Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 165 άτομα (0 μέλη και 165 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

Vassilias

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0
για αυτο ειστε βαζελες
στην αρχη δεν κατεβηκατε μηπως και γλυτωνατε την πουτσα
μετα κανατε οτι θελατε με συνθεσεις και εισητηρια για να μην φατε ξυλο
τελικα οπως ειδατε ακομη και με κοντρα διαιτητες(σε 4 λανθασμενες υποδειξεις οι 3 εις βαρος μας και μαλιστα οι 2 καθοριστικες αφου λογω της μιας χασαμε το 2 σετ και λογω της 2 συνεχισατε να ελπιζετε στο ται μπρεικ)ακομα και με τα πιτσιρικια που παλι τον ηπιατε αφου τα γαυρακια ηταν πολυ περισσοτεραδεν αποφυγατε τη μοιρα σας
[size=30pt]ετσι καρφωνει ο πειραιας σιχαμενοι[/size]

δωρήτρια ωαρίων
 

Akapotos Kavalaris

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
330
Like
0
Πόντοι
1
http://[URL unfurl="true"]www.sportdog.gr/Articles/Images/article_image1_93438.jpg[/img[/URL]]
[color=green][b]περαστικα[/b][/color]
 

makemyday

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
684
Like
0
Πόντοι
6
αν και το περίμενα πως θα δω-μόλις μπω-τις κλασσικές μαλακίες :jerking: :jerking:,είχα μια ελπίδα μήπως κάποιος είδε και ΒΟΛΛΕΥ σήμερα.
επειδή λοιπόν εγώ ΕΙΔΑ και μάλιστα φοβερό αγώνα και το ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ-σαν αγώνα,όσο και αν στενοχωρήθηκα για τον τελικό νικητή-αξίζουν συγχαρητήρια στην ομάδα βόλλευ του Ολυμπιακού(τα οποία συγχαρητήρια" δεν αφορούν ΚΑΝΕΝΑΝ από όσους δεν έχουν μυρωδιά από το άθλημα.όποιος λοιπόν είδε τον αγώνα και κέρδισε η ομάδα του,τα συγχαρητήρια από εμένα.για τους υπόλοιπους δεν υπάρχει...σωτηρία,απλά.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
αν και το περίμενα πως θα δω-μόλις μπω-τις κλασσικές μαλακίες :jerking: :jerking:,είχα μια ελπίδα μήπως κάποιος είδε και ΒΟΛΛΕΥ σήμερα.
επειδή λοιπόν εγώ ΕΙΔΑ και μάλιστα φοβερό αγώνα και το ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ-σαν αγώνα,όσο και αν στενοχωρήθηκα για τον τελικό νικητή-αξίζουν συγχαρητήρια στην ομάδα βόλλευ του Ολυμπιακού(τα οποία συγχαρητήρια" δεν αφορούν ΚΑΝΕΝΑΝ από όσους δεν έχουν μυρωδιά από το άθλημα.όποιος λοιπόν είδε τον αγώνα και κέρδισε η ομάδα του,τα συγχαρητήρια από εμένα.για τους υπόλοιπους δεν υπάρχει...σωτηρία,απλά.
το ειδα το παιχνιδι εγω
και τα 2 σετ που πηραμε πολλα ηταν
τραγικη εμφανιση
τραγικος αγκαμεζ
τραγικος λεωνης,που δινει εντολη στο τελος να παιρνει επιθεσεις ο αγκαμεζ :think:
απτις χειροτερες εμφανισεις μας φετος
σε οτι εχω δει γιατι δεν τρελενομαι για βολλευ
 

Akapotos Kavalaris

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
330
Like
0
Πόντοι
1
αν και το περίμενα πως θα δω-μόλις μπω-τις κλασσικές μαλακίες :jerking: :jerking:,είχα μια ελπίδα μήπως κάποιος είδε και ΒΟΛΛΕΥ σήμερα.
επειδή λοιπόν εγώ ΕΙΔΑ και μάλιστα φοβερό αγώνα και το ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ-σαν αγώνα,όσο και αν στενοχωρήθηκα για τον τελικό νικητή-αξίζουν συγχαρητήρια στην ομάδα βόλλευ του Ολυμπιακού(τα οποία συγχαρητήρια" δεν αφορούν ΚΑΝΕΝΑΝ από όσους δεν έχουν μυρωδιά από το άθλημα.όποιος λοιπόν είδε τον αγώνα και κέρδισε η ομάδα του,τα συγχαρητήρια από εμένα.για τους υπόλοιπους δεν υπάρχει...σωτηρία,απλά.
αν ειχες ευχαριστηθει βολλευ δεν θα σε πειραζε η καζουρα
επειδη ομως εισαι πικραμενος και αρρωστακι μας το γυρνας στο fair play
περαστικα και παλι αν και δεν το νομιζω,πλησιαζει ο μηνας που οι λαγοι "αρρωσταινουν"
 

makemyday

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
684
Like
0
Πόντοι
6
αν ειχες ευχαριστηθει βολλευ δεν θα σε πειραζε η καζουρα
επειδη ομως εισαι πικραμενος και αρρωστακι μας το γυρνας στο fair play
περαστικα και παλι αν και δεν το νομιζω,πλησιαζει ο μηνας που οι λαγοι "αρρωσταινουν"
εσένα ΑΡΟΥΡΙ στα έχω ξαναγράψει.όσο συνεχίζεις τις μαλακίες περί λαγών και λοιπών ηλιθιωτήτων,αυτά θα σου απαντώ.όταν μιλήσεις όμορφα και λογικά,μετά χαράς να μιλήσουμε και για αθλητικά!
όσο..παράξενο και να σου φαίνεται,εγώ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ τον σημερινό αγώνα.φυσικά και δεν...χάρηκα που χάσαμε,αλλά γούσταρα τόσο πολύ κατά τη διάρκεια όλου του αγώνα,που σας έχω γραμμένους όσους ζείτε με/για αυτές τις παπαριές ΚΑΙ ΜΟΝΟ!
"αρρωστάκι" ΕΙΜΑΙ,πορωμένος ΕΙΜΑΙ και φυσικά και στενοχωρήθηκα που δεν κέρδισε η ομάδα μου.
αλλά σε οποιονδήποτε χάρηκε για την νίκη της ομάδας του,του εύχομαι-μέσα από την καρδιά μου-ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ.
για τα ΖΩΑ δεν έχω τίποτα να ευχηθώ,λυπάμαι.
 

Akapotos Kavalaris

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
330
Like
0
Πόντοι
1
εσένα ΑΡΟΥΡΙ στα έχω ξαναγράψει.όσο συνεχίζεις τις μαλακίες περί λαγών και λοιπών ηλιθιωτήτων,αυτά θα σου απαντώ.όταν μιλήσεις όμορφα και λογικά,μετά χαράς να μιλήσουμε και για αθλητικά!
όσο..παράξενο και να σου φαίνεται,εγώ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ τον σημερινό αγώνα.φυσικά και δεν...χάρηκα που χάσαμε,αλλά γούσταρα τόσο πολύ κατά τη διάρκεια όλου του αγώνα,που σας έχω γραμμένους όσους ζείτε με/για αυτές τις παπαριές ΚΑΙ ΜΟΝΟ!
"αρρωστάκι" ΕΙΜΑΙ,πορωμένος ΕΙΜΑΙ και φυσικά και στενοχωρήθηκα που δεν κέρδισε η ομάδα μου.
αλλά σε οποιονδήποτε χάρηκε για την νίκη της ομάδας του,του εύχομαι-μέσα από την καρδιά μου-ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ.
για τα ΖΩΑ δεν έχω τίποτα να ευχηθώ,λυπάμαι.
συνηθως η http://[URL unfurl="true"]www.youandme.gr/images/toscana.jpg[/img[/URL]] ηρεμει αυτον που την απολαμβανει
εσυ γιατι εισαι τσιτωμενος?μηπως δεν ηταν η μαρκα σου?
 

SCALP_07

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2009
Μηνύματα
81
Like
0
Πόντοι
0
που είναι ρε παιδιά τα βαζελάκια?
;)μόνο με το γυναικείο βόλλευ ασχολούνται? :2funny:
κο-κο-κο-κο-κο-κο

 

dimispagrati7

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.535
Like
14
Πόντοι
16
το σαββατο πανε τη κυριακη δεν πανε,αλλα στις γυναικες πανε ολες τις μερες
κατι τετοια περιεργα λενε :think: :think:
κ οταν χανει ο ολυμπιακος απο αλλες ομαδες
σε ολα τ αθληματα τοτε εμφανιζονται. :uglystupid:
 

prasine thee

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2009
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
λογικο να χαιρεστε τοσο!!φαγατε πουτσα σε ελληνικο,ευρωπαικο στο βολευ,στη συρο απο τις γυναικες,περιμενετε πουτσα σε βερολινο,πρωταθλημα βολευ,πρωταθλημα μπασκετ.λογικοτατο θα ελεγα!!!πηρατε εναν ανελπιστο τιτλο περα για περα δικαιο βεβαια αλλα με 3 καβλια στον κωλο και αλλα 3 να ερχονται καλυτερα να μην ανοιγεστε.φιλικα παντα :2funny:
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
627
Πόντοι
96
κ οταν χανει ο ολυμπιακος απο αλλες ομαδες
σε ολα τ αθληματα τοτε εμφανιζονται. :uglystupid:
ναι ειδικα φετος με εχεις κερδισει πολλεσ φορες  :uglystupid: :uglystupid:
εδω ειμαι δεν ειμαι σαν μερικες κοτουλες που πανυγηριζαν οταν χασαμε απο την σιενα στο δευτερο ματς δω μεσα και μετα εξαφανιστηκαν 2-2 στις κουπες φετος για να δουμε τι θα δουμε μεχρι το τελος
 

kakaras

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2005
Μηνύματα
326
Like
12
Πόντοι
1
λογικο να χαιρεστε τοσο!!φαγατε πουτσα σε ελληνικο,ευρωπαικο στο βολευ,στη συρο απο τις γυναικες,περιμενετε πουτσα σε βερολινο,πρωταθλημα βολευ,πρωταθλημα μπασκετ.λογικοτατο θα ελεγα!!!πηρατε εναν ανελπιστο τιτλο περα για περα δικαιο βεβαια αλλα με 3 καβλια στον κωλο και αλλα 3 να ερχονται καλυτερα να μην ανοιγεστε.φιλικα παντα :2funny:
Φιλε για Βερολινο και πρωταθλημα μπασκετ μην ανοιγεσαι
 

prasine thee

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2009
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε για Βερολινο και πρωταθλημα μπασκετ μην ανοιγεσαι
80-20 υπερ μου και τα δυο!!το μονο που φοβαμαι ειναι ο πολυ κακος παναθηναικος.αν παιξω οπως με σιενα δεν εχετε καμια ελπιδα ουτε στο βερολινο ουτε σε 3 παιχνιδια μεσα στο σεφ να μην σπασω το ενα.αφου τα ξερετε και σεις αυτα τι το κουβεντιαζουμε?πιστευεις πως θα χασει ο ζοτς απο τον γιαννακη σε παιχνιδι διχως αυριο στο βερολινο?η μηπως πιστευεις πως δε θα του σπασει μια εδρα σε 3 παιχνιδια στο σεφ?εγω παντως βλεπω πως αμα παιξουμε την αμυνα που μπορουμε δεν θα περασετε τους 40 ποντους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom