Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (2 μέλη και 22 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Ο Ζοτς έφερε την ομάδα σε αυτό το επίπεδο και δίκαια του έβαλε η ομάδα τη φωτογραφία του με το Ευρωπαικό.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
ο παίκτης αυτός μου θυμίζει αρκετά διαμαντίδη.
άλλες μεταγραφές έχεις υπόψιν σου?
αν ο μαικ βγαλει βουλγαρικο διαβ. να περιμενεις αλλον εναν αμερικανο
αλλιως δυσκολο να φυγει ο ντρου
βασικα δεν χρειαζεται τιποτα η ομαδα κατα την γνωμη μου
ισως ενα 3αρι αν βρεθει κατι καλο
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
αν ο μαικ βγαλει βουλγαρικο διαβ. να περιμενεις αλλον εναν αμερικανο
αλλιως δυσκολο να φυγει ο ντρου
βασικα δεν χρειαζεται τιποτα η ομαδα κατα την γνωμη μου
ισως ενα 3αρι αν βρεθει κατι καλο
Νομίζω θέλουμε ένα 3άρι (Σισκα) και ένα 4αρι (Κρυάπα)
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Νομίζω θέλουμε ένα 3άρι (Σισκα) και ένα 4αρι (Κρυάπα)
ο σισκα εκλεισε στην τσσκα για αλλα 2 χρονια
μαζι με μεσινα που χανει την ευκαιρια να παει στον ολυμπιακο :2funny:
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Ο Κουτσιανικούλης στον ΠΑΟΚ. :rolleyes:

[size=18pt]Γαμώ τους πολυ-μετοχικούς σας γαμώ - άχρηστοι. Ου να μου χαθείτε, κοπρόσκυλα.[/size]
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
εχει κλεισει ηδη
θα παρει την θεση του κετσμαν που την κανει


......μαλλον παιρνει την θεση του Σαρας ο οποιος , αν και θελει να μεινει ,  θα παει Μπαρτσελονα.....και αυτο θα ηταν το ιδανικο για τον ΠΑΟ.........και στον ημιτελικο στο Βερολινο με γαβρο εκανε μαλακια με την  αστοχη βολη  και  προχτες παραλιγο να γινει μοιραιος στην τελευταια   φαση.........εχει  τυχει να βρεθω  στα μπλε διαρκειας πισω απο τον παγκο του ΠΑΟ.........μακαρι να  βλεπατε   γκριματσες  δυσαρεσκειας και  αμηχανα βλεμματα  του  Ζελικο  οταν  ο  Σαρας  πανηγυριζει , διαμαρτυρεται στους διαιτητες και δινει εντολες  στους συμπαικτες του  μπροστα  απο Ζοτς-Ιτουδη............
      Τα  ρεπορταζ  λενε  οτι  οι  Ζελικο-Παυλαρας  εκαναν  εκκληση  στον  κοσμο  για  αυτοσυγκρατηση.........το  σιγουρο  ειναι  οτι  μεσα  σε   18.000  κοσμο   θα  βρεθει  ενας  πουτανας  γιος  να  μας  χαλασει  την γιορτη...........νομιζω  οτι  πλεον   πρεπει να περασουμε στην αυτενεργεια.........αφου   η   αστυνομια  ειναι  ανυπαρκτη , αφου  ασφαλεια γηπεδου δεν υπαρχει , αφου  ο  Θανασακης  ενδιαφερεται για το αν  θα  φορεσει  γραβατα  Ντοναλντ Ντακ  και  οχι   να  προστατεψει   την  επενδυση  του 30 εκ Ευρω...........τοτε  πρεπει  εμεις οι  υπολοιποι  18.000  να  παρουμε  τον νομο στα χερια μας  και  να  γαμησουμε το καθε μουνοπανο  που  θα πεταξει αντικειμενο  και  θα  ειναι  η αιτια  να  τιμωρηθει  η αγαπημενη μας ομαδα.........
.
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Γιατί δεν πληρώνουν τ' αδέρφια για security, όπου δε θα κουνιέται κανένας πούστης? ;)

Μήπως γιατί γουστάρουν τις γυφτιές? Λέω τώρα...
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
......μαλλον παιρνει την θεση του Σαρας ο οποιος , αν και θελει να μεινει ,  θα παει Μπαρτσελονα.....και αυτο θα ηταν το ιδανικο για τον ΠΑΟ.........και στον ημιτελικο στο Βερολινο με γαβρο εκανε μαλακια με την  αστοχη βολη  και  προχτες παραλιγο να γινει μοιραιος στην τελευταια   φαση.........εχει  τυχει να βρεθω  στα μπλε διαρκειας πισω απο τον παγκο του ΠΑΟ.........μακαρι να  βλεπατε   γκριματσες  δυσαρεσκειας και  αμηχανα βλεμματα  του  Ζελικο  οταν  ο  Σαρας  πανηγυριζει , διαμαρτυρεται στους διαιτητες και δινει εντολες  στους συμπαικτες του  μπροστα  απο Ζοτς-Ιτουδη............
      Τα  ρεπορταζ  λενε  οτι  οι  Ζελικο-Παυλαρας  εκαναν  εκκληση  στον  κοσμο  για  αυτοσυγκρατηση.........το  σιγουρο  ειναι  οτι  μεσα  σε   18.000  κοσμο   θα  βρεθει  ενας  πουτανας  γιος  να  μας  χαλασει  την γιορτη...........νομιζω  οτι  πλεον   πρεπει να περασουμε στην αυτενεργεια.........αφου   η   αστυνομια  ειναι  ανυπαρκτη , αφου  ασφαλεια γηπεδου δεν υπαρχει , αφου  ο  Θανασακης  ενδιαφερεται για το αν  θα  φορεσει  γραβατα  Ντοναλντ Ντακ  και  οχι   να  προστατεψει   την  επενδυση  του 30 εκ Ευρω...........τοτε  πρεπει  εμεις οι  υπολοιποι   18.000  να  παρουμε  τον νομο στα χερια μας  και  να  γαμησουμε το καθε μουνοπανο   που  θα πεταξει αντικειμενο  και  θα  ειναι  η αιτια  να  τιμωρηθει  η αγαπημενη μας ομαδα.........
.
συμφωνώ με τους μαλάκες της εξέδρας που πρέπει να απομονώσουμε.
Ο Σάρας ήταν κορυφαίος στην Ευρώπη και δεν θέλω να φύγει με τίποτα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom