Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

rastafari2008

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
305
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Φιλε guts στο δρομο και εγω απ οτι ξερω μονο το Ρουμανακι παιζει αλλιως βαρδαρη που πιστευω πως ειναι καλυτερα απο Μυλο.
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
7
Like
670
Πόντοι
96
παιδια αν δεν εχεις αμαξι παίζει κάτι εκει; εχουνε δικά τους αμαξια; μπορεις να ζητησεις απο καποια να ερθει στο σπιτι σου; Είναι επικινδυνο να πας εκει με τα ποδια; προσεγγιζουνε πεζους;
μιλάω πάντα για κοπέλες κι οχι για τραβέλια κλπ
 

rastafari2008

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
305
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Φιλε p900 εγω προσωπικα δεν θα πηγαινα με τα ποδια εκει.
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
7
Like
670
Πόντοι
96
παίδες με βάση τη ψηφοφορία εδω, επειδη δεν είμαι καθόλου γνώστης απο πιάτσες. τι παίζει στην αριστοτέλους με τσιμισκή; ποιες ώρες;
Ευχαριστώ
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
παίδες με βάση τη ψηφοφορία εδω, επειδη δεν είμαι καθόλου γνώστης απο πιάτσες. τι παίζει στην αριστοτέλους με τσιμισκή; ποιες ώρες;
Ευχαριστώ
Tίποτα δεν παίζει!!!
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
7
Like
670
Πόντοι
96
αν δεν επαιζε τοτε δεν θα ηταν στη θεση του "καμία απ'τις πιο πάνω"
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
ρε φιλε.η ψηφοφορια ρωταει:Ποιός πιστέυετε πως είναι  ο καταληλότερος δρόμος για πουτανόπιατσα.....
δεν σημαινει οτι εκει εχει πιατσα....ειδες πολλες φορες πουτανες εκει?αφου εισαι οπως λες αχετος απ αυτο..ακου και καποιον που ξερει...
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
7
Like
670
Πόντοι
96
επειδη δεν είδα γι'αυτό ρωτησα. αν έβλεπα δε θα ρωτούσα. θενξ ενυγουεη για την ινφο.  :rolleyes:
 

papas2003

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Χαιρετώ σας συναγωνιστές!Ανέβηκα Θεσσαλονίκη για βδομαδούλα χαλάρωσης και Τετάρτη αποφάσισα να κάνω μια βόλτα στην οδό να δώ τι παίζει.Μετά απο αρκετές σβούρες με το αμάξι βλέπω ένα μωράκι καστανόξανθο γύρω στα 20-25χρονών.Απο Λιθουανία μου είπε οτι είναι,τεσπά τις λέω σε θέλω δική μου για τις επόμενες 2 ώρες σε ξενοδοχείο.Μου έκανε κατι νερά στην αρχή και τις λέω θα σου δώσω 150 και την πέρνω.Δεν ξέρω αν την έχει πετύχει κανείς αλλά είχε πολύ καλό σωματάκι,μικρό βυζάκι και πολύ ωραίο κωλαράκι(δεν το παραβίασα όμως!) :(
Και τη ρώτησα όνομα αλλά μόλις τελειώσαμε το είχα ξεχάσει!! :headbang: Τώρα στην επόμενη εξόρμησή μου θέλω 2 μαζί!Έχετε μπανίσει κανένα δίδυμο?Άκουσα ότι η Ρουμάνα στο σταθμό έχει και φίλη?Μπορείς να τις πάρεις μαζί?
 

alfistas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
822
Like
13
Πόντοι
6
1ον εχω την εντύπωση ότι οι τοπικές αρχές έχουν βαλθεί να μετατρέψουν αυτην την πόλη σε παράρτημα του βατικανού.δεν εξηγείτε αλλιώς το τρελό κυνηγητό που τρώνε οι κοπέλες  2ον σύντροφε john πιστεύεις ότι υπάρχει συγκεκριμένος λόγος που και εγώ την βρίσκω να ακούω μετροπόλισ στις μάταιες αυτές πουτανοτσαρκέσ μου;  3ον σόρρυ αν εχω χαθεί λίγο,άλλα αυτό το τοπικ δεν υποτίθεται οτι αφορούσε μόνο γυναίκες και όχι τρανς;;αν κατάλαβα λάθος παρακαλώ διορθώστε μέ.οι κοπέλες που αναφέρετε μεσ'τα αυτοκίνητα τους,τρανς δεν είναι;απλά προσπαθώ να τα διαχωρίσω στο μυαλό μου για να μην παω για μαλλί και βγω κούρεμενοσ
 

Gioutsos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2007
Μηνύματα
194
Κριτικές
3
Like
24
Πόντοι
1
Φίλε Πρόεδρε, πράγματι και εμένα μου θύμισε κάτι απ' τον Pitsilisti.... κρίμα που δεν συνέχισε...
Θα πρέπει όμως και εμείς εδώ πάνω (Θεσσαλονίκη) να αναπτύξουμε τη δικη μας (μπουρδελο)κουλτούρα γραφής, τη δική μας ταυτότητα.
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
1ον εχω την εντύπωση ότι οι τοπικές αρχές έχουν βαλθεί να μετατρέψουν αυτην την πόλη σε παράρτημα του βατικανού.δεν εξηγείτε αλλιώς το τρελό κυνηγητό που τρώνε οι κοπέλες  2ον σύντροφε john πιστεύεις ότι υπάρχει συγκεκριμένος λόγος που και εγώ την βρίσκω να ακούω μετροπόλισ στις μάταιες αυτές πουτανοτσαρκέσ μου;  3ον σόρρυ αν εχω χαθεί λίγο,άλλα αυτό το τοπικ δεν υποτίθεται οτι αφορούσε μόνο γυναίκες και όχι τρανς;;αν κατάλαβα λάθος παρακαλώ διορθώστε μέ.οι κοπέλες που αναφέρετε μεσ'τα αυτοκίνητα τους,τρανς δεν είναι;απλά προσπαθώ να τα διαχωρίσω στο μυαλό μου για να μην παω για μαλλί και βγω κούρεμενοσ
εγω στις τσαρκες ακουω ΕΡΑ Σπορ!!!
Οσες ειναι στ αμαξια ειναι τρανς φιλε μου.Σπανια θα βρεις γυναικα..Οπως σωστα ειπες το θρεντ αυτο ανοιχτηκε για γυναικες κι οχι για τρανς μιας και για τις τρανς υπαρχει το αλλο,αλλα θελοντας και μη οταν το θρεντ εχει τιτλο "πιατσα γιαννιστων και περιξ" μοιραια η κουβεντα θα γυρισει στις τρανς μιας κι η γιαννιτσων και τα περιξ ειναι φισκα στις τρανς και σπανιο οπως προειπα να βρεις γυναικα...κι αν υπαρχει ειναι 99% χωρις αμαξι και επισης ειναι 99% ή τζανκι η γυφτισσα....
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
1ον εχω την εντύπωση ότι οι τοπικές αρχές έχουν βαλθεί να μετατρέψουν αυτην την πόλη σε παράρτημα του βατικανού.δεν εξηγείτε αλλιώς το τρελό κυνηγητό που τρώνε οι κοπέλες   2ον σύντροφε john πιστεύεις ότι υπάρχει συγκεκριμένος λόγος που και εγώ την βρίσκω να ακούω μετροπόλισ στις μάταιες αυτές πουτανοτσαρκέσ μου;  3ον σόρρυ αν εχω χαθεί λίγο,άλλα αυτό το τοπικ δεν υποτίθεται οτι αφορούσε μόνο γυναίκες και όχι τρανς;;αν κατάλαβα λάθος παρακαλώ διορθώστε μέ.οι κοπέλες που αναφέρετε μεσ'τα αυτοκίνητα τους,τρανς δεν είναι;απλά προσπαθώ να τα διαχωρίσω στο μυαλό μου για να μην παω για μαλλί και βγω κούρεμενοσ

περιμενω τηλεφωνο αλφιστα για τσαρκα και μπυρα :P
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
τις δυο τελευταιες μερες και επιστεφοντας αργα απο το γραφειο εκανα μια περατζαδα απο γιαννιτσων και περιξ και
κλασικα το ρουμανακι μετα τις 9.00 ειναι στο σημειο του
στην γιαννιτσων μετα το θεοχαρακη εθεαθι ενα μωρο στα σκοτεινα πολυ ενδιαφερον αλλα φορτωθηκε αμεσως απο συναγωνιστη,,,,,που να χαθει η ευκαιρια και δεν προλαβα να κοψω ψατσα αλλα απο κορμι ηταν καλο
κλασικα τα τραβελακια ειναι εκει..για τους τολμηρους
και ψιλο νεκρα απο την πλευρα του city προς την εθνικη και την κτηνιατρικη,,,τι εγινε επεσε μαζεμα?

κοινος μετριοτητα στα περιξ....
 

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
τις δυο τελευταιες μερες και επιστεφοντας αργα απο το γραφειο εκανα μια περατζαδα απο γιαννιτσων και περιξ και
κλασικα το ρουμανακι μετα τις 9.00 ειναι στο σημειο του
στην γιαννιτσων μετα το θεοχαρακη εθεαθι ενα μωρο στα σκοτεινα πολυ ενδιαφερον αλλα φορτωθηκε αμεσως απο συναγωνιστη,,,,,που να χαθει η ευκαιρια και δεν προλαβα να κοψω ψατσα αλλα απο κορμι ηταν καλο
κλασικα τα τραβελακια ειναι εκει..για τους τολμηρους
και ψιλο νεκρα απο την πλευρα του city προς την εθνικη και την κτηνιατρικη,,,τι εγινε επεσε μαζεμα?

κοινος μετριοτητα στα περιξ....
φιλε συναθλητη ειναι ευκολο να εχω μια περιγραφει της εξωτερικης της εμφανισης μηπως και την πετυχω ανεβαινοντας συντομα στη Θεσ/νικη?
θα φτιαξω ενα ρεπορταζ για την πορνοντιζνεηλαντ της Σαλλονικας και θα ηθελα παραλληλα να τιμησω δεοντος αξια πορνιδια, ειτε απο πορνοχαουζ, ειτε απο περιξ πορνοδρομους.
δεκτες πληροφοριες και συντομα θα εχεται αναλυτικα την αποψη μου για την πορνοντιζνεηλαντ της θεσ/νικης.
φιλαρακια σας ευχαριστω εκ των προτερων,
Ο Συναθλητης σας!!!!....
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
φιλε συναθλητη ειναι ευκολο να εχω μια περιγραφει της εξωτερικης της εμφανισης μηπως και την πετυχω ανεβαινοντας συντομα στη Θεσ/νικη?
θα φτιαξω ενα ρεπορταζ για την πορνοντιζνεηλαντ της Σαλλονικας και θα ηθελα παραλληλα να τιμησω δεοντος αξια πορνιδια, ειτε απο πορνοχαουζ, ειτε απο περιξ πορνοδρομους.
δεκτες πληροφοριες και συντομα θα εχεται αναλυτικα την αποψη μου για την πορνοντιζνεηλαντ της θεσ/νικης.
φιλαρακια σας ευχαριστω εκ των προτερων,
Ο Συναθλητης σας!!!!....

την μονη περιγραφη που μπορω να σου δωσω ειναι για το ρουμανακι
μελαχρινη, αδυνατη με ωραια ποδια (ετσι φαινονται απο τα κολαν που φωραει τουλαχιστο) καλη φαστα, αν και λιγο ξυνισμενη μερικες φορες και ωραιο μικρο κολαρακι,πολες φορες φοραει φιλοτακουνες μαυρες μποτες και αυτα πως τα λεμε να κοντα μπουφαν...τελος παντον.
βυζακι πολυ πιθανο να εχει βαση τις αναλογια του βαρους τις, κατε εμε μικρο δηλαδη :)
το νεο φρουτο που εγω ειδα πρωτη φορα ειναι και αυτο με "αγωνιστικο" σωματακι και μαλι σκουρο τωρα χρωμα....δεν θυμαμαι γιατι ηταν και σκοτεινα.

 

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
την μονη περιγραφη που μπορω να σου δωσω ειναι για το ρουμανακι
μελαχρινη, αδυνατη με ωραια ποδια (ετσι φαινονται απο τα κολαν που φωραει τουλαχιστο) καλη φαστα, αν και λιγο ξυνισμενη μερικες φορες και ωραιο μικρο κολαρακι,πολες φορες φοραει φιλοτακουνες μαυρες μποτες και αυτα πως τα λεμε να κοντα μπουφαν...τελος παντον.
βυζακι πολυ πιθανο να εχει βαση τις αναλογια του βαρους τις, κατε εμε μικρο δηλαδη :)
το νεο φρουτο που εγω ειδα πρωτη φορα ειναι και αυτο με "αγωνιστικο" σωματακι και μαλι σκουρο τωρα χρωμα....δεν θυμαμαι γιατι ηταν και σκοτεινα.
ΦΙΛΕ Συναθλητη να εισαι καλα, σε ευχαριστω για τις πληροφοριες καιτην αμεσοτητα σου.
ευχαριστω, ελπιζω να την πετυχω στην πιατσα κατα το βραδακι κοντα στο Θεοχαρακη.
 

georgegrgr

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2002
Μηνύματα
81
Like
2
Πόντοι
0
Προχθες περασα πισω απο οπαπ κ ηταν μια μεγαλη τζανκι σιγουρα ειχε τατουαζ στη κοιλια κ στα χερια κ κατι σημαδια στο προσωπο κ στα χερια.. Κ μου λεει πιπα με: 20, πιπα χωρις: 20!! ελεος... Θα κολλησουμε κ τπτ...
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Σήμερα κατα τις 7:00 πήγα να βάλω βενζίνη επί της γιαννιτσών στο φθηνό( που καταντήσαμε!!) και στη διαδρομη στο ύψος της νισσαν είδα να στέκονται αντικρυστά δύο, γυναίκες (όχι τρανς) οι οποίες έδειχναν ότι δεν ήταν και πολύ καλά.Αν και ήταν νωρίς , μάλλον ήταν έξω για δουλειά. Η μία έδειχνε συμπαθητική, μέχρι που την πλησιάζες και έβλεπες ότι με το ζόρι στεκόταν όρθια.
Πάντως το τι γίνεται στο σημείο εκείνο από φτιαγμένους-ες δε λέγεται.
 

LOSTRE(1)

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2005
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
Αν κάποιος γουστάρει να πάρει κάποια κοπέλα από την πιάτσα σε ξενοδοχείο,αυτές δέχονται;
Έχει συμβεί σε κανέναν;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom