Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

elgreco90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
694
Κριτικές
4
Like
2.984
Πόντοι
726
Κάνεις στην πιάτσα σήμερα να μας δώσει τα φώτα του;
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.598
Πόντοι
3.796
Κάνεις στην πιάτσα σήμερα να μας δώσει τα φώτα του;
Εσένα περιμένουμε να πας να μας δώσεις ενημέρωση φίλε μου .
Αλλιώς τι σε δίνουμε οδηγίες όλη μέρα;
Η πιάτσα πάει με βάρδιες ,σήμερα είναι η σειρά σου
 

Bobiras12

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2022
Μηνύματα
19
Like
22
Πόντοι
0
Από μέρα σε μέρα κάποιος θα την ξεγεννησει.
Άντε να δούμε ποιος θα γίνει νόνος
 

elgreco90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
694
Κριτικές
4
Like
2.984
Πόντοι
726
Εσένα περιμένουμε να πας να μας δώσεις ενημέρωση φίλε μου .
Αλλιώς τι σε δίνουμε οδηγίες όλη μέρα;
Η πιάτσα πάει με βάρδιες ,σήμερα είναι η σειρά σου
Έχεις απόλυτο δίκιο...
 

elgreco90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
694
Κριτικές
4
Like
2.984
Πόντοι
726
Μην το γελάς καθόλου αυτό ..έτοιμη είναι
3 βδομάδες ποδαράτος και δε την πέτυχα... Τελευταία και τυχερή
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μην το γελάς καθόλου αυτό ..έτοιμη είναι
Χθες εθεάθη; ξέρει κανείς;
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.598
Πόντοι
3.796
3 βδομάδες ποδαράτος και δε την πέτυχα... Τελευταία και τυχερή
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Χθες εθεάθη; ξέρει κανείς;
Ανάλογα τι ώρες περνάς αυτές τις μέρες πάλι κάποιος είπε ότι ήταν στο πόστο της
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456

elgreco90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
694
Κριτικές
4
Like
2.984
Πόντοι
726
Χθεσινή βόλτα και πήγα καρφωτος στην γκάστρωμενη Βουλγάρα... 50ρικο και μισάωρο στο σπίτι της... Απο υπηρεσίες τίμιο το 50ρι... Μου είπε μάλιστα ότι ειναι στον 6 με δίδυμα... Οπότε μάγκες όχι μόνο δεν είναι ετοιμογεννη αλλά έχει ένα γεμάτο 3μηνο ακόμη
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766
Χθεσινή βόλτα και πήγα καρφωτος στην γκάστρωμενη Βουλγάρα... 50ρικο και μισάωρο στο σπίτι της... Απο υπηρεσίες τίμιο το 50ρι... Μου είπε μάλιστα ότι ειναι στον 6 με δίδυμα... Οπότε μάγκες όχι μόνο δεν είναι ετοιμογεννη αλλά έχει ένα γεμάτο 3μηνο ακόμη
Με τα πόδια πήγατε? Που κοντά ήταν το σπίτι?
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Με τα πόδια πήγατε? Που κοντά ήταν το σπίτι?
Τα ξημερώματα πάντως γύρω στη 1 την είδα να φεύγει πεζή με έναν κοντό γύφτουλα και να στρίβει στο στενάκι απέναντι από το 4αλλ , οδός Νέστου λέγεται... λέω φαίνεται σχόλασε και την μαζεύει ο άντρας της.
Μετά κατά τις 2 την είδα πάλι παραπάνω από το 4αλλ καθισμένη στο πεζούλι με μίνι φουστανάκι σαν φούξια σαν μωβ και την κοιλιά τούρλα :2funny:
 

elgreco90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
694
Κριτικές
4
Like
2.984
Πόντοι
726
Τα ξημερώματα πάντως γύρω στη 1 την είδα να φεύγει πεζή με έναν κοντό γύφτουλα και να στρίβει στο στενάκι απέναντι από το 4αλλ , οδός Νέστου λέγεται... λέω φαίνεται σχόλασε και την μαζεύει ο άντρας της.
Μετά κατά τις 2 την είδα πάλι παραπάνω από το 4αλλ καθισμένη στο πεζούλι με μίνι φουστανάκι σαν φούξια σαν μωβ και την κοιλιά τούρλα :2funny:
Σκέψου ότι είναι στον 6ο ακόμη
 
Εγγρ.
23 Φεβ 2023
Μηνύματα
82
Like
99
Πόντοι
0
Καλημερα παιδια . Πρωτη φορα ψωνισα απο πιατσα πριν κανεναν χρονο την γνωστη Αλβανιδα Μαρια που για καποιο λογο θυμομουν οτι την λεγαν Αννα αλλα οντως αυτη ειναι γιατι και εγω ειχα εμπειρια στα 4 μονο και με πολυ κουμαντο αλλα ενταξει εχει κορμαρα η τυπισσα και τωρα δευτερη φορα πριν κανενα μηνα πηρα την Σονια(δεν θυμαμαι καλα παλι) μαυρη παντα μαυρο μπουφαν μαυρο κολλαν και ηταν καλη και αυτη . Και για επομενες θελω να παρω αυτην που καθετε παντα λαμαρινες (Ιουλια?) Και αυτο το γαμημενο το βουλαρακι το καδίσιο που εχει γινει και γνωστο ακομα δεν ξεκινησε και χαλαλι τα 30 , ειναι μικρουτσικο για σκισιμο οτι και να λετε . Θελω αποψη για το ροστερ μου απο εναν παλιο παρακαλω και επιβεβαιωση για Ιουλια λαμαρινες , ευχαριστω πολυ
 
Εγγρ.
23 Φεβ 2023
Μηνύματα
82
Like
99
Πόντοι
0
Ρε παιδια εχω μια καλη σκεψη νομιζω . Αν παω στην μουναροαλβανιδα και την πω "ξερω οτι εδω βγαζεις 80 μεσα σε μια ωρα εγω θα σου δωσω 80 για χοτελι μιση ωρα αλλα θα μου κανεις καλο σεξ φουλ προγραμμα μια πιστολια" δεν θα δελεαστει λετε ? Αδερφια πειτε την αληθεια δεν θα δινατε ενα 100αρικο για να την αλλαξετε τα φωτα με τοσο χαμό που εχει κανει ? Βεβαια μπορει να ειναι ψωφια και παλι η και μπορει αμα εισαι καλος παιχτης να παρεις και γλωσσοφιλο καμια γυμνη πιπουλα κτλπ .
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Ρε παιδια εχω μια καλη σκεψη νομιζω . Αν παω στην μουναροαλβανιδα και την πω "ξερω οτι εδω βγαζεις 80 μεσα σε μια ωρα εγω θα σου δωσω 80 για χοτελι μιση ωρα αλλα θα μου κανεις καλο σεξ φουλ προγραμμα μια πιστολια" δεν θα δελεαστει λετε ? Αδερφια πειτε την αληθεια δεν θα δινατε ενα 100αρικο για να την αλλαξετε τα φωτα με τοσο χαμό που εχει κανει ? Βεβαια μπορει να ειναι ψωφια και παλι η και μπορει αμα εισαι καλος παιχτης να παρεις και γλωσσοφιλο καμια γυμνη πιπουλα κτλπ .
Ούτε στα όνειρα σου, κ εκεί ικανή είναι να σε ξενερώσει.
 

elgreco90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
694
Κριτικές
4
Like
2.984
Πόντοι
726
Πέρασμα προ λίγου από Γιαννιτσών ο χοντροτραβελος στο βενζινάδικο και απέναντι από το 4all ένα κοντό με φοσφοριζε μπότες... Κατά τα άλλα άδεια η πιάτσα γενικα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom