Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (8 μέλη και 22 επισκέπτες)

Sauron

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
232
Κριτικές
8
Like
92
Πόντοι
1
Θίχτηκα και γίνομαι Κούγιας γιατί μ εκνευρίζουν όσοι εδώ μέσα επιτίθενται χωρίς κανένα λόγο σε αγνωστους απλά και μόνο επειδή έχουν την ασφάλεια του πληκτρολογίου τους. Κα

Θίχτηκα και γίνομαι Κούγιας γιατί μ εκνευρίζουν όσοι εδώ μέσα επιτίθενται χωρίς κανένα λόγο σε αγνωστους απλά και μόνο επειδή έχουν την ασφάλεια του πληκτρολογίου τους. Και από κοντά φυσικά θα ήταν αγνές κοτουλες του θεουλη.
Α εκτός από Κούγιας είσαι και Ζαμπίδης??:rockon:
 

Bobiras12

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2022
Μηνύματα
19
Like
22
Πόντοι
0
Δεν περίμενα να αντιδρασετε διαφορετικά. Αλλά εγώ δεν είπα κάτι καλοπροαίρετα. Σκεφτείτε λίγο τι γράφετε. Όλοι έχουν την αξία τους.και το μεταξύ σοβαρού κι αστείου γράφουμε μαλακίες κι φιλοσοφίες δεν είναι δικαιολογία.
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
876
Κριτικές
3
Like
631
Πόντοι
306
Τελος παντων ο καθενας γραφει οπως τα βλεπει και τα σκεφτετε....απλα οποιον δεν ενδιαφερει ας μην τα διαβαζει...
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
891
Κριτικές
10
Like
5.730
Πόντοι
1.336
Άκου για να μαθαίνεις. Τον δικηγόρο δεν τον κάνω απλώς γράφω αυτά που βλέπω. Όσο για το πόσο νέος είμαι στην πιάτσα πάνε σήκωσε καμία πέτρα θα με δεις από κατω. Εγώ δεν λέω κάτι διαφορετικό αλλά περιμένω από εσένα να ακούσω για τις κοπέλες όχι για τον περίγυρο. Προφανώς έχετε αποκτήσει ειδικότητα και στο κουτσομπολιο! Σας κάνει χαρούμενους.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Άκου για να μαθαίνεις. Τον δικηγόρο δεν τον κάνω απλώς γράφω αυτά που βλέπω. Όσο για το πόσο νέος είμαι στην πιάτσα πάνε σήκωσε καμία πέτρα θα με δεις από κατω. Εγώ δεν λέω κάτι διαφορετικό αλλά περιμένω από εσένα να ακούσω για τις κοπέλες όχι για τον περίγυρο. Προφανώς έχετε αποκτήσει ειδικότητα και στο κουτσομπολιο! Σας κάνει χαρουμενους
Και γώ όταν δημιούργησα το προφίλ μπρο ήμουν ήδη πολλά χρόνια πιατσοβιος αλλά δεν το έπαιζα μάγκας και βετεράνος εδώ μέσα. Κατάλαβα ότι έπρεπε να το πάρω απ το μηδέν για να κερδισω εκτίμηση και να κάνω φιλουσ εδώ μέσα. Όσο παλιός θεωρούσα ότι είμαι (γιατί πιατσαρω από το 2010 και θεωρουσα οντωσ Ότι ήμουν παλιός) εδω ήμουν και για πολλούς ακόμα ειμαι rookie. Η λέξη ταπεινότητα σου λέει κάτι; Προσαρμόστηκα στο ότι είμαι νέος σε ένα χώρο που άλλοι με βλέπουν πρώτη φορά! Δεν τους νοιάζει τι είμαι και τι έχω κάνει, αλλά η προσφορά μου εδώ μέσα. Με τον καιρο αποκτάς σεβασμό και ίσως -ΙΣΩΣ- σηκώνεις μπαϊράκι.

Φελε
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.258
Κριτικές
11
Like
18.534
Πόντοι
3.796
Δεν περίμενα να αντιδρασετε διαφορετικά. Αλλά εγώ δεν είπα κάτι καλοπροαίρετα. Σκεφτείτε λίγο τι γράφετε. Όλοι έχουν την αξία τους.και το μεταξύ σοβαρού κι αστείου γράφουμε μαλακίες κι φιλοσοφίες δεν είναι δικαιολογία.
Bobira , εννοείται ότι δεν μας ενδιαφέρει το αυτονόητο.
Δηλαδή αν έχουν νταβαδες η τι κάνουν στη ζωή τους .
Αλλά και αν αναφέρθηκε δεν βλέπω τον λόγο να θίγεσαι εσύ αν δεν έχεις άμεση σχέση με τον κύκλο .
Και ότι γράφει κάποιο μέλος εδώ δεν είναι κρυφό από την στιγμή που οι ίδιες δίνουν το δικαίωμα με αυτά που βλέπουμε .
Αν είσαι τόσο παλιός και έχεις δει πολλά ,εξήγησε μας για παράδειγμα την ώρα που πηδάς γιατί πρέπει να μιλάει με τον δικό της στο τηλέφωνο η αυτός να είναι σε απόσταση αναπνοής :cheesy:σκεψου ότι κάτι τέτοια τα προσπερνάμε και δεν τα γράφουμε γιατί άμα τα βγάζαμε όλα στη φόρα σίγουρα τότε θα μας λέγανε κουτσομπολιδες ..όπως και πολλές πληροφορίες τις μαθαίνουν μέλη από τις ίδιες τις κοπέλες δεν τα βγάζουν από το μυαλό τους
 

Bobiras12

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2022
Μηνύματα
19
Like
22
Πόντοι
0
Bobira , εννοείται ότι δεν μας ενδιαφέρει το αυτονόητο.
Δηλαδή αν έχουν νταβαδες η τι κάνουν στη ζωή τους .
Αλλά και αν αναφέρθηκε δεν βλέπω τον λόγο να θίγεσαι εσύ αν δεν έχεις άμεση σχέση με τον κύκλο .
Και ότι γράφει κάποιο μέλος εδώ δεν είναι κρυφό από την στιγμή που οι ίδιες δίνουν το δικαίωμα με αυτά που βλέπουμε .
Αν είσαι τόσο παλιός και έχεις δει πολλά ,εξήγησε μας για παράδειγμα την ώρα που πηδάς γιατί πρέπει να μιλάει με τον δικό της στο τηλέφωνο η αυτός να είναι σε απόσταση αναπνοής :cheesy:σκεψου ότι κάτι τέτοια τα προσπερνάμε και δεν τα γράφουμε γιατί άμα τα βγάζαμε όλα στη φόρα σίγουρα τότε θα μας λέγανε κουτσομπολιδες ..όπως και πολλές πληροφορίες τις μαθαίνουν μέλη από τις ίδιες τις κοπέλες δεν τα βγάζουν από το μυαλό τους
Καταλαβαίνω τι εννοείς .και μου έχουν τύχει όλα όσα γράφεις. Εγώ δεν έχω κάτι με κανέναν εδώ μέσα. Έχω περάσει καλά κι έχω φάει κι φολες! Αλλά λίγο respect δεν είναι κακό. Του κύκλου όπως το εννοείς δεν είμαι.οσο για αυτόν που γράφει για το πληκτρολόγιο ας προσέξει την παντόφλα της γυναίκας του μην τον αφήσει σημάδια. Απειλές άλλου! Δεν είναι για εδώ μέσα . Γνώμη είπα αν δεν σας κάνει οκ. Κι αν ταραζεστε έτσι πέστε μου να μην ξαναγράψω!!
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.258
Κριτικές
11
Like
18.534
Πόντοι
3.796
Καταλαβαίνω τι εννοείς .και μου έχουν τύχει όλα όσα γράφεις. Εγώ δεν έχω κάτι με κανέναν εδώ μέσα. Έχω περάσει καλά κι έχω φάει κι φολες! Αλλά λίγο respect δεν είναι κακό. Του κύκλου όπως το εννοείς δεν είμαι.οσο για αυτόν που γράφει για το πληκτρολόγιο ας προσέξει την παντόφλα της γυναίκας του μην τον αφήσει σημάδια. Απειλές άλλου! Δεν είναι για εδώ μέσα . Γνώμη είπα αν δεν σας κάνει οκ. Κι αν ταραζεστε έτσι πέστε μου να μην ξαναγράψω!!
Δεν ήμαστε εδώ για να μαλώνουμε .
Απλά τοποθετήθηκες λάθος .
Ούτε κουτσομπολιό κάνουμε .
Η πιάτσα έτσι ήταν πάντα και πάντα γράφονται όλα εδώ ,για ποιο σεβασμό μιλάς ;
Δεν πιστεύω κάποιο από τα μέλη να μην δείχνει σεβασμό ,αλλά πρέπει και να εισπράξεις το ίδιο και όχι να σε θεωρούν μαλακα και κορόιδο .
Δεν μπορεί να μην σχολιάσει κάποιος και να κάνει τα στραβά μάτια ,όταν βλέπει καραγκιοζιλικια στο δρόμο .
Και εννοείται καλά κάνουν και τα γράφουν όλα εδώ για να ξέρουν και οι πιο καινούριοι τι παίζει και τους κινδύνους στην πιάτσα .
Σεβασμό τον κερδίζεις δεν τον απαιτείς.οποια η όποιος θέλει να τον σέβονται να σέβεται και αυτός όποιον έχει απέναντι του .
 
  • Like
Αντιδράσεις: foxio

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.258
Κριτικές
11
Like
18.534
Πόντοι
3.796
Βόλτα κατά τις 23:00.
Στο σελ το τρανσακι το μελαχρινό .
Απέναντι από το 4all η κοντή με τα κόκκινα μποτάκια και μετά το 4 all η μανα της Σόνιας με αυτή με το καπελάκι την Βουλγάρα που από μακριά φαίνεται ωραία .
Στις λαμαρίνες η Ιουλία .
Απέναντι αυτή με το κόκκινο αυτοκίνητο και στο στενό μετά τις λαμαρίνες μια τρανς με γαλάζιο αμάξι .
Στη Χλόης η Σοφία με την Βάσια .
Δύο πρεζουδες κοντά στους κάδους .
Πριν την διχαλα η μιλφ Βουλγάρα και μοναστηριού η χοντρή με το ροζ μόνο .
Αυτά προς το παρόν.
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.079
Κριτικές
9
Like
3.484
Πόντοι
456
νωρις το πρωι κατα τις 6 πετυχα 1 αδυνατη με μικρο βυζι που δινει κωλο με 15 ευρω.Δεν ξερω ονομα,δεν μου φανηκε μαστουρωμενη αλλα ουτε και 100% νηφαλια
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.258
Κριτικές
11
Like
18.534
Πόντοι
3.796
νωρις το πρωι κατα τις 6 πετυχα 1 αδυνατη με μικρο βυζι που δινει κωλο με 15 ευρω.Δεν ξερω ονομα,δεν μου φανηκε μαστουρωμενη αλλα ουτε και 100% νηφαλια
Με 15 ευρώ κωλο μόνο πρεζόνι θα σου δώσει .
Πως ήταν αυτή ;
Δώσε παραπάνω λεπτομέρειες πρόσωπο και χρώμα μαλλιών
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.079
Κριτικές
9
Like
3.484
Πόντοι
456

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.258
Κριτικές
11
Like
18.534
Πόντοι
3.796
οχι,τα φοβαμαι κατι τετοια σκηνικα
Άσε τις μαλακίες εδώ ..:cheesy:και που ξέρεις ότι έχει μικρό βυζί ;αφού με μακρύ μπουφάν κουμπομενη βγαίνει ..ντρέπεσαι να το πεις ;;
Δεν θα σε παρεξηγήσει κανένας μην φοβάσαι
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.079
Κριτικές
9
Like
3.484
Πόντοι
456
Άσε τις μαλακίες εδώ ..:cheesy:και που ξέρεις ότι έχει μικρό βυζί ;αφού με μακρύ μπουφάν κουμπομενη βγαίνει ..ντρέπεσαι να το πεις ;;
Δεν θα σε παρεξηγήσει κανένας μην φοβάσαι
ξεκουμπωσε μπουφαν.Κοιτα,ουτε οι μαυρες δεν δινουν κωλο με 15 ευρω.Εκανε μπαμ πως κατι δεν παει καλα
 

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
230
Like
535
Πόντοι
81
μαγκες δωστε λιγο χαρακτηριστικά βασιας ηλικια ? διαβασα 2-3 πραγματα , εχω χρονια να ασχοληθω με πιατσα γενικα αλλα μου εχε ικινησει την περιεργεια αυτη . αξιζει ; εχω διαβασει διασκορπα πραγματα για αυτην . συχναζει εκει στο στενακι χλοης ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom