Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (8 μέλη και 25 επισκέπτες)

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
891
Κριτικές
10
Like
5.730
Πόντοι
1.336
Ιστορική για μένα η σημερινή βραδιά…! Γιατί πρωτον πέτυχα Ντεζη και δεύτερον θυμήθηκα μετά από παρά πολύ καιρό παλιά ένδοξη και δοτική χωρίς άγχος χρόνου και επίδοσης πιάτσα!

Πέτυχα Ντεζη λοιπόν επιτέλους να ξεφορτώνεται στην Μοναστηριου και σταμάτησα για φόρτωμα. Καβάτζα απέναντι στο grand palace σε μια αλάνα πέρα θεού. Βουρ για πίσω κάθισμα και ξεγύμνωμα αμφότεροι. Παράλληλα κουβεντούλα, χουφτώματα και ανάλυση γουστων του καθενός.
Με ρώτησε από μόνη της αν θέλω πιπα με ή χωρις, χωρίς να έχω δώσει παραπάνω λεφτά απ το νορμαλ, πιπα με ορεξη που δεν ειχε τίποτα να ζηλέψει από μια πιπα μπουρδελου, γεμάτο θέληση αναστεναγμούς και φιλια, γαμησι δυνατό με εμένα από πάνω να δίνω πόνο και παράλληλα να λέμε όλα αυτά τα περίεργα φετίχ που δε λέγονται αλλά μας καβλωνουν και τη ρώτησα αν μπορώ να χύσω πάνω της, αυτή δέχτηκε χωρίς κανένα παράπονο! Υπενθυμίζω χωρίς γκρίνια και χωρίς «άργησες» «πολλά θες» «όχι μα μου»…
Απλά λέει μη χύσεις πάνω στο μουνι μου.
Οκ κανένα προβλημα απάντησα και την έχυσα σε κοιλιά και στήθος.
Απ την ώρα που την πήρα μέχρι την ώρα που τελείωσα, ήμασταν μαζί πάνω από μισή ώρα και δεν παραπονέθηκε καθόλου! Γεμάτη ορεξη για συζήτηση αν δει ότι είσαι νορμαλ και καθαρός και πολύ καλή στη δουλειά της!

Ένα υπερβολικά τίμιο 20αρικο που συνδιάζει τα πάντα που πρέπει να έχει μια πιάτσα και παράλληλα να ανεβάζει την πελατεία μιας πετυχημένης του χώρου κοπέλας. Κοινώς, ότι κ αν κανεις εφόσον πήρες απόφαση να το κανεις, να το κανεις καλά!

Ειλικρινά οι παλιοί και όσοι την παίρνουν ξέρουν, αλλά εγώ απόψε ξανανιωσα. Ίσως να την έχω πάρει στο μακρινό παρελθόν και να μην το θυμάμαι, αλλά ένα είναι σίγουρο. Ότι έχουμε μέλλον! Και αν σε συμπαθήσει, σου δίνει το τηλέφωνο της για να τη βρίσκεις πιο εύκολα καθώς η περατζάδα της είναι από γκραντ μέχρι διχαλα, ποτε στα μόνα ποτε στα ζυγά, πράγμα που μπορεί να δυσκολεύει (παράδειγμα εμένα τοσον καιρο!) την εύρεση της.
Εύχομαι να της ανεβάσω μετά το μήνυμα μου κατακόρυφα την πελατεία γιατί το αξίζει. Μουναρα, κορμάρα, καλό παιδί , υπηρεσιαρες, ανοχή χρονου!

Δε με νοιάζει τι γινόταν στην πιάτσα μετά από αυτό! Δεν ειδα καν! Ισωσ Να πήρε το ματι μου συμπεθερες στα μαύρα με μπούτια έξω.
Έβαλα πρώτη, άναψα γαροτσι, ηλιθιο χαμόγελο και on the way για βραδινό φαγοπότι!

Πιάτσα εποχης 2012!
 

Dionisos181

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2023
Μηνύματα
17
Like
16
Πόντοι
0
Η γριά στο αυτοκίνητο vfm στο εικοσαρικο. Είναι ακριβώς ότι χρειάζεται στην πιάτσα. Καθαρή σου ξαπλώνει το κάθισμα αράζεις και σε γλείφει σπάτουλα και με την άνεση σου. Γλώσσα εργαλείο κι όταν έρχεται η ώρα που δεν αντέχεις σου βάζει Καποτά ανεβαίνει από πάνω και σε καβαλάει σαν να μην υπάρχει αύριο. Πραγματικά η γυναίκα ζει για τον πουτσο ειδικά αν είσαι και μικρότερος της λες και ξανανιωνει
Θα ήθελα λίγες παραπάνω πληροφορίες για αυτη την γριά που λες..Ακούγεται ενδιαφέρουσα περίπτωση!!
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
837
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
86
Ιστορική για μένα η σημερινή βραδιά…! Γιατί πρωτον πέτυχα Ντεζη και δεύτερον θυμήθηκα μετά από παρά πολύ καιρό παλιά ένδοξη και δοτική χωρίς άγχος χρόνου και επίδοσης πιάτσα!

Πέτυχα Ντεζη λοιπόν επιτέλους να ξεφορτώνεται στην Μοναστηριου και σταμάτησα για φόρτωμα. Καβάτζα απέναντι στο grand palace σε μια αλάνα πέρα θεού. Βουρ για πίσω κάθισμα και ξεγύμνωμα αμφότεροι. Παράλληλα κουβεντούλα, χουφτώματα και ανάλυση γουστων του καθενός.
Με ρώτησε από μόνη της αν θέλω πιπα με ή χωρις, χωρίς να έχω δώσει παραπάνω λεφτά απ το νορμαλ, πιπα με ορεξη που δεν ειχε τίποτα να ζηλέψει από μια πιπα μπουρδελου, γεμάτο θέληση αναστεναγμούς και φιλια, γαμησι δυνατό με εμένα από πάνω να δίνω πόνο και παράλληλα να λέμε όλα αυτά τα περίεργα φετίχ που δε λέγονται αλλά μας καβλωνουν και τη ρώτησα αν μπορώ να χύσω πάνω της, αυτή δέχτηκε χωρίς κανένα παράπονο! Υπενθυμίζω χωρίς γκρίνια και χωρίς «άργησες» «πολλά θες» «όχι μα μου»…
Απλά λέει μη χύσεις πάνω στο μουνι μου.
Οκ κανένα προβλημα απάντησα και την έχυσα σε κοιλιά και στήθος.
Απ την ώρα που την πήρα μέχρι την ώρα που τελείωσα, ήμασταν μαζί πάνω από μισή ώρα και δεν παραπονέθηκε καθόλου! Γεμάτη ορεξη για συζήτηση αν δει ότι είσαι νορμαλ και καθαρός και πολύ καλή στη δουλειά της!

Ένα υπερβολικά τίμιο 20αρικο που συνδιάζει τα πάντα που πρέπει να έχει μια πιάτσα και παράλληλα να ανεβάζει την πελατεία μιας πετυχημένης του χώρου κοπέλας. Κοινώς, ότι κ αν κανεις εφόσον πήρες απόφαση να το κανεις, να το κανεις καλά!

Ειλικρινά οι παλιοί και όσοι την παίρνουν ξέρουν, αλλά εγώ απόψε ξανανιωσα. Ίσως να την έχω πάρει στο μακρινό παρελθόν και να μην το θυμάμαι, αλλά ένα είναι σίγουρο. Ότι έχουμε μέλλον! Και αν σε συμπαθήσει, σου δίνει το τηλέφωνο της για να τη βρίσκεις πιο εύκολα καθώς η περατζάδα της είναι από γκραντ μέχρι διχαλα, ποτε στα μόνα ποτε στα ζυγά, πράγμα που μπορεί να δυσκολεύει (παράδειγμα εμένα τοσον καιρο!) την εύρεση της.
Εύχομαι να της ανεβάσω μετά το μήνυμα μου κατακόρυφα την πελατεία γιατί το αξίζει. Μουναρα, κορμάρα, καλό παιδί , υπηρεσιαρες, ανοχή χρονου!

Δε με νοιάζει τι γινόταν στην πιάτσα μετά από αυτό! Δεν ειδα καν! Ισωσ Να πήρε το ματι μου συμπεθερες στα μαύρα με μπούτια έξω.
Έβαλα πρώτη, άναψα γαροτσι, ηλιθιο χαμόγελο και on the way για βραδινό φαγοπότι!

Πιάτσα εποχης 2012!
Καλησπέρα σύντροφοι. Και εγώ την πήρα πριν κανένα μήνα. Την πέτυχα στην Γιαννιτσών πριν από κανέναν μήνα, στο ύψος του βενζινάδικου βγαίνοντας στην Μοναστηρίου αλλά από την απέναντι πλευρά. Της πρότεινα Rex και δέχτηκε με τίμημα 60 € / hr + 25€ για ημιδιαμονή. Μετά από το μπανάκι φάνηκε ότι έχει μια χαρά κορμάκι, με μικρό πεταχτό βυζάκι. Δέχτηκε γλύψιμο κάτι που είχε να κάνει χρόνια με πελάτη όπως μου είπε !!!! Στο sex ΄ληταν αρκετά καλή αλλά με λίγα πεταχτά φιλιά μόνον, κάτι που δεν μου αρέσει. Τέλειωσα στο στόμα της και πήγε και τα έφτυσε στον νιπτήρα.
Στο social ανοίχτηκε αρκετά, μου είπε ότι έχει σπιτωμένο έναν γκόμενο που δεν δουλεύει και
πως βγαίνει περίπου κατά τις 20:00 - 22:00 ημερήσια με στόχο να μαζέψει κανένα 100 €. Μου έδωσε το τηλέφωνό της και την άλλη μέρα ο big brother μου την παρέθεσε ως προτεινόμενη φίλη στο facebook. Αυτά .........
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
891
Κριτικές
10
Like
5.730
Πόντοι
1.336
Πόπο ρε τύπε. Τί προμότορας είσαι εσύ. Ελα πες μας και τα ποσοστά σου.:jerking2::jerking2::jerking2:
Τι είσαι βρε; Ήρθες προχθές στο φόρουμ με μηδενική προσφορά και άγνοια του χώρου για να μας προσβάλεις; Μπορείς να δεις τα μηνύματα μου στο ιστορικό μου. Αν το πας με το σκεπτικό σου είμαι προμοτορας όλων! Χαχαχα
Πλάκα εχεις
Μην το συνεχίσεις
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
891
Κριτικές
10
Like
5.730
Πόντοι
1.336
Καλησπέρα, στην παρέα και από εμένα. Όντας "νέος" έχω μπερδευτεί. Υπάρχουν 2 νταίζες.
(1) Γρία στην στάση λεοφωρείων πάντα μαστουρωμένη με κατεύθυνση τα ΚΤΕΛ
(2) Milf που κάθεται ξανά στη στάση λεοφωρείων με κατεύθυνση το κέντρο
Και όπως θα δουν όλοι, πριν λίγο καιρο ρωτούσες να μάθεις για την ίδια την Νταίζη! Τι μαλακαρος παίζει να σαι
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.451
Πόντοι
746
Καλημερα παιδια . Πρωτη φορα ψωνισα απο πιατσα πριν κανεναν χρονο την γνωστη Αλβανιδα Μαρια που για καποιο λογο θυμομουν οτι την λεγαν Αννα αλλα οντως αυτη ειναι γιατι και εγω ειχα εμπειρια στα 4 μονο και με πολυ κουμαντο αλλα ενταξει εχει κορμαρα η τυπισσα και τωρα δευτερη φορα πριν κανενα μηνα πηρα την Σονια(δεν θυμαμαι καλα παλι) μαυρη παντα μαυρο μπουφαν μαυρο κολλαν και ηταν καλη και αυτη . Και για επομενες θελω να παρω αυτην που καθετε παντα λαμαρινες (Ιουλια?) Και αυτο το γαμημενο το βουλαρακι το καδίσιο που εχει γινει και γνωστο ακομα δεν ξεκινησε και χαλαλι τα 30 , ειναι μικρουτσικο για σκισιμο οτι και να λετε . Θελω αποψη για το ροστερ μου απο εναν παλιο παρακαλω και επιβεβαιωση για Ιουλια λαμαρινες , ευχαριστω πολυ
Οταν λες Σονια μαυρη....εννοεις μαυρη-μαυρη η μελαμψη;
 

Sauron

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
232
Κριτικές
8
Like
92
Πόντοι
1
Ρε παιδια εχω μια καλη σκεψη νομιζω . Αν παω στην μουναροαλβανιδα και την πω "ξερω οτι εδω βγαζεις 80 μεσα σε μια ωρα εγω θα σου δωσω 80 για χοτελι μιση ωρα αλλα θα μου κανεις καλο σεξ φουλ προγραμμα μια πιστολια" δεν θα δελεαστει λετε ? Αδερφια πειτε την αληθεια δεν θα δινατε ενα 100αρικο για να την αλλαξετε τα φωτα με τοσο χαμό που εχει κανει ? Βεβαια μπορει να ειναι ψωφια και παλι η και μπορει αμα εισαι καλος παιχτης να παρεις και γλωσσοφιλο καμια γυμνη πιπουλα κτλπ .
Καλά έκανες φανταστική σκέψη ρε γίγαντα! Να δώσεις 80+ξενοδοχειο για την σαβουρα της πιατσας για μια πιστολιά με αμφίβολα αποτελεσματα, ενώ με τα ίδια λεφτα μπορείς να πηδήξεις υπερμούναρο έσκορτ με σίγουρα αποτελέσματα!
Πως ξέφυγες από τη ΝΑΣΑ;;;
 
Εγγρ.
23 Φεβ 2023
Μηνύματα
82
Like
99
Πόντοι
0
Καλά έκανες φανταστική σκέψη ρε γίγαντα! Να δώσεις 80+ξενοδοχειο για την σαβουρα της πιατσας για μια πιστολιά με αμφίβολα αποτελεσματα, ενώ με τα ίδια λεφτα μπορείς να πηδήξεις υπερμούναρο έσκορτ με σίγουρα αποτελέσματα!
Πως ξέφυγες από τη ΝΑΣΑ;;;
Ρε φιλε στεκομαι στο οτι ολοι θελουμε να ξεσκισουμε την αλβα μεσα σε μια καλη φαση . Αυτο , μια φορα , θα καταφερψ και κατι ετσι . Τα εσκορτ απλα παιρνεις και κλεινεις
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.451
Πόντοι
746
Εγγρ.
23 Φεβ 2023
Μηνύματα
82
Like
99
Πόντοι
0
Ιστορική για μένα η σημερινή βραδιά…! Γιατί πρωτον πέτυχα Ντεζη και δεύτερον θυμήθηκα μετά από παρά πολύ καιρό παλιά ένδοξη και δοτική χωρίς άγχος χρόνου και επίδοσης πιάτσα!

Πέτυχα Ντεζη λοιπόν επιτέλους να ξεφορτώνεται στην Μοναστηριου και σταμάτησα για φόρτωμα. Καβάτζα απέναντι στο grand palace σε μια αλάνα πέρα θεού. Βουρ για πίσω κάθισμα και ξεγύμνωμα αμφότεροι. Παράλληλα κουβεντούλα, χουφτώματα και ανάλυση γουστων του καθενός.
Με ρώτησε από μόνη της αν θέλω πιπα με ή χωρις, χωρίς να έχω δώσει παραπάνω λεφτά απ το νορμαλ, πιπα με ορεξη που δεν ειχε τίποτα να ζηλέψει από μια πιπα μπουρδελου, γεμάτο θέληση αναστεναγμούς και φιλια, γαμησι δυνατό με εμένα από πάνω να δίνω πόνο και παράλληλα να λέμε όλα αυτά τα περίεργα φετίχ που δε λέγονται αλλά μας καβλωνουν και τη ρώτησα αν μπορώ να χύσω πάνω της, αυτή δέχτηκε χωρίς κανένα παράπονο! Υπενθυμίζω χωρίς γκρίνια και χωρίς «άργησες» «πολλά θες» «όχι μα μου»…
Απλά λέει μη χύσεις πάνω στο μουνι μου.
Οκ κανένα προβλημα απάντησα και την έχυσα σε κοιλιά και στήθος.
Απ την ώρα που την πήρα μέχρι την ώρα που τελείωσα, ήμασταν μαζί πάνω από μισή ώρα και δεν παραπονέθηκε καθόλου! Γεμάτη ορεξη για συζήτηση αν δει ότι είσαι νορμαλ και καθαρός και πολύ καλή στη δουλειά της!

Ένα υπερβολικά τίμιο 20αρικο που συνδιάζει τα πάντα που πρέπει να έχει μια πιάτσα και παράλληλα να ανεβάζει την πελατεία μιας πετυχημένης του χώρου κοπέλας. Κοινώς, ότι κ αν κανεις εφόσον πήρες απόφαση να το κανεις, να το κανεις καλά!

Ειλικρινά οι παλιοί και όσοι την παίρνουν ξέρουν, αλλά εγώ απόψε ξανανιωσα. Ίσως να την έχω πάρει στο μακρινό παρελθόν και να μην το θυμάμαι, αλλά ένα είναι σίγουρο. Ότι έχουμε μέλλον! Και αν σε συμπαθήσει, σου δίνει το τηλέφωνο της για να τη βρίσκεις πιο εύκολα καθώς η περατζάδα της είναι από γκραντ μέχρι διχαλα, ποτε στα μόνα ποτε στα ζυγά, πράγμα που μπορεί να δυσκολεύει (παράδειγμα εμένα τοσον καιρο!) την εύρεση της.
Εύχομαι να της ανεβάσω μετά το μήνυμα μου κατακόρυφα την πελατεία γιατί το αξίζει. Μουναρα, κορμάρα, καλό παιδί , υπηρεσιαρες, ανοχή χρονου!

Δε με νοιάζει τι γινόταν στην πιάτσα μετά από αυτό! Δεν ειδα καν! Ισωσ Να πήρε το ματι μου συμπεθερες στα μαύρα με μπούτια έξω.
Έβαλα πρώτη, άναψα γαροτσι, ηλιθιο χαμόγελο και on the way για βραδινό φαγοπότι!

Πιάτσα εποχης 2012!
Αυτη ειναι μιλφ ξανθια ? Καθεται και μοναστηριου ?
 
Εγγρ.
23 Φεβ 2023
Μηνύματα
82
Like
99
Πόντοι
0
Μαλιστα. Ξαναγυρισε παλι δηλαδη...
Εχει κανενα μηνα ρε ... ειχα παρει και το τηλ γιατι μου αρεσε και ελεγα μηπως την παιξω και κανενα χοτελι αλλα ξανασκεφτηκα τα λεφτα και το αφησα
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
302
Like
1.160
Πόντοι
201
Ιστορική για μένα η σημερινή βραδιά…! Γιατί πρωτον πέτυχα Ντεζη και δεύτερον θυμήθηκα μετά από παρά πολύ καιρό παλιά ένδοξη και δοτική χωρίς άγχος χρόνου και επίδοσης πιάτσα!

Πέτυχα Ντεζη λοιπόν επιτέλους να ξεφορτώνεται στην Μοναστηριου και σταμάτησα για φόρτωμα. Καβάτζα απέναντι στο grand palace σε μια αλάνα πέρα θεού. Βουρ για πίσω κάθισμα και ξεγύμνωμα αμφότεροι. Παράλληλα κουβεντούλα, χουφτώματα και ανάλυση γουστων του καθενός.
Με ρώτησε από μόνη της αν θέλω πιπα με ή χωρις, χωρίς να έχω δώσει παραπάνω λεφτά απ το νορμαλ, πιπα με ορεξη που δεν ειχε τίποτα να ζηλέψει από μια πιπα μπουρδελου, γεμάτο θέληση αναστεναγμούς και φιλια, γαμησι δυνατό με εμένα από πάνω να δίνω πόνο και παράλληλα να λέμε όλα αυτά τα περίεργα φετίχ που δε λέγονται αλλά μας καβλωνουν και τη ρώτησα αν μπορώ να χύσω πάνω της, αυτή δέχτηκε χωρίς κανένα παράπονο! Υπενθυμίζω χωρίς γκρίνια και χωρίς «άργησες» «πολλά θες» «όχι μα μου»…
Απλά λέει μη χύσεις πάνω στο μουνι μου.
Οκ κανένα προβλημα απάντησα και την έχυσα σε κοιλιά και στήθος.
Απ την ώρα που την πήρα μέχρι την ώρα που τελείωσα, ήμασταν μαζί πάνω από μισή ώρα και δεν παραπονέθηκε καθόλου! Γεμάτη ορεξη για συζήτηση αν δει ότι είσαι νορμαλ και καθαρός και πολύ καλή στη δουλειά της!

Ένα υπερβολικά τίμιο 20αρικο που συνδιάζει τα πάντα που πρέπει να έχει μια πιάτσα και παράλληλα να ανεβάζει την πελατεία μιας πετυχημένης του χώρου κοπέλας. Κοινώς, ότι κ αν κανεις εφόσον πήρες απόφαση να το κανεις, να το κανεις καλά!

Ειλικρινά οι παλιοί και όσοι την παίρνουν ξέρουν, αλλά εγώ απόψε ξανανιωσα. Ίσως να την έχω πάρει στο μακρινό παρελθόν και να μην το θυμάμαι, αλλά ένα είναι σίγουρο. Ότι έχουμε μέλλον! Και αν σε συμπαθήσει, σου δίνει το τηλέφωνο της για να τη βρίσκεις πιο εύκολα καθώς η περατζάδα της είναι από γκραντ μέχρι διχαλα, ποτε στα μόνα ποτε στα ζυγά, πράγμα που μπορεί να δυσκολεύει (παράδειγμα εμένα τοσον καιρο!) την εύρεση της.
Εύχομαι να της ανεβάσω μετά το μήνυμα μου κατακόρυφα την πελατεία γιατί το αξίζει. Μουναρα, κορμάρα, καλό παιδί , υπηρεσιαρες, ανοχή χρονου!

Δε με νοιάζει τι γινόταν στην πιάτσα μετά από αυτό! Δεν ειδα καν! Ισωσ Να πήρε το ματι μου συμπεθερες στα μαύρα με μπούτια έξω.
Έβαλα πρώτη, άναψα γαροτσι, ηλιθιο χαμόγελο και on the way για βραδινό φαγοπότι!

Πιάτσα εποχης 2012!
Επιβεβαιώνω και επαυξάνω, όπως έχω πει στο παρελθόν!

Κακό ότι δεν σηκώνει ποτέ το τηλέφωνο. Έχω δοκιμάσει τουλάχιστον 5 φορές σε διαφορετικές μέρες.
 

Xaristhess

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2018
Μηνύματα
11
Κριτικές
2
Like
101
Πόντοι
0
Καλά έκανες φανταστική σκέψη ρε γίγαντα! Να δώσεις 80+ξενοδοχειο για την σαβουρα της πιατσας για μια πιστολιά με αμφίβολα αποτελεσματα, ενώ με τα ίδια λεφτα μπορείς να πηδήξεις υπερμούναρο έσκορτ με σίγουρα αποτελέσματα!
Πως ξέφυγες από τη ΝΑΣΑ;;;
Εσύ γιατί επιτίθεσαι και προσβάλεις; Τράβα καμία να φύγει η μαλακια απ' το κεφαλι.Συσσωρευεται εκεί μέσα και γίνεσαι επιθετικός
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.258
Κριτικές
11
Like
18.534
Πόντοι
3.796
Πριν καμιά ώρα έκανα μια βόλτα ,για Δευτέρα αρκετή κίνηση .
Στο σελ δύο τρανσακια.
Η αλβανίδα στη θέση της με μαύρο φόρεμα κοντό και ψηλές μπότες και απέναντι η κοντό χοντρη με τις ψηλές μπότες και αυτή ..
Μετά το 4 all καθόταν στο σκαλοπάτι η γκαστρωμενη ..εκτός από ότι είναι τέρμα πρισμενη και τα μπουτια της όπως κάθονται φαίνονται χάλι μαύρο από κυτταρίτιδα..απορώ πως την γαμάτε ακόμα μερικοί σε τέτοια κατάσταση .
Μετά το φανάρι του τουντει ,αυτή με το κόκκινο αμάξι κλασικά ..
Στη Χλόης ήταν ένα σγουρομαλικο βουλγαρακι με Τσιν φούστα αλλά δεν μπορούσα να καταλάβω ποια είναι γιατί όλη την ώρα σταματούσανε και την πιάναν συζήτηση ..πρέπει να ήταν αυτή η σοφία που είχα πάρει απλά να έκανε σγουρό το μαλλί .
Στην Πειραιώς από την μεριά της Γιαννιτσών μπαινοβγαίνει στο στενό η Σόνια ..απέναντι από το ερείπιο.
Πριν την διχάλα , Αννιλια,αδερφή και η άλλη η μιλφ που έχουν μαζί τους .
Μοναστηριού απέναντι από την πυροσβεστική,στη στάση στο κόκκινο.δυο γυφτοβουλγαρες..
Μια χοντρή με ροζ μπλούζα και μια με μαύρα μελαχρινή με πιασίματα.
Στα σκαλοπάτια μετά το πλυντήριο καθόταν το βουλγαρακι με τον σκούφο το ξανθό ..αν θέλει κάποιος ας δώσει όνομα γιατί όλο ξεχνάω πως την λένε .
Δεν σταμάτησα ούτε εκεί ..τελευταία που πέρασα την χαμουρευε ένας Πακιστανακος μάλλον τον έψηνε για γαμιση
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.258
Κριτικές
11
Like
18.534
Πόντοι
3.796
Πίσω από το παλιό 'μεταξυ μας ' που ήταν το κέντρο γνωριμιών..έχει βάλει φωτεινή πινακίδα και φωτεινό βέλος που δείχνει το μαγαζί με όνομα 'NO NAME' δεν ξέρω τι παίζει αφού έχει μόνο μια πόρτα και δεν φαίνεται κάτι ,αλλά αν πάει κάποιος ας δώσει πληροφορίες,αλλιώς θα είναι στα υπόψην
 

elgreco90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
694
Κριτικές
4
Like
2.984
Πόντοι
726
Πριν καμιά ώρα έκανα μια βόλτα ,για Δευτέρα αρκετή κίνηση .
Στο σελ δύο τρανσακια.
Η αλβανίδα στη θέση της με μαύρο φόρεμα κοντό και ψηλές μπότες και απέναντι η κοντό χοντρη με τις ψηλές μπότες και αυτή ..
Μετά το 4 all καθόταν στο σκαλοπάτι η γκαστρωμενη ..εκτός από ότι είναι τέρμα πρισμενη και τα μπουτια της όπως κάθονται φαίνονται χάλι μαύρο από κυτταρίτιδα..απορώ πως την γαμάτε ακόμα μερικοί σε τέτοια κατάσταση .
Μετά το φανάρι του τουντει ,αυτή με το κόκκινο αμάξι κλασικά ..
Στη Χλόης ήταν ένα σγουρομαλικο βουλγαρακι με Τσιν φούστα αλλά δεν μπορούσα να καταλάβω ποια είναι γιατί όλη την ώρα σταματούσανε και την πιάναν συζήτηση ..πρέπει να ήταν αυτή η σοφία που είχα πάρει απλά να έκανε σγουρό το μαλλί .
Στην Πειραιώς από την μεριά της Γιαννιτσών μπαινοβγαίνει στο στενό η Σόνια ..απέναντι από το ερείπιο.
Πριν την διχάλα , Αννιλια,αδερφή και η άλλη η μιλφ που έχουν μαζί τους .
Μοναστηριού απέναντι από την πυροσβεστική,στη στάση στο κόκκινο.δυο γυφτοβουλγαρες..
Μια χοντρή με ροζ μπλούζα και μια με μαύρα μελαχρινή με πιασίματα.
Στα σκαλοπάτια μετά το πλυντήριο καθόταν το βουλγαρακι με τον σκούφο το ξανθό ..αν θέλει κάποιος ας δώσει όνομα γιατί όλο ξεχνάω πως την λένε .
Δεν σταμάτησα ούτε εκεί ..τελευταία που πέρασα την χαμουρευε ένας Πακιστανακος μάλλον τον έψηνε για γαμιση
Γιατί τόσο κακία με την γκάστρωμενη... Μια χαρά κοπέλα τίμιες υπηρεσίες... Γούστα είναι αυτά...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom