Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.215
Κριτικές
19
Like
7.171
Πόντοι
3.346
Και έχει ανέβει πολύ και ο αριθμός των πουστηδων ( κρυφοπουστηδων ) πολλοί εξ αυτών δε παντρεμένοι ..

μεγάλο θέμα και αυτό αυτή η κατηγορία των κρυφό gay είναι η μεγαλύτερη εστία μετάδοσης νοσημάτων γιατί πηγαίνουν παράλληλα και με γυναίκες και γίνεται ένας κακός χαμός της αύξησης των λοιμώξεων
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.215
Κριτικές
19
Like
7.171
Πόντοι
3.346
από την εμπειρία μου και θέλω και την δικιά σας άποψη πάνω στο θέμα, οι μη εκδιδόμενες κοπέλες είτε πρόκειται για περιστασιακό σεξ είτε για σχέση και κυρίως αυτές που είναι από 30 χρονών και πάνω στραβώνουν και κάνουν και σκηνικό πολλές φορές αν πας να φορέσεις προφυλακτικό ακόμη και στην πρώτη επαφή πόσο μάλλον όταν προχωρήσει η σχέση
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
879
Κριτικές
3
Like
643
Πόντοι
366

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.598
Πόντοι
3.796
από την εμπειρία μου και θέλω και την δικιά σας άποψη πάνω στο θέμα, οι μη εκδιδόμενες κοπέλες είτε πρόκειται για περιστασιακό σεξ είτε για σχέση και κυρίως αυτές που είναι από 30 χρονών και πάνω στραβώνουν και κάνουν και σκηνικό πολλές φορές αν πας να φορέσεις προφυλακτικό ακόμη και στην πρώτη επαφή πόσο μάλλον όταν προχωρήσει η σχέση
Το θέμα που ανοίγεις είναι εκτός νήματος ...αλλά είναι αλήθεια .
Και πολλές μικρές το κάνουν .
Είναι θεμα άγνοιας και καμίας σεξουαλικής διαπαιδαγώγησης .
Έτσι καταλήγουν και γκαστρωμενες πουτανες σε πιάτσες ,η άρρωστες από διάφορα αφροδίσια ..
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.215
Κριτικές
19
Like
7.171
Πόντοι
3.346
το λέω αυτό γιατί τα είχα με μια για λίγο καιρό και όταν έφτασε η ώρα του σεξ έψαχνα για προφυλακτικό και μου έκανε σκηνικό και πήγε να με καβαλήσει ακάποτα. όταν τις είπα για προφυλακτικό μου λέει είσαι ο γκομενός μου τ προφυλακτικό ψάχνεις να φορέσεις δεν με εμπιστεύεσαι.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.215
Κριτικές
19
Like
7.171
Πόντοι
3.346
Το θέμα που ανοίγεις είναι εκτός νήματος ...αλλά είναι αλήθεια .
Και πολλές μικρές το κάνουν .
Είναι θεμα άγνοιας και καμίας σεξουαλικής διαπαιδαγώγησης .
Έτσι καταλήγουν και γκαστρωμενες πουτανες σε πιάτσες ,η άρρωστες από διάφορα αφροδίσια ..

ξέρω ότι είμαι εκτός θέματος δεν θα σπαμάρω το νήμα άλλο, απλά όπως το έφερε η κουβέντα
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.598
Πόντοι
3.796
το λέω αυτό γιατί τα είχα με μια για λίγο καιρό και όταν έφτασε η ώρα του σεξ έψαχνα για προφυλακτικό και μου έκανε σκηνικό και πήγε να με καβαλήσει ακάποτα. όταν τις είπα για προφυλακτικό μου λέει είσαι ο γκομενός μου τ προφυλακτικό ψάχνεις να φορέσεις δεν με εμπιστεύεσαι.
Γάμησε τες αυτές ..είναι πιο πουτανες από τις κανονικές .

Είναι κανένας στην πιάτσα για ενημέρωση;
Να μπούμε στο θέμα μας!
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
879
Κριτικές
3
Like
643
Πόντοι
366
το λέω αυτό γιατί τα είχα με μια για λίγο καιρό και όταν έφτασε η ώρα του σεξ έψαχνα για προφυλακτικό και μου έκανε σκηνικό και πήγε να με καβαλήσει ακάποτα. όταν τις είπα για προφυλακτικό μου λέει είσαι ο γκομενός μου τ προφυλακτικό ψάχνεις να φορέσεις δεν με εμπιστεύεσαι.
Αυτα ειναι τα ωραια!!!
Καλα σου ειπε
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.598
Πόντοι
3.796
Πριν λίγο που πέρασα από Γιαννιτσών,μόνο η Σόνια ήταν στην πιατσα με καυλιαρικο Τσιν σορτσάκι
 

Xaristhess

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2018
Μηνύματα
11
Κριτικές
2
Like
101
Πόντοι
0
Έχοντας παρακολουθήσει αρκετά το νήμα αυτό μια ερώτηση πρωτου τη πάρω..όπως κατεβαίνω την Αγίων Πάντων και στρίβω δεξιά στη Γιαννιτσών η πρώτη στα δεξιά μελαχρινή με σορτσάκια κ κωλαρα είναι η αλβανίδα που λέτε; Αξίζει να τη πάρω;Φαίνεται κορμάρα,πιο εντυπωσιακή από τις κοπέλες στα μπουρδέλα.
 

L3fos

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2020
Μηνύματα
38
Like
44
Πόντοι
0
Παίδες τώρα πέρασα η Μαρία στην θέση της (δεν φοράει κάτι έξαλλο άλλο αυτός ο κωλος της άλλο πράγμα). Μετά το 4all είδα μια με κοντό μαλλί να κάθεται στα σκαλάκια (εκεί που στρίβει για το πλυντήριο). Στις λαμαρίνες είδα την Ιουλία (μια με μαύρο μπουφάν) και απέναντι είχε μια άλλη γύφτισσα με άσπρο μπουφάν στο ίδιο στυλ (δεν την έχω δει ξανά). Μια κοντή είδα εκεί που συνήθως βγαίνει η Σόνια (αλλά μιλούσε με ένα τζιπακι και δεν κατάλαβα ποια ήταν). Ποιο κάτω απεναντι από το κινέζικο κάτι γυφτισσες. Στο white room (αν το λέω σωστά) πρέπει να ήταν αυτή η αννιλια που λέτε μαζί με άλλες 2. Απέναντι από αυτές ένα πολύ ωραίο κορίτσι για τα δικά μου γούστα, έξω από εκείνο το ταβερνάκι που έκλεισε (αυτή είναι που λέτε στους κάδους;;). Και στην διχάλα πίσω από τα αυτοκίνητα με ένα φόρεμα αλλά δεν κατάλαβα αν ήταν cross ή γυναίκα . Και από μοναστηριού η Σύλβια στην πλευρά της Eurobank.
 

Vascoda25

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
392
Κριτικές
1
Like
996
Πόντοι
81
Έχοντας παρακολουθήσει αρκετά το νήμα αυτό μια ερώτηση πρωτου τη πάρω..όπως κατεβαίνω την Αγίων Πάντων και στρίβω δεξιά στη Γιαννιτσών η πρώτη στα δεξιά μελαχρινή με σορτσάκια κ κωλαρα είναι η αλβανίδα που λέτε; Αξίζει να τη πάρω;Φαίνεται κορμάρα,πιο εντυπωσιακή από τις κοπέλες στα μπουρδέλα.
Ναι φίλε η αλβανοκωλαρα
 

elgreco90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
694
Κριτικές
4
Like
2.984
Πόντοι
726
μαγκες την καλησπερα μου....ειμαι παλιος στο αθλημα ...αλλα τωρα μου εκοψε να κανω λογαριασμο και να μοιραστω τις αποψεις και τις εμπειριες μου...
θα ηθελα πολυ τα φωτα σας και τις πληροφοριες σχετικα με την γκαστρωμενη ...που θα την βρω ...τι ωρες θα την βω....κτλπ κτλπ...
εφαγα φολα με την ελενα την κοντη την βουλγαρα πριν 10 μερες νομιζοντας οτι ειναι εκεινη...
 

elgreco90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
694
Κριτικές
4
Like
2.984
Πόντοι
726
Μάγκες καλησπέρα δώστε τα φώτα σας που θα πετύχω την γκάστρωμενη σήμερα... Τι ώρα περίπου βγαίνει;
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.598
Πόντοι
3.796
Μάγκες καλησπέρα δώστε τα φώτα σας που θα πετύχω την γκάστρωμενη σήμερα... Τι ώρα περίπου βγαίνει;
Φίλε η γκαστρωμενη βγαίνει απέναντι από το 4all 9 με 11 περίπου φυσιολογικά θα την πετύχεις αμα δεν είναι στις μέρες της .
Αλλά άμα μπερδεύεις την γυφτοβουλγαριτσα για γκαστρωμενη τότε λογικά εσύ όλες γκαστρωμενες τις βλέπεις δεν μπορώ να σε βοηθήσω παραπάνω.
Κάνει μπαμ από 1 χιλιόμετρο
 

elgreco90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
694
Κριτικές
4
Like
2.984
Πόντοι
726
Φίλε η γκαστρωμενη βγαίνει απέναντι από το 4all 9 με 11 περίπου φυσιολογικά θα την πετύχεις αμα δεν είναι στις μέρες της .
Αλλά άμα μπερδεύεις την γυφτοβουλγαριτσα για γκαστρωμενη τότε λογικά εσύ όλες γκαστρωμενες τις βλέπεις δεν μπορώ να σε βοηθήσω παραπάνω.
Κάνει μπαμ από 1 χιλιόμετρο
Αδερφς σε καταλαβαίνω απόλυτα, απλά είμαι καινούργιος στον χώρο της πιάτσας και είμαι και χωρίς αυτοκίνητο... Οπότε είναι λίγο περίεργη η φάση
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.598
Πόντοι
3.796
Αδερφς σε καταλαβαίνω απόλυτα, απλά είμαι καινούργιος στον χώρο της πιάτσας και είμαι και χωρίς αυτοκίνητο... Οπότε είναι λίγο περίεργη η φάση
Μαύρο μακρύ παλτό κοιλιά τούμπανο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom