  • 4838_1113491490647_1627710791_267797_6001619_n.jpg
    4838_1113491490647_1627710791_267797_6001619_n.jpg
    43,4 KB · Εμφανίσεις: 15

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Αμάν με τα σλιπάκια κυκλοφορεί... :badair:
Θα τον βιδώσει ο Μαιστό!  :rockon:
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.251
Κριτικές
3
Like
1.423
Πόντοι
566
....τα νέα έφτασαν μέχρι το Αφγανιστάν.... γάβροι ετοιμαστείτε.... (φωτογραφία ελληνα στρατιώτη στο Αφγανιστάν)
 

Συνημμένα

  • aganistan.jpg
    aganistan.jpg
    57,6 KB · Εμφανίσεις: 14

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Bρε Βαζελια δεν παει να παρετε και τον Gerrard
πρωταθλημα δεν βλεπετε!!!!
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Oσον αφορα αυτην την προδοτρα τον Λεττο.,πως θα αντεξει η καρδουλα του ολα  αυτα που θα του φωναζουν ο κοσμος του Θρυλου!! :think: :think:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Oσον αφορα αυτην την προδοτρα τον Λεττο.,πως θα αντεξει η καρδουλα του ολα  αυτα που θα του φωναζουν ο κοσμος του Θρυλου!! :think: :think:

κκλλλλλλλλλλλλλλλλάαααααααααααααααααααψτεεεεεεεεεεεεεεεεεε κωλόγαβροι.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom